Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinead O'Connor została muzułmanką
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Sinead O'Connor została muzułmanką
Miszon, tu się nie ma z czego śmiać? Spróbuj udowodnić.
10.12.2018 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #42
RE: Sinead O'Connor została muzułmanką
Miszon napisał(a):w pewnym momencie islam się "zepsuł" i zamknął w skorupie konserwatyzmu,
Nie wiem, czy się zepsuł - podwaliny, postulaty i założenia islamu są beznadziejne - ponadto islam nigdy nie doczekał się czegoś na miarę nowego testamentu, który nadawał jeszcze piękniejszy ryt tej religii. Konserwatyzm islamski jest zresztą iluzoryczny.
prz_rulez napisał(a):Bo ja wiem, czy się zepsuł... Może po prostu nie zdążył okrzepnąć i nie do końca było wiadomo, co jest dozwolone, a co nie.
też mi się nie wydaje, że się zepsuł. Nie może się zepsuć, czegoś co było popsute od zarania.
prz_rulez napisał(a):A może po prostu "zachód" tak przyspieszył i teraz wydaje się nam, że wszyscy inni są zacofani?
Zachód jedzie na wstecznym biegu. Nie rozwija się w żaden sposób - raczej się zwija - tworząc idealny świat Multi Kulti. Kopnął w tyłek Chrześnijańskie korzenie i ciemnogród i pod kloszem trzyma imigrantów, pakując im wypasiony socjal. Jak ktoś ma wątpliwości - jaka jest różnica pomiędzy działaniem Policji w Calais a działaniem przy żółtych kamizelkach. Państwo świeckie w praktyce staje się Kalifatem. Oni nie ciągną Europy ciwilizacyjnie do góry tylko odwrotnie. Zresztą takie jest ich założenie. Podbic duchową pustynię. Da się oczywiście cywilizować Muzułmanów - tak było dotychczas w Europie, że zyli sobie spokojnie. Ale w takiej ilości - asymilacja jest utopią.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
12.12.2018 10:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Sinead O'Connor została muzułmanką
dziobaseczek napisał(a):nadawał jeszcze piękniejszy ryt tej religii
W moim odczuciu jedyny sensowny, bo Stary to opowieść o mściwym Bogu zachęcającym ludzi do rzeczy w moim odczuciu niedopuszczalnych.
12.12.2018 08:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości