Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie ???
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #1
Podsumowanie ???
Z racji takiej, że mamy już końcówkę roku i nie pojawi się już w 2016 więcej notowań Mycharts top 30 to mam pewne pytanie przede wszystkim do głosujących.
Czy mam przygotować podsumowanie roczne listy?
Pytam przede wszystkim dlatego , że lista jest świeża i w tym roku pojawiło się 18 notowań, czy wobec tego jest według was sens robienia tego, czy może dopiero za rok?

Jeśli chodzi o mnie to nie problemu, bym opublikował wyniki. Zasadniczo to jestem na tak Icon_lol

Jak ktoś też jest na tak to niech od razu napisze na jakiej zasadzie miało by to wyglądać.
* Jak mam w ogóle policzyć podsumowanie? (mi najłatwiejszym, ale zarazem najbardziej sprawiedliwym sposobem wydaje się dodanie utworowi otrzymanych punktów ze wszystkich notowań)
* Co gdy kilka utworów będzie miało tą samą liczbę punktów? (tutaj proponuję taką kolejność : liczba tygodni, najwyższe miejsce, kolejność alfabetyczna )




PROSZĘ O WYPOWIEDZENIE SIĘ Icon_wink
28.12.2016 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Podsumowanie ???
Lombthorne napisał(a):Czy mam przygotować podsumowanie roczne listy?
Podsumowanie zawsze przyjemna rzecz (no prawie, są wyjątki). Jestem za.
Lombthorne napisał(a):na jakiej zasadzie miało by to wyglądać
Na takiej, na jakiej ją zrobisz.
Co do kolejności do w moim odczuciu sensownie jest tak jak proponujesz poza ostatnim punktem czyli kolejnością alfabetyczną. W moim odczuciu to najlepiej byłoby: ilość najwyższych miejsc, kolejne najwyższe, ich ilość i tak do końca. A jeżeli te kryteria nie rozstrzygną to może być ustawienie alfabetyczne, ale bez kolejności czyli miejsca wielokrotne.
28.12.2016 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
RE: Podsumowanie ???
kajman przecież Ty nie uznajesz rocznych podsumowań Icon_razz
to można rozumieć jako podsumowanie wszystkich notowań, i pewnie dlatego jesteś za?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.12.2016 03:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Podsumowanie ???
Przecież napisałem, że są wyjątki. No i oczywiście jest to podsumowanie wszystkich.
A tak dokładnie to nie uznaję rocznych podsumowań list. Inne roczne to czemu nie.
28.12.2016 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #5
RE: Podsumowanie ???
rób co ci szkodzi Icon_biggrin
29.12.2016 02:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Podsumowanie ???
To może podsumowanie 20 notowań, bo już będziemy mieli drugie w tym roku.
08.01.2017 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości