Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.8.2016 1077
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
8.8.2016 1077
Wydanie 1077


Załączone pliki Miniatury
   

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.08.2016 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #2
RE: 8.8.2016 1077
Chyba jeszcze nigdy nie zaglądałem na twoją listę, a szkoda, bo widzę dużo dobrego - od teraz czasem będę wchodził Icon_smile
''Malinowy Chruśniak' jest coraz bliższy zadebiutowania także u mnie - myślę, że już w tym tygodniu zaliczy swój debiut.
Co do Dawida Podsiadło to jakoś się nie mogę przekonać do nowej piosenki. Wolę go w utworach takich jak ''Forest'', ''Nieznajomy'', czy ''4:30'' Icon_lol
'Maria Peszek z utworem ''Samotny tata'' była i u mnie kilka tygodni i chyba dotarła nawet do pierwszej piątki, ale szybko z niej spadła.
''Z imbirem'' niestety dopiero ostatnio usłyszałem. Mega spodobał mi się klimat tego utworu i w tym tygodniu pewnie zaliczy u mnie dość wysoki debiut.
''On My Own'' Julki również mnie zachwyciło. W ciągu najbliższych tygodni i u mnie się pewnie pojawi.
W poczekalni widzę jeszcze więcej dobrego ; Adele z ''Send My Love''; sobie u mnie bardzo dobrze radzi, ''Ptasiek'' to mój aktualny numer 1, ''Upiłam się tobą'' radziło sobie całkiem OK , teraz powoli spada.''Historie'' pewnie i u mnie też niedługo się pojawi. Kasia Kowalska z utworem 'Aya'' również u mnie osiągnęła duży sukces ; dotarła nawet do miejsca pierwszego. ''Władza'', ''Song For A Friend'' i ''Take It Out On Me'' także lubię Icon_lol
10.08.2016 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: 8.8.2016 1077
Lombthorne napisał(a):Chyba jeszcze nigdy nie zaglądałem na twoją listę, a szkoda, bo widzę dużo dobrego - od teraz czasem będę wchodził
Ja tu jestem od początku istnienia forum, a w nawet wcześniej, gdy był poprzednie wersje, wrzucam regularnie listę. Zapraszam do częstszego wchodzenia na moją listę. Icon_smile2
Lombthorne napisał(a):''Malinowy Chruśniak' jest coraz bliższy zadebiutowania także u mnie - myślę, że już w tym tygodniu zaliczy swój debiut.
U mnie ma swój apogeum formy Icon_smile2
Lombthorne napisał(a):Co do Dawida Podsiadło to jakoś się nie mogę przekonać do nowej piosenki. Wolę go w utworach takich jak ''Forest'', ''Nieznajomy'', czy ''4:30''
A mi z kolei nieoczekiwanie najbardziej się spodobał właśnie ten utwór. Inne z najnowszej płyty radziły sobie znacznie słabiej. Ale "Nieznajomy" to mój absolutny the best!
Lombthorne napisał(a):'Maria Peszek z utworem ''Samotny tata'' była i u mnie kilka tygodni i chyba dotarła nawet do pierwszej piątki, ale szybko z niej spadła.
U mnie się dopiero rozkręca Icon_smile2
Lombthorne napisał(a):''Z imbirem'' niestety dopiero ostatnio usłyszałem. Mega spodobał mi się klimat tego utworu i w tym tygodniu pewnie zaliczy u mnie dość wysoki debiut.
Cała płyta Korteza jest znakomita, a ten kawałek to potwierdza. U mnie już niemal 30 tygodni!
Lombthorne napisał(a):''On My Own'' Julki również mnie zachwyciło. W ciągu najbliższych tygodni i u mnie się pewnie pojawi.
U mnie już drugi singiel się pojawił i chyba nawet lepiej się prezentuje.
Lombthorne napisał(a):W poczekalni widzę jeszcze więcej dobrego ; Adele z ''Send My Love''; sobie u mnie bardzo dobrze radzi, ''Ptasiek'' to mój aktualny numer 1, ''Upiłam się tobą'' radziło sobie całkiem OK , teraz powoli spada.''Historie'' pewnie i u mnie też niedługo się pojawi.
Z tego co wymieniłeś Adele już była w top 30 i już powoli wypada z poczekalni. Reszta wciąż walczy.
Lombthorne napisał(a):''Historie'' pewnie i u mnie też niedługo się pojawi.
Hey już też miał swoje tygodnie na liście
Lombthorne napisał(a):Kasia Kowalska z utworem 'Aya'' również u mnie osiągnęła duży sukces ; dotarła nawet do miejsca pierwszego.
Niezły kawałek, w porównaniu do ostatnich dokonań, ale jeszcze nie daje rady wejść do top 30.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.08.2016 11:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: 8.8.2016 1077
Wiesz co, ale ja bym jednak zachęcał Cię do wrzucenia listy w wersji tektowej - plik IMG zawsze może zniknąć, poza tym przy obecnej formie nie będzie możliwe wyszukiwanie utworów w historii z Twojej listy.
tadzio3 napisał(a):Ja tu jestem od początku istnienia forum, a w nawet wcześniej, gdy był poprzednie wersje,
Od początku forum to tylko Konrad był Icon_wink Chyba, że masz na myśli ostatnią odsłonę.
Ale fakt, to były piękne czasy...
13.08.2016 02:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: 8.8.2016 1077
Mnie niesamowicie cieszy forma Dylana.
14.08.2016 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: 8.8.2016 1077
prz_rulez napisał(a):Wiesz co, ale ja bym jednak zachęcał Cię do wrzucenia listy w wersji tektowej - plik IMG zawsze może zniknąć, poza tym przy obecnej formie nie będzie możliwe wyszukiwanie utworów w historii z Twojej listy.
Pomyślę nad tym, albo będę wrzucał obie wersje.
prz_rulez napisał(a):Od początku forum to tylko Konrad był Chyba, że masz na myśli ostatnią odsłonę.
Pisałem o obecnej odsłonie, a i co najmniej jednej poprzedniej, gdzie również byłem od początku.
kajman napisał(a):Mnie niesamowicie cieszy forma Dylana.
A dzisiaj będzie jeszcze lepiej Icon_smile

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.08.2016 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości