Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji
Eurowizja kojarzy mi się bardzo źle. To tania rozrywka bez większych wartości poznawczy, co ma związek z samym faktem doboru i drogi piosenek do konkursu. Utwory, z tego co kojarzę, pisane są specjalnie pod to wydarzenie, według ściśle określonych reguł - mnie na pewno nie zadowala taki produkt, bo o muzyce ciężko w tym momencie pisać. Eurowizja jest raczej przykrym wydarzeniem nakierowanym obecnie na ogłupianie i zarabianie pieniędzy poprzez konkursy sms-owe, bo chyba wciąż w ten sposób ludzie głosują na swoich faworytów. Jestem w stanie uwierzyć, że kiedyś tego rodzaju zabawy miały większą wartość, ale dzisiaj do Eurowizji nie przekona mnie nikt i nic.

I dlatego czuję się trochę zagubiony w tym temacie, a jednocześnie ciężko mi przegapić kolejny plebiscyt. Na pewno nie chcę tracić czasu na taką muzykę - chyba, że ktoś mógłby mi doradzić pewne wybory. Tylko jak?
11.01.2017 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - mr.vingoe - 05.01.2017, 12:12 AM
RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - sewerynkicior - 11.01.2017 11:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości