Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rihanna - ANTi
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 591
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Rihanna - ANTi
28 stycznia trafił do sprzedaży ósmy studyjny album Rihanny pt. "ANTi". Wydawnictwo promuje singiel "Work" nagrany z gościnnym udziałem kanadyjskiego rapera Drake'a.

[Obrazek: Rihanna-Anti-Deluxe-2016-2480x2480-300x300.jpg]

Tracklista:

1. Consideration (feat. SZA) | Solana Rowe, Robyn Fenty & Tyran Donaldson
2. James Joint | Robert Shea Taylor, Robyn Fenty & James Fauntleroy
3. Kiss It Better | Natalia Sinclair, John Glass, Robyn Fenty & Jeff Bhasker
4. Work (feat. Drake) | Jahron Braithwaite, Matthew Samuels, Allen Ritter, Sevn Thomas, Aubrey Graham, Robyn Fenty, Monte Moir & R. Stephenson
5. Desperado | Robyn Fenty, Mick Schultz, James Fauntleroy, Krystin “Rook Monroe”Watkins & D. Rachel
6. Woo | Terius Nash, Robyn Fenty, J. Baptist, J. Webster, Abel Tesfaye, D. Rachel & Chauncey Hollis
7. Needed Me | Dijon McFarlane, Lewis Hughes, T. Warbrick, Adam Feeney, Nick Audino, D. Rachel, B. Hazard, C. Hinshaw, Khaled Rohaim & Robyn Fenty
8. Yeah, I Said It | J. Bourelly, Chris Godbey, Robyn Fenty, Badriia “Bibi” Bourelly, E. Barnes, Daniel Jones & Tim Mosley
9. Same Ol’ Mistakes | Kevin Parker
10. Never Ending | Robyn Fenty, Dido Armstrong, Paul Herman & Chad Sabo
11. Love On the Brain | Alexander Angel, Fred Ball & Robyn Fenty
12. Higher | Robyn Fenty, Ernest Dion Wilson, James Fauntleroy & Badriia “Bibi” Bourelly
13. Close to You | Brian Kennedy Seals, Robyn Fenty & James Fauntleroy

Deluxe Edition

14. Good Night Gotham | Robyn Fenty, Midas, Christian Keyon Jr. Boggs, Florence Welch & Paul Epworth
15. Pose | Robyn Fenty, Badrilla Bourelly, Chauncey Hollis & Jacques Webster
16. Sex With Me

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.02.2016 01:52 AM przez Szymek79.)
28.01.2016 01:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcin Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Nov 2015
Post: #2
RE: Rihanna - ANTi
Jaka szkoda, że jej utwory z 2015 roku nie promują płyty. Najpierw było super, wciągające ''FourFiveSeconds''. Potem bomba, czyli ''Bitch Better Have My Money'' i na koniec gorsze, ale i tak ładne ''American Oxygen''. Ten nowy singiel ''Work'' to jak dla mnie najnudniejszy singiel od samego początku kariery, więc trochę szkoda, że właśnie taki numer wybrała na singla. Fani myślę, że będą zadowoleni z tego numeru jak zawsze, ale przeciętni ludzie, którzy nie mają swoich idoli, tylko słuchają po prostu tego co fajne i szukają czegoś nowego w internecie (ja do tej grupy należę) raczej nie będą zadowoleni z tego numeru, a tym bardziej nie zdecydują się na zakup tej płyty (chyba, że kolejne single będą bardzo dobre). Może uda mi się przyzwyczaić do tego numeru, bo w okresie 2006-2012 uwielbiałem Riri, ale numeru jeden na mojej liście na pewnie nie będzie, już teraz to wiem, a szkoda....
Wracając do płyty mam nadzieję, że całość nie jest utrzymana w tym stylu i, że na płycie znajdzie się coś przebojowego w stylu ''Umbrella'', czy ''Disturbia'', jakaś ballada w stylu ''Unfaithful'', ''Russian Roulette'', czy 'Take A Bow'', coś z pazurem jak ''Hard'', czy ''Bitch Better Have My Money'' i coś tanecznego jak ''We Found Love'', czy ''Only Girl'' wtedy będę zachwycony i nawet postaram się zaakceptować pierwszy singiel Icon_lol
28.01.2016 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #3
RE: Rihanna - ANTi
Szymek79 napisał(a):28 stycznia trafił do sprzedaży
z tego co się zorientowałem płytę można pobrać za darmo lub odsłuchać w streamingu na Tidalu,
kupić na Cd jej chyba się nie da?

[Obrazek: kleschko.png]
28.01.2016 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Rihanna - ANTi
przez pierwszy tydzień ma być tylko na tidalu ponoć

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.01.2016 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 591
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #5
RE: Rihanna - ANTi
kleschko napisał(a):kupić na Cd jej chyba się nie da?
jest już na iTunes od dzisiaj.
https://itunes.apple.com/nz/album/anti-d...1079130218

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2016 11:02 PM przez Szymek79.)
28.01.2016 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #6
RE: Rihanna - ANTi
kleschko napisał(a):kupić na Cd jej chyba się nie da?
CD miało premierę (przynajmniej w USA) tydzień po premierze cyfrowej

nie wierzyłem, dopóki nie posłuchałem, ale to zdecydowanie nowy początek dla rihanny -- bezwzględnie jej najlepsza płyta w karierze, album, który z przyjemnością można odsłuchać od początku do końca jako spójną całość; no i co znamienne, songwriting i produkcja są naprawdę niezłe; właściwie nie ma tu numeru, który jakkolwiek by wadził, każdy wydaje się na swój sposób uzasadniony

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.02.2016 01:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 591
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #7
RE: Rihanna - ANTi
Szymek79 napisał(a):4. Good Night Gotham | Robyn Fenty, Midas, Christian Keyon Jr. Boggs, Florence Welch & Paul Epworth


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
30.07.2016 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rihanna - Unapologetic Szymek79 2 949 06.11.2012 12:04 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości