Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe emotikony
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: nowe emotikony
Co do flag, to byłbym o tyle za zaproponowanymi przeze mnie, że je można spokojnie wrzucić przy utworach, podając pochodzenie (lub miejsce zamieszkania) wykonawcy. Zbyt duże obrazki w linijkach powodują zbyt duży rozstrzał (zwłaszcza, jeśli w jednej linijce jest flaga, a w następnej nie ma) i dłuższe wczytywanie się (szczególnie istotne dla tych, którzy używają mycharts na komórkach z limitami darmowych megabajtów).
Ja od czasu do czasu korzystam z tych małych flag i jestem zadowolony Icon_smile
10.02.2016 03:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
RE: nowe emotikony
ku3a napisał(a):Dajcie znać czy są OK
są ok., ale
Lilian napisał(a):szkoda ze w emotkach jest tylko soczek/
z tej strony się tego nie spodziewałem, ale może można dołożyć jakieś % Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2016 10:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: nowe emotikony
Kod:
:piwko:
Piwko
12.02.2016 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
RE: nowe emotikony
Piwko
działa! Icon_smile2
dzięki! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2016 08:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #25
RE: nowe emotikony
Widzę stare emotki z GG. Fajnie Chatownik Diabelek Slonko Rotfl Ok


Ale i tak 500(2) rządzi Peace

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
22.02.2016 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: nowe emotikony
nowość: Icon_facepalm
Icon_wink2
Kod:
:facepalm:
15.09.2018 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: nowe emotikony
Mam takie pytanie:
1) jest szansa na dodanie jakichś nowych emotikonów? Jeśli tak, to ilu?
2) jeśli jest, to mogę wrzucić swoje typy pod "obrady"?

P.S. Kto wymyślił tak idiotyczną formę jak "emotikon", gdy forma "ikona" była od dawna zakorzeniona w języku... Icon_facepalm
05.07.2019 03:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #28
RE: nowe emotikony
Zastanawiam się jakiej emotki mi tutaj brakuje, ale niestety, jedyne co przychodzi mi na myśl to twarz Michaela Scotta Icon_mrgreen

Może jakieś typowo muzyczne by się przydały, ale czy są takie i czy oddają na tyle emocji, by ich używać? Bezradny :mysli:

O! Pisząc zdanie powyżej zorientowałem się, że jednak jest emotka, której mi brakuje. Prezentuje się mniej więcej tak:
https://image.shutterstock.com/z/stock-v...272986.jpg

Radio Epsilon
05.07.2019 04:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: nowe emotikony
prz_rulez napisał(a):Kto wymyślił tak idiotyczną formę jak "emotikon", gdy forma "ikona" była od dawna zakorzeniona w języku...
Słowa ikona na określenie emotki nigdy nie spotkałem. Emotyikon już bardziej, ale też nie za często. Dla mnie to emotka i to się nie zmieni.
EVENo napisał(a):emotka
Widzę, że i dla Ciebie to najlepsza forma.
05.07.2019 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: nowe emotikony
EVENo napisał(a):O! Pisząc zdanie powyżej zorientowałem się, że jednak jest emotka, której mi brakuje. Prezentuje się mniej więcej tak:
No ja też bym z chęcią zobaczył tę ikonkę: [Obrazek: mysli.gif]
05.07.2019 05:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #31
RE: nowe emotikony
Jestem za!

WOLNE MEDIA!!!
05.07.2019 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: nowe emotikony
Ja w 3/4 używam tej Icon_biggrin , inne znacznie rzadziej i kilka z tych, które są w zupełności mi wystarczy.
05.07.2019 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: nowe emotikony
Bo Ty jestes ze starej szkoly, ktora na emotikonach sie nie wychowala Icon_smile Sam czasem sie lapie na tym, ze boje sie pewne tresci wrzucac bez emotikonów, gdyz moga byc zle odebrane.
05.07.2019 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: nowe emotikony
Ja po prostu nie widzę mnożyć bytów ponad potrzębę, skoro, te kilka wystarczająco dobrze oddaje moje odczucia.
05.07.2019 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #35
RE: nowe emotikony
500

^ wszystko, czego potrzebuję, już jest xd

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.07.2019 10:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: nowe emotikony
prz_rulez napisał(a):1) jest szansa na dodanie jakichś nowych emotikonów? Jeśli tak, to ilu?
ogólnie to jest i raczej nie ma ograniczenia liczbowego, choć wiadomo, że każda następna to dodatkowy poświęcony czas.
choć jakbym go poświęcał, to pewnie wolałbym od razu dodać kilka, a nie jeden.
żeby może raz na zawsze ten temat załatwić.
choć prawdę mówiąc jak dodawałem poprzednim razem, to i tak dałem jakieś zapasowe i myślałem, że to już wszystkie jakie ktokolwiek może potrzebować Icon_cool.
prz_rulez napisał(a):2) jeśli jest, to mogę wrzucić swoje typy pod "obrady"?
wrzucaj. choć na razie i tak coś mało chętnych.
08.07.2019 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: nowe emotikony
Okej. To może na początek te:

Ściana: [Obrazek: sciana.gif]
Hahaha: [Obrazek: hahaha.gif]
Lol3: [Obrazek: lol.gif]
Rotfl3: [Obrazek: rotfl.gif]

Fajnie, że od dawna są Rzygi - ale dopiero dzisiaj je zauważyłem Icon_facepalm.
27.07.2019 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #38
RE: nowe emotikony
Jestem za. Standardowa "żółta" emota nie oddaje tak dobrze śmiechu jak te powyższe i jestem zadziwiony, że co najmniej jednej z nich ich nie ma. Od pewnego czasu bardzo często używam Mr Greena, bo najlepiej oddaje "lola" i "rotfla". Ściana też jest spoko.
No i zdecydowanie apeluję o [Obrazek: mysli.gif]

Radio Epsilon
27.07.2019 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: nowe emotikony
Zastanowiłbym się jeszcze nad elpetrójkowymi: [Obrazek: icon_nonono.gif], [Obrazek: icon_t.gif], [Obrazek: icon_know.gif] oraz [Obrazek: icon_cwaniak.gif]
27.07.2019 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #40
RE: nowe emotikony
[Obrazek: icon_t.gif]

Ta zdecydowanie przydałaby się w niektórych tematach z działu "Nowe single", które zakładasz Icon_razz

A propos, nie jestem też fanem "żółtego" języka (: P), jakiś taki mało wyrazisty i wygląda prawie tak samo jak uśmiech. Jednak te z gadu-gadu to był sztos Icon_biggrin

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2019 12:12 AM przez EVENo.)
28.07.2019 12:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości