Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
407 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Gary napisał(a):A może zawrócił się.
"zawrócił" w sensie że to zły kierunek? E co to to na pewno nie Icon_wink2 Kierunek jak najbardziej prawidłowy Icon_mrgreen Chociaz sam siebie zaskakuję, np. tym że tak bardzo spodobał misie Dave w projekcie Mirror. Ale mamy jesień i nostalgia to stan odpowiedni na tę porę roku Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.10.2008 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #22
 
Yacy napisał(a):36 . 36 . [6] . FAKE EMPIRE - The National
Czemu tak nisko i czemu nie awansuje? Icon_frown
Trochę przypadkiem na Twoim chomiku to znalazłem, no i teraz mam numer jeden na swojej liście. Dzięki!
13.10.2008 09:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
adr napisał(a):Trochę przypadkiem na Twoim chomiku to znalazłem, no i teraz mam numer jeden na swojej liście. Dzięki!
hmm... nie wiedziałem Icon_smile2 Polecam się tak jak polecam całą płytę Icon_wink2
a czemu u mnie tak jest..? Bo znów znalazło się 35 lepszych utworów Icon_wink2 m.in. innymi ich inny kawałek, który po prawie pół roku na liście znów mnie mocniej chwycił Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.10.2008 10:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Może nigdy aż tak mocno nie przezywałem spadku z listy jakiejś piosenki, aczkolwiek żaden utwór nie był na mojej liście nawet połowę tego co "The Funeral". Ale pamiętam trochę smutne momenty, kiedy z ciężkim sercem musiałem żegnać się z niektórymi kawałkami.
Tak, po "Again" się smuciłem jak musiałem po 40 tygodniach (najdłużej w historii) spuścić z listy, no i kiedy spadł z LP3, to już w ogóle był straszny sumtek...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
13.10.2008 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
Yacy napisał(a):Jakiś czas temu rzuciłem pomysł, że zrobię sobie coś w stulu Mojej30 z lp3 forum na podstawie swojego podsumowania...
No to zrobiłem MOJĄ100 Podsumowania 400 notowań Mojej Listy Icon_smile2 podsumowanie "emocjonalne", a nie "punktowe Icon_wink2
MOJA 100

powyższego postu nie mogłem usunąć i nie mogę wyedytować, bo ... "post nie istnieje" Icon_eek2 Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.10.2008 12:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
Yacy napisał(a):powyższego postu nie mogłem usunąć i nie mogę wyedytować, bo ... "post nie istnieje" Icon_eek2 Icon_lol
Coś się z forum dzieje. Niedobrego.
13.10.2008 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
Cytat:Coś się z forum dzieje. Niedobrego.
NIE STRASZ!!!
[postu ciągle nie ma...]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.10.2008 03:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
No i wracam. Icon_wink2
Yacy napisał(a):01 . 01 . 18 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 02 . 07 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy
03 . 03 . 13 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAC STĄD - Strachy Na Lachy
04 . 04 . 17 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
05 . 05 . 21 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
A po co kolejka ta stoi? Icon_wink2
Yacy napisał(a):26 . NN . 01 . COMATOSE (I. VIEW FROM THE SEASHORE) - Pendragon
Cała płyta Pendragonu [a?] czeka na moje przesłuchanie. Icon_wink2
Yacy napisał(a):28 . 30 . 03 . WRÓĆ DO MNIE - Balkanika & Justyna Steczkowska
Myślałem, że sobie lepiej poradzi...
Yacy napisał(a):29 . NN . 01 . SHARING A GIBSON WITH MARTIN LUTHER KING JR. - Lambchop
30 . NN . 01 . SING FOR YOU - Tracy Chapman
Jednak spodziewałem się po nich więcej.
Yacy napisał(a):32 . 44 . [2] . MY LOVE IS LIKE A RED ROSE - Eva Cassidy
Różnie podwójnie czerwona jest. Icon_biggrin3 Jak na Twoją listę skok całkiem, całkiem. Icon_smile2
13.10.2008 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):A po co kolejka ta stoi?
...Po szarość, po szarość, po szarość ...
abd3mz napisał(a):Cała płyta Pendragonu [a?] czeka na moje przesłuchanie.
polecam... Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Myślałem, że sobie lepiej poradzi...
abd3mz napisał(a):Jednak spodziewałem się po nich więcej.
to dopiero początki... Chociaz różnie być może...
abd3mz napisał(a):Różnie podwójnie czerwona jest.
A nie miało być "róża podwójnie..." Icon_mrgreen ale oczywiście dziękuję Icon_wink2 [no i przecież wiadomo, że jak juz róża to czerwona czerwona Icon_wink2 ]
abd3mz napisał(a):Jak na Twoją listę skok całkiem, całkiem.
hm... że +12 to dużo? Różnie z tym bywa Icon_wink2 Ale w przypadku róży powinno byc tylko lepiej Icon_wink2

edit:
OŚWIADCZENIE!
odpowiedź na 1 pytanie jest to tylko i wyłącznie cytat z piosenki Pani Krystyny Prońko, nie mająca z rzeczywistością mojo-listową nic wspólnego!
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.10.2008 05:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
Yacy napisał(a):OŚWIADCZENIE!
odpowiedź na 1 pytanie jest to tylko i wyłącznie cytat z piosenki Pani Krystyny Prońko, nie mająca z rzeczywistością mojo-listową nic wspólnego!
Jak zobaczyłem tą kolejkę to właśnie przyszła mi na myśl ta piosenka. Icon_smile2 [A konkretniej to tylko te dwa zdania.]
13.10.2008 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
nie ma juz rekordzisty...
ale lista musi istnieć dalej Icon_wink2.
wielkie brawa dla zespołu za taki wynik!
z wypadków mnie jednak osobiscie bardziej smuci "Szklana góra"... u mnie nie była na liście tak długo jak u Ciebie, ale niekoniecznie długość musi być czynnikiem decydującym... pamiętam te momenty kiedy to było u mnie na pierwszym... właściwie muzyka wtedy dzieliła się u mnie na "Szklaną górę" i resztę świata. i reszta świata doznawała druzgocących porażek. pamiętam te momenty kiedy tego słuchałem. akurat wtedy kiedy potrzeba... akurat w takim czasie kiedy robi największe wrażenie. szklane... szkliste...
cieszy mnie, że HPW wciąż tak rewelacyjnie sobie radzi.
i obydwie nowości w poczekalni super. ale to przecież wiadomo - w końcu przecież są u mnie na liście.
a, no i polska piosenka tygodnia super.
15.10.2008 10:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
prz_rulez napisał(a):Dlatego szkoda mi było, że podczas ostatniego tygodnia na LP3 "Again" nie zagrano w całości - w końcu to był najważniejszy utwór w historii listy...
hehe.
że jeden z ważniejszych w kilku ostatnich latach, to się zgodzę.
prz_rulez napisał(a):jak Archive było na 30 Niedźwiecki nie powiedział nic w stylu "To już pewnie ostatni tydzień tego [jakiś przymiotnik] utworu, tylko "Archive na 30..."
bo może już miał tego dość, tak jak tysiące innych słuchaczy.
Yacy napisał(a):powyższego postu nie mogłem usunąć i nie mogę wyedytować, bo ... "post nie istnieje"
też pisałem kiedyś o tym, że tak miałem.
nie podoba mi się to, ale chyba bardziej nie podoba mi się to, że to wszystko o czym piszemy pozostaje bez reakcji.
15.10.2008 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
ku3a napisał(a):ale lista musi istnieć dalej
ale to nie jest przymus Icon_wink2 to jest przyjemnośc Icon_wink2
ku3a napisał(a):wielkie brawa dla zespołu za taki wynik!
tylko szkoda, że oni o tym nie wiedzą...
ku3a napisał(a):wypadków mnie jednak osobiscie bardziej smuci "Szklana góra"
wcale, a wcale mnie to nie dziwi... Jednak nowe Strachy owładnęły mnie zupełnie i AUTOR poszedł nieco w odstawkę...
ku3a napisał(a):nie podoba mi się to, ale chyba bardziej nie podoba mi się to, że to wszystko o czym piszemy pozostaje bez reakcji.
Konrada ostatnio mało widać, ale fakt że mógłby napisać czy coś się dzieje. Albo napisać [tak byłoby najlepiej] że nic się nie dzieje Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.10.2008 11:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Yacy napisał(a):tylko szkoda, że oni o tym nie wiedzą...
no to pióro, kałamarz i jazda Icon_wink2
Yacy napisał(a):Jednak nowe Strachy owładnęły mnie zupełnie i AUTOR poszedł nieco w odstawkę...
mam nadzieję, że i mnie w końcu złapią tak jak bym chciał... :roll:
Yacy napisał(a):Konrada ostatnio mało widać, ale fakt że mógłby napisać czy coś się dzieje. Albo napisać [tak byłoby najlepiej] że nic się nie dzieje
jasne, wtedy przynajmniej by było wiadomo w którą stronę wykonywać ruchy...
15.10.2008 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
MOJA LISTA ALBUMÓW nr 407 z 2008-10-13

poz . ub. tydz . ilość tyg . PŁYTA – Wykonawca

01 . 02 . 04 . ZAKAZANE PIOSENKI - Strachy Na Lachy
02 . 01 . 08 . SONGS OF FAIHT AND DEVOTION (LIVE) - Depeche Mode
03 . 03 . 08 . POWSTANIE WARSZAWSKIE - Lao Che
04 . 04 . 17 . GOSPEL - Lao Che
05 . 09 . 03 . OH (ohio) - Lambchop
06 . 05 . 08 . MUSIC FOR THE MASSES - Depeche Mode
07 . 06 . 07 . PIŁA TANGO - Strachy Na Lachy
08 . 08 . 04 . STRACHY NA LACHY - Strachy Na Lachy
09 . 07 . 30 . AUTOR - Strachy Na Lachy
10 . 13 . 02 . PURE - Pendragon

11 . 10 . 10 . JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
12 . 12 . 37 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
13 . 14 . 85 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
14 . 16 . 02 . DEATH MAGNETIC - Metallica
15 . 11 . 07 . DAJ MI CHWILĘ - Justyna Steczkowska
16 . RE . 20 . VIRGINIA EP - The National
17 . NN . 01 . THE FABLED CITY - The Nightwatchman
18 . 15 . 57 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
19 . 18 . 03 . BURGERBAR - Koniec Świata
20 . 17 . 08 . BLACK CELEBRATION - Depeche Mode


Zakazane zajmują fotel lidera i ... pewnie go nie opuszczą bo już za moment ZAKAZANE NA ŻYWO Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.10.2008 11:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
a gdzie Totentanz? Icon_smile2
16.10.2008 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #37
 
na 23-24
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.10.2008 11:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
z 28 po 88 tyg. THE FUNERAL - Band Of Horses Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 no nareszcie to wypadło, bardziej przybijającego utworu niestety nie znam.

Ten The Rasmus nowy to jest chyba psychologia tłumu, zwrotki OK, ale refren na poziomie Britney Spears

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
18.10.2008 08:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości