Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
40 notowanie z 05.10.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
40 notowanie z 05.10.2008
Eva na czerwono. Ona bardzo misie kojarzy z tym kolorem.
Na czwarte awansuje podwójnie czarny tytuł i tym sposobem mam w pierwszej dziesiątce trzy kolory [w tym dwa podwójne]: czerwony, czarny i niebieski. Icon_smile2
Tak jak kajman nie przejmuję się klimatami i dlatego Letni Czas awansuje na trzecie.
Dopiero na dwudziestym pierwsza nowość. Grzegorz Bukała zagrał 17 i 18 lutego koncert w Trójce, czego owocem jest płyta 'Pocztówki Z Macondo'. Nie wiem na ile jest to nowy materiał [i czy w ogóle], bo jest np. 'Mała piosenka o niebie', [ale w zmienionej aranżacji. niestety. bo gitara w oryginale jest zjawiskowa.] ale skoro znałem tylko jeden utwór to debiutuje 'W schedzie po Marquezie'.
Na 29 nowość, którą znam już chyba pół roku, ale dopiero tegotygodniowe czytanie spowodowało jej debiut. [Inny Świat może pojawi się za tydzień.]
Nowości w poczekalni, bo szukałem słów. [niech będzie, że liczba mnoga.]

pozycja|pozycja przed tygodniem|liczba tygodni w 50|liczba tygodni w 30 (liczba tygodni na pierwszym)
01 01 03 03 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy (2)
02 02 36 36 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (34)
03 04 03 03 SUMMERTIME - Eva Cassidy
04 19 02 02 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera i Piotr Nalepa
05 06 19 19 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
06 09 10 09 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak

07 05 03 03 BLUE EYES CRYING IN THE RAIN - Eva Cassidy
08 11 37 37 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
09 03 03 03 IF I GIVE MY HEART - Eva Cassidy
10 07 04 04 UMMADELLIC (XENOMORPH - NIE LUBIĘ NIENAWIŚCI - GNOSIS I - UMMADEMMIC) - Hipgnosis
11 10 22 22 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
12 08 02 02 COAT OF MANY COLORS - Eva Cassidy
13 12 22 15 mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
14 23 37 37 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
15 16 39 39 ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek

16 13 17 17 SUMMERS LOST - Hurt
17 14 28 26 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
18 18 11 11 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
19 20 26 24 RIGHT IN TWO - Tool
20 NN 01 01 W SCHEDZIE PO MARQUEZIE - Grzegorz Bukała
21 31 11 02 NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
22 25 06 05 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy Na Lachy
23 17 21 16 DO SYNA JÓZEFA CIEŚLAKA - Lao Che
24 27 06 06 I IDOLIZE YOU - Lizz Wright
25 29 23 12 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
26 30 05 02 LUDZIE CHCĄ USŁYSZEĆ WIEŚCI ZŁE - happysad
27 28 11 11 ZIELONA PANI ZIEMIO - Maryla Rodowicz i Seweryn Krajewski

28 26 09 09 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
29 NN 01 01 TOO MUCH TO LOSE - Pineapple Thief
30 22 02 02 SWEETEST ANGEL - Jonatha Brooke

31 21 03 01 A BOLD YOUNG FARMER - Eva Cassidy
32 15 16 14 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
33 24 05 04 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
34 32 19 14 THE FISH AND THE BIRD - Mark Knopfler
35 35 03 00 MODLITWA - Maciej Balcar i Jerzy Styczyński
36 37 09 00 MEÐ SUÐ Í EYRUM - Sigur Rós
37 42 35 27 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
38 NN 01 00 SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
39 34 24 16 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che
40 NN 01 00 BLESSED - Fady Maalouf
41 44 07 00 FAR FAR AWAY - Blackmore's Night
42 NN 01 00 I WOULD DIE FOR YOU - Fady Maalouf
43 NN 01 00 I LOVE YOU MORE THAN YOU'LL EVER KNOW - Gary Moore

44 48 05 01 MALCOLM - Merz
45 40 11 00 DEVOUR - Shinedown
46 45 26 23 10.000 DAYS (WINGS PART 2) - Tool
47 49 15 07 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
48 50 10 00 NIE LICZY SIĘ NIC - Maryla Rodowicz i Andrzej Smolik
49 33 29 19 DROGI PANIE - Lao Che
50 36 22 12 CHŁOPACY - Lao Che

wypadły:
38 27 07 06 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
39 25 10 04 HISZPAN - Lao Che
41 30 16 13 BREAKFAST ON THE MORNING TRAM - Stacey Kent
43 33 14 07 SENAMOU (C'EST L'AMOUR) - Angélique Kidjo feat. Amadou & Mariam
46 31 07 03 RICH KID BLUES - The Raconteurs
47 42 34 21 DYBUK - Żywiołak

premiery - 2 [+1 powrót], bez zmian - 3, w dół - 11, do góry - 12

Podkreślone nowości, pogrubione premiery, zazielenione wszystkie awanse i zaczerwienione 4 największe spadki.

Premiery/nowości za darmo na chomiku.
05.10.2008 08:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
notowanie 36 z 5 października 2008 r.

01. Lao Che - Powstanie Warszawskie
02. Eva Cassidy - Somewhere
03. Lao Che - Gospel

04. Grzegorz Bukała - Pocztówki Z Macondo
05. Fady Maalouf - Blessed
06. Gary Moore - Bad For You Baby
07. Strachy Na Lachy - Zakazane piosenki

08. Glasvegas - Glasvegas
09. Maria Peszek - Miasto mania
10. Balkanika - Balkan Koncept

11. Boo Hewerdine - Harmonograph
12. Totentanz - Zimny dom
13. Travis - Ode To J. Smith
14. Silver Rocket - Tesla
15. Mogwai - Batcat EP
16. Nathalie Cole - Still Unforgettable

17. Maria Peszek - Maria Awaria
18. No Use For A Name - The Feel Good Record Of The Year
19. VA - Cafe Fogg

+12 płyt Lady Pank
05.10.2008 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Czary Mary. Cassidy wyprzedza Lao Che na liście płyt. To najlepsza rekomendacja bym posłuchał tej płyty ;] Zazdroszczę Ci tych 12 płyt Lady Pank, też chciałbym ich posłuchać kiedyś, ale zawsze jak o tym myślę to zaczynam zdawać sobie sprawę, że zbyt dużo nerwów kosztowałoby mnie szukanie tych wszystkich płyt (no bo to kurde polski zespół jest) oraz znalezienie ich w dobrych jakościach. Maria Peszek widzę nie podeszła. To tak jak mi. ale ja znajduję tam perełkę, a ty? Tesla też nie za bardzo. Buuuu Icon_sad Przynajmniej Strachy Na Lachy ładnie, na 7 miejscu. I Glasvegas otwiera kolejną część tajemniczo ustawionej listy płyt ;]

Hehe, skoro ci się tak kojarzy z czerwonym kolorem ta Cassidy to niedługo nie będzie jej w ogóle na liście ;P Ale widać lider nie przypadkowy, drugi tydzień nie dał szans Groniec. 8 piosenek Lao Che na liście, 4 Jopek, 5 Cassidy itp itd....ciekaw jestem gdyby tak wybrać tylko po dwa najlepsze momenty od tych wykonawców co tu mają monopol na dużą liczbę kawałków i następnie skompletować znów listę do 50 pozycji z tych co teraz są za tą 50. Byłoby mniej monotematycznie i ciekawiej. Jak na razie coś krucho ze wspólnymi numerami u nas, kiedyś było lepiej, kiedyś znów będzie, to jest pewne, ale kiedy? Kiedy ujrzę to przysłowiowe Depeche Mode w liczbie 5-6 numerów? Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2008 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Dopisałem 12 i 13 pozycję do listy płyt.
saferłel napisał(a):Czary Mary. Cassidy wyprzedza Lao Che na liście płyt. To najlepsza rekomendacja bym posłuchał tej płyty ;]
Zobaczymy czy najlepsza rekomendacja jest skuteczna. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Zazdroszczę Ci tych 12 płyt Lady Pank, też chciałbym ich posłuchać kiedyś, ale zawsze jak o tym myślę to zaczynam zdawać sobie sprawę, że zbyt dużo nerwów kosztowałoby mnie szukanie tych wszystkich płyt (no bo to kurde polski zespół jest) oraz znalezienie ich w dobrych jakościach.
A jak rzucę taki link? http://peb.pl/albumy-rock-and-metal/7486...ost1017763 Icon_smile2
saferłel napisał(a):Maria Peszek widzę nie podeszła. To tak jak mi. ale ja znajduję tam perełkę, a ty?
Ja nie, ale przyznam że w tą część na której jest Twój ulubiony kawałek mniej się wsłuchiwałem.
saferłel napisał(a):Tesla też nie za bardzo. Buuuu Icon_sad
Już pisałem co myślę o tej płycie, ale skoro Ciebie zachwyciła za którymś przesłuchaniem to może i misie złoży w całość? Icon_smile2
saferłel napisał(a):Przynajmniej Strachy Na Lachy ładnie, na 7 miejscu.
Ale i tak ta płyta to na razie rozczarowanie w porównaniu do Autora...
saferłel napisał(a):I Glasvegas otwiera kolejną część tajemniczo ustawionej listy płyt ;]
E tam tajemniczo. Icon_razz
saferłel napisał(a):Hehe, skoro ci się tak kojarzy z czerwonym kolorem ta Cassidy to niedługo nie będzie jej w ogóle na liście ;P
Icon_lol Zależy jaką masz definicję 'niedługo'. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Ale widać lider nie przypadkowy, drugi tydzień nie dał szans Groniec.
Tam zaraz nie dał szans. Icon_smile2 Minimalnie wygrał.
saferłel napisał(a):8 piosenek Lao Che na liście, 4 Jopek, 5 Cassidy itp itd....ciekaw jestem gdyby tak wybrać tylko po dwa najlepsze momenty od tych wykonawców co tu mają monopol na dużą liczbę kawałków i następnie skompletować znów listę do 50 pozycji z tych co teraz są za tą 50.
Hmm... Jedyne co mogę zaproponować to za kilka tygodni ułożenie [jednorazowe] drugiej 50, ale na moich zasadach. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Byłoby mniej monotematycznie i ciekawiej.
I mniej prawdziwie.
saferłel napisał(a):Jak na razie coś krucho ze wspólnymi numerami u nas, kiedyś było lepiej, kiedyś znów będzie, to jest pewne, ale kiedy?
Ostatnio bardzo poszedłeś w elektronikę, a to nie moje klimaty.
saferłel napisał(a):Kiedy ujrzę to przysłowiowe Depeche Mode w liczbie 5-6 numerów? Icon_razz2
A kiedy ujrzę je u Ciebie? Icon_mrgreen

Wielkie dzięki za komentarz! Zresztą prawie co tydzień zostawiasz tu wiele literek. Icon_smile2 Trochę Ci zazdroszczę nadmiaru czasu. Icon_wink2
05.10.2008 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Ojej, od razy odniosę się do twoich ostatnich słów. Nie lubię jak ktoś piszę, że mam nadmiar czasu i dlatego dużo piszę. Nie wiem czemu, ale wtedy się dziwnie czuję (jak jakiś obibok, który się nie uczy i tylko siedzi na forum Icon_biggrin). Naprawdę napisanie komentarza do listy nie jest niczym nadzwyczajnym ;] - teraz wyjdzie, że komentarz to jest byle co, na byle jaką listę Icon_razz2. ;] Prawda jest taka, że te chart lubię odwiedzać i pisać dużo w nim jeśli warto (a często tak), mimo, że nawet nie jest to jakoś bardzo bliska mi lista w stricte muzycznych sprawach.

Poszedłem w elektronikę? Zauważyłeś to? Hmmm no może, może, nigdy nie ukrywałem, że chciałbym by było na mojej liście dużo dobrej muzyki elektro/pop/dance itp itd bo bardzo sobie cenie muzykę tych gatunków, bo trudno ją tworzyć w 21 wieku na dobrym poziomie. Więc cóż....ja się cieszę z tego, że poszedłem w elektronikę, ale o całej reszcie nie zapominam ;]
Co do DM to na pewno tok 2009 będzie rokiem chłopaków, więc ich ujrzysz, pewnie w takiej liczbie właśnie na mojej lisćie Icon_mrgreen

Wiem, że byłoby nie prawdziwie. Tak tylko myślę, jakby to mogło wyglądać gdybyś się ograniczył i tak stopniowo wpuszczał te piosenki od Lao, Marii, a nie razem. Czysta teoretyka.

A mi się Strachy bardzo podobają nowe, bardziej od tych Autorskich ;] Jest czadowo i z melodią ;]

Rozumiem cię z Peszek, jak słaba płyt to nie ma się ochoty czasem do końca dotrwać. Bo wśród takich słabiaczków tylko 1% potrafi oczarować w tym najmniej spodziewanym momencie ;]

Za Lady Pank Bóg Zapłać. Skorzystam z chęcią!!

PS - wybacz za kolejność odpowiadania i brak cytatów, mam nadzieję, że się połapiesz, ale trochę by mi czasu zajęła ładna graficzna forma, a szykuję się spać. Najważnie, że meritum jest ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2008 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):wtedy się dziwnie czuję (jak jakiś obibok, który się nie uczy i tylko siedzi na forum Icon_biggrin)
Nie czuj się tak, bo to uczucie jest zarezerwowane dla mnie. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Naprawdę napisanie komentarza do listy nie jest niczym nadzwyczajnym ;]
Też tak uważam, ale jednak czasochłonnym.
saferłel napisał(a):Prawda jest taka, że te chart lubię odwiedzać i pisać dużo w nim jeśli warto (a często tak), mimo, że nawet nie jest to jakoś bardzo bliska mi lista w stricte muzycznych sprawach.
Bardzo mi miło to słyszeć. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Co do DM to na pewno tok 2009 będzie rokiem chłopaków, więc ich ujrzysz, pewnie w takiej liczbie właśnie na mojej lisćie Icon_mrgreen
Ale jednocześnie? Icon_wink2
saferłel napisał(a):Rozumiem cię z Peszek, jak słaba płyt to nie ma się ochoty czasem do końca dotrwać.
Ochoty nie miałem, ale dotrwałem.
saferłel napisał(a):Za Lady Pank Bóg Zapłać.
Nieprawda. Przed Bóg zapłać jest Spróbuj mówić kocham. Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Skorzystam z chęcią!!
Tylko pamiętaj, że ja muzyki nie polecałem.Icon_wink2
saferłel napisał(a):PS - wybacz za kolejność odpowiadania i brak cytatów, mam nadzieję, że się połapiesz
Tym razem się połapałem, ale czasem mam problemy.
05.10.2008 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Hehe nie martw się, jakby co na ciebie nie będę zwalał, że zmarnowałem cały dzień przy płytach Lp3 Icon_razz2 W sumie to tak znając ich z tego co znam, to muszę przyznać, że takie dobre Best Of byłoby całkiem (a nawet bardziej) dobrą sprawą. Zobaczymy jak to będzie po rozbiciu na pojedyncze płyty...Już mam dwie. Ale Nana z 94 w fatalnej jakości Icon_sad

Z tym DM to nie obiecuję, bo bdb muzyki będzie (mam nadzieję) dużo i wstawiając 6 ich utworów za jednym razem nie będę miał tej przyjemności delektowania się ich numerami przez cały rok, krok po kroku Icon_razz2...a tak to co. 6 utworów posiedzi po 40 tyg każdy, będzie top 6 podsumowania 2009 tylko dla DM i koniec, zero emocji Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2008 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):01. Lao Che - Powstanie Warszawskie
abd3mz napisał(a):10. Balkanika - Balkan Koncept
abd3mz napisał(a):13. Travis - Ode To J. Smith
14. Silver Rocket - Tesla
15. Mogwai - Batcat EP
abd3mz napisał(a):19. VA - Cafe Fogg
Tych płyt ostatnio często słucham. Najczęściej Travisa i Silver Rocket Icon_smile2
abd3mz napisał(a):01 01 03 03 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy (2)
za nową Evę się jeszcze nie zabrałem Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
06.10.2008 05:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
Cytat:Tych płyt ostatnio często słucham.
A ja tylko jednej z nich. Icon_wink2 A do Fogga już nie wrócę.
06.10.2008 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
Jestem po okolo 3 tygodniach od pierwszego przesłuchania płyty Evy ...i złapalo na chwile mnie "Somewhere". Ale gdy zajrzałem na Twoja listę wrzuciłem na winampa numer 1 żeby nie było że nie znam Icon_wink2 No fajny numer, no ale cóż może siegnę po płytę za jakis czas ponownie. Icon_smile2 Ale za to numer 2 podoba misię coraz bardziej, a znam go ponad rok. He dziwne troche, ale dopiero teraz mnie bierze. Icon_smile2
Cieszy mnie ok. 58 % zielonych , a dokładnie 4,5, 8 , 14, 19, 22 oraz 26. Icon_mrgreen A z Lao kibicuje nr 32 ktory był i u mnie wczesniej na liscie Icon_biggrin3
Szkoda ze Hipgnosis spadł bo to fajnie-dziwny utwór jest.... Icon_smile2
07.10.2008 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
czy byłaby możliwa jakaś potrawka dla chomika z trzech ostatnich nowosci w poczekalni?
3 Laosy zanotowały niedobre wyniki, ale reszta jakos sie trzyma, co powinno stanowić wystarczającą bazę dla notowania za 2 tygodnie Icon_smile2 (albo juz za 3).
no i happysad do góry, co też stanowi bazę Icon_wink2.
08.10.2008 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
Aro napisał(a):Cieszy mnie ok. 58 % zielonych , a dokładnie
j 58,(3)
Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Szkoda ze Hipgnosis spadł bo to fajnie-dziwny utwór jest.... Icon_smile2
U Ciebie za rok? Icon_wink2
ku3a napisał(a):czy byłaby możliwa jakaś potrawka dla chomika z trzech ostatnich nowosci w poczekalni?
Wszystkie utwory, które pojawiają się na mojej liście rzucam w chomika. Icon_wink2 [Przyznam, że miałem Ci te utwory wręczyć osobiście za tydzień. Icon_biggrin3]
ku3a napisał(a):3 Laosy zanotowały niedobre wyniki, ale reszta jakos sie trzyma, co powinno stanowić wystarczającą bazę dla notowania za 2 tygodnie Icon_smile2 (albo juz za 3).
42 notowanie powstanie już przed koncertem, ale nie powinno być złe dla Lao Che. Wiadomo: przygotowania. Icon_smile2
08.10.2008 03:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
Re: 40 notowanie z 05.10.2008
abd3mz napisał(a):Grzegorz Bukała zagrał 17 i 18 lutego koncert w Trójce, czego owocem jest płyta 'Pocztówki Z Macondo'. Nie wiem na ile jest to nowy materiał [i czy w ogóle], bo jest np. 'Mała piosenka o niebie', [ale w zmienionej aranżacji. niestety. bo gitara w oryginale jest zjawiskowa.] ale skoro znałem tylko jeden utwór to debiutuje 'W schedzie po Marquezie'.
Ja poza piosenką o niebie znam jeszcze tylko Wariacje pochodzące z repertuaru Wałów, więc raczej są to utwory nigdzie wcześniej nie nagrane. Nota bene z dwóch debiutów od razu w 30, to bardziej leży mi PT.
Cieszy Eva na szczycie, chociaż inne bardziej by mnie ucieszyły.
Cieszą także i to bardzo awanse na miejscach 3-6.
Cieszy mnie także wiele innych awansów, cieszy także wiele innych piosenek w zestawieniu, ale czas mi się kończy.
Na minus muszę zaliczyć spadek piosenek na miejsca 31-33 (Diesel do leżakowni, a Eva straciła być może szansę).
09.10.2008 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
kajman napisał(a):Ja poza piosenką o niebie znam jeszcze tylko Wariacje pochodzące z repertuaru Wałów, więc raczej są to utwory nigdzie wcześniej nie nagrane.
Dzięki za informację. Icon_smile2
kajman napisał(a):Cieszy mnie także wiele innych awansów, cieszy także wiele innych piosenek w zestawieniu, ale czas mi się kończy.
Szkoda, bo to mógłby być Twój pozytywny komentarz wszech czasów. Icon_mrgreen Icon_biggrin3
kajman napisał(a):Eva straciła być może szansę).
Może u kogoś, a może u mnie powróci.
09.10.2008 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):43 NN 01 00 I LOVE YOU MORE THAN YOU'LL EVER KNOW - Gary Moore
Tej nowości kibicuję najbardziej. Icon_wink2

abd3mz napisał(a):29 NN 01 01 TOO MUCH TO LOSE - Pineapple Thief
A tą za chwilę się poczęstuję, bo żem bardzo ciekawy. Jakaś nowa płyta? Icon_smile2
EDIT: widzę, że potężny plik. Czyżby jakiś długaseK? Icon_mrgreen
11.10.2008 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
Gary napisał(a):A tą za chwilę się poczęstuję, bo żem bardzo ciekawy. Jakaś nowa płyta? Icon_smile2
Chyba sprzed pół roku. Icon_smile2 Recenzja np. tu: http://artrock.pl/recenzje_sc.php?id=2112
Gary napisał(a):EDIT: widzę, że potężny plik. Czyżby jakiś długaseK? Icon_mrgreen
Nie. Ledwie 15 minut i 12 sekund. Icon_wink2
11.10.2008 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości