Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #169
RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji
O rany, ale dyskusja Icon_lol
adameria napisał(a):Zagraniczny przemysł muzyczny jest w stanie wcisnąć klientom dowolny badziew, co widać także po tym festiwalu.
W przypadku tego konkursu... I tak, i nie.
Przez długi czas był raczej na obrzeżach komercji, niby znany, ale jednak no... Dopiero w ostatnich latach to się zmieniło. Niestety, poszło za tym gonienie za trendami, akurat po raz pierwszy w historii wtedy, kiedy, moim zdaniem, w muzyce popularnej jest największe g....
Szymek79 napisał(a):nigdy nie twierdziłem, że zasługiwała od zawsze mówiłem, że zostaliśmy przecenieni wówczas.
Icon_surprised Ej, ale przecież ten głos... Jemu nie da się oprzeć!
thestranglers napisał(a):A ja powiem więcej, pamiętam nawet, że byłem wtedy głęboko przekonany, że AMJ wygra Eurowizję. Icon_wink
Tak mi się wydaje, że to nie był totalnie powalający występ, biorąc pod uwagę zdolności wokalne Anny. No, ale jak sama przyznała, wtedy bardziej była zainteresowana flirtowaniem z panem K. Icon_wink

P.S. Nie wiem, czy cieszyć się, że dwie osoby dały No Name trzy punkty... Mam wrażenie, że dla większości Polaków muzyka bałkańska jest jakoś "nieogarnialna"... Pozostaje tylko pytanie jakim cudem Kayah z Bregoviciem odniosła taki sukces Icon_wink
Natomiast w przypadku Lys Assii to już całkowity blamaż. Przecież ten utwór wyprzedził swój czasIcon_exclaim
27.01.2017 10:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - mr.vingoe - 05.01.2017, 12:12 AM
RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - prz_rulez - 27.01.2017 10:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości