Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 42 z 31.08.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 42 z 31.08.07
No i jak zawsze ostatnio tak i tym razem z wyprzedzeniem umieszczaam tutaj swoją listę. Wydaje mi się, że znowu wygląda bardzo interesująco, a najciekawsze rzeczy rozgrywają się w pierwszej 20. Bo w niej są 4 z 8 nowości i żadna piosenka nie zajmuje pozycji sprzed tygodnia, a najmniejszy ruch jest o 2 miejsca.
1. Tym razem nie zacznę od lidera, bo są ciekawsze rzeczy. W poprzednim tygodniu zaatakowało Placebo, ale tego, że będzie ten atak kontynuowało nie mogłem przewidzieć. I tak po raz pierwszy 2 piosenki jednego wykonawcy mieszczą się w pierwszej 4. Właściwie od początku przesłuchań 4 pozycja Broken promise była niezagrożona, mniej pewna była druga Running up that hill, ale był moment, kiedy wydawało się, że może wygrać. Obie piosenki w tym tygodniu awansowały o 3 miejsca.
2. Już od kilku tygodni nie było nowości w 10, ale tym razem jest i to zupełnie zaskakująca. Nie zabijaj Kasi Groniec dosyć trudno nawet nazwać piosenką, to po prostu niesamowity text bardziej wypowiedziany niż zaśpiewany na równie niesamowitym podkładzie muzycznym. Wrażenie wstrząsające i bardzo było mi przez ową nietypowość ten utwór ustawić na liście.
3. Począwszy od debiutu 13 kolejnych tygodni na 2 miejscu, potem okres, gdzie wiodło się trochę gorzej i w 20 tygodniu na liście Earth intruders wreszcie trafia na pierwsze miejsce, które uważam za jak najbardziej zasłużone.
4. To był także bardzo dobry tydzień dla Porcupine Tree. Wprawdzie Death of Samantha awansowała tylko o 8 oczek w dolnej części listy, ale Anesthetize skoczyło aż o 12 i jest już na 5 miejscu (do tej pory najwyżej było na 9).
5. Ale to nie był największy skok do 10. Mialem nosa zwracając tydzień temu uwagę na niewielki skok Machine Head. Tym razem Now i thee lie down skoczyło aż z 22 na 7.
6. No i pora na kolejne 2 nowości, tym razem z 12 i 13 miejsca. Piszę o nich razem, bo mają dla mnie bardzo podobny klimat. Wyżej jest Gimme Shelter, w której Anguelique Kidjo zaśpiewała z Jossem Stonem w brawurowy sposób, co jednak wystarczyło do zajęcia miejsca o jedno niższego niż dużo łagodniejsza Salala zaśpiewana z Peterem Gabrielem.
Jak A Kidjo to raczej wykonawca z ustaloną u mnie renomą, to nigdy bym się nie spodziewał na liście Glorii Estefan. Ale też nigdy bym nie spodziewała, że nagrane przez nią No llores będzie brzmieć jak santana z najlepszych lat.
7. Nie dla wszystkich mogę być dobre dni i tym razem przekonał się o tym Tool, gdyż Right in two spadło z najwyższego stopnia podium na najniższy, a Rosetta stoned, które zamykała poprzednio pierwszą 10, teraz zamyka drugą.
8. No i zapowiadana ostatnia nowość w piętnastce. Utwór niesamowity, a kiedy już się z nim oswoję, to może zajść bardzo wysoko. Zresztą Spencer Perceval powinien się spodobać tym, którzy szukają oryginalnych rozwiązań w muzyce.
9. Często los nowości w drugim tygodniu na mojej liście jest nie do pozazdroszczenia, a tym razem wszystkie debiuty sprzed tyodnia awansowały. Mersibat kita wprawdzie tylko o jedno oczko, ale za to Elephant gun i Arka Noego o 6, a You don't know what love is (you just do as you're told) wprawdzie tylko o 3, ale miał najtrudniej, bo był najwyższą z nowości.
10. Teraz i tu tydzień temu dotarło na najwyższe w swej karierze 6 miejsce, żeby tym razem doznać klęski, z trudem utrzymując się w 20.
11. Dwa utwory znajdujące się przed tygodniem bardzo wysoko tym razem przeżyłuy kryzys: Lights spadło z 4 na 10, a Sympathy for devil part 666 nawet z 2 na 9.
12. Dotklliwy spadek dotknął też 2 weteranów: Icky thumpa i Rainbowwarriors, a ten ostatni jest do tego zaskakujący, bo CocoRosie w zeszłym tygodniu efektownie awansowało.
13. Wprawdzie to niewielki ruch wspomnianymi poprzednio, ale awans Solar winds z 9 na 6 jest też warty odnotowania.
14. Pozostałe 4 nowości uplasowały się w ostatniej 10, a najwyżej z nich pojawiło się Run away.
15. Chyba to był tydzień na tego typu klimatu, bo odbierane przeze mnie podobnie do Digitalllove Niue po dosyć długim kryzysie efektownie skoczyło w górę.
16. Wprawdzie Goodbye Philadelphia jest najniższą nowością, ale przy okazji najmniej spodziewaną. Piosenka Petera Cincottiego została oceniona przeze mnie jako tylko dobra i gdyby nie dosyć przypadkowe jej odsłuchanie to nie marzyłaby nawet o poczekalni.
17. I jeszcze jedna nowość. która bardzo mi się podoba, ale jak widę The unfinking majority ma na tym forum znacznie zagorzalszych fanów.
18. Down boy szedł cały czas do góry, ale tym razem niespodziewanie spadł o 6 oczek.
19. I jeszcze na koniec jedna nowość The end of the world.
20. Przy takim tłumie nowości sukcesem jest powrót na listę, a udało to się Conquest i Spindrift.
1. 3. 20 EARTH INTRUDERS - Bjork
2. 5. 17 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
3. 1. 30 RIGHT IN TWO - Tool
4. 7. 10 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
5. 17. 10 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
6. 9. 3 SOLAR WINDS - Devin Townsend
7. 22. 8 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
8. N. 1 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
9. 2. 5 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
10. 4. 14 LIGHTS - Archive
11. 8. 22 SALALA - Anguelique Kidjo & Peter Gabriel
12. N. 1 GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
13. N. 1 NO LLORES - Gloria Estefan

14. 18. 8 ME AND MRS JONES - Michael Buble
15. N. 1 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
16. 13. 19 MOTOREK - Grzegorz Turnau
17. 12. 7 M.I.A. - Avenged Sevenfold
18. 6. 17 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
19. 16. 4 KINGDOMS OF RAIN - Soulsavers
20. 10. 10 ROSETTA STONED - Tool
21. 24. 2 YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
22. 21. 4 NIENASYCENIE - Less Is More
23. 23. 15 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
24. 29. 7 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
25. 15. 23 RAINBOWARRIORS - CocoRosie
26. 20. 11 RAG AND BONE - The White Stripes
27. 33. 2 ELEPHANT GUN - Beirut
28. 19. 4 DOWN BOY - Yeah Yeah Yeahs
29. 27. 6 BEING FOR THE BENEFIT OF MR. KITE! / I WANT YOU (SHE'S SO HEAVY) / HELTER SKELTER - The Beatles
30. 28. 10 BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
31. 37. 2 ARKA NOEGO - Habakuk
32. 40. 19 DEATH OF SAMANTHA - Yoko Ono & Porcupine Tree
33. 30. 9 HELP IS COMING - Ayo
34. 32. 21 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
35. 31. 3 UNTIL THE END - Norah Jones
36. 48. 10 NIUE - Husky
37. 39. 27 THE FUNERAL - Band Of Horses
38. 35. 3 DOWN HERE - Stateless
39. 25. 17 ICKY THUMP - The White Stripes
40. 41. 2 MERSIBAT KITA - HaIvrit
41. N. 1 RUN AWAY - Digitalllove
42. 36. 3 U-TURN (LILI) - AaRON
43. 38. 13 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
44. 42. 9 HEART-SHAPPED GLASSES - Marilyn Manson
45. N. 1 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tanakian
46. P. 4 SPINDRIFT - Rush
47. P. 7 CONQUEST - The White Stripes

48. N. 1 END OF THE WORLD - Ash
49. N. 1 GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti

50. 47. 11 FROZEN - Within Temptation
30.08.2007 12:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
alez genialne wyniki Placebo! Icon_biggrin3 Moze za tydzien... Icon_smile2
no brawo, Bjork w koncu na pierwszym. Nalezalo sie.
a wiec "M.I.A." u Ciebie tez traci. Czyzby w niedziele u mnie mialo byc podobnie?
prawde mowiac myslalem, ze "The Unthinking Majority" jest zbyt komercyjnym kawalkiem, zeby Ci sie spodobac. Wiec tym wieksza radosc.
30.08.2007 01:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):1. alez genialne wyniki Placebo! Icon_biggrin3 Moze za tydzien... Icon_smile2
2. no brawo, Bjork w koncu na pierwszym. Nalezalo sie.
3. a wiec "M.I.A." u Ciebie tez traci. Czyzby w niedziele u mnie mialo byc podobnie?
4. prawde mowiac myslalem, ze "The Unthinking Majority" jest zbyt komercyjnym kawalkiem, zeby Ci sie spodobac. Wiec tym wieksza radosc.
1. Ciężko będzie, bo i tak wynik jest wyśrubowany, ale kto wie. Jednak konkurencja nie śpi.
2. Niewątpliwie się należało, ale wygrała ledwo ledwo. Walka była niezwykle zacięta.
3. Traci, ale przy takim ataku nowości trudno było się obronić.
4. Przyznam się, że jakoś nie odczułem komercyjności tego kawałka. Zresztą większość muzyki jest w kakimś stopniu komercyjna.
30.08.2007 08:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
No i jeszcze poczekalnia (bez numerków, ale z wyjątkiem 2 ostatnich piosenek ustawiona od mojej ulubionej w tym zestawie):
46. 13 TEENAGERS - My Chemical Romance
50. 7 HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
43. 6 NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
1234 - Feist
THESE THREE THINGS - Type O'Negative
44. 11 EVA - Nightwish
TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków
45. 5 UBLEED - Hurt
LITTLE CREAM SODA - The White Stripes
HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
COME BACK - Pearl Jam
MCFEARLESS - Kings of Leon
49. 14 BETTER – Regina Spector
4 AM FOREVER - Lostprophets
NEW WAVE WIPE OUT - Gods of Blitz
GIRL WHO PLAY GUITARS - Maximo Park
BURN MY SHADOW - UNKLE
SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
IMPERIAL BODYBAGS - Manic Street Preachers
PRZYWITAJ ZE MNĄ NOWY DZIEŃ - Harlem
MY HUMPS - Alanis Morisette
IGOREK - Plateau
FUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys
MOHEROWY NINJA - El Dópa
THANK YOU WHOEVER YOU ARE - Marillion
NIE NIE BĘDZIE NAS - Naiv
UNDERDOGS - Manic Street Preachesr
BETERR THAN ME - Hinder
ERA RETUSZERA - Nosowska
I NEED TO WAKE UP - Melissa Etheridge
IT'S NO OVER - DAUGHTRY
CONSTANT MOTION - Dream Theater
ON CALL - Kings of Leon
MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
DANSE RUSSE - Hurt
WRECKING BALL - Viva Voce
SWEET SACRIFICE - Evanescence
A BEAUTIFUL LIE – 30 Second To Mars
I WISH I COULD HAVE LOVED YOU MORE - Candie Payne
DEAR MR PRESIDENT - Pink
THE KILL (BURY ME) – 30 Second To Mars
I'M NOT SORRY - The Pigeon Detectives
REHAB - Amy Winehouse
wypadły (z 50, wypadków z poczekalni nie podaję):
11. 26 GLOSOLI - Sigur Ros
14. 24 DON'T LOSE YOURSELF - Laura Veirs
26. 17 FINALLY MADE ME HAPPY - Macy Gray
34. 2 PEARLS - Anguelique Kidjo & Carlos Santana & Josh Groban
Wyjątkowo mocny dzisiaj odsiew, ale i tak lista utworow w zestawie podręcznym rośnie.
30.08.2007 08:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
Re: kajman30 nr 42 z 31.08.07
kajman napisał(a):[b]1. 3. 20 EARTH INTRUDERS - Bjork
W końcu, po tylu tygodniach na drugim należało jej się Icon_wink2
kajman napisał(a):5. 17. 10 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
6. 9. 3 SOLAR WINDS - Devin Townsend
7. 22. 8 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Trzy razy wow!
Co prawda Machine Head przeżywali u mnie ostatnio kryzys, ale chyba nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.
Natomiast pozostałe dwa utwory będą u mnie walczyć o pozycję lidera.
kajman napisał(a):15. N. 1 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
Bez wątpienia utwór intrygujący, ja się z nim jeszcze do końca nie oswoiłem, ale wciąż próbuję Icon_wink2
kajman napisał(a):24. 29. 7 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
Icon_biggrin3
kajman napisał(a):34. 32. 21 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
Icon_frown
kajman napisał(a):45. N. 1 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tanakian
46. P. 4 SPINDRIFT - Rush
Trochę nisko, ale fajnie że się pojawia, powrót Rushów też bardzo cieszy Icon_wink2


Reasumując: notowanie z mojego punktu widzenia ciekawe i udane Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
30.08.2007 08:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Bardzo dobra TOP3 Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2 Ostatnio przekonuje się do Tool Icon_smile2

Cieszy mnie też debiut Glorii Marii Estefan, którą bardzo lubię cokolwiek by nie nagrała Icon_smile2 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
30.08.2007 11:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: kajman30 nr 42 z 31.08.07
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):5. 17. 10 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
6. 9. 3 SOLAR WINDS - Devin Townsend
7. 22. 8 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Trzy razy wow!
Co prawda Machine Head przeżywali u mnie ostatnio kryzys, ale chyba nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.
Natomiast pozostałe dwa utwory będą u mnie walczyć o pozycję lidera.
Bardzo pomyślne informacje mi przekazałeś. Ja pewnie Cię trochę zmartwię, ale mam wrażenie, że żadna z tych piosenek nie będzie walczyć o fotel lidera, chociaż pewnie na długo usadowią się w czołówce.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):15. N. 1 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
Bez wątpienia utwór intrygujący, ja się z nim jeszcze do końca nie oswoiłem, ale wciąż próbuję Icon_wink2
Ja też jeszcze nie do końca się z nim oswoiłem, ale jeżeli to się stanie, to może mi zdrowo namieszać w zestawieniu.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):45. N. 1 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tanakian
46. P. 4 SPINDRIFT - Rush
Trochę nisko, ale fajnie że się pojawia, powrót Rushów też bardzo cieszy Icon_wink2
Pewnie Serj już dużo wyżej nie zawędruje, natomiast więcej spodziewam się po Rush.
p.u.r.h. napisał(a):Reasumując: notowanie z mojego punktu widzenia ciekawe i udane Icon_smile2
Z mojego punktu widzenia też jest ciekawe i udane Icon_lol ale dla mnie takie jest każde Icon_confused
30.08.2007 04:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Konrad napisał(a):1. Bardzo dobra TOP3 Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
2. Ostatnio przekonuje się do Tool Icon_smile2
3. Cieszy mnie też debiut Glorii Marii Estefan, którą bardzo lubię cokolwiek by nie nagrała Icon_smile2 Icon_smile2
1. Bardzo mnie ten fakt cieszy, szkoda tylko, że Bjork już pożegnała Twoją listę.
2. Lepiej późno niż wcale. Ale mnie też nie przekonał aż tak mocno od razu.
3. Ja raczej nie lubiłem tego, co nagrywała, ale to nagranie totalnie mnie zaszokowało.
30.08.2007 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
zacznę od nowości - Kasi Groniec. Świetnie że taki nie-przebojowy kawałek pokazał się na kolejnej liście Icon_smile2 u mnie co prawda raczej się nie pojawi ale to nie zmienia faktu że bardzo mnie to cieszy...
nr 1 zdecydowanie lepszy od poprzedniego ( po niedzieli zabieram się do przesłuchan do topu Bjork - zestaw gotowy tylko słuchac i układać Icon_smile2 )
kajman napisał(a):NO LLORES - Gloria Estefan
czyżby nowy singelek??? trzeba będzie się przysłuchać, chociaż ja najbardziej lubię jej dokonania z Miami Sound Machine.

kajman napisał(a):37. 39. 27 THE FUNERAL - Band Of Horses
cieszy mnie ten awansik Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.08.2007 09:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Yacy napisał(a):1. zacznę od nowości - Kasi Groniec. Świetnie że taki nie-przebojowy kawałek pokazał się na kolejnej liście Icon_smile2 u mnie co prawda raczej się nie pojawi ale to nie zmienia faktu że bardzo mnie to cieszy...
2. nr 1 zdecydowanie lepszy od poprzedniego ( po niedzieli zabieram się do przesłuchan do topu Bjork - zestaw gotowy tylko słuchac i układać Icon_smile2 )
3.
kajman napisał(a):NO LLORES - Gloria Estefan
czyżby nowy singelek??? trzeba będzie się przysłuchać, chociaż ja najbardziej lubię jej dokonania z Miami Sound Machine.
1. Mam wrażenie, że przebojowym kawałkom akurat na mojej liście jest trudno. Ja jednak szukam w muzyce czegoś nieco innego.
2. Ja pewnie zabiorę się już w sobotę do Bjork, bo jest tego niesamowicie dużo, a do tego same rewelacyjne kawałki. Z tego co znam bardzo dobrze, to chyba tylko jeden utwór mi się nie podoba (a przynajmniej nie podobał).
3. Nie wiem czy singielek, ale jako że jest w zestawie głosowania LP3 to była dla mnie jazda obowiązkowa i od pierwszego przesłuchania chwycił, chociaż do tej pory żadna jej piosenka mnie nie ruszyła.
31.08.2007 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
1. 3. 20 EARTH INTRUDERS - Bjork
2. 5. 17 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
Niespodziewane te wyniki, ale bardzo radosne. Ja jednak wolałbym, żeby kolejność była odwrotna. Icon_wink2

4. 7. 10 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
5. 17. 10 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Kolejne znakomite wyniki. Te piosenki również u mnie są przy sobie, tylko kolejność jest inna i szczebel wyższy.

26. 20. 11 RAG AND BONE - The White Stripes
39. 25. 17 ICKY THUMP - The White Stripes
A tu z kolei dwa najbardziej przykre spadki, zwłaszcza ten drugi.
02.09.2007 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Faktycznie, wyniki zaskakujące. Placebo w końcu w ścisłej czołówce. Motorek tym razem niżej niż u mnie Icon_wink2.
Miłą niespodzianką jest HaIvrit. Niestety, jakoś na dłuższą chwilę ten utwór coś nie umie mnie chwycić.
02.09.2007 10:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Gary napisał(a):1. 3. 20 EARTH INTRUDERS - Bjork
2. 5. 17 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
Niespodziewane te wyniki, ale bardzo radosne. Ja jednak wolałbym, żeby kolejność była odwrotna. Icon_wink2
Myślę, że jest to możliwe, ale czy na takiej wysokości? To będzie trudno, bo ostatnio u mnie wielkie ruchy. A jestem przy pierwszym przesłuchaniu i doszedłem dopiero do 5 miejsca z ubiegłego tygodnia.
Gary napisał(a):4. 7. 10 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
5. 17. 10 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Kolejne znakomite wyniki. Te piosenki również u mnie są przy sobie, tylko kolejność jest inna i szczebel wyższy.
Podejrzewam, że u mnie tak wysoko jak u Ciebie żadna z tych piosenek nie zajdzie.
Gary napisał(a):26. 20. 11 RAG AND BONE - The White Stripes
39. 25. 17 ICKY THUMP - The White Stripes
A tu z kolei dwa najbardziej przykre spadki, zwłaszcza ten drugi.
Podejrzewam, że to są najniższe miejsca, na jakie te piosenki było stać. Podejrzewam, że teraz będzie nieco lepiej.
04.09.2007 08:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
prz_rulez napisał(a):1. Placebo w końcu w ścisłej czołówce.
2. Motorek tym razem niżej niż u mnie Icon_wink2.
3. Miłą niespodzianką jest HaIvrit. Niestety, jakoś na dłuższą chwilę ten utwór coś nie umie mnie chwycić.
1. Tylko pytanie, czy tak dobrą formę zdoła utrzymać.
2. Przy ruchach na Twojej (szczególnie) i mojej liście to za tydzień może być zupełnie inaczej. Ale bardzo się cieszę, że Motorek gdzieś jeszcze przebywa.
3. HaIvrit u mnie pewnie pobędzie jeszcze sporo, szczególnie, że coraz mniej drażni mnie wokal.
04.09.2007 08:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Cieszy debiut "Gimme Shelter". Bardzo podoba mi się ten cover, u mnie będzie na pewno. Fajna energia, pozytywne wibracje!
04.09.2007 09:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
1981 napisał(a):Cieszy debiut "Gimme Shelter". Fajna energia, pozytywne wibracje!
Odczuwam to samo i bardzo podobne odczucia mam przy Glorii Estefan ze wspomaganiem Carolka. A swoją drogą nigdy nie przypuszczałem, że będę zachwalał Glorię.
04.09.2007 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
1. Brawa dla Placebo, ale co za dużo, to nie zdrowo. Ja już nie wprowadzę na listę żadnego utworu z ich ostatniej płyty.
3. Numer jeden jest w porządku, ale brakuje mi w nim czegoś co mogłoby przepchnąć ten utwór u mnie na liście. Nie ma ani przebojowości, ani nastroju, ani jakiegoś kopa...
4. Bardzo mnie cieszy awans "Anesthetize". Ja niestety nie mam cierpliwości, żeby wrzucać takie długie utwory na playlistę, bo zazwyczaj jak słyszę "Lights", to przełączam na następny utwór Icon_wink2 Ale może jeszcze kiedyś się pojawi. Jednak do tego potrzebne jest jeszcze przynajmniej kilka przesłuchań.
5. U mnie Machine Head jest coraz niżej, ale myślę, że wkrótce może wystrzelić do pięćdziesiątki.
7. "Right In Two" kończy już powoli swój żywot. "Rosetta Stoned" ma swoje wzloty i upadki. U mnie w tej chwili przeżywa zdecydowany wzlot.
17. Ja na pewno do tych najzagorzalszych fanów nie należę, ale też kibicuję Serjowi na Twojej liście.
19. Nowy Ash niestety jest nieco gorszy niż poprzedni, ale o tym już gdzieś się rozpisywałem. Nie wykluczam jednak, że i u mnie dojdzie do pięćdziesiątki.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.09.2007 01:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
mrsap napisał(a):1. Brawa dla Placebo, ale co za dużo, to nie zdrowo. Ja już nie wprowadzę na listę żadnego utworu z ich ostatniej płyty.
3. Numer jeden jest w porządku, ale brakuje mi w nim czegoś co mogłoby przepchnąć ten utwór u mnie na liście. Nie ma ani przebojowości, ani nastroju, ani jakiegoś kopa...
4. Bardzo mnie cieszy awans "Anesthetize". Ja niestety nie mam cierpliwości, żeby wrzucać takie długie utwory na playlistę, bo zazwyczaj jak słyszę "Lights", to przełączam na następny utwór Icon_wink2 Ale może jeszcze kiedyś się pojawi. Jednak do tego potrzebne jest jeszcze przynajmniej kilka przesłuchań.
5. U mnie Machine Head jest coraz niżej, ale myślę, że wkrótce może wystrzelić do pięćdziesiątki.
7. "Right In Two" kończy już powoli swój żywot. "Rosetta Stoned" ma swoje wzloty i upadki. U mnie w tej chwili przeżywa zdecydowany wzlot.
17. Ja na pewno do tych najzagorzalszych fanów nie należę, ale też kibicuję Serjowi na Twojej liście.
19. Nowy Ash niestety jest nieco gorszy niż poprzedni, ale o tym już gdzieś się rozpisywałem. Nie wykluczam jednak, że i u mnie dojdzie do pięćdziesiątki.
1. Akurat ten utwór z Stipem jest dla mnie absolutnie najlepszy na płycie i daję temu wyraz.
3. Co do przebojowości to się zgodzę, ale kopa to dla mnie ma potężnego, a nastrój ma, chociaż bardzo specyficzny, a szczególnie wersja z longa.
4. Ja też czasami się wkurzam, szczególnie, gdy mi się trafi słuchanie po kolei nesthetize i Lights, ale jest dla mnie na tyle dobry, że wysłuchuję go od pierwszej do ostatniej nutki.
5. Na to życzę Ci tego, bo na razie tylko my z P.U.R.H.em bronimy honoru.
7. U mnie Right in two może pobyć jeszcze sporo, bo wygląda na to, że dostał nieoczekiwane wsparcie. Co do Rosetta to u mnie ma ciągle wzloty i upadki.
17. Pewnie jeszcze u mnie pobędzie, ale szansy na zawojowanie listy raczej nie ma.
19. Poprzedni Ash nie zrobił na mnie wrażenia. Ot piosenka jakich wiele. Natomiast ten chwycił mnie prawie od razu. Zdecydowanie więcej tam się dzieje i to ciekawego.
05.09.2007 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #19
 
"Gimme Shelter" rzeczywiście świetnie zaśpiewany. Ma w sobie niezwykłą energię i u mnie szykuje się do podpoju pięćdziesiątki.

A teraz drugi raz się przyczepię (taki dzień chyba mam wyczulony): Joss Stone jest kobietą, a nie facetem Icon_mrgreen
06.09.2007 01:01 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
vingoe napisał(a):1. "Gimme Shelter" rzeczywiście świetnie zaśpiewany. Ma w sobie niezwykłą energię i u mnie szykuje się do podpoju pięćdziesiątki.
2. A teraz drugi raz się przyczepię (taki dzień chyba mam wyczulony): Joss Stone jest kobietą, a nie facetem Icon_mrgreen
1. Cieszy mnie to bardzo, a przy okazji zastanawiam się, czemu nie bierze nikogo nowa Gloria, jak dla mnie bardzo podobna w klimacie i chyba z jeszcze większą dawką szaleńczej energii.
2. OK, będę uważał, żeby takiej pomyłki uniknąć. Inna sprawa, że angielskie kobiety znacznie trudniej się odmieniają niż mężczyźni.
06.09.2007 07:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości