Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 53 z dnia 29.11.2008 r.
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
notowanie 53 z dnia 29.11.2008 r.
Minął roczek ….
Przyznam, że to dzięki forum i Wam wszystkim poznałem wiele utworów których chyba nigdy bym nie poznał lub gdzieś tam pominął …Nie będę ich wymieniał z nazwy bo było tego trochę . .
Po części także dzięki Wam mam na to wszystko ochotę i siły. Przez te dni, tygodnie pełne optymizmu , chęci i zapału upewniłem się że układanie listy , wyszukiwanie czy promowanie różnych fajnych utworów , ekscytowanie się wynikami faworytów na Waszych listach ma sens i że jest to ogromna pasja oraz wielka przyjemność. Wszystkim i każdemu z osobna bardzo dziękuję Icon_biggrin3

A co tam na liście . Na szczycie mamy nudy , nudy i jeszcze raz nudy….Icon_wink2
No dobra jedyną niespodzianką jest obsuniecie się The Blues znaczy Street of Dreams .
I właściwie nie mam usprawiedliwienia dlaczego tak się stało. Tak dziwnie się ułożyło … Mam jednak nadzieje że Gunsi jeszcze powalczą. Tylko na ile im sił wystarczy ?… jak w kolejnych dziesiątkach zanotowano inne dziwne spadki oraz awanse. A to wszystko przez rewelacyjne jak zawsze nowości Icon_mrgreen , które poznałem kilka tygodni temu no może prawie wszystkie , bo taka Aberinkulę znam już z pól roczku….natomiast Harmony Korine …od ubiegłego wtorku .

No to po kolei.

Bigelf - to zespół, który może pochwalić się własnym stylem oraz stworzyć swoje niepowtarzalne brzmienie: wyszukane harmonie wokalne na bazie psychodelicznego rocka. Ale to także jest muzyczna podróż wypełniona znanymi brzmieniami z lat 60. i 70., zawierająca mnóstwo klawiszowych pejzaży, organów Hammonda, , beatlesowych melodii i blacksabbathowych riffów , melotronu spod znaku King Crimson . Oj wzięło mnie i to od razu podwójnie.
I wszystko z wydanej w sierpniu 2008 roku płyty „Cheat the Gallows” . Serdecznie polecam

The Mars Volta - Bedlam in Goliath to także jedna z moich ulubionych płyt roku. Co jakiś czas sięgam po nia z przyjemnością i cieszę się ze zaskoczyła otwierająca album Aberinkula To drugi (na razie ) utwór po Goliacie na mojej liście.

Frost * - brytyjska progresywna grupa wydaje drugi album pt. Experiments in Mass Appeal, fantastyczne granie i swietny wokal

Steven Wilson – nie muszę chyba przedstawiać postaci. Główny dowodzący Porcupine Tree , Blackfield udziela się także w No-Man , a „Harmony Korine” znaleziony i wysłuchany w kończącym się tygodniu. No i w ten sposób tak znakomitej marce udaje się załapać do Topu . Utwór promuje solowy album „ „Insurgentes”. A wśród gości zaproszonych m.in. Mikael Akerfeldt z Opeth

Nowości jak zwykle za free w klatce zwierzaka. Polecam i zapraszam. Icon_smile2



Notowanie 53 z dnia 29.11.2008 r.


01 . 01 . 12 . ALL NIGHTMARE LONG – Metallica (8)
02 . 02 . 31 . SUMMERS LOST – Hurt
03 . 03 . 14 . PIGEON DRUMMER – No-Man
04 . 04 . 07 . THE KINGDOM – Portal
05 . 05 . 15 . THE DAY THAT NEVER COMES – Metallica
06 . 09 . 03 . CISZA I OGIEŃ â€“ Coma
07 . 06 . 10 . ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI – Strachy Na Lachy
08 . 08 . 18 . PRZEBICIE DO ŚRÓDMIEŚCIA – Lao Che
09 . 12 . 04 . SNUFF – Slipknot
10 . 11 . 44 . JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy

11 . 07 . 06 . THE BLUES (STREET OF DREAMS) – Guns N’ Roses
12 . 10 . 08 . WHAT IF – Cog
13 . 15 . 04 . MALIN CZAR – Grzegorz Bukała
14 . 13 . 08 . LAZARUS ON DOWN - The Nightwatchman & Serj Tankian
15 . 14 . 35 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
16 . 17 . 16 . TO TAME A LAND – Dream Theater
17 . 18 . 09 . NIE ZABIJAJ – Katarzyna Groniec
18 . 16 . 10 . HEX OMEGA - Opeth
19 . NN . 01 . COUNTING SHEEP – Bigelf
20 . 20 . 24 . THE LOTUS EATER – Opeth

21 . 21 . 08 . NOSTALGIA – Mirror feat. Dave Gahan
22 . 23 . 08 . INDIGO – Pendragon
23 . 22 . 12 . THE UNFORGIVEN III – Metallica
24 . 30 . 06 . CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
25 . 27 . 28 . A LITTLE PIECE OF HEAVEN – Avenged Sevenfold
26 . NN . 01 . ABERINKULA – The Mars Volta
27 . 25 . 43 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
28 . 29 . 05 . CHINESE DEMOCRACY - Guns N' Roses
29 . 42 . 02 . THE GARDEN – Unitopia
30 . 33 . 04 . HEIR APPARENT – Opeth

31 . 24 . 14 . CAROLINA DRAMA – The Racounters
32 . 28 . 06 . YOUR KETTLE – Portal
33 . NN . 01 . EXPERIMENTS IN MASS APPEAL – Frost*
34 . 19 . 06 . NATTURA – Bjork
35 . 32 . 26 . DREAMLESS - Moonspell
36 . 40 . 03 . ŚWIADKOWIE SCHYŁKU CZASU KRÓLESTWA WIECZNYCH CHŁOPCÓW – Coma
37 . 38 . 03 . COME ALIVE – Foo Fighters
38 . 34 . 30 . PORCELAIN HEART - Opeth
39 . 39 . 05 . SOUND OF MADNESS – Shinedown
40 . 44 . 02 . ZAMĘT - Coma

41 . 26 . 16 . POLSKA MIŁOŚĆ – Raz Dwa Trzy
42 . 31 . 12 . ERASERHEAD – Pendragon
43 . NN . 01 . HARMONY KORINE – Steven Wilson
44 . 35 . 10 . PRACA ZA SZEJSET - Frutti di Mare
45 . 46 . 02 . MARIOLA – Kazik
46 . 37 . 38 . THE FUNERAL - Band Of Horses
47 . 47 . 03 . THE SWITCH AND THE SPUR - The Racounters
48 . 36 . 09 . ŁAZIENKA – Strachy Na Lachy
49 . NN . 01 . GRAVEST SHOW ON EARTH – Bigelf
50 . 41 . 19 . FIRST LIGHT – Moonspell


Wypadły :

43. 06. STRANGER THAN FICTION – Five Finger Death Punch
45. 15. REMEMBER TOMORROW – Metallica
48. 13. MY APOCALYPSE – Metallica
49. 07. WILD INTERNATIONAL - One Day As A Lion
50. 05. TWO BARE FEET – Katie Melua
29.11.2008 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Wszystkiego najlepszego dla Twojej listy z okazji urodzin Icon_mrgreen I co najmniej 1000 notowań Icon_biggrin3
A jaki miły prezent w postaci nowości! Jedna właśnie walczy u mnie o podium, druga ma kilku innych reprezentantów u mnie, a pozostałe to naprawdę niesamowite "wynalazki" i myślę że co najmniej jeden z nich się wkrótce u mnie pojawi Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
29.11.2008 12:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
Fiu fiu fiu Metallica podwójnie wypadła.
Aro napisał(a):08 . 08 . 18 . PRZEBICIE DO ŚRÓDMIEŚCIA – Lao Che
Niezmiennie cieszy. Bardzo. Icon_biggrin3
Aro napisał(a):10 . 11 . 44 . JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
Tu też dali jeszcze radę do góry. Icon_smile2
Aro napisał(a):13 . 15 . 04 . MALIN CZAR – Grzegorz Bukała
Nie może tak być, że u mnie jest najniżej. Icon_wink2
Aro napisał(a):17 . 18 . 09 . NIE ZABIJAJ – Katarzyna Groniec
To już są okolice, które powoli zaczynają mnie satysfakcjonować. Icon_wink2
Aro napisał(a):24 . 30 . 06 . CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
Spróbujemy z tym utworem jako kandydatem do zestawu? Icon_smile2

W Comę się wsłuchuję i jest coraz lepiej.
29.11.2008 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Aro napisał(a):09 . 12 . 04 . SNUFF – Slipknot
W zeszłym tygodniu tego nie zauważyłem, ale z pewnością należy się za to duży plus Icon_smile2

Być może wkrótce będziesz mógł zobaczyć całą swoją pierwszą szóstkę na mojej liście Icon_smile2 Póki co, te co są, mocno zyskują w tym tygodniu.
Zaskakuje debiut "Aberinkuli". Przypomina się letni koncert... Icon_razz
Shinedown się zatrzymał, podobnie Foo Fighters (są bardzo blisko mojej listy z inną piosenką).

I jeszcze kilka słów o Comie, bo tego nie mogło zabraknąć w moim komentarzu.
Dostrzegłem trzy utwory. Wszystkie należą do moich ulubionych na płycie. Świadkowie to idealny kandydat na singla, o mały włos by się pojawił w tym tygodniu na mojej liście. Cieszę się, że spodobał Ci się "Zamęt". Wielu z pewnością potraktuje go jako wypełniacz, ale gdy Rogucki zaczyna śpiewać "Więcej sił żeby żyć", to aż ciarki przechodzą po plecach Icon_biggrin3
"Cisza i ogień" - niesamowity utwór, na pewno kiedyś się u mnie pojawi. Myślę też, że ma największe szanse na opanowanie forum (nie licząc singli).

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
30.11.2008 02:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #5
 
p.u.r.h. napisał(a):Wszystkiego najlepszego dla Twojej listy z okazji urodzin I co najmniej 1000 notowań
Dzieki i z wzajemnoscią dzisiejszy Solenizancie Icon_wink2 Icon_smile2
p.u.r.h. napisał(a):A jaki miły prezent w postaci nowości!
Pomyslałem, ze bedzie to dobra okazja na prezentacje tych oto wynalazków Icon_mrgreen
p.u.r.h. napisał(a):a pozostałe to naprawdę niesamowite "wynalazki" i myślę że co najmniej jeden z nich się wkrótce u mnie pojawi Icon_mrgreen
Znajac po częsci Twe gusta , podejrzewam która z tych trzech mogłaby sie u Ciebie pojawić i gdyby zadebiutowała na 100% bardzo by mnie to ucieszyło Icon_smile2
30.11.2008 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):Fiu fiu fiu Metallica podwójnie wypadła.
Tak sie zapowiadało od jakiegos czasu, . Po prostu debiutanci okazali sie lepsi . Tak to juz jest ze cos zawsze musi spaść, aby inne mogło zadebiutować . Na usprawiedliwienie dodam, ze tylko jedna z nich pochodzi z ostatniego albumu , a druga to cover Ironów Icon_wink2
abd3mz napisał(a):13 . 15 . 04 . MALIN CZAR – Grzegorz Bukała
Nie może tak być, że u mnie jest najniżej. Icon_wink2
Czyli jest realna szansa na TOP 10 ??? Icon_wink2
abd3mz napisał(a):17 . 18 . 09 . NIE ZABIJAJ – Katarzyna Groniec
To już są okolice, które powoli zaczynają mnie satysfakcjonować. Icon_wink2
Gdy zabieram sie do układania nowego notowania "Nie zabijaj" wydaje sie byc w odwrocie, ale gdy przychodzi czas na kolejny odsłuch utworu sytuacja zmienia sie diametralnie . A utwór z kazdym kolejnym tygodniem jest coraz mocniejszy Icon_smile2
abd3mz napisał(a):24 . 30 . 06 . CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
Spróbujemy z tym utworem jako kandydatem do zestawu? Icon_smile2
Ja myslałem że juz postanowiłeś i wreszcie tym tygodniu go zgłosisz Icon_wink2 Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):Comę się wsłuchuję i jest coraz lepiej.
Ciesze sie mnie to niezmiernie Icon_smile2 [epidemia jednak sie rozprzestrzenia Icon_mrgreen ]
30.11.2008 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #7
 
mrsap napisał(a):09 . 12 . 04 . SNUFF – Slipknot
W zeszłym tygodniu tego nie zauważyłem, ale z pewnością należy się za to duży plus Icon_smile2
Uwielbiam takie ballady, a do tego - jak zwykle to u nich bywa - niesamowitą i świetna partią instrumentów perkusyjnych Icon_smile2
mrsap napisał(a):Zaskakuje debiut "Aberinkuli". Przypomina się letni koncert... Icon_razz
Na koncercie nie byłem niestety... Wielokrotnie jak odpalam CD to Aberinkula daje mi ogromnego kopa . Moim zdaniem swietny początek albumu i nie zawiera zadnego wstepu, od razu osiaga zawrotne tempo .
mrsap napisał(a):Dostrzegłem trzy utwory. Wszystkie należą do moich ulubionych na płycie. Świadkowie to idealny kandydat na singla, o mały włos by się pojawił w tym tygodniu na mojej liście. Cieszę się, że spodobał Ci się "Zamęt". Wielu z pewnością potraktuje go jako wypełniacz, ale gdy Rogucki zaczyna śpiewać "Więcej sił żeby żyć", to aż ciarki przechodzą po plecach
"Cisza i ogień" - niesamowity utwór, na pewno kiedyś się u mnie pojawi. Myślę też, że ma największe szanse na opanowanie forum (nie licząc singli).
Przyznam ze teksty Roguckiego sa niesamowite. Gdy kilka tygodni temu raz pierwszy przesłuchałem Hipertrofię to na początku wydawało mi sie ze to kolejny album który nalezało zaliczyc i odstawic ...
Z perspektywy kolejnych dni i ostatnich tygodni zmieniło sie i to bardzo na plus. Jest najdojrzalsza oraz najspójniejsza. Wszystko pasuje i nawet te wszystkie metafory które powoduja moze kolejne utrudnienie w odbiorze plyty . Hipertrofia" nasycona jest barwami, uczuciami, energią, i... pytaniami.
Moim zdaniem zespól tym albumem podnosi sobie bardzo wysoko poprzeczkę . Ale o to wlasnie chodzi .....
30.11.2008 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Chyba ty polecałeś mi Bigelf - nie posłuchałem, teraz dwa utwory debiutują na liście - chyba się przełamię. Akurat zaczyna się u mnie martwy okres jeśli chodzi o nowe utwory i może oni go trochę zastopują. Fajnie, że ta Metallica tak się trzyma. To mój następny singiel będzie - na pewno! Szkoda, że Gunsi poza 11 już. Ja się zaznajomiłem z tym utworem ostatnio i bardzo mi się spodobał. Poznałem też nowego Kazika i jego dolę Mariolę Icon_razz2 Niezłe.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.11.2008 12:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Aro napisał(a):11 . 07 . 06 . THE BLUES (STREET OF DREAMS) – Guns N’ Roses
uuu, nie dali rady. Ja chyba za długo to znam, żeby mogło choćby zaistnieć na liście.
Aro napisał(a):43 . NN . 01 . HARMONY KORINE – Steven Wilson
Włąśnie się martwiłem, że w krótkim czasie wydał Blackfielda, PT i No-Mana i teraz trza będzie długo czekać, ale jednak go nie doceniłem. Icon_mrgreen Koniecznie muszę się zapoznać z nową produkcją człowieka-orkiestry. Icon_smile2
30.11.2008 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Aro napisał(a):Moim zdaniem zespól tym albumem podnosi sobie bardzo wysoko poprzeczkę . Ale o to wlasnie chodzi .....
Też tak sądzę, ale tylko w odniesieniu do drugiej części. Ostatnio słuchałem tylko części drugiej i kiedy włączyłem sobie pierwszą to taka jakaś nijaka mi się wydała.
30.11.2008 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):Chyba ty polecałeś mi Bigelf - nie posłuchałem, teraz dwa utwory debiutują na liście - chyba się przełamię.
Zdecydowanie polecam, choc gusta mamy "ciut" rozbieżne Icon_wink2 to uważam że moze się Tobie spodobać.
saferłel napisał(a):Szkoda, że Gunsi poza 11 już. Ja się zaznajomiłem z tym utworem ostatnio i bardzo mi się spodobał.
Własciwie to nie podejrzewałem , ze utwór moze tak nagle się wykopyrtnąć, hmm ale i tak coś czuje , ze wyżej juz chyba nie da rady...
saferłel napisał(a):Poznałem też nowego Kazika i jego dolę Mariolę Icon_razz2 Niezłe
Ja poznałem na razie Mariolę. Na płyte cierpliwie czekam . Teksty są nieźle pokręcone , mużycznie tez nie mam nic do zarzucenia, tym bardziej że na płycie to oczywiscie nie bedą jego projekty tylko Silnej Grupy pod Wezwaniem, a także solowych dokonań K. Grześkowiaka i T. Chyły.
01.12.2008 11:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
Gary napisał(a):11 . 07 . 06 . THE BLUES (STREET OF DREAMS) – Guns N’ Roses
uuu, nie dali rady. Ja chyba za długo to znam, żeby mogło choćby zaistnieć na liście.
:roll: no cos w tym jest ...
Gary napisał(a):43 . NN . 01 . HARMONY KORINE – Steven Wilson
Włąśnie się martwiłem, że w krótkim czasie wydał Blackfielda, PT i No-Mana i teraz trza będzie długo czekać, ale jednak go nie doceniłem. Icon_mrgreen Koniecznie muszę się zapoznać z nową produkcją człowieka-orkiestry. Icon_mrgreen
i koniecznie z całą płytą Icon_wink2 http://rs258tl2.rapidshare.com/files/167...tal.ru.rar
01.12.2008 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Aro napisał(a):Bigelf - to zespół, który (...) Serdecznie polecam
Icon_wink2 sprawdziłem i ... można posłuchać Icon_wink2 A czy wystarczy na ML? Nie wiem...
Aro napisał(a):Frost * - (...) fantastyczne granie i swietny wokal
posłuchałem i ... podoba misie i to nawet bardzo...
Aro napisał(a):Steven Wilson –
już u mnie jest - dzięki!
Aro napisał(a):11 . 07 . 06 . THE BLUES (STREET OF DREAMS) – Guns N’ Roses
to nie jest pomyłka? Icon_mrgreen Icon_frown
Nostalgia stanęła... trochę nisko...
Nattura gruchnęła... Icon_frown
Aro napisał(a):46 . 37 . 38 . THE FUNERAL - Band Of Horses
to już zapewne pożegnanie... ALe i tak jestem pod wrażeniem tych kilku miesięcy Icon_smile2
Aro napisał(a):49. 07. WILD INTERNATIONAL - One Day As A Lion
u mnie pewnie skończy się na 5 tyg. Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.12.2008 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
Yacy napisał(a):Icon_wink2 sprawdziłem i ... można posłuchać Icon_wink2
aha rozumiem aluzję Icon_wink2 Icon_lol
Yacy napisał(a):posłuchałem i ... podoba misie i to nawet bardzo...
też tak pomyslałem, ze ten utwór bedzie Tobie pasował najbardziej Icon_smile2
Yacy napisał(a):już u mnie jest - dzięki!
Miłego słuchania i polecam się na przyszłość Icon_biggrin3 .
Yacy napisał(a):11 . 07 . 06 . THE BLUES (STREET OF DREAMS) – Guns N’ Roses
to nie jest pomyłka? Icon_mrgreen Icon_frown
no cóz i tak bywa . I chyba bardziej dochodze do przekonania i do słów Gary'ego, ze utwór poznany duzo wczesniej imoże się szybko wypalić....
Ale nie bedę tworzył najczarniejszych scenariuszy na razie, zobaczymy co sie stanie po kolejnych przesłuchaniach .
Yacy napisał(a):46 . 37 . 38 . THE FUNERAL - Band Of Horses
to już zapewne pożegnanie... ALe i tak jestem pod wrażeniem tych kilku miesięcy
sam nie wiem jak ten czas tak szybko minął, prawie 9 m-cy na liscie Icon_smile2
01.12.2008 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
Aro napisał(a):sam nie wiem jak ten czas tak szybko minął, prawie 9 m-cy na liscie
i ... narodził się całkiem niezły przebój. Ciekawe ile zdoła osiągnąć w podsumowaniu 2008 ? Icon_wink2
Aro napisał(a):I chyba bardziej dochodze do przekonania i do słów Gary'ego, ze utwór poznany duzo wczesniej imoże się szybko wypalić....
ja właściwie nie znałem tych utworów, bo nie szukałem w sieci i nie słuchałem ich przez te wszystkie lata Icon_wink2 Pewnie coś w tym jest Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.12.2008 01:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
Yacy napisał(a):i ... narodził się całkiem niezły przebój. Ciekawe ile zdoła osiągnąć w podsumowaniu 2008 ?
Przyznam, że i mnie zżera ciekawośc. Icon_wink2 Na razie nic nie wiem , ale jest to dobry moment, aby zacząc się brać do podliczania kolejnych zestawień [podliczonych moze mam ze 20 tygodni ] .. Icon_wink2
01.12.2008 01:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Aro napisał(a):
Gary napisał(a):43 . NN . 01 . HARMONY KORINE – Steven Wilson
Włąśnie się martwiłem, że w krótkim czasie wydał Blackfielda, PT i No-Mana i teraz trza będzie długo czekać, ale jednak go nie doceniłem. Icon_mrgreen Koniecznie muszę się zapoznać z nową produkcją człowieka-orkiestry. Icon_mrgreen
i koniecznie z całą płytą Icon_wink2
Dzięki, ale już wczoraj po wpisie u Ciebie się zaopatrzyłem. Jak znajdę chwilę wieczoru to sobie posłucham. Icon_wink2
01.12.2008 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 531
Dołączył: Nov 2008
Post: #18
 
Metallica trzyma się mocno, mi niestety ta płyta nie podoba się wcale. Comy nie polubię już raczej nigdy (choć "Never say never"). ale widzę u Ciebie dużo rzeczy, których nie znam a powinienem poznać. Co nadrobię w wolnej chwili. "Czarno-czarny film" do zestawu? jak najbardziej Icon_smile2
02.12.2008 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #19
 
Aro napisał(a):
abd3mz napisał(a):24 . 30 . 06 . CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
Spróbujemy z tym utworem jako kandydatem do zestawu? Icon_smile2
Ja myslałem że juz postanowiłeś i wreszcie tym tygodniu go zgłosisz Icon_wink2 Icon_biggrin3
Na razie mam problem, bo nie wiem komu przypisać autorstwo muzyki... Chyba Tadeuszowi Nalepie?... Pewny nie jestem. Może jutro uda misie w empiku zobaczyć. :roll:
02.12.2008 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
bear napisał(a):Metallica trzyma się mocno, mi niestety ta płyta nie podoba się wcale.
a mni za to bardzo. I bardzo przypomina mi klimaty z wczesnego okresu lat 80-tych. ...And Justice for All czy Kill 'Em All jak dla mnie najlepszego ich okresu w twórczości . Icon_smile2
bear napisał(a):Comy nie polubię już raczej nigdy
raczej niczego nie wyklucza na szczęscie Icon_wink2
bear napisał(a):"Czarno-czarny film" do zestawu? jak najbardziej Icon_smile2
cieszyłoby mnie to bardzo Icon_smile2
03.12.2008 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 57 z dnia 27.12.2008 r. Aro 7 1 599 30.12.2008 11:23 PM
Ostatni post: kajman
  notowanie 56 z dnia 20.12.2008 r. Aro 24 4 416 23.12.2008 10:00 PM
Ostatni post: bear
  notowanie 55 z dnia 13.12.2008 r. Aro 15 2 787 20.12.2008 01:18 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 54 z dnia 06.12.2008 r. Aro 14 2 481 10.12.2008 10:49 AM
Ostatni post: Yacy
  notowanie 52 z dnia 22.11.2008 r. Aro 17 3 268 26.11.2008 09:54 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 51 z dnia 15.11.2008 r. Aro 10 2 235 22.11.2008 01:30 PM
Ostatni post: Gary
  notowanie 50 z dnia 08.11.2008 r. Aro 26 4 299 13.11.2008 11:56 PM
Ostatni post: abd3mz
  notowanie 49 z dnia 01.11.2008 r. Aro 14 2 946 06.11.2008 09:33 PM
Ostatni post: abd3mz
  notowanie 48 z dnia 25.10.2008 r. Aro 23 4 017 29.10.2008 08:21 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 47 z dnia 18.10.2008 r. Aro 14 2 149 24.10.2008 07:20 PM
Ostatni post: Aro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości