Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
48 notowanie z 30.11.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
48 notowanie z 30.11.2008
Ten tydzień był ostatnim, w którym czytałem wszystkie posty na mycharts. [Czy ktoś jeszcze czyta wszystko?] Z chwilą zapostowania tej listy przestanę zaglądać co tydzień zaglądać na wszystkie listy. Będę też mniej pisał [na forum]. Czasem dużo mniej.

A to wszystko, aby więcej mieć czasu na realizację wymarzonych planów. Icon_smile2 [Jak już będą konkretne osiągnięcia to o nich napiszę. Icon_smile2]

Muzyki też będzie mniej. A więcej czytania i pisania.

Dlatego moja lista przez najbliższe tygodnie będzie raczej statyczna. Ja się naprawdę bardzo przywiązuję do najlepszej muzyki, a liczba tygodni mi w ogóle nie przeszkadza. Nie wiem jak to jeszcze pogodzić ze słuchaniem płyt...
***
Na liście pojawiły się dwa utwory, których tydzień temu nie było. Nowość raczej spodziewana, a powrót to w dużej mierze zasługa beara. Icon_smile2 U niego pojawiło się Zielone, a ja sobie wtedy zdałem sprawę, że chyba już pół roku nie słuchałem 'Młynarskiego'... Przesłuchałem i sobie mówię: 'Kurcze przecież Kochankowie podobają misie bardziej niż 5 utworów z mojej listy?! Dlaczego nie mam ich na liście?!' Wirtualnie umieściłem ich w nowym notowaniu. Przesłuchałem jeszcze raz. Gdy wczoraj układałem listę to okazało się, że wylądowali na... 30 miejscu... Dlaczego ma ich tam nie być skoro tylko 29 utworów w tym tygodniu podobało misie bardziej?... Nie wiem. I dlatego są.

pozycja|pozycja przed tygodniem|liczba tygodni w 50|liczba tygodni w 30 (liczba tygodni na pierwszym)
01 01 44 44 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (34+1+3)
02 05 10 10 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera i Piotr Nalepa (3)
03 03 03 03 ONE LAST GOODBYE - Anathema
04 02 45 45 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
05 04 11 11 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy (2+1)
06 06 11 11 SUMMERTIME - Eva Cassidy
07 08 07 05 ELEPHANTS - Rachael Yamagata
08 09 45 45 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy

09 07 18 17 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
10 10 47 47 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
11 13 03 03 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc
12 12 14 13 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy Na Lachy
13 14 30 23 mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
14 11 27 27 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
15 17 24 21 DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad
16 18 03 03 ZMYŚLENI - Grzegorz Tomczak i Lena Piękniewska

17 15 04 03 SEND A MESSAGE FROM THE HEART - Karmakanic
18 16 34 32 RIGHT IN TWO - Tool
19 19 09 07 BLESSED - Fady Maalouf
20 20 24 22 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
21 26 06 04 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
22 21 11 11 BLUE EYES CRYING IN THE RAIN - Eva Cassidy
23 30 13 08 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
24 28 25 25 SUMMERS LOST - Hurt

25 22 19 19 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
26 23 19 19 ZIELONA PANI ZIEMIO - Maryla Rodowicz i Seweryn Krajewski
27 24 30 30 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
28 25 03 02 THE HILL - Marketa Irglova
29 27 13 10 LUDZIE CHCĄ USŁYSZEĆ WIEŚCI ZŁE - happysad
30 PP 15 13 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy (4)

31 29 10 08 COAT OF MANY COLORS - Eva Cassidy
32 32 32 20 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che
33 33 36 31 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
34 31 31 16 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
35 NN 01 00 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
36 43 06 00 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy Na Lachy i Renata Przemyk
37 35 17 03 MEÐ SUÐ Í EYRUM - Sigur Rós
38 39 19 04 NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
39 36 24 19 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
40 34 43 27 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
41 38 10 06 SWEETEST ANGEL - Jonatha Brooke & Glen Phillips
42 41 04 00 INDIGO - Pendragon
43 37 09 04 W SCHEDZIE PO MARQUEZIE - Grzegorz Bukała
44 47 17 09 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
45 40 08 00 BUDZIĆ SIĘ I ZASYPIAĆ (Z TOBĄ) - Dorota Miśkiewicz
46 44 05 00 LILLE - Lisa Hannigan
47 42 04 00 PRZEDOSTATNI WALC (live) - Katarzyna Groniec
48 45 08 00 PRACA ZA SZEJSET - Frutti di Mare
49 48 02 00 ANOTHER WORLD - Anthony And The Johnsons
50 50 08 00 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys

wypadły:
46 41 03 01 CIELESNA EDUKACJA (live) - Katarzyna Groniec
49 46 10 05 IF I GIVE MY HEART - Eva Cassidy

premiery - 0 [+1 powrót], bez zmian - 7, w dół - , do góry - 10

Podkreślone nowości, pogrubione premiery i zazielenione wszystkie awanse.

Nowość za darmo na chomiku.
30.11.2008 03:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
ďťżnotowanie 44 z 30 listopada 2008 r.

1. Eva Cassidy - Somewhere
2. Anna Maria Jopek - ID

3. Lao Che - Gospel
4. Maryla Rodowicz - Jest cudnie
5. Anathema - Hindsight
6. Raz, Dwa, Trzy - Młynarski
7. Dorota Miśkiewicz - Caminho
8. Led Zeppelin - I
9. Grzegorz Tomczak - Miłość to za mało

10. Coma - Hipertrofia
11. Glen Hansard and Marketa Irglova - Once [OST]
12. Patricia Barber - The Cole Porter Mix

13. Dido - Safe Trip Home
14. Akurat - Optymistyka
15. The Cure - 4:13 Dream
30.11.2008 03:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
No to The Cure wrócili na listę płyt...w wielkim stylu Icon_mrgreen Jak to śpiewa Smith w jednym z nowych numerów ''Masz to czego chcę'' - w końcu Icon_mrgreen Ale przynajmniej Coma nie jest też jakoś specjalnie przeceniona Icon_wink Dido chyba odpowiednio ulokowana co do swoich możliwości tegorocznych. Szkoda, że Anathema nie wdarła się na 1 miejsce. Ale to raczej niemożliwe było. Przynajmniej nie dała się Marii Jopek. Tandem adb3mz-kajman pracuje i chyba AMJ osiągnie u tego drugiego 100 tyg Icon_biggrin
Szkoda, że lista ma być statyczna. Dorota Miśkiewicz jako jedyna nowość mało mi mówi, bo nie znam tego, ale na 85% potrafię sobie ten utwór wyobrazić (to chyba nie dobrze, nie?)
Nie mam się niestety czego przypiąć w czołowej 30 oprócz Anathemy. Lao Che? Znowu za niego trzymać kciuki? Nie chcę być skazany na wieczne kibicowaniu mu na tej liście Icon_sad
Marillionu już nie ma. Jack White się powoli kończy, u mnie zresztą tak samo. Mam przynajmniej nową EP-kę Antonego, a na niej numer z twojej listy. Ale za 2 tyg. już go też nie zobaczę pewnie. Vampire Weekend trochę pozytywnej energii rozsiewa, pośród tego morza smutku i melancholii.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.11.2008 03:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):Ten tydzień był ostatnim, w którym czytałem wszystkie posty na mycharts. [Czy ktoś jeszcze czyta wszystko?] Z chwilą zapostowania tej listy przestanę zaglądać co tydzień zaglądać na wszystkie listy. Będę też mniej pisał [na forum]. Czasem dużo mniej.
Wiem co o znaczy. Ostatnio mam czasu jakby więcej, ale to już nie to co kiedyś. A co do śledzenia wszystkiego na bieżąco to ja już nawet przed ograniczeniem swojej aktywności, miałem problem. Icon_wink2
abd3mz napisał(a):30 PP 15 13 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy (4)
Icon_biggrin3 Taki powrót, to jest powrót!
abd3mz napisał(a):03 03 03 03 ONE LAST GOODBYE - Anathema
Na listę trójki ją! Icon_mrgreen
30.11.2008 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
po pierwsze i najważniejsze - powodzenia!!
fajnie było mieć świadomość, że przynajmniej jedna osoba przeczyta, to co się napisze Icon_wink2.
happysad ładnie, Lao Che ładnie, nie ma co narzekać Icon_wink2.
02.12.2008 05:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Szkoda, że Anathema nie wdarła się na 1 miejsce. Ale to raczej niemożliwe było. Przynajmniej nie dała się Marii Jopek.
Nie wiem czy niemożliwe, ale w tym tygodniu raczej skupiła się na obronie pozycji.
saferłel napisał(a):Szkoda, że lista ma być statyczna.
Nie bierz tego za pewnik. Icon_wink2 Ja czasem coś palnę, a chwilę potem rzeczywistość to weryfikuje. [Poza tym mam już wizję nowego notowania.]
saferłel napisał(a):Dorota Miśkiewicz jako jedyna nowość mało mi mówi, bo nie znam tego, ale na 85% potrafię sobie ten utwór wyobrazić (to chyba nie dobrze, nie?)
85%? To nie_źle. Icon_razz
saferłel napisał(a):Vampire Weekend trochę pozytywnej energii rozsiewa, pośród tego morza smutku i melancholii.
1. Nie trochę, a dużo. 2. Morza smutku to chyba nie mam na liście, ale melancholii i podobnych klimatów to sporo jest. Ale kiedy ma ona się pojawić jak nie teraz? Przecież nie będę słuchał metalu jak mam ochotę posłuchać Evy. Zresztą ja mam skłonność do takiej muzyki, więc to jest dość naturalne. [Ale teraz ta muzyka to szczęściem jest podszyta, a nie smutkiem. Icon_smile2]
Gary o Anathemie napisał(a):Na listę trójki ją! Icon_mrgreen
Myślałem o tym, ale za smutna jest i za długa może trochę też.
ku3a napisał(a):po pierwsze i najważniejsze - powodzenia!!
Dziękuję. Icon_smile2
Teraz jak to jest tak blisko i tak rzeczywiste to nie mogę tego nie zrobić. Nie spróbować. Więcej okazji może nie być...
ku3a napisał(a):fajnie było mieć świadomość, że przynajmniej jedna osoba przeczyta, to co się napisze Icon_wink2 .
Icon_lol Icon_lol
No Ty akurat o to się nie musiałeś obawiać. Icon_wink2
Zresztą dalej możesz mieć tą świadomość, bo Twoja lista należy do moich ulubionych.
ku3a napisał(a):happysad ładnie, Lao Che ładnie, nie ma co narzekać Icon_wink2 .
E tam pewnie by się coś znalazło. Icon_wink2
Gdybym miał teraz DVD z Woodstocka to może Lao zatrzymałoby się na chwilę jeszcze w strefie punktowanej, ale najwcześniej będę ją miał za miesiąc...
02.12.2008 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
abd3mz napisał(a):Teraz jak to jest tak blisko i tak rzeczywiste to nie mogę tego nie zrobić. Nie spróbować. Więcej okazji może nie być...
musisz to zrobić nie dlatego, że okazji mogłoby nie być, tylko dlatego, że to nie jest tak bardzo trudne. choć wiem, że z własnej perspektywy wygląda to inaczej.
abd3mz napisał(a):Zresztą dalej możesz mieć tą świadomość, bo Twoja lista należy do moich ulubionych.
dziękuje! bardzo Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):Gdybym miał teraz DVD z Woodstocka to może Lao zatrzymałoby się na chwilę jeszcze w strefie punktowanej, ale najwcześniej będę ją miał za miesiąc...
tia, też bym chciał mieć...
w Merlinie ani słychu, ani widu, a po jakichś fundacjach nie chce mi się latać, o ile tam w ogóle jest (a niespecjalnie chce mi się w to wierzyć).
02.12.2008 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 541
Dołączył: Nov 2008
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):Nowość raczej spodziewana, a powrót to w dużej mierze zasługa beara.
prawie udławiłem się herbatą czytając to Icon_wink2 miło Icon_wink2 może mało tu komentuję, ale lubię Twoją listę. Dużo Lao Che, dużo polskiej muzyki, "Czarno-czarny film" który może i u mnie niebawem znajdzie swoje zasłużone miejsce... Mam nadzieje że przyjdą jeszcze czasy że będziesz mógł zaglądać tu częściej. Powodzenia! Icon_smile2
02.12.2008 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 143
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):A to wszystko, aby więcej mieć czasu na realizację wymarzonych planów.
Powodzenia!!! I trzymam Cię za słowo:
abd3mz napisał(a):Jak już będą konkretne osiągnięcia to o nich napiszę.
Icon_wink2
abd3mz napisał(a):03 03 03 03 ONE LAST GOODBYE - Anathema
jakie ładne cyferki Icon_wink2 ale za tydzien mam nadzieję, ze ruszy w góre... Chociaz o jedno oczko, bo wiadomo - Kasia to b. trudny przeciwnik Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
a to cały czas mój faworyt w top 10!!!
abd3mz napisał(a):36 43 06 00 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy Na Lachy i Renata Przemyk
ciekawe czy zapisze się w historii Twojej top30...? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.12.2008 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
ku3a napisał(a):tia, też bym chciał mieć...
w Merlinie ani słychu, ani widu, a po jakichś fundacjach nie chce mi się latać, o ile tam w ogóle jest (a niespecjalnie chce mi się w to wierzyć).
W empiku przynajmniej jest już strona. Wygląda na to, że naprawdę ktoś się rąbnął z datą premiery, bo ta strona podaje:
Cytat:Data wydania: 2008-12-04
Przy okazji znalazłem też dvd happysadu - Na żywo w Studiu Może jeszcze nie wiesz. Icon_smile2
bear napisał(a):Powodzenia! Icon_smile2
Yacy napisał(a):Powodzenia!!! I trzymam Cię za słowo:
Icon_smile2 Dzięki. Icon_smile2
Napiszę jak to już się zmaterializuję, przy czym to ostatnie słowo należy traktować dosłownie. [Jak nic nie stanie na przeszkodzie to będzie to za jakieś dwa tygodnie. Icon_biggrin3]
Yacy napisał(a):jakie ładne cyferki Icon_wink2
najładniejsze. Icon_wink2
bear napisał(a):"Czarno-czarny film" który może i u mnie niebawem znajdzie swoje zasłużone miejsce...
Niech znajdzie!
bear napisał(a):Mam nadzieje że przyjdą jeszcze czasy że będziesz mógł zaglądać tu częściej.
A ja już nie wiem czy chcę. Icon_smile2 Pierwsze dwa dni były trudne, bo organizm przeżył szok Icon_wink2, ale teraz jestem raczej zadowolony. Icon_wink2 Mam więcej czasu na inne przyjemne rzeczy. A szczególnie po takim dniu wiem, że moja decyzja była dobra. Icon_biggrin3
03.12.2008 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
abd3mz napisał(a):Przy okazji znalazłem też dvd happysadu - Na żywo w Studiu Może jeszcze nie wiesz. Icon_smile2
o tym wiedziałem, ale dzięki Icon_smile2. w końcu nie o wszystkim się wie, nawet dotyczącym najbardziej lubianych zespołów, więc informuj, informuj Icon_smile2. jakieś koncerty plenerowe czy cuś... Icon_wink2
03.12.2008 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
abd3mz napisał(a):01 01 44 44 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (34+1+3)
jej na imię czterdziesci i 4 Icon_wink2
abd3mz napisał(a):02 05 10 10 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera i Piotr Nalepa (3)
szukałem szukałem , lecz na razie nie znalazłem pomysłodawcy muzyki , mamy jeszcze kilka dni na poszukiwania. [choc mi się wydawało oczywiste że to T. Nalepa] Niezmiernie cieszy mnie awans na podium Icon_smile2
abd3mz napisał(a):03 03 03 03 ONE LAST GOODBYE - Anathema
postaram sie w najblizszej przyszłości zapoznać z całą płytą. Icon_wink2
abd3mz napisał(a):08 09 45 45 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
11 13 03 03 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc
szukali sie w sadzie a oni graja w zielone Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):16 18 03 03 ZMYŚLENI - Grzegorz Tomczak i Lena Piękniewska
może się powtarzam , ale nie znam, natomiast wiem gdzie znaleźć od trzech tygodni Icon_wink2
abd3mz napisał(a):21 26 06 04 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
fajnie ze do góry, ale wstyd że tak nisko Icon_wink2
abd3mz napisał(a):30 PP 15 13 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy (4)
pamietam ze to był Twój pierwszy numer 1, a potem dziwnie szybko wypadło. Dlatego cieszy mnie ten powrót Icon_smile2
04.12.2008 10:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
Aro napisał(a):jej na imię czterdziesci i 4 Icon_wink2
Nawet nie zwróciłem uwagi. Icon_wink2
Aro napisał(a):szukałem szukałem , lecz na razie nie znalazłem pomysłodawcy muzyki , mamy jeszcze kilka dni na poszukiwania. [choc mi się wydawało oczywiste że to T. Nalepa]
A jak to jest z coverami? Jeśli autorem muzyki do 'Smells Like Teen Spirit' na płycie 'Time' tria Możdżer, Danielsson, Fresco są 'Kurt Cobain, Chris Novoselic, David Grohl' to czy można przyjąć że w przypadku każdego coveru autorem muzyki jest autor pierwowzoru?
Autorem muzyki pierwowzoru jest Tadeusz Nalepa. To jest pewne.
Aro napisał(a):postaram sie w najblizszej przyszłości zapoznać z całą płytą. Icon_wink2
Potrzebny link? Icon_smile2
Aro napisał(a):szukali sie w sadzie a oni graja w zielone Icon_mrgreen
Ładne. Icon_biggrin3
Aro napisał(a):może się powtarzam , ale nie znam, natomiast wiem gdzie znaleźć od trzech tygodni Icon_wink2
Icon_smile2
Jakby co to tą płytą też służę, bo nie najłatwiej ją znaleźć. Icon_wink2
Aro napisał(a):fajnie ze do góry, ale wstyd że tak nisko Icon_wink2
Zabawnie się to czyta, bo mam już najnowsze notowanie gotowe w 80%. Icon_mrgreen
Aro napisał(a):pamietam ze to był Twój pierwszy numer 1, a potem dziwnie szybko wypadło. Dlatego cieszy mnie ten powrót Icon_smile2
Dlatego wrócili. Icon_wink2
04.12.2008 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
abd3mz napisał(a):A jak to jest z coverami? Jeśli autorem muzyki do 'Smells Like Teen Spirit' na płycie 'Time' tria Możdżer, Danielsson, Fresco są 'Kurt Cobain, Chris Novoselic, David Grohl' to czy można przyjąć że w przypadku każdego coveru autorem muzyki jest autor pierwowzoru?
mysle że mozna, chyba że nowa skomponowana wersja danego utworu rózni się diametralnie od pierwowzoru . Ale to juz w takim razie nie jest cover Icon_lol
abd3mz napisał(a):Potrzebny link?
płyte mam juz od jakiegoś czasu tylko z braku czasu nie moge sie do niej zabrac tak jak nalezy Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Jakby co to tą płytą też służę, bo nie najłatwiej ją znaleźć. Icon_wink2
znalazłem okazało się że na googlach linków pod dostatkiem Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Zabawnie się to czyta, bo mam już najnowsze notowanie gotowe w 80%. Icon_mrgreen
Ale te pozostałe 20 mogą jeszcze cos zepsuć Icon_wink2
05.12.2008 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
Aro napisał(a):mysle że mozna, chyba że nowa skomponowana wersja danego utworu rózni się diametralnie od pierwowzoru . Ale to juz w takim razie nie jest cover Icon_lol
Sugerujesz, że Możdżer i spółka nie różnią się diametralnie? Icon_wink2
Aro napisał(a):Ale te pozostałe 20 mogą jeszcze cos zepsuć Icon_wink2
Nie obawiaj się. Icon_wink2
05.12.2008 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):Sugerujesz, że Możdżer i spółka nie różnią się diametralnie? Icon_wink2
Jeśli o mnie chodzi to w utworze słyszę ewidentnie motywy zaczerpnięte z kawałka Nirvany. Chyba że jestem głuchy Icon_wink2 Icon_lol
Mnie bardziej chodziło o samą interpretację utworu , bo mogłoby się zdarzyc tak, że utwory maja takie same tytuły ,gdy muzycznie byłaby to zupełnie inna bajka Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):Nie obawiaj się. Icon_wink2
Ok Icon_wink2 Mam nadzieję że zaskoczysz miejscem utworu. Icon_smile2
05.12.2008 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości