Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kent kończy działalność
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Kent kończy działalność
To oczywiście nie jest news z ostatnich dni, ale myślę, że warto wspomnieć o nim w tym miejscu.

Szwedzki Kent kończy działalność... Tutaj więcej informacji.
Lecę na ich koncert, mój pierwszy i niestety ostatni raz.

[Obrazek: 51b78f0aed15f0d3.jpg]
13.07.2016 05:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #2
RE: Kent kończy działalność
oczywiście żal, ale nie można w takie info wierzyć na słowo Icon_wink
13.07.2016 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Kent kończy działalność
No Ty przynajmniej prawdopodobnie będziesz mieć okazję...
Nie wiem, kiedy się wybierasz, ale jeśli w październiku, to jest szansa, że będzie już w sklepach julmust, polecam Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2016 07:24 PM przez prz_rulez.)
13.07.2016 07:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Kent kończy działalność
Wybieram się pod koniec października, do Oslo. Szwedzkie koncerty już dawno wyprzedane.
13.07.2016 09:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Kent kończy działalność
Też fajnie. To w takim razie polecam tajski supermarket na Trondheimsveien Icon_lol
A tak serio (aczkolwiek to co napisałem o żarciu jest prawdą) - to jest ten plus, gdy sława zespołu przechodzi na kraje sąsiedzkie. Takie Girls Aloud od czasu "Jump" nie miały żadnego przeboju poza UK i Irlandią i w efekcie tylko tam miały swoje trasy koncertowe - a szkoda, bo gdyby był w Berlinie czy Amsterdamie, to wybrałbym się na koncert z tej pożegnalnej.
To czekamy w listopadzie na relacjęIcon_exclaim I jestem ciekaw, czy zagrają Musik non stop.
13.07.2016 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Maanam zawiesza działalność Jopkolog 4 1 428 09.12.2008 10:30 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości