Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts top 30 - Notowanie 8
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
RE: Mycharts top 30 - Notowanie 8
fakt, T. Love to ogromna niespodzianka.
Gaga jest już dwa tygodnie na liście, Lombthrone popraw tę omyłkę Icon_smile

Moje osobiste szczęście to debiut Juli Icon_smileIcon_smile
14.10.2016 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #22
RE: Mycharts top 30 - Notowanie 8
(14.10.2016 10:13 PM)Tomekk napisał(a):  Gaga jest już dwa tygodnie na liście, Lombthrone popraw tę omyłkę Icon_smile
Dzięki za zauważenie, poprawiłem Icon_wink
14.10.2016 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #23
RE: Mycharts top 30 - Notowanie 8
(14.10.2016 05:29 PM)Lombthorne napisał(a):  W zestawie Szymek79 i kolej_grzesiek znajdują się utwory, których nie ma w zestawie. W związku z tym, że pozno napisałem o tym to zaliczę głosy przeskakując jednak te utwory których nie ma w zestawie.
Później u kajmana też pojawił się nieważny głos na jedną piosenkę (akurat zauważyłem bo to była moja propozycja, która już wypadła).

Ja to na razie mam pecha... Icon_twisted
Dwa razy z rzędu moje numery jeden wylatują z zestawu!

Edit: Jednak się pomyliłem, bo nie zauważyłem że Rezerwat wciąż jest w zestawie do głosowania! A myślałem, że utwory po nie wejściu do trzydziestki od razu stąd wylatują! Przez to odebrałem "Fortepianom" szansę na awans do trzydziestki! Może za tydzień się uda?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2016 01:53 PM przez Sundrajta.)
14.10.2016 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #24
RE: Mycharts top 30 - Notowanie 8
Sundrajta napisał(a):03. (D) Rival Sons - FADE OUT [8 pkt.]

Aro napisał(a):5. Rival Sons - FADE OUT
No i proszę!
Panie "mistrzu matematyczny" Icon_wink Lombthorne jakoś tej piosenki w trzydziestce nie widzę, a przecież zdobyła wystarczającą liczbę punktów. Icon_eek

A zatem z tego co wydaje się być tutaj regułą piosenka w wykonaniu Tymona & the Transistorsów powinna wypaść z zestawu, a właśnie ta ubiegłotygodniowa nowość powrócić do tegoż.
Edit: Nie to jednak byłby debiut "I'm So Tired" więc pewnie jeszcze zostaje w puli piosenek do głosowania. Icon_idea

Myślę też że dobrym pomysłem przy prezentacji wyników każdego notowania będzie podawanie liczby osób głosujących.
W ten sposób uniknie się pomyłki w rodzaju nie zapisania głosów któregoś z forowiczów lub właśnie sumy przyznanych łącznie punktów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2016 07:25 PM przez Sundrajta.)
17.10.2016 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #25
RE: Mycharts top 30 - Notowanie 8
Lombthorne napisał(a):23.26.02 Jeff Beck - THE BALLAD OF THE JERSEY WIVES 13
24.- -.01 Rival Sons - FADE OUT 14
I wciąż jest z błędem. Icon_lol
Bowiem to jednak RS jest wyżej od JB!

Lombthorne napisał(a):20.07.08 Alvaro Soler - SOFIA  14
21.13.03 Beth Hart - FIRE ON THE FLOOR 14
A tutaj też miejsca są odwrócone! Dalej nie chce mi się sprawdzać, bo szkoda czasu...
Trzeba do swoich obowiązków się przykładać, a nie robić tak wiele na łapu capu. Icon_twisted Może jestem deko za surowy dla debiutanta, ale chodzi o to, że skoro ustaliło się pewne reguły, to należy ich przestrzegać. Icon_idea
22.10.2016 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości