Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: 1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta
AKT! napisał(a):za. dużo. kylie.
Cóż zrobię, że miewała klubowy hit za klubowym hitem?
AKT! napisał(a):oczywiście w remiksie? Icon_cool2
O nieee, Almighy Icon_sad
AKT! napisał(a):gdzie kiesza i ke$ha???
Na brak Ke$hy to raczej nie powinieneś narzekać Icon_wink A Kiesza niestety mnie nie kręci, za bardzo w stylu "śmierci dawnej muzyki".
AKT! napisał(a):nie ma czegoś takiego, nie wiem ocb Icon_surprised
Nie chciałem ujawniać szczegółów z Facebooka, ale wiesz ocb.
AKT! napisał(a):bo nijak ma się do bogatego dorobku znakomitego zespołu; jest ewidentnym łabędzim śpiewem grupy i boli mnie, że w polszy to ich najbardziej rozpoznawalny kawałek; no i to straszna chała pod każdym względem; pop dla emerytów
Okej, rozumiem, że może Cię irytować to, że przez pryzmat "Kokomo" zatracony został surfingowy profil grupy z dawnych lat. Jednakże nie przesadzajmy, to fajna kompozycja. A łabędzim śpiewem było raczej "That's Why God Made The Radio" Icon_wink
AKT! napisał(a):masz zadziwiającą wiedzę i jak zwykle generalizujesz
Ja nie, ale korzystam z przekazów innych.
Poza tym, jak często ludzie mówią i piszą, że: "przy tym tańczę tylko wtedy, gdy jestem pijany"?
AKT! napisał(a):Strawiński, Szostakowicz, Schoenberg...
Zastanawiam się, czy odważyłbyś się takie coś zagrać na imprze.
AKT! napisał(a):ja bardziej znam France Gall niż Blue
Na pewno France Gall nie jest anonimowa, ale z perspektywy polskiej raczej zna się tylko dwa numery niestety.
AKT! napisał(a):nie rozumiem, remiks remiksowi nierówny
Po prostu myślę, że remiksy to zawsze dość ryzykowny wybór. Tzn. w miejscach a la Ekwador-Manieczki pewnie nie Icon_wink
AKT! napisał(a):myślę, że można w tym twoim zestawie znaleźć mnóstwo numerów bardziej tożsamych dla rmfu niż ten; poza tym to bardzo zły argument, było nie słuchać radia tyle, wyłącznie twoja wina ^^
Byłem na praktykach, więc czasem leciało w tle. A tak ogólnie to unikam komercyjnych stacji. Ale nawet w Trójce był często grany. Nie wiem, może za 2, 3 lata będzie się inaczej kojarzyć.
Ale przy tym wszystkim to i tak nawet megazgrane "Get Lucky" bije na głowę większość utworów z list przebojów z 2016 roku.
No i na pewno wiele numerów z tego zestawienia świetnie by się sprawdziło w RMF-ie, tylko co z tego, skoro stacja regularnie pikuje. A niby nie może być już gorzej.
01.02.2016 02:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta - prz_rulez - 01.02.2016 02:14 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości