Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /14.11.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /14.11.08/
Lp. Poprz. M. Ilość Tyg. Wykonawca i Tytuł

01. 02. 04. The Nightwatchman & Serj Tankian - Lazarus On Down
02. 16. 03. The Verve - Rather Be
03. 01. 03. AC/DC - Rock 'N Roll Train
04. 05. 02. Coldplay - Cemeteries Of London
05. NE. 01. Oasis - I'm Outta Time
06. 06. 06. Eva Cassidy - Chain Of Fools
07. 03. 05. Coldplay - Lost
08. 04. 08. Portishead - We Carry On
09. 10. 08. Hedone - I Ciągle Widzę Ich Twarze
10. 08. 11. Metallica - The Day That Never Comes

11. 09. 09. Keane - Spiralling
12. 07. 09. Kings of Leon - Sex On Fire
13. 11. 18. Plateau & Renata Przemyk - Nic nie Pachnie jak Ty
14. 12. 11. The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid
15. 20. 02. Sonny J - Handsfree (If You Hold My Hand)
16. 15. 07. Zabili Mi Żółwia - Dlaczego
17. 14. 05. David Gilmour - A Great Day For Freedom
18. NE. 01. Formacja Nieżywych Schabuff - Przez Chwilę
19. NE. 01. Kasia Kowalska - A Ty Czego Chcesz

20. 13. 10. Strachy Na Lachy - Po Prostu Pastelowe


WYPADLI:
Coma - Zero Osiem Wojna
The Rasmus - Living In A World Without You
Franz Ferdinand - Lucid Dreams


UTWORY, KTÓRE NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:
Bloc Party - Mercury
The Killers - Human
The Cure - Sleep When I'm Dead
The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
Oasis – The Shock Of The Lightning
14.11.2008 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Wow, co za awans The Verve! I jak ładna najwyższa nowość!
Paweł napisał(a):18. NE. 01. Formacja Nieżywych Schabuff - Przez Chwilę
Szkoda, szkoda, że przez to...
Paweł napisał(a):UTWORY, KTÓRE NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:
The Killers - Human
The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
14.11.2008 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 539
Dołączył: Nov 2008
Post: #3
 
14.11.2008 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
Paweł napisał(a):The Killers - Human
The Cure - Sleep When I'm Dead
The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
Oasis – The Shock Of The Lightning
Jeśli za tydzień te utwory pojawią się jako nowości w podstawowym zestawieniu to jeszcze bardziej bedę lubił Twoją listę, hehe Icon_smile2
14.11.2008 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
fajny nr 1 Icon_mrgreen
14.11.2008 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
1981 napisał(a):Wow, co za awans The Verve! I jak ładna najwyższa nowość!
Oasis może liczyć za tydzień na podium jak tak dalej pójdzie. Po prostu chwycił mnie ten kawałek i cóż no... oby tak dalej. The Verve... nie mogło być inaczej. Icon_wink2
Cytat:Szkoda, szkoda, że przez to...
Obecnie jest tyle fajnych utworów, że naprawdę niewiele brakowało, a zamiast tych tamte by weszły. Być może dostaną szansę za tydzień. Icon_smile2
bear napisał(a):wydali coś nowego? kiedyś bardzo ich lubiłem, szczególnie 'Zapach" z Renatą Przemyk
Pytaj Yacy. Od niego to wziąłem... Szczerze powiedziawszy nic więcej o tym zespole nie wiem.
bear napisał(a):a propos Przemyk i duetówIcon_wink2 u mnie już z listy wypadło, ale to będzie jeden z moich przebojów roku
No jak widać u mnie też. Icon_smile2
koszMAREK napisał(a):Jeśli za tydzień te utwory pojawią się jako nowości w podstawowym zestawieniu to jeszcze bardziej bedę lubił Twoją listę, hehe Icon_smile2
Zobaczę co da się zrobić, ale nic nie obiecuję. Icon_razz

A i dodam jeszcze, że ulepszyłem system, dzięki któremu (mam nadzieję) nie będzie się lider tak ciągle zmieniał. Mimo wszystko w dobie tylu piosenek ciężko jest o kawałek, który by mi się podobał bez przerwy przez ponad tydzień. Dla mnie całe TOP 10 to liderzy. Icon_wink2
14.11.2008 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Dobrze, że Verve zyskuje tu status liczącego się i ważnego zespołu. Korzystaj z nich jak najwięcej, bo nowa płyta pewnie za jakieś 5,6 lat. Udana piątka. Wszystkie te numery goszczą na mojej liście. Podoba mi się, że w górę pnie się też inteligentny dance w wykonaniu Sonny J. Liczę, że Offspring i Przemyk teraz mocniej nacisną na pedał gazę...tego co ich prowadzi wstecz listy Icon_wink Swoją drogą to dziwne, że tyle fajnych numerów tu jest, ale te najważniejsze dla ciebie, które wytrzymują wiele tyg w silnej konkurencji jakoś mało mi pasują.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.11.2008 11:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
Paweł napisał(a):05. NE. 01. Oasis - I'm Outta Time
o Icon_exclaim jak miło, u mnie tez na piątkę Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
15.11.2008 03:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Przemyk teraz mocniej nacisną na pedał gazę...tego co ich prowadzi wstecz listy
Dobra dobra, i tak będą w pierwszej piątce podsumowania roku więc nic to nie da. Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Swoją drogą to dziwne, że tyle fajnych numerów tu jest, ale te najważniejsze dla ciebie, które wytrzymują wiele tyg w silnej konkurencji jakoś mało mi pasują.
A widzisz.. bodajże na liście 1981 czytałem fajne stwierdzenie "podobają nam się te same utwory, lecz ostatecznie wybieramy inny kierunek" Icon_wink2 .
15.11.2008 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
A co ma mi ''dać'' Ja na tym pieniędzy nie zbijam Icon_wink Spodziewam się tej 10, czy 5 w podsumowaniu roku, trudno, może jednak teraz by zwolnili już miejsce dla lepszych - to by mnie cieszyło i tyle.

Hehe dokładnie Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.11.2008 05:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):może jednak teraz by zwolnili już miejsce dla lepszych - to by mnie cieszyło i tyle.
Raz, że jak widzisz pnie się powoli w dół listy.
Dwa, że nie wiem jeszcze, jakiego systemu użyję i czym się będę kierował przy podsumowaniu.
Zliczanie rozpocznę z początkiem grudnia.
16.11.2008 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
No chyba systemem pkt (zależy jaki tam masz, od 20 do 1 itp). To chyba najbardziej naturalne Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.11.2008 09:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Oj żebyś się nie zdziwił. Icon_mrgreen
17.11.2008 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #14
 
bear napisał(a):
Paweł napisał(a):09. 10. 08. Hedone - I Ciągle Widzę Ich Twarze
wydali coś nowego? kiedyś bardzo ich lubiłem, szczególnie 'Zapach" z Renatą Przemyk
To z plyty 'Wyspianski wyzwala', gdzie polscy artysci interpretuja teksty Wyspianskiego.

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
18.11.2008 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #15
 
Szkoda, że AC/DC spada z pierwszego, bo to niezły kawałek. W sumie to dzięki temu, że u Ciebie pojawił się na szczycie, w ogóle go przesłuchałem Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.11.2008 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
Wow... nie wiedziałem że ktoś w ogóle się takimi argumentami kieruje. Icon_biggrin3
19.11.2008 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości