Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek dyskusyjny
Tutaj można zgłaszać wszelkie błędy , czy propozycje zmian
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #361
RE: Wątek dyskusyjny
Widzę tych ludzi jako taką grupę robiącą, wiecie, takie korpo-spotkania. Melomaniak cały czas motywuje, powtarza, że wykonują dobrą robotę, żeby nie przestawali, że efekty będą widoczne, że nie mają przejmować się opinią innych, bo to tylko sprawia, że są silniejsi, i tak dalej, i tak dalej... Nie wiem czy mieliście kiedyś styczność z takim korpo-podejściem (tak mi się to kojarzy), ale mam nadzieję, że wiecie o czym mówię. To jest strasznie irytujące.

Radio Epsilon
24.12.2017 11:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #362
RE: Wątek dyskusyjny
(23.12.2017 10:22 PM)kajman napisał(a):  Jeżeli nie będzie protestów zapis o możliwości usuwania utworów co do których będzie istniało uzasadnione podejrzenie, że istnieje zorganizowana promocja/reklama utworu/jego wykonawcy zostaną usuwane z zestawu.
co z tym zapisem? pojawi się regulaminie czy coś innego chciałeś napisać? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.12.2017 12:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #363
RE: Wątek dyskusyjny
jeśli wyniki ankiety są oczywiste i większość podjęła decyzję to już nie ma co zwlekać i trzeba wprowadzić niezwłocznie zapis do regulaminu i sprawa będzie załatwiona.
24.12.2017 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #364
RE: Wątek dyskusyjny
Aczkolwiek ja mam jednak czkawke po tym :/ Sam utwor niczemu nie jest winien. To jak niechec do języka, bo nie lubi sie jego rodzimych użytkowników.
24.12.2017 03:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #365
RE: Wątek dyskusyjny
Dobra prz nie zaczynaj znowuż tego rozczulania się nad tym utworem i nad tą sprawą. Dla mnie jest już wszystko odpowiednio zamknięte.
24.12.2017 03:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #366
RE: Wątek dyskusyjny
Tak się zastanawiam, czy nie byłoby dobrze stworzyć zapis, że każdego tygodnia trzeba oddać co najmniej jeden punkt na świeżą propozycję?
07.01.2018 11:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #367
RE: Wątek dyskusyjny
Ja byłbym przeciw. I tak jest co tydzień sporo nowości. A w klasyku moim zdaniem podobna zasada robi więcej złego niż dobrego.
07.01.2018 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #368
RE: Wątek dyskusyjny
(17.12.2017 04:24 PM)adameria napisał(a):  A jeśli piszę bzdury, to wyrzućcie mnie z forum (przyczynę zawsze da się wykombinować) i będzie ze mną spokój. Icon_wink2

Jestem za.

---

Ale tak na serio, to nie widzę, czemu to jest aż takim problemem. Lista na forum to nie miejsce na hodowanie głosujących spambotów, jeśli nie podoba się wam ten rodzaj promocji, to wywalcie głosujące spamboty... można to było od razu zrobić bez tej całej kłótni.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.01.2018 02:45 PM przez Dobromiera.)
07.01.2018 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #369
RE: Wątek dyskusyjny
Artur.O, na Ciebie zawsze można liczyć. Dziękuję. Icon_cool
07.01.2018 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #370
RE: Wątek dyskusyjny
Ależ proszę bardzo, polecam się na przyszłość!

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
07.01.2018 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości