Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
409 MOJA LISTA
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
Yacy napisał(a):już kiedyś pisałem, że jak mi coś nie idzie lub jest gorszy dzięn to POWSTANIE stawia mnie na nogi Icon_wink2 A nawet jak jest świetnie i np. jadę późnym wieczorek to w autku brzmi rewelacyjnie!!! Jeśłi chodzi o płyty w samochodzie to zdecydowanie pozycja obowiązkowa! [podobnie jak GOSPEL, PIŁA TANGO, MUSIC FOR THE MASESS i SOFAD Icon_wink2 - to takie moje top5 auto-cd Icon_wink2 ]
Dla mnie Powstanie to album wszech czasów i nie wyobrażam sobie go słuchać robiąc coś innego. Najlepiej brzmi wieczorem przy zgaszonym świetle, a ja leżę lub siedzę ze słuchawkami na uszach... Wtedy staram się wyłączyć wszystkie zmysły oprócz słuchu i próbuje się zamienić w jedno wielkie ucho. Icon_smile2 Czasem się nie udaje, bo jestem bardzo zmęczony albo nie mogę się skoncentrować, ale nawet wtedy ląduje u mnie na pierwszym miejscu.
Yacy napisał(a):POLECAM Snow Patrol, przynajmniej spróbuj - to naprawdę nie boli!
Album już u mnie jest, ale pewnie sobie poczeka trochę.
31.10.2008 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
WINDOW BLUES się mocno trzyma Icon_mrgreen żeby tylko przegonił pogrzeb

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
31.10.2008 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości