Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek dyskusyjny
Tutaj można zgłaszać wszelkie błędy , czy propozycje zmian
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #281
RE: Wątek dyskusyjny
No ale to jest nie fair, żeby dyskryminować jakiś zespół, bo paru oszołomów...
Jak pisałem, jestem za tym, by dać im ostatnią szansę do wytłumaczenia i, jeśli nas niczym nie przekonają, to liczyć tylko pierwszy z głosów.
Swoją drogą, gdyby chodziło o wielkich fanów Foo Fighters czy Depeche Mode, to jestem pewien, że nie bylibyście tacy chętni do ich wywalania z takiego powodu...
03.12.2017 01:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #282
RE: Wątek dyskusyjny
Jeżeli by zapisali się po to tylko, żeby głosować na tego wykonawcę i to jeszcze tak, żeby wykołować wszystkich innych to jak najbardziej. A tutaj kilkanaście tygodni czekaliśmy żeby coś takiego zaproponować.
03.12.2017 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #283
RE: Wątek dyskusyjny
Jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na Melomaniaka, który, gdy jeszcze wrzucał listę, faktycznie miał The Ceez wysoko. W jego przypadku proponuję, by znów wrzucał swoją listę i głosował zgodnie z pozycjami na niej.
03.12.2017 01:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #284
RE: Wątek dyskusyjny
Smutna sprawa. Też jestem za wykluczeniem tego konkretnego utworu z listy MC Top 30 (i dalszym zakazem wrzucania utworów tego wykonawcy). Icon_idea
Tylko nie wiem co zrobimy dalej z tymi osobami? Skażemy ich na forumowy ostracyzm? Icon_rolleyes
03.12.2017 03:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #285
RE: Wątek dyskusyjny
Jest duże prawdopodobieństwo, że większość z nich sama zrezygnuje.
03.12.2017 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #286
RE: Wątek dyskusyjny
No właśnie, bo rozumiem że jeżeli w tym głosowaniu nie wypowie się ponad połowa uczestników naszej listy, to nie będzie ono wiążące?
03.12.2017 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #287
RE: Wątek dyskusyjny
A dlaczego nie. Jeżeli kogoś to nie obchodzi to jest jego sprawa.
03.12.2017 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #288
RE: Wątek dyskusyjny
Bo to będzie śmiesznie wyglądało z 25 osób biorących udział w zabawie, powiedzmy sześć ma decydować o tak ważnej kwestii?
Jeżeli tak będzie, to ja wycofam swój głos. Jak demokracja, to demokracja - i jej zasady powinny być decydujące... Icon_twisted
03.12.2017 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #289
RE: Wątek dyskusyjny
a powstała już jakaś ankieta na ten temat?
Moim zdaniem nie powinno się karać The Ceez, skoro np. prz_rulez na nich głosuje.
To nie wina zespołu, że ktoś nagina i łamie regulamin i psuje nam zabawę.
Nie powinniśmy liczyć głosów tej czwórki.

Najlepiej wyznaczyć im 10 dniowy termin do ustosunkowania się do naszych zastrzeżeń pod rygorem pominięcia ich głosów w podliczaniu wyników Mycharts Top 30.
03.12.2017 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #290
RE: Wątek dyskusyjny
Wedlug mnie może najlepiej byłoby liczyć od nich tylko jeden głos wklejony najwcześniej. Nie można dyskryminować żadnych wykonawców dlatego nie jestem za opcja by The Ceez nie mógł się tu pojawić.
03.12.2017 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #291
RE: Wątek dyskusyjny
Sundrajta napisał(a):powiedzmy sześć ma decydować o tak ważnej kwestii?
a czemu nie? ja poczytuję, ale nie chcę mi się już pisać....
Wyniki mycharts30 i forumowej płyt ( to na forum LP3) są wypaczone od sierpnia . A przypadek FF tylko to potwierdził .
Szkoda, że wcześniej nie została podjęta jedyna słuszna decyzja.
03.12.2017 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #292
RE: Wątek dyskusyjny
Ja zagłosowałem raz czy dwa w przeszłości, ale nie o to chodzi. Po prostu... No to niefajne jest. I twierdziłbym tak nawet, jeśli chodziłoby o kogoś pokroju Keltuza (no, chyba że faktycznie byłby za długo Icon_lol ).
03.12.2017 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Starless Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 217
Dołączył: Apr 2015
Post: #293
RE: Wątek dyskusyjny
Trudna sprawa. Ja nie mam zdania, bo z jednej strony nic nie można zarzucić, a z drugiej strony jednak tak.
Mimo wszystko ani wykluczanie osób z głosowania, ani blokowanie wykonawcy nie są wydaje mi się dobrym pomysłem.
Wiem mój post nic nie wnosi. Icon_wink
17.12.2017 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 641
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #294
RE: Wątek dyskusyjny
Na kilku forach spotkałem się z czymś takim, że aby wziąć udział w zabawach i konkursach forumowych trzeba mieć określoną liczbę postów wcześniej. Może po prostu trzeba wpisać w regulamin, że głosować mogą osoby, które mają np. 50 postów na forum?

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
17.12.2017 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #295
RE: Wątek dyskusyjny
zrezygnowałem z głosowania na liście MC Top 30
17.12.2017 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Dec 2014
Post: #296
RE: Wątek dyskusyjny
Musztarda po obiedzie.
Poza tym widzę tutaj obłudę niektórych.
A jeśli nie wiadomo o czym piszę, to napiszę jedno słowo: RENT.
Jeden wykonawca może być, a drugi - nie?
Trzeba było o tym myśleć dawno temu...
17.12.2017 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #297
RE: Wątek dyskusyjny
adameria napisał(a):A jeśli nie wiadomo o czym piszę, to napiszę jedno słowo: RENT.
I to ma być obłuda? A czemu nie napisałeś "Don't Give Up"? Zastanów się o czym piszesz, bo znów pojawiasz się na forum i piszesz bzdury. Szkoda, że ten wątek się tutaj pojawia i dodaje ognia, ale przepraszam, lecz ten temat nie został swego czasu wyjaśniony (pisałem już o próbach wyjaśnienia tego drogą PW - adameria nie raczył tego skomentować) i znów powraca. Takie to są konsekwencje działań z rodzaju braku działań (The Ceez zresztą to też właśnie dotyczy). A ja czuję się urażony. I może nie tylko ja.
17.12.2017 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 422
Dołączył: Aug 2017
Post: #298
RE: Wątek dyskusyjny
(17.12.2017 03:36 PM)Szymek79 napisał(a):  Na kilku forach spotkałem się z czymś takim, że aby wziąć udział w zabawach i konkursach forumowych trzeba mieć określoną liczbę postów wcześniej. Może po prostu trzeba wpisać w regulamin, że głosować mogą osoby, które mają np. 50 postów na forum?
Dobry pomysł. Wtedy to The Ceez wyleci.
17.12.2017 04:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #299
RE: Wątek dyskusyjny
adameria napisał(a):A jeśli nie wiadomo o czym piszę, to napiszę jedno słowo: RENT.
No tak, ale wtedy nikt się nie umawiał do głosowania na "Rent".
Poza tym niektorzy umieszczali ten utwór na 8, inni na 9 miejscu, nie było samych jedynek...
17.12.2017 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 641
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #300
RE: Wątek dyskusyjny
adameria napisał(a):A jeśli nie wiadomo o czym piszę, to napiszę jedno słowo: RENT.
Jeden wykonawca może być, a drugi - nie?
Trzeba było o tym myśleć dawno temu...
tutaj nie chodzi o utwór ani o wykonawcę tylko o to, że sztucznie jest utrzymywane "to" nagranie przez grupę osób, która poza głosowaniem na niego nie wykazuje żadnej innej aktywności na forum.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
17.12.2017 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości