Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 920 - 26.10.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 920 - 26.10.2008
Tym razem notowanie z minimalnymi zmianami. Traktuję to jako przygotowanie do zmian, które nadchodzą. Niektóre piosenki zyskały, inne straciły i nawet jeśli nie było dużych przesunięć w klasyfikacji, to pozmniejszały się różnice dzielące niektóre piosenki i zapewne już w najbliższym czasie przeniesie się to ruchy w notowaniu. Jest jednak kilka niespodzianek... W pierwszej dziesiątce ruchy prawie żadne, aż się zdziwiłem, że tak to wyszło. Byłem pewien, że jakaś nowość będzie, ale wygląda na to, że jak nie teraz, to już za tydzień Icon_smile2. A może zamiesza w dziesiątce coś, czego jeszcze tydzień temu na tak wysokich miejscach absolutnie nie można się było spodziewać. To piosenka która jako jedyna zyskała w tym tygodniu bardzo dużo - "Nostalgia". Jakoś tak wyjątkowo mi w tym tygodniu pasowała... I teledysk obejrzałem, i mi się spodobał.

A nowości? Tu również krucho Icon_razz. Jedyne jedna nowość i to w dodatku kawałek który mnie złapał z opóźnieniem, ale za to jak już złapał, to mocniej. AC/DC pojawia się na liście i ciekawe jak daleko dojedzie. Jest również nowość w płytach. Frutti di Mare jest już reprezentowane nie tylko w piosenkach. Płytka spodobała mi się znacznie bardziej niż się spodziewałem, może zresztą to jest część sukcesu - niezbyt wysokie wymagania, które szybko zostały spełnione i to z nadróbką. Ostatnio wziąłem się mocniej za nowe płyty i z kilkoma się zapoznałem, więc prawdopodobnie znajdzie to odzwierciedlenie w kolejnych notowaniach listy. Na razie jednak nie będę pisał które to albumy Icon_razz.

Lao Che po emocjach koncertowych wciąż jest żywo w pamięci, dzięki czemu po raz kolejny dokonuje rzeczy niemal niemożliwej i powstrzymuje Metallikę przed wejściem na szczyt! "Gospel" już pół roku na pierwszym miejscu Icon_exclaim

Notowanie 920:

01. 01. 05. 05. All Nightmare Long - Metallica
02. 02. 05. 05. Praca za szejset - Frutti di Mare
03. 03. 05. 05. The Day That Never Comes - Metallica
04. 04. 06. 06. Hiszpan - Lao Che
05. 06. 03. 03. Lazarus On Down - The Nightwatchman & Serj Tankian
06. 05. 06. 06. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
07. 07. 08. 08. Devour - Shinedown
08. 09. 13. 04. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
09. 08. 22. 02. Czarne kowboje - Lao Che
10. 10. 25. 25. Bóg zapłać - Lao Che

11. 13. 03. Elephants - Rachael Yamagata
12. 11. 19. Carolina Drama - The Raconteurs
13. 15. 05. Chłopacy - Lao Che
14. 12. 27. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
15. 14. 32. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
16. 49. 02. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
17. 21. 06. Chemicals - Scars On Broadway
18. 19. 27. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
19. 16. 06. Po prostu pastelowe - Strachy na Lachy
20. 22. 09. Stepping Stone - Duffy
21. 17. 16. Love Is Noise - The Verve
22. 18. 15. Many Shades Of Black - The Raconteurs
23. 27. 15. Almost Lover - A Fine Frenzy
24. 26. 14. Wonderful Life - Carrion
25. 20. 15. Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
26. 25. 05. The Unforgiven III - Metallica
27. 28. 04. Keep It All - Lisa Hannigan
28. 23. 09. Sex On Fire - Kings Of Leon
29. 29. 06. W spodniach czy w sukience - Ania
30. NN. 01. Rock N Roll Train - AC/DC
31. 24. 06. Never Miss A Beat - Kaiser Chiefs
32. 31. 64. M.I.A. - Avenged Sevenfold
33. 30. 04. Another Way To Die - Jack White & Alicia Keys
34. 45. 02. Paranoja - Totentanz
35. 32. 19. Gobbledigook - Sigur Rós
36. 34. 05. Watercolor - Loaded Moses
37. 37. 44. Alexander - Myslovitz
38. 40. 05. Do You Really Like... - Unjust
39. 33. 07. Nocny sufit - Maryla Rodowicz
40. 36. 05. Wesoły kapelusz - Czesław Śpiewa
41. 38. 05. Living In A World Without You - The Rasmus
42. 39. 25. Hammerhead - The Offspring
43. 35. 26. Violet Hill - Coldplay
44. 41. 06. Rosół - Maria Peszek
45. 44. 44. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
46. 46. 03. Zero osiem wojna - Coma
47. 43. 18. Half-Truism - The Offspring
48. 42. 08. Inní mér syngur vitleysingur - Sigur Rós
49. 50. 04. Don't Believe In Love - Dido
50. 47. 12. A Lot Like Me - The Offspring

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

48. 03. I Don't Know - Lisa Hannigan

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Kolejne dziesiatki - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w piecdziesiatce.

Lista płyt. Notowanie 908:

01. 01. 30. 30. Gospel - Lao Che
02. 02. 07. 07. Death Magnetic - Metallica
03. 03. 10. 10. Scars On Broadway - Scars On Broadway
04. 04. 04. 04. Sea Sew - Lisa Hannigan
05. NN. 01. 01. Frutti di Mare - Frutti di Mare
06. 07. 05. 05. Zimny dom - Totentanz
07. 05. 11. 11. There Be Squabbles Ahead - Stolen Babies
08. 08. 05. 05. The Fabled City - The Nightwatchman
09. 09. 02. 02. Zakazane piosenki - Strachy na Lachy
10. 06. 18. 18. Rise And Fall, Rage And Grace - The Offspring

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 21. 18. Consolers Of The Lonely - The Raconteurs
27.10.2008 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
ku3a napisał(a):Tym razem notowanie z minimalnymi zmianami.
Na całe szczęscie Icon_wink2
ku3a napisał(a):Traktuję to jako przygotowanie do zmian, które nadchodzą.
Cos tam ukrył przed nami Icon_wink2
ku3a napisał(a):"Nostalgia". Jakoś tak wyjątkowo mi w tym tygodniu pasowała
I ten ruch mi sie bardzo podoba. Za tydzien chciałbym Nostalgie w Top 10. Da radę ??? Icon_lol
Miło że pojawia sie ACDC , u mnie jakiś czas temu też się chciało załapać, ale nie dali rady.... Moze spróbuje cos innego z płyty, choc wszystkie utwory jakies takie podobne...A Lisa z tygodnia na tydzien i mnie zaczyna sie coraz bardziej podobać....
Frutti i u Ciebie debiutuja ... Spróbuje jakos ich namierzyć , chyba że mi POMOZECIE Icon_mrgreen . TO JAK BEDZIE TOWARZYSZE POMOŻECIE ?? Icon_lol Icon_lol Icon_lol
27.10.2008 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Oj, mizerne te zmiany. Zmianki Icon_mrgreen

Szkoda Bonda i Last Shadow Puppets. Brawo za "Lazarusa" - chyba już wyżej się nie da?
Pozdrowienia serdeczne!
27.10.2008 02:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
lista pod znakiem Lao i Metallici
Stepping Stone też już niedługo zagości i u mnie Icon_smile2
AC/DC chyba też
tylko czemu White & Keys w dół?
27.10.2008 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Fakt, mizerne, najmizerniejsze z mizernych jakie pamiętam z twojej listy Icon_wink Jednak skoro Metallica zachowała fotel lidera, a Lazarus w tym nieprawdopodobnym zastosuje jako jeden z nielicznych ruszył do przodu to chyb mogę być zadowolony.
Za to Nostalgia wyrabia średnią i odpracowuje cały ten korek w top 10. Niesamowity skok, jakby na złość mi, a raczej na przeciw mojej ubiegłotygodniowej opinii, że niby nic nie zwojuje Icon_smile, ale przynajmniej niewiele. Super. AC/DC chwyciło = kolejny nas wspólny numer. W górnych warstwach ciągle kryje się sporo wiekowych kawałków. 15,16 tyg. to akurat taki niezbyt wygórowany wynik (a u mnie pewnie daje top 50 tego roku Icon_biggrin), za to M.I.A....miałem coś o tym numerze napisać jak będzie na wypadzie, ale chyba to się prędko nie stanie....ma status tygodni u ciebie większy niż połowa notowań mojej listy Icon_smile
Zgłaszam chęć poznania Frutti Di Marre. Chociaż sądzę, że raczej dysponujesz oryginalną płytką, a nie mp3 Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.10.2008 04:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Fakt, mizerne, najmizerniejsze z mizernych jakie pamiętam z twojej listy Icon_wink Jednak skoro Metallica zachowała fotel lidera, a Lazarus w tym nieprawdopodobnym zastosuje jako jeden z nielicznych ruszył do przodu to chyb mogę być zadowolony.
Za to Nostalgia wyrabia średnią i odpracowuje cały ten korek w top 10. Niesamowity skok, jakby na złość mi, a raczej na przeciw mojej ubiegłotygodniowej opinii, że niby nic nie zwojuje Icon_smile, ale przynajmniej niewiele. Super. AC/DC chwyciło = kolejny nas wspólny numer. W górnych warstwach ciągle kryje się sporo wiekowych kawałków. 15,16 tyg. to akurat taki niezbyt wygórowany wynik (a u mnie pewnie daje top 50 tego roku Icon_biggrin), za to M.I.A....miałem coś o tym numerze napisać jak będzie na wypadzie, ale chyba to się prędko nie stanie....ma status tygodni u ciebie większy niż połowa notowań mojej listy Icon_smile
Zgłaszam chęć poznania Frutti Di Marre. Chociaż sądzę, że raczej dysponujesz oryginalną płytką, a nie mp3 Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.10.2008 04:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
8/20. Icon_wink2 Dobrze, że Tobie koncert się spodobał. Icon_wink2 Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):"Gospel" już pół roku na pierwszym miejscu Icon_exclaim
... [żeby tak Powstanie osiągnęło taki wynik...]
Największe awanse utworów, które różni wszystko. Icon_smile2 [Chyba ten niższy ma większe szanse pojawić się u mnie.]
Fajnie, że Frutti się spodobały. Mi za drugim przesłuchaniem już bardziej. Nie wiem ile utworów znasz w wersji demo, ale to trochę przeszkadza cieszyć się płytą...
27.10.2008 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Aro napisał(a):Cos tam ukrył przed nami Icon_wink2
sam jestem ciekaw Icon_wink2
Aro napisał(a):Za tydzien chciałbym Nostalgie w Top 10. Da radę ??? Icon_lol
zamówienie złożone, teraz tylko zatwierdzenie i czas na realizacje - 20 dni roboczych Icon_wink2.
Aro napisał(a):Moze spróbuje cos innego z płyty, choc wszystkie utwory jakies takie podobne...
ja jeszcze płyty w całości nie słuchałem.
Aro napisał(a):A Lisa z tygodnia na tydzien i mnie zaczyna sie coraz bardziej podobać....
fajnie Icon_smile2
Aro napisał(a):Frutti i u Ciebie debiutuja ... Spróbuje jakos ich namierzyć , chyba że mi POMOZECIE Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):Zgłaszam chęć poznania Frutti Di Marre. Chociaż sądzę, że raczej dysponujesz oryginalną płytką, a nie mp3 Icon_razz2
ja na razie odsłuchiwałem tak jakby z myspace'a, ale już wstępnie zamówiłem w Merlinie. "wstępnie", bo na razie do przechowalni włożyłem Icon_wink2. po następnym przesłuchaniu zdecyduję.
1981 napisał(a):Oj, mizerne te zmiany. Zmianki Icon_mrgreen
ano tak się tym razem złożyło i dlatego w komentarzu były o tym... wzmianki Icon_wink2
1981 napisał(a):Brawo za "Lazarusa" - chyba już wyżej się nie da?
strasznie ciężko będzie, ale kto to wie co będzie w najbliższych dniach się dziać Icon_wink2
Cytat:tylko czemu White & Keys w dół?
sam się siebie pytam Icon_wink2
saferłel napisał(a):Fakt, mizerne, najmizerniejsze z mizernych jakie pamiętam z twojej listy Icon_wink
hehe Icon_razz. to po to, żeby docenić następne, a nie uważać ich za normę Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Niesamowity skok, jakby na złość mi, a raczej na przeciw mojej ubiegłotygodniowej opinii, że niby nic nie zwojuje Icon_smile
Icon_razz póki co rokowania na następny tydzień są dobre, ale jak posłucham przeciwników to może się okazać, że wcale nie będzie tak łatwo Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):ma status tygodni u ciebie większy niż połowa notowań mojej listy Icon_smile
nieźle Icon_razz. ciekawe czy dojdzie do 2/3 Icon_mrgreen .
abd3mz napisał(a):... [żeby tak Powstanie osiągnęło taki wynik...]
to się zobaczy pewnie dopiero w przyszłym roku Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Nie wiem ile utworów znasz w wersji demo, ale to trochę przeszkadza cieszyć się płytą...
na szczęście niedużo Icon_cool2 .
27.10.2008 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
ku3a napisał(a):na szczęście niedużo Icon_cool2 .
Aha. Wiem który. Icon_cool2
27.10.2008 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Rzeczywiście zmian to nie za dużo, ale ACDC debiutuje dosyć wysoko.
Coma chyba nie osiągnie takich wyników jak "Daleka droga do domu". A szkoda.
Zabili Mi Żółwia jakby pobyli jeszcze "tylko" 8 tygodni w top 50, to by zaliczyli roczek, ależ to by było. A już jest nowy singiel z najnowszej, jeszcze nie wydanej płyty Icon_smile2
Intryguje mnie płyta Frutti Di MAre. Byc może skuszę się i zapoznam z nią.
Lao Che wciąż na pierwszym. Tego rekordu już chyba nikt nie pobije. Tylko zastanawiam się, jak długo płyta pobędzie w samym top 10. Czy spadek z pierwszego miejsca spowoduje szybki wypadek z listy, czy może będzie walczył o kolejny rekord tym razem długości pobytu w zestawieniu Icon_smile2 Z tym zapewne będzie znacznie trudniej

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.10.2008 12:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
tadzio3 napisał(a):Rzeczywiście zmian to nie za dużo
ale robiłem sobie już pierwsze przewidywania dotyczące następnego notowania i... Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):Coma chyba nie osiągnie takich wyników jak "Daleka droga do domu". A szkoda.
uuuuuuu, uhuhu, nie osiągnie nawet takich wyników jak "System", ani nawet jak "Zbyszek". owszem, szkoda... :roll: liczę, że po prostu na płycie będzie z 10 kawałków które bardziej mnie będą kręcić...
tadzio3 napisał(a):Zabili Mi Żółwia jakby pobyli jeszcze "tylko" 8 tygodni w top 50, to by zaliczyli roczek, ależ to by było
oj, będzie ciężko, od razu mówię Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):A już jest nowy singiel z najnowszej, jeszcze nie wydanej płyty
super! Icon_biggrin3 masz już może? jeśli tak, to podzielisz się? Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Tylko zastanawiam się, jak długo płyta pobędzie w samym top 10
hehe, sam się nad tym nastanawiam Icon_smile2. bo np. taki "Martyr" po spadnięciu z pierwszego dość szybko z dziesiątki wypadł.
tadzio3 napisał(a):czy może będzie walczył o kolejny rekord tym razem długości pobytu w zestawieniu Z tym zapewne będzie znacznie trudniej
chcesz, żeby "Gospel" było w dziesiątce jeszcze prawie 2 lata? Icon_mrgreen Icon_lol
28.10.2008 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):ale robiłem sobie już pierwsze przewidywania dotyczące następnego notowania i...
Domyślam sie, cisza przed burzą Icon_wink2 Ale i stagnacje też czasem cieszą
ku3a napisał(a):uuuuuuu, uhuhu, nie osiągnie nawet takich wyników jak "System", ani nawet jak "Zbyszek".
A moze nastąpi super nagła odmiana Icon_wink2
ku3a napisał(a):iczę, że po prostu na płycie będzie z 10 kawałków które bardziej mnie będą kręcić...
Ja tez na to licze, mimo ze i singlowy kawałek jest w porządku.
ku3a napisał(a):oj, będzie ciężko, od razu mówię
Zdaje z tego sprawę
ku3a napisał(a):super! masz już może? jeśli tak, to podzielisz się?
Jest już na Chomiku, ale powiem Ci, że sam jeszcze nie słyszałem. To świeża sprawa. Wieczorkiem posłucham. Mam tez nowy kawałek Akuratu Icon_biggrin3 , który tez jest na Chomiku i równiez nie był przeze mnie jeszcze odłuchany.
ku3a napisał(a):np. taki "Martyr" po spadnięciu z pierwszego dość szybko z dziesiątki wypadł.
U mnie nawet często coś takiego bywa. piosenki szybciej wypadaja z listy (czy z top 10) niżeli kawałki, któe oscylowały na niższych pozycjach
ku3a napisał(a):chcesz, żeby "Gospel" było w dziesiątce jeszcze prawie 2 lata?
Dlaczegóż by nie Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.10.2008 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
tadzio3 napisał(a):A moze nastąpi super nagła odmiana Icon_wink2
próbuję co kilka dni...
tadzio3 napisał(a):Jest już na Chomiku, ale powiem Ci, że sam jeszcze nie słyszałem. To świeża sprawa. Wieczorkiem posłucham. Mam tez nowy kawałek Akuratu Icon_biggrin3 , który tez jest na Chomiku i równiez nie był przeze mnie jeszcze odłuchany.
właśnie się odsłuchują po raz pierwszy Icon_smile2
28.10.2008 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Ja już też posłuchałem. Póki co średnie kawałki, ale jeszcze są do osłuchania

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.10.2008 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
ku3a napisał(a):05. 06. 03. 03. Lazarus On Down - The Nightwatchman & Serj Tankian
06. 05. 06. 06. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
coś chyba tak pisałem tydzień temu Icon_smile2 i chyba nie ma szans za tydzień na poprawę miejsca przez Serja Icon_wink2
ku3a napisał(a):11. 13. 03. Elephants - Rachael Yamagata
zaskakująco wysoko!!! ja nie mogę tam nic usłyszeć Icon_wink2
ku3a napisał(a):16. 49. 02. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
top10? no za 2 tyg. koniecznie!!!
SNL już w dół? Polecam Ci ich koncert! na pewno zmienią kierunek lub dorzucą coś z ostatniej płyty na listę Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.10.2008 11:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Yacy napisał(a):zaskakująco wysoko!!! ja nie mogę tam nic usłyszeć Icon_wink2
i powtórzę, że robiłem już wstępną symulację następnego notowania Icon_wink2
Yacy napisał(a):SNL już w dół? Polecam Ci ich koncert! na pewno zmienią kierunek lub dorzucą coś z ostatniej płyty na listę Icon_mrgreen
koncert niedawno był.
ale w sobotę... Icon_wink2
29.10.2008 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
AC/DC ....niezmiernie się cieszę. Icon_smile2
31.10.2008 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
30. NN. 01. Rock N Roll Train - AC/DC - ja myślę, że to z sentymentu, bo ten utwór generalnie nie powala na kolana

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
31.10.2008 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Konrad napisał(a):30. NN. 01. Rock N Roll Train - AC/DC - ja myślę, że to z sentymentu, bo ten utwór generalnie nie powala na kolana

Nie ładnie tak pisać, tym bardziej, że chyba nikt nie stawiał takich uwag przy God's Top Ten, a wtedy NAPRAWDĘ można by się o to pokusić Icon_biggrin...tzn akurat może nie ja, bo ja lubiłem Icon_wink Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.11.2008 07:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):Nie ładnie tak pisać, tym bardziej, że chyba nikt nie stawiał takich uwag przy God's Top Ten, a wtedy NAPRAWDĘ można by się o to pokusić Icon_biggrin...tzn akurat może nie ja, bo ja lubiłem Icon_wink

Icon_mrgreen chcę pociągnąć ku3ę za język, żeby coś napisał Icon_mrgreen . Mnie się podobają, może nie bardzo, ale może tak na (może być)

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
02.11.2008 09:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości