Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabryka Gwiazd
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #1
Fabryka Gwiazd
Jak się zapatrujecie na ten program? Osobiście oglądam wszystkie galę i do tej pory nie opuściłem ani jednej. Bardzo zdolni uczestnicy. Bardzo dobry dobór repertuary+ świetne aranżacie Sztabi i dobre prowadzenie Rocka.
Narazie wszyscy moi faworyci czyli Nina Kodorska, Julita Woś, Martyna Melosik, Marta Mackowska, Piotr Dymała, Roman Lasota oraz Mateusz Krauwurst, a ostatnio także Nick.
Uczestników coraz mniej, więc zaraz pewnie będą faworyci moi odpadac.
Ci ludzie mają szanse zrobic naprawde dużą karierę na rynku muzycznym w Polsce.
21.10.2008 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Nawet nie wiem, że takie coś jest...
Tkk_Bolly napisał(a):Narazie wszyscy moi faworyci czyli Nina Kodorska, Julita Woś, Martyna Melosik, Marta Mackowska, Piotr Dymała, Roman Lasota oraz Mateusz Krauwurst, a ostatnio także Nick.
Ale co?
21.10.2008 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #3
 
abd3mz napisał(a):Nawet nie wiem, że takie coś jest...
Tkk_Bolly napisał(a):Narazie wszyscy moi faworyci czyli Nina Kodorska, Julita Woś, Martyna Melosik, Marta Mackowska, Piotr Dymała, Roman Lasota oraz Mateusz Krauwurst, a ostatnio także Nick.
Ale co?
Wszyscy faworyci zostali Icon_wink2
Polecam obejżec niektóre wykonania bo warto np
http://fabrykagwiazd.pl/p.videousershow:...d=98:.html
21.10.2008 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Raz oglądałem kawałek, ale szczerze mówiąc nie mam czasu tego oglądać.
Pozanałem jednego uczestnika z Szansy Na Sukces, kóry kiedys wygrał całą edycję piosenką "Jaskółka uwięziona"

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.10.2008 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości