Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pośmiej się :)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Link nie działa Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.12.2008 08:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #42
 
To mówi samo za siebie Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.12.2008 08:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #43
 
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol
22.12.2008 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #44
 
Założyciele Google Polska stwierdzili, że zrobią bardziej uproszczoną wyszukiwarkę, w której będzie można znaleźć najczęściej wyszukiwane przez internautów do tej pory frazy. Nazwali to 'RedTube'. Icon_mrgreen
22.12.2008 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 502
Dołączył: Aug 2008
Post: #45
 
No to coś z innego forum, na którym była dyskusja o klasyce, metalu, komercji, łatwości wybicia się kiedyś i teraz itp. (czyli chyba o wszystkim Icon_wink2 ). W końcu doszło do tego, że klasyka a metal to co innego, na co inni się nie zgadzali podając fakt, że wielu metalowców mowi, że inspiruje się Bachem, Vivaldim, etc.
W końcu ktoś zapostował taką oto opowieść:

"Klasyka i poważna muzyka współczesna. Piękna sprawa...

Idę na koncert muzyki klasycznej. V Symfonia, Beethoven. Siadam w wygodnym fotelu. Muzycy stroją instrumenty. Morze bezładnych dźwięków i okropna kakofonia. Wchodzi dyrygent, zajmuje miejsce. Chwila ciszy. Dyrygent unosi pałeczkę... Piękna, przejmująca muzyka... Po koncercie zachwyty publiki i krytyków.

Idę na koncert współczesnej muzyki poważnej. Pasja wg. św. Łukasza, Penderecki. Siadam w wygodnym fotelu. Muzycy stroją instrumenty. Morze bezładnych dźwięków i okropna kakofonia. Wchodzi dyrygent, zajmuje miejsce. Chwila ciszy. Dyrygent unosi pałeczkę... Morze bezładnych dźwięków i okropna kakofonia... Morze bezładnych dźwięków i okropna kakofonia.... Morze bezładnych dźwięków i okropna kakofonia.
Po koncercie zachwyty publiki i krytyków. Icon_lol "

Na co ja dodałem:

"Idziesz na koncert współczesnej muzyki ostrometalowej (Behemoth, Cannibal Corpse czy inny Morbid Angel). Stajesz w tłumie przepoconych ciał. Techniczni ustawiają głośność. Morze bezładnych dźwięków i okropna kakofonia. Wchodzi zespół, przepychasz się jak najbliżej. Chwila wrzasku publiki wzywającej, aby zaczęli. Wokalista unosi rękę w obscenicznym geście... Morze bezładnych dźwięków i okropna kakofonia... Morze bezładnych dźwięków i okropna kakofonia.... Morze bezładnych dźwięków i okropna kakofonia.
Po koncercie zachwyty publiki i krytyków. Icon_lol "

I jak? Icon_mrgreen

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.12.2008 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
A teraz coś z serii "Widziane na własne oczy":
[Obrazek: dsc00318vw0.jpg]
[Obrazek: w640.png]
22.12.2008 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #47
 
KOMITET INFORMACYJNY RADIA SAFERŁEL UPRZEJMIE INFORMUJE, IŻ:
W związku z niespodziewanym nadejściem świąt (to chyba się Narodzenie nazywało jakieś tam) następuje zmiana ramówki. I tak:
- W wigilię 24 grudnia do godz. 14.00 ramówka bez zmian. Dalej:
14.00 - 17.00 Koncert Wigilijny w wykonaniu kolęd Afgańskich (tylko takie Saferłel lubi)
17.00 - 19.00 będzie puszczane non stop "Last Christmas" by poczuć magię świąt
19.00 - 20.00 Orędzie świąteczne Saferłela i recenzja Karpia
20.15 Kolędy dla Zachęty - Saferłel musi zasiąść przy stole na chwile więc chwila polskich kolęd
20.20 Specjalne wydanie Listy Przebojów Saferłela - prowadzi Piotr Baron
0.00 Transmisja Pasterki na żywo ze Stajenki

- w I i II dzień świąt Radio nie będzie nadawać z racji wyjazdu Saferłela do rodziny. Na antenie będzie można usłyszeć szumy przeplatane z Guns'n'Roses.
Radio Saferłel życzy WESOŁYCH ŚWIĄT!


PS A już w najbliższą sobotę o godz. 20.00 Rubik na antenie wyklaszcze wszystkie kolędy!
23.12.2008 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
0.00 Transmisja Pasterki na żywo ze Stajenki ze strefy Gazy. Oprawą muzyczną zajmą się żołnierze izraelscy i palestyńscy.
Icon_wink2
23.12.2008 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #49
 
Efekty specjalne zapewnione. Sztuczne ognie wprost ze źródła.
23.12.2008 05:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #50
 
Chyba nie mam poczucia humoru...
23.12.2008 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #51
 
Dzięki Sebastian, bo już myślałem, że zmęczenie ostatnim tygodniem źle na mnie wpłynęło...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.12.2008 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #52
 
Nie zamulajcie chłopaki.. nie chcecie, nie słuchajcie.. ja tylko dałem propozycje audycji na święta. Icon_razz
23.12.2008 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #53
 
abd3mz napisał(a):Chyba nie mam poczucia humoru...
Mi też chyba się wyłączyło...

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.12.2008 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
A więc polecam wejść sobie na stronę http://bash.org.pl/top/ i pośmiać się z cytatów z ŻYCIA WZIĘTYCH, najcześciej z rozmów różnych ludzi na czatach czy gg. Icon_wink - tym razem Paweł nie będzie się śmiał, bo zna podobno wszystko Icon_smile


<???> czesc jak mash na imie i skont jestes
<ja> Lukasz, Szczecin
<???> rozszesh to troche
<ja> L u k a s z , S z c z e c i n

dan> ty penisei
<dan> pensie*
<dan> pesni
<dan> peniesie
<dan> *****! ty chuju

unknown> jak bedzie po angielsku 'Jezus Chrystus na smierc skazany'?
<kitty> 'Jesus Christ Prison Break'?

<zaper> Kaśka idziemy do mnie uprawiać sex ?
<magda> Mam na imię Magda, a nie Kaśka ! :[
<zaper> I co z tego ? przecież nie o to pytałem...

Przyznam, że te erotycznie zabarwione są najlepsze, ale może nie będę ich tu wklejał Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #55
 
saferłel napisał(a):<???> czesc jak mash na imie i skont jestes
<ja> Lukasz, Szczecin
<???> rozszesh to troche
<ja> L u k a s z , S z c z e c i n
Tego nie znałem. Icon_razz

Aczkolwiek czytam regularnie to od ponad roku więc znam wszystko.
Ponadto polecam w google wpisać 'autentyki' i 'kretyn'. To są dwie osobne strony ale też podobnych masa cytatów.
24.12.2008 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
jak chcesz, mogę Ci wysłać fortunki z soulseeka... tam się dopiero działo Icon_biggrin3 Szkoda tylko, ze wedlug moderatorow Basha nie byly one zbyt ciekawe...
24.12.2008 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Heh, bo codziennie jest aktualizacja, ja też wysłałem tam naszą wczorajszą rozmowę o Krzyśku i Zdziśku Icon_biggrin Oczywiście zmieniając dane Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.12.2008 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Piotrek - priv Icon_wink i jedziesz Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.12.2008 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
Tylko przypomnę, że to było ponad 2 lata temu Icon_wink2
I jak się podobają? Icon_biggrin3
24.12.2008 12:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #60
 
Panowie, żarty powinny mieć swoje granice...
saferłel napisał(a):A więc polecam wejść sobie na stronę http://bash.org.pl/top/
Tylko czemu wszyscy reklamują "top", a nie po prostu stronę?

Moja prywatna galeria
24.12.2008 01:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości