Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 40 (01.11.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 40 (01.11.2008)
Pierwsza trójka mogłaby być ustawiana niemal co 5 minut w różnej kolejności, bo w zasadzie wszystkie powinny być na 1 Icon_smile2 . Dalej mamy kolejną trójkę, która również w składzie stałym na razie występuje, ale od tej wyższej odróżnia ją to, że kolejność w niej jest raczej jasno ustalona nie tylko na 5 minut. Jeszcze jedna niezmienność - mogą sobie wszyscy stukać i pukać, a nawet walić bez opamiętania, a drzwi do pierwszej dziesiątki nawet nie drgną. Ale... pewne zagrożenie dla nich szykuje siły w niewielkiej odległości. No, a jak do staranowania będą zatrudnione słonie, to może się okazać, że zatrudnianie strażników, wartowników i halabardników za sześćset złotych nie popłaca i zwieją oni gubiąc się w czasie i przestrzeni. A czas mamy zimny. A przestrzeń zamkniętą w czterech ścianach domu.
[nowości są z zestawu trójkowego, więc zapraszam po nie wszystkich zainteresowanych do chomika Sebastiana do działu lp3. i w zasadzie bardzo liczę na dobre propozycje w tym zestawie na najbliższy czas, bo notowanie to jest ostatnim przed zmianą pracy przeze mnie i obawiam się bardzo o to, kiedy i jak będę mogła słuchać nowych rzeczy (rozumianych w większej ogolności, czyli ogólności płytowej) w dostatecznym skupieniu, tak by móc je od siebie odróżnić i wyodrębnić te niezwykłe od zwykłych...]

Notowanie 40:
01 01 03 04 Wróć do mnie - Balkanika & Justyna Steczkowska (x2)
02 02 01 06 Czarno-czarny film - Jean Lubera & Piotr Nalepa (1x3)
03 03 02 14 Przyjdź do mnie dwa - Elżbieta Adamiak (1x3)
04 04 04 06 My Love Is Like a Red Red Rose - Eva Cassidy (2)
05 05 05 14 Nocny sufit - Maryla Rodowicz (2)
06 06 06 31 Jeszcze, jeszcze - happysad (1x6)
07 09 12 05 Niagara Falls - Silver Rocket & Monika Brodka (7)
08 07 08 19 Med sud i eyrum - Sigur Rós (1x1)
09 08 07 09 Sex On Fire - Kings Of Leon (4)
10 10 10 15 Zielona Pani Ziemio - Maryla Rodowicz & Seweryn Krajewski (1x4)

11 12 14 15 Home - Immanu El (11)
12 16 18 05 Praca za szejset - Frutti di Mare (12)
13 13 21 24 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che (6)
14 25 NN 02 Elephants - Rachael Yamagata (14)
15 11 11 10 Weatherman - Boo Hewerdine (7)
16 14 09 15 Na odległość - Maryla Rodowicz (3)
17 15 15 19 Godan daginn - Sigur Rós (1x5)
18 17 13 08 Let It Be Me - Elvis Presley (11)
19 20 19 40 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki (1x8)
20 19 17 10 Where In The World - Fish (16)

21 22 23 05 I ciągle widzę ich twarze - Hedone (21)
22 18 16 07 If I Give My Heart - Eva Cassidy (14)
23 23 22 09 13th Star - Fish (18)
24 28 30 03 An Ocean and a Rock - Lisa Hannigan (24)
25 NN -- 01 I'm Outta Time - Oasis (25)
26 27 25 40 Map Of The Problematique - Muse (3)
27 29 29 34 Idź swoją drogą - Raz, Dwa, Trzy (6)
28 21 20 11 Gold In Them Hills - Coldplay (8)
29 24 24 35 Entwined - Jason Reeves (4)
30 NN -- 01 Zimny dom - Totentanz (30)

wypadły:
26 26 26 11 Ja do ciebie - happysad (22)
30 28 30 04 Song For Mia - Lizz Wright (28)

legenda:
miejsce w tym tygodniu, miejsce tydzień temu, miejsce dwa tygodnie temu, ilość tygodni w zestawieniu, tytuł, wykonawca, (najwyższe miejsce ew. ile razy na pierwszym)

TeksTop 36:
1. Blessed - Fady Maalouf
2. Wróć do mnie - Balkanika & Justyna Steczkowska
3. A Night In Summer Long Ago - Mark Knopfler
4. Czarno-czarny film - Jean Lubera & Piotr Nalepa (słowa: Bogdan Loebl)
5. Darling Pretty - Mark Knopfler
6. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
7. Ain't No Mountains High Enough - Diana Ross
8. A gdybyśmy nigdy się nie spotkali - Anna Maria Jopek
9. Ludzie chcą usłyszeć wieści złe - happysad
10. Klechda o dobrym pociągu - Grzegorz Bukała

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
05.11.2008 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
zacznę od dołu Icon_wink2
Totentanz jednak zaczyna chwytać Icon_wink2 cieszę się bardzo, ze akurat Ciebie! Icon_smile2
Oasis mnie jednak nie zachwyca...
neon.ka napisał(a):21 22 23 05 I ciągle widzę ich twarze - Hedone (21)
krok, po kroczku, krok po kroczku... Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):13 13 21 24 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che (6)
ja przesądny nie jestem i podboa misie ta pozycja Icon_wink2
Top 5 [z jednym wyjątkiem] rewelacyjne!!! Może tylko Evę bym awansował na vice-lidera[przynajmniej Icon_wink2]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.11.2008 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
4 rzeczy są z mojego punktu widzenia najważniejsze:
- "Praca za szejset" bardzo ładnie Icon_smile2. w tym rejonie 4 oczka to już bardzo znaczący rezultat.
- "Elephants" cudownie! to takie... no nie wiem, jakieś takie ciepłe wrażenie/uczucie jak można zobaczyć wysoko u innych piosenkę którą samemu się gdzieś tam znalazło i umieściło na swojej liście.
- Totentanz debiutuje. nie ma co owijać - to dla mnie szok Icon_smile2. w życiu bym nie pomyślał, że ten zespół pojawi się na Twojej liście Icon_mrgreen .
- zostawiłem na koniec, bo i tak wiadomo, że bym o tym napisał. utrzymane szóste miejsce szalenie mocno mnie cieszy.
05.11.2008 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
Cieszy mnie tak silna niezagrozona pozycja na liście czarno-czarnego filmu i awans Pracy za sto Icon_mrgreen
Wciąż nieźle na liście trzyma sie Maryla . Juz jakis czas temu i u mnie by zadebiutowała, choc czegoś zabrakło.. A mówie o Zielonej Pani .
Hedone skromnie ale też do góry. To jedyny utwór jaki lubisz z Wyzwolonego Wyspiańskiego ?
Muse !!! Alez sie uchował 40-tyg. staruszek. No pięknie Icon_biggrin3
Z nowości podoba mi sie debiut Totentanzu. No to teraz trzeba czekac na debiut Metal-kliki Icon_wink2 Icon_mrgreen
Pozdrawiam . I życzę Tobie samych sukcesów zawodowych w nowej pracy Icon_biggrin3
06.11.2008 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
neon.ka napisał(a):Pierwsza trójka mogłaby być ustawiana niemal co 5 minut w różnej kolejności, bo w zasadzie wszystkie powinny być na 1 Icon_smile2 .
W takim razie szkoda, że nie ułożyłaś listy 5 minut później. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):11 12 14 15 Home - Immanu El (11)
Oddalił się od potopu, ale zauważyłem coś niepokojącego... On jest pod Ziemią!
neon.ka napisał(a):30 NN -- 01 Zimny dom - Totentanz (30)
Nie lubię wtórnych coverów, a takich które nie przyznają się do bycia coverem jeszcze bardziej. Icon_confused
10.11.2008 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #6
 
Yacy napisał(a):Totentanz jednak zaczyna chwytać Icon_wink2 cieszę się bardzo, ze akurat Ciebie! Icon_smile2
ku3a napisał(a):- Totentanz debiutuje. nie ma co owijać - to dla mnie szok Icon_smile2 . w życiu bym nie pomyślał, że ten zespół pojawi się na Twojej liście Icon_mrgreen .
Nie wydaje mi się, żeby z tej płyty zadebiutowało jeszcze coś, ale ta piosenka jest naprawdę bardzo pozytywnie energetyzująca. a przecież z poprzedniej płyty podobały mi się bardzo co najmniej 4 utwory, więc pojawienie się Totentanz tutaj nie powinno aż tak bardzo zaskakiwać Icon_smile2 . a co do słów Sebastiana, to mi akurat aż tak bardzo ten początkowy riff nie przeszkadza. no owszem, podobieństwo mozna znaleźć, ale przy takim nieskomplikowanym układzie akordów naprawdę nietrudno o tego typu podobieństwa. ja osobiście nie znałam tej piosenki Cranberries, więc być może oni również nie? Icon_smile2 Icon_mrgreen
Yacy o piosence Hedone napisał(a):krok, po kroczku, krok po kroczku... Icon_mrgreen
ooo, czyżby Hedone zmierzali nagrać jakąś świąteczną piosenkę? Icon_razz Icon_smile2
Yacy napisał(a):Może tylko Evę bym awansował na vice-lidera[przynajmniej Icon_wink2 ]
hm... chyba nic z tego...
ku3a napisał(a):- "Elephants" cudownie! to takie... no nie wiem, jakieś takie ciepłe wrażenie/uczucie jak można zobaczyć wysoko u innych piosenkę którą samemu się gdzieś tam znalazło i umieściło na swojej liście.
mhm, i dzięki wielkie za Słoniki Icon_biggrin3 . pięknie jesienne i pięknie ciepłe.
ku3a napisał(a):- zostawiłem na koniec, bo i tak wiadomo, że bym o tym napisał. utrzymane szóste miejsce szalenie mocno mnie cieszy.
a nawet nie wiesz, jak bardzo cieszy mnie!
Aro napisał(a):Cieszy mnie tak silna niezagrozona pozycja na liście czarno-czarnego filmu
zagrożona to ona jest, tyle, że na razie przez niewielką bardzo ilość piosenek Icon_smile2
Aro napisał(a):Wciąż nieźle na liście trzyma sie Maryla . Juz jakis czas temu i u mnie by zadebiutowała, choc czegoś zabrakło.. A mówie o Zielonej Pani .
i już nie będziesz próbował?... Icon_frown
Aro napisał(a):Hedone skromnie ale też do góry. To jedyny utwór jaki lubisz z Wyzwolonego Wyspiańskiego ?
niestety chyba jedyny. reszta za bardzo zelektronizowana (o ile dobrze pamiętam Icon_smile2 ), a do tego niestety teksty pana Wyspiańskiego też niekoniecznie pozytywnie na mnie działają.
Aro napisał(a):No to teraz trzeba czekac na debiut Metal-kliki Icon_wink2 Icon_mrgreen
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Pozdrawiam . I życzę Tobie samych sukcesów zawodowych w nowej pracy Icon_biggrin3
bardzo dziękuję. czas oswajania z nowym miejscem rozpoczęty. a jako że słuchasz LP3 to być może słyszałeś w ostatnim notowaniu, gdzie mnie teraz wyniosło i czym się zajmuję Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):W takim razie szkoda, że nie ułożyłaś listy 5 minut później. Icon_wink2
wiem wiem - Tobie zdaje się najbardziej podoba się kolumna trzecia Icon_smile2 .
abd3mz o 'Home' napisał(a):Oddalił się od potopu, ale zauważyłem coś niepokojącego... On jest pod Ziemią!
Icon_lol Icon_lol Icon_lol

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
11.11.2008 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
07 09 12 05 Niagara Falls - Silver Rocket & Monika Brodka - nie wiem co ludzie widzą w Monice B.

09 08 07 09 Sex On Fire - Kings Of Leon (4), sex dopiero czwartą potrzebą płci peknej :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.11.2008 12:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Konrad napisał(a):sex dopiero czwartą potrzebą płci peknej :?:
Wkurzają mnie takie komentarze. I to już w którymś z kolei topiku na temat tej samej piosenki!! Icon_confused2
12.11.2008 07:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
neon.ka napisał(a):i już nie będziesz próbował?... Icon_frown
Wrzucam własnie Marylę do odtwarzacza...
Zobaczymy co sie stanie po wirowaniu Icon_wink2 Icon_mrgreen
12.11.2008 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Hehe a mi się podoba najbardziej z tych wszystkich około-sexowych komentarzy ;]
Teraz tylko czekać na kolejny utwór z Sexem w tytule ;]

Tak na marginesie to plus za Out Of Time, nie spodziewałbym się tego...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.11.2008 06:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Konrad napisał(a):09 08 07 09 Sex On Fire - Kings Of Leon (4), sex dopiero czwartą potrzebą płci peknej :?:
To Ty nie zauważyłeś, że to jest lista utworów a nie potrzeb?...

Konrad napisał(a):1 3 7 BROKEN Lifehouse
Patrząc tymi kategoriami to Twoją pierwszą potrzebą jest: złamanie, zepsucie itp. :roll:
12.11.2008 08:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości