Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /28.11.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /28.11.08/
Lp. Poprz. M. Ilość Tyg. Wykonawca i Tytuł

01. 02. 06. The Nightwatchman & Serj Tankian - Lazarus On Down
02. 01. 03. Oasis - I'm Outta Time
03. 03. 04. Coldplay - Cemeteries Of London
04. 05. 07. Coldplay - Lost
05. 04. 05. The Verve - Rather Be
06. 06. 05. AC/DC - Rock 'N Roll Train
07. 08. 04. Sonny J - Handsfree (If You Hold My Hand)
08. 07. 08. Eva Cassidy - Chain Of Fools
09. 10. 10. Portishead - We Carry On
10. 09. 10. Hedone - I Ciągle Widzę Ich Twarze

11. 13. 02. Bracia - Mnie Nie Zwiedziesz
12. 11. 02. Tina Turner - I'm Ready
13. 14. 11. Keane - Spiralling
14. 12. 13. Metallica - The Day That Never Comes
15. 16. 02. Duffy - Stepping Stone
16. NE. 01. Iwona - Ratunku Niestety
17. NE. 01. Madonna - Miles Away

18. 15. 20. Plateau & Renata Przemyk - Nic nie Pachnie jak Ty
19. 17. 13. The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid
20. NE. 01. Dorota Miśkiewicz - Caminho


WYPADLI:
Zabili Mi Żółwia - Dlaczego
Kings of Leon - Sex On Fire
David Gilmour - A Great Day For Freedom


UTWORY, KTÓRE NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:
Chris Cornell - Steel Rain
Guns'N Roses - Chinese Democracy
Sigur Rós - Vio Spilum Endalaust
The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
The Cure - Sleep When I'm Dead
Akurat - Żółty Wróbel
Tricky - Past Mistake
Snow Patrol - Take Back The City
28.11.2008 06:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #2
 
więc jednak "Lazarus" pokonał piosenkę wszechczasów i powrócił na tron Icon_wink2
Paweł napisał(a):11. 13. 02. Bracia - Mnie Nie Zwiedziesz
to mi nie podchodzi w ogóle
Paweł napisał(a):18. 15. 20. Plateau & Renata Przemyk - Nic nie Pachnie jak Ty
czyżby egzekucja się zbliżała?
28.11.2008 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Bo to najsłabsza piosenka na tej płycie Tribute To Queen :/ Nie wiem czemu tutaj na forum zdobywa taką popularność....ja bym postawił na coś bardziej ''po angielsku'' Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.11.2008 06:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
Paweł napisał(a):Chris Cornell - Steel Rain
Jak się cieszę Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2 Ale chyba już wiesz, że to singiel z 99 roku. Przez moje niedopatrzenie został potraktowany jako nowość Icon_frown
Paweł napisał(a):The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
The Cure - Sleep When I'm Dead
A za te dwa utwory ciągle trzymam kciuku i mam nadzieję, że wreszcie pojawią się w podstawowym zestawieniu Icon_smile2
28.11.2008 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
Nowości niestety gorsze od utworów, które wypadły Icon_frown

Z zestawienia kicibuję:
06. 06. 05. AC/DC - Rock 'N Roll Train
13. 14. 11. Keane - Spiralling

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.11.2008 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
bear napisał(a):czyżby egzekucja się zbliżała?
Daj spokój.. 20 tygodni to wielka rzecz.. zwłaszcza przy tak małym Topie.
koszMAREK napisał(a):Jak się cieszę Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2 Ale chyba już wiesz, że to singiel z 99 roku. Przez moje niedopatrzenie został potraktowany jako nowość Icon_frown
Tak wiem, lecz u mnie nie ma barier co do staroci.. bo nie jest lista najnowszych singli tylko moja lista.
28.11.2008 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #7
 
Paweł napisał(a):Tak wiem, lecz u mnie nie ma barier co do staroci.. bo nie jest lista najnowszych singli tylko moja lista.
Przychylam się do tego stwierdzenia w 100 % Icon_biggrin3
28.11.2008 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Nie wiem czemu tutaj na forum zdobywa taką popularność....
singiel to przecież Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
29.11.2008 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
kleschko napisał(a):singiel to przecież Icon_smile2
Eh... że tak spytam... czym się różni singiel od nie-singla? Bo ja nie mogę tego pojąć...
29.11.2008 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Tym, że singiel można łatwo ograć i spopularyzować, szczególnie jak to 1 singiel, a z innymi numerami i singlami już jest niestety gorzej Icon_sad

A tak poza tematem, to single są świetną sprawą. Mają teledyski, nowe utwory się pojawiają, jakieś mixy, są notowane na listach (ah pamiętam te emocje jak czekałem które miejsce dany utwór zdobędzie na UK Chart)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.11.2008 12:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
Ale co to znaczy że je można łatwo ograć i spopularyzować? Czemu? I dlatego niesingli nie?
30.11.2008 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
Paweł napisał(a):
kleschko napisał(a):singiel to przecież Icon_smile2
Eh... że tak spytam... czym się różni singiel od nie-singla? Bo ja nie mogę tego pojąć...
Tym, że singiel to oficjalnie promowany przez artystę kawałek z płyty, w celu zachęcenia odbiorców do kupna całości (i/albo samego kawałka)

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.11.2008 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Paweł, no nie udawaj, że nie wiesz i nie zdajesz sobie z tego co ja i Konrad napisaliśmy...
Chociaż ja pamiętam, jak byłem mały, to gdy zdarzyło mi się oglądać klipy itp na 30 ton i później jak dostałem pierwsze płyty mp3 to myślałem, że teledyski powstają do wszystkich numerów (szczególnie jak dostałem 1 płytę jaką na poważnie w życiu posłuchałem - PSB - Discography, pełną hitowych numerów...bo singli, a więc moje gdybanie wtedy było uzasadnione, akurat w tym wypadku Icon_biggrin)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.11.2008 05:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Ale często jest tak, że artyści kręcą klipy do utworów, które nie są oficjalnymi singlami. Przykładem może być "Detours" Sheryl Crow czy "B'Day" Beyonce.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.11.2008 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Zgadza się, sporo takich jest....ale akurat ja mam takiego pecha, że dodatkowych klipów nikt mojej bandzie nie kręci Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.11.2008 07:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Madonna debiutuje na tym samym miejscu, co u mnie tydzień temu. Teraz awansowała o 4 miejsca, ciekawe, czy też tak będzie u Ciebie.
Nowy lider w porządku, zresztą Oasis też jest OK.
01.12.2008 07:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
saferłel napisał(a):Paweł, no nie udawaj, że nie wiesz i nie zdajesz sobie z tego co ja i Konrad napisaliśmy...
No niestety... nie wiem, nie rozumiałem wtedy was kompletnie, ale starałem się nie włączać do dyskusji w myśl zasady "nie interesowało mnie to".

1981 napisał(a):Madonna debiutuje na tym samym miejscu, co u mnie tydzień temu. Teraz awansowała o 4 miejsca, ciekawe, czy też tak będzie u Ciebie.
Ona i tak długo zwlekała.. miałem wątpliwości czy dawać ją na listę, gdyż znam ten kawałek już od długiego czasu. Wątpię, żeby coś zwojował, ale na posiedzenie trochę na liście szanse ma.
01.12.2008 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #18
 
Paweł napisał(a):
saferłel napisał(a):Paweł, no nie udawaj, że nie wiesz i nie zdajesz sobie z tego co ja i Konrad napisaliśmy...
No niestety... nie wiem, nie rozumiałem wtedy was kompletnie, ale starałem się nie włączać do dyskusji w myśl zasady "nie interesowało mnie to".
???

welcome to the "czytanie ze zrozumieniem world"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.12.2008 11:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
znakomity nowy lider pokonuje bardzo dobrego poprzedniego Icon_smile2.
a mnie Bracia cieszą Icon_razz.
01.12.2008 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #20
 
aaktt napisał(a):???

welcome to the "czytanie ze zrozumieniem world"
To ja raczej "???"
Po prostu nie interesowało mnie zbytnio. Wiem, że toczyła się taka dyskusja, ale z powodu braku mojego zainteresowania nawet jej nie śledziłem. Nie muszę chyba przeglądać całego forum?
ku3a napisał(a):znakomity nowy lider pokonuje bardzo dobrego poprzedniego Icon_smile2 .
No gorzej by było gdyby bardzo dobry lider pokonywał znakomitego poprzedniego. Icon_razz
01.12.2008 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości