Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 926 - 07.12.2008
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):Oryginał to jest Brela!
oczywiście, że tak. Chociaż on chyba polskiego tekstu nie śpiewa... a może się mylę Icon_razz

[zdaje się, że Młynarski tłumaczył to specjalnie dla MB]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.12.2008 12:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
Re: notowanie 926 - 07.12.2008
Cieszę się, że Metallica obroniła swoją pozycję. Jeszcze niedawno taki scenariusz był raczej w moim odczuciu niemożliwy. Na pocżatku nawet nie sądziłem, że wejdzie do top 10, a jednak powoli, powolutku wchodził na sam szczyt. Ja sam uwazam The Day That Never Comes za jeden z lepszych utworów Metallicy wszech czasów. Wyniki na moej liście to potwierdzają.
A tuż za Metallicą, kolejna Metallica, będzie się działo...
Bracia ostro w górę. Czyżby miał być to spory hit na Twojej liście?
Wypada pierwszy z Lao Che. W ogóle to jest chyba pierwszy w historii utwór tego zespołu, kóry spada z listy Icon_mrgreen
A z top 30 spada "Lazarus..." Icon_confused2
Nowości akurat wyjątkowo znam wszystkie, ale żadna nie przypada mi do gustu. Może nie są to koszmarki, ale teraz nie weszły by na moją listę. W gruncie rzeczy Flinta z tą piosenką była przez kilka tygodni w zestawieniu (chyba jeszcze w top 20), ale było to dawno i dzisiaj mnie piosenka mało rusza.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.12.2008 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Melomaniak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2008
Post: #23
Re: notowanie 926 - 07.12.2008
ku3a napisał(a):49. 37. 38. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che


Pewnie jeden z przebojów roku Icon_biggrin3

u mnie też będzie wysoko
09.12.2008 08:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Chyba już ostatni tydzień. U mnie "Hydro" nigdy nie weszło na listę.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.12.2008 03:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Aro napisał(a):i powiadam Wam że nadejdzie niebawem ponownie ten dzień, kiedy ANL wróci na szczyt Icon_lol
nie zdziwiłbym się Icon_mrgreen .
myślałem, że jak obejrzę teledysk to dodam ANL jeszcze większego kopa, a tu się okazało, że jakaś lipa. w ogóle nie rozumiem czemu takim czymś ilustrują swój kawałek...
Aro napisał(a):Przyznam, że Snuffowi zycze conajmniej TOP 3 u Ciebie. I mam wrażenie że niebawem moze sie to udać Icon_wink2
poszłoby częściowo w ślady "Through The Glass" Icon_smile2.
Aro napisał(a):swietnie idzie Angolom, no to bedzie hit u Ciebie Icon_wink2
od daaawna Oasis nie miał tak wysoko piosenki u mnie, a to na pewno jeszcze nie koniec Icon_smile2.
Aro napisał(a):z tego co pamietam to powroty na Twojej liscie są , ale wstyd by było gdyby takiej firmie miało się to zdarzyc za jakis czas Icon_wink2
a coraz gorzej zaczynam to wszystko widzieć... :roll:
Aro napisał(a):gratulacje dla staruszka. Wytrwał dzielnie to chyba może juz spokojnie przejsc na emeryturę Icon_wink2
a w tym tygodniu naprawdę nie było łatwo. w środku tygodnia obawiałem się, że wypadnie.
abd3mz napisał(a):U Ciebie Gunsi nie zadebiutowali na pierwszym? Icon_wink2
Icon_wink2
u mnie najwyższa nowość w ich wykonaniu to było "Nightrain" na drugim miejscu.
abd3mz napisał(a):Żeby ta piękna rzecz osiągnęła więcej niż Jonatha...
się zobaczy...
ale jakby co, to od razu mówię, że ewentualny brak dużych sukcesów na liście może być spowodowany tym, że nie zawsze się ma nastrój, żeby tego słuchać...
saferłel napisał(a):Oasis poleciało - na moją prośbę Icon_razz2 - w odpowiedni kierunek.
ja wiedziałem, że tak będzie. pisałem zresztą wcześniej jak bardzo mi się podoba. po prostu tydzień wcześniej akurat miało nie tak dobry tydzień jak mogłoby mieć. teraz już jest tak jak trzeba Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Szkoda tego Kjur, naprawdę. Czuję, że teraz na nowy ich numer na twoim charcie trzeba będzie znów kilka lat poczekać
no nie wiem czy coś jeszcze z tej płyty wejdzie, bo UTS i SWID to 2 najlepsze moim zdaniem kawałki.
Gary napisał(a):nie jest dobrze... :roll:
wyraźny kryzys tego singla...
ale liczę na coś nowego już w najbliższą niedzielę Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):chociaż nagranie nie najnowsze Icon_cool2 ale bardzo się cieszę Icon_smile2 Icon_smile2
ja też Icon_wink2. dzięki, że to zaproponowałeś. zresztą Ania też mi się podobała Icon_smile2. i Łzy też Icon_razz.
Yacy napisał(a):a ja odwrotnie i [już są kolejne wyniki] jestem bardzo rozczarowany!!! Icon_frown
tak jak pisałem już tam, dla mnie wyniki ostatniej rundy to załamka całkowita. odpadły ostatnie 4 piosenki na które głosowałem. dobrze chociaż, że przeszły 2 które były w nieszczęśliwej siódemce. za to przeszło 5 które od razu wywaliłem...
tadzio3 napisał(a):Cieszę się, że Metallica obroniła swoją pozycję. Jeszcze niedawno taki scenariusz był raczej w moim odczuciu niemożliwy. Na pocżatku nawet nie sądziłem, że wejdzie do top 10, a jednak powoli, powolutku wchodził na sam szczyt.
no bo tak to wszystko się zapowiadało Icon_smile2. najpierw przecież za sukces uznałem, że w końcu weszło do dziesiątki Icon_smile2. potem się pięło, no i swego dopięło Icon_mrgreen .
tadzio3 napisał(a):Bracia ostro w górę. Czyżby miał być to spory hit na Twojej liście?
gdy debiutowało na mojej liście, myślałem, że nawet może do dziesiątki dojść. teraz myślę, że chyba raczej na drugiej dziesiątce się zatrzyma, ale przecież to i tak bardzo dobry rezultat. no ale jeszcze zobaczymy Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Wypada pierwszy z Lao Che. W ogóle to jest chyba pierwszy w historii utwór tego zespołu, kóry spada z listy Icon_mrgreen
yhy, tak właśnie jest Icon_razz.
Melomaniak napisał(a):Pewnie jeden z przebojów roku Icon_biggrin3
podsumowania już bardzo niedługo Icon_biggrin3 .
10.12.2008 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
ku3a napisał(a):za to przeszło 5 które od razu wywaliłem...
nie zapytam nawet o grupę na "C"
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.12.2008 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Yacy napisał(a):nie zapytam nawet o grupę na "C"
Jeśli to ten zespół, o którym myślę, że Ty myślisz, to u mnie wyleciał od razu. Icon_mrgreen
10.12.2008 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
Gary napisał(a):Jeśli to ten zespół, o którym myślę, że Ty myślisz, to u mnie wyleciał od razu.
ale przeciez ja nie pytałem...
Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.12.2008 08:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
A ja sobie tak rzuciłem odpowiedź. :->
10.12.2008 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #30
 
ku3a napisał(a):myślałem, że jak obejrzę teledysk to dodam ANL jeszcze większego kopa, a tu się okazało, że jakaś lipa. w ogóle nie rozumiem czemu takim czymś ilustrują swój kawałek...
ja na razie nie oglądałem teledysku [zreszta rzadko ogladam muzykę, chyba że jakis polecany koncert na DVD Icon_wink2 ] ...i prawdopodobnie mnie przekonałes abym go nie zobaczył Icon_mrgreen
10.12.2008 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Aro napisał(a):zreszta rzadko ogladam muzykę
no ja też, ale czasem się zdarza.
pomyślałem sobie: fiu fiu, nowy clip Metalliki, trzeba obejrzeć.
e tam, wcale nie trzeba... ja go nie rozumiem, nie rozumiem czemu taki filmik powstał jako teledysk.
10.12.2008 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #32
 
ku3a napisał(a):
Tomekk napisał(a):chociaż nagranie nie najnowsze Icon_cool2 ale bardzo się cieszę Icon_smile2 Icon_smile2
ja też Icon_wink2. dzięki, że to zaproponowałeś. zresztą Ania też mi się podobała Icon_smile2. i Łzy też Icon_razz.
No to teraz czekam kiedy będą na Twej liście Icon_mrgreen
10.12.2008 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
ku3a napisał(a):nie rozumiem czemu taki filmik powstał jako teledysk.
Ja tam w ogóle nie rozumiem po co powstają teledyski, ale już nic nie mówię i idę spać. Icon_wink2
10.12.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
abd3mz napisał(a):
ku3a napisał(a):nie rozumiem czemu taki filmik powstał jako teledysk.
Ja tam w ogóle nie rozumiem po co powstają teledyski, ale już nic nie mówię i idę spać. Icon_wink2

Bo istnieją ludzie o szerokich zainteresowaniach około-muzycznych Icon_razz , którzy cenią sztukę videoklipu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.12.2008 07:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 524
Dołączył: Aug 2008
Post: #35
 
Górniak - potwierdzam, mam takie same zdanie. Mimo, że aranż prawdopodobnie robił... Rubik Icon_mrgreen
Czyżykiewicz - polecam więcej! Bo to moja polska płyta roku 1999. A "Ave(inspira)" jest nawet w moim polskim Topie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.12.2008 01:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #36
 
Miszon napisał(a):Górniak - potwierdzam, mam takie same zdanie. Mimo, że aranż prawdopodobnie robił... Rubik Icon_mrgreen
A skąd masz tą informację?
12.12.2008 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 524
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
 
Winamp wyświetla mi informację, że to z płyty "Dotyk". Nie wykluczam, że się myli. Ale jeśli nie, to Rubik był tam przecież jednym z kompozytorów (na pewno utwór tytułowy jest jego).

Pytanie tylko - czego to cover? Bo coś mi świta, ale nie wiem gdzie :roll: .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.12.2008 10:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Miszon napisał(a):Pytanie tylko - czego to cover? Bo coś mi świta, ale nie wiem gdzie :roll:

Yacy na poprzedniej stronie napisał(a):
ku3a napisał(a):Edyta Górniak. Ech, gdyby ona zawsze śpiewała takie piękne rzeczy...
no cóż ja zdecydowanie wolę oryginał Michała Bajora!
Icon_wink2
To na pewno z płyty "Dotyk". Icon_smile2
12.12.2008 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości