Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
406 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Paweł napisał(a):Yacy, Ty z tymi "misiami" tak specjalnie?
nie wiem o co Ci chodzi?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.10.2008 07:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Pewnie o to:
Yacy napisał(a):ale utwór podoba misie w tej chwili najbardziej z całej płyty. A jeśli ktoś chce posłuchać z czym misie kojarzy, to mam na chomiku również to „drugie nagranie”
Yacy napisał(a):W dodatku na tyle misie podoba, że znalazło się dla niego miejsce w zestawieniu!
Icon_wink2
09.10.2008 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
Icon_wink2 dzięki abd3mz, ale myślałem, że trochę się podroczę z Pawłem

Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.10.2008 07:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
Sorry. Icon_wink2

[Mogę zamazać tamten post. Icon_cool2 ]
09.10.2008 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Miło widzieć "Piosenke o śmierci" w top 30, ale po twoich bardzo entuzjastycznych opiniach o tej piosence liczę na jeszcze więcej Icon_mrgreen
Szkoda że cała płyta troszeczkę się obunęła. Z drugiej strony i tak fajnie, że się w ogóle znalazła na tej liście. No i generalnie polecam pójście na koncert Końca Świata jeżeli przypadkiem bedzie niedaleko Ciebie. Zobaczysz, że jeszcze bardziej polubisz ten zespół Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.10.2008 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Yacy napisał(a):* ZIMNY DOM – Totentanz – z nowej, niezłej płyty! Nie wiem czy to jest spowodowane początkowym riffem Icon_mrgreen o którym już wcześniej pisałem u Ku3y, ale utwór podoba misie w tej chwili najbardziej z całej płyty. A jeśli ktoś chce posłuchać z czym misie kojarzy, to mam na chomiku również to „drugie nagranie” A własciwie napiszę, że to misie kojarzy z utworem Cranberries Icon_wink2 [dobry przykład do nowej audycji w Trójce - fTOP 5 Icon_mrgreen ]
Nie mam płyty, ale jeśli nie podali o tym żadnej informacji to jest to jeden wielki skandal, bo mi nie tylko początkowy riff przypomina "Promises". Icon_confused2

PS. Antimatter, który wyłowiłem z paszczy Twojego zwierzaka jest świetny, szkoda że nie w wersji studyjnej, bo wtedy mógłbym z pełną odpowiedzialnością napisać, że jest lepszy od oryginału. Icon_smile2
10.10.2008 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Gary napisał(a):Nie mam płyty, ale jeśli nie podali o tym żadnej informacji to jest to jeden wielki skandal, bo mi nie tylko początkowy riff przypomina "Promises". Icon_confused2
w książeczce nie ma o tym żadnej informacji.
10.10.2008 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
Gary napisał(a):Nie mam płyty, ale jeśli nie podali o tym żadnej informacji to jest to jeden wielki skandal,
sam nie wiem jak to traktować, ale utwór misie podoba i niech tak zostanie Icon_wink2
Antimatter tyko w wersji live, nie znalazłem innej i penie takiej nie ma ... Lepsza od oryginału? Może, może...
tadzio3 napisał(a):Zobaczysz, że jeszcze bardziej polubisz ten zespół
no nie wiem, nie wiem Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.10.2008 10:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Yacy napisał(a):Lepsza od oryginału? Może, może...
Zwłaszcza ten akustyk w tle mnie urzeka. Icon_wink2
11.10.2008 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości