Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 655
Dołączył: May 2008
Post: #42
RE: 1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta
prz_rulez napisał(a):Nie chciałem ujawniać szczegółów z Facebooka, ale wiesz ocb.
o nie, piszę rzeczy na fejsbuku, straszne xD

prz_rulez napisał(a):Kiesza niestety mnie nie kręci, za bardzo w stylu "śmierci dawnej muzyki".
znowu nie rozumiem :'(

prz_rulez napisał(a):O nieee, Almighy Icon_sad
mnie się ten remiks dużo lepiej widzi niż oryginał; zresztą w teledysku fragment tej wersji został użyty i to był najlepszy fragment

prz_rulez napisał(a):Na brak Ke$hy to raczej nie powinieneś narzekać
dlaczego? narzekam! gdzie tik tok? your love is my drug? die young?

prz_rulez napisał(a):przez pryzmat "Kokomo" zatracony został surfingowy profil grupy z dawnych lat
NIE, to jest kolejna brednia; oni surfingowy profil mieli przez 2-3 pierwsze lata, a ich najlepsze płyty to zdecydowanie późniejszy okres Icon_rolleyes

prz_rulez napisał(a):Poza tym, jak często ludzie mówią i piszą, że: "przy tym tańczę tylko wtedy, gdy jestem pijany"?
ludzie mówią różne rzeczy, ja im nie wierzę Icon_wink

prz_rulez napisał(a):Zastanawiam się, czy odważyłbyś się takie coś zagrać na imprze.
nie chodzę na "impry", ale tak, zdarzyło mi się, chociaż oczywiście nie w konfiguracji, "ale będę teraz ponad to i zepsuję ludziom humor, włączając coś zupełnie z dupy", bo sam nienawidzę takiej postawy

prz_rulez napisał(a):Po prostu myślę, że remiksy to zawsze dość ryzykowny wybór. Tzn. w miejscach a la Ekwador-Manieczki pewnie nie Icon_wink
coraz bardziej nie rozumiem, nie znam takich miejsc, remiksy to numery jak każde inne

prz_rulez napisał(a):megazgrane "Get Lucky" bije na głowę większość utworów z list przebojów z 2016 roku.
zbyt wielu jeszcze ich nie było w tym roku Icon_wink

Rincewind napisał(a):Mizerne to tłumaczenie, bo już sporo takich mocno wyeksploatowanych tytułów pojawiło się w zestawieniu, a poza tym od teraz konsekwentnie będziesz musiał trzymać się zasady, żeby nie umieszczać tu utworów mocno zjechanych przez stacje radiowe. Inaczej nie będziesz wiarygodny. Nie będzie więc ani Macareny, ani Waka Waka, ani Gangnam Style.
+1

prz_rulez napisał(a):"Bailando" Iglesiasa
zgrabny numer, nie wiem o co znowu chodzi

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2016 01:01 AM przez AKT!.)
02.02.2016 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta - AKT! - 02.02.2016 01:00 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości