Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: 1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta
AKT! napisał(a):u mnie zawsze jest odrobinę halloween Icon_cool
Bez obrazy, ale czasem mam wrażenie, że jesteś trochę creepy Icon_wink Te wszystkie "AKT!-y na niedzielę" i inne... Icon_wink A może to ja jestem creepy i moje poczucie humoru tego nie ogarnia.
AKT! napisał(a):cooo? kto to powiedział? xD nie zgadzam się; nie na miejscu są przede wszystkim pytania; XX wiek niestety poluzował tę zasadę
No nie, pozostańmy jednak choć odrobinę przy muzyce Icon_wink To czemu "Kokomo" jest Twoim zdaniem nieodpowiednie?
AKT! napisał(a):ja się znowu nie zgadzam
Gdy jesteś naprany, to już Ci zwisa przy czym tańczysz. W sumie czasem im zazdroszczę tej błogiej nieświadomości Icon_wink
AKT! napisał(a):albo dopiero, zależy jak patrzeć; przed tobą jeszcze mnóstwo istotnych literek
Tak, mam tego świadomość. Takie "S" na przykład.
AKT! napisał(a):nie chodzi o to, że nie znasz, ale wolisz te, które były -- to chyba nie jest żaden sekret? czy jest?
No wolę zazwyczaj, ale nie zawsze tak jest. Przy bardziej znanych wykonawcach już nie zawsze (Blue, Natasha St-Pier np.).
AKT! napisał(a):e tam, życie jest dołujące ^^
Spadaj Icon_razz2
Tomekk napisał(a):czemu In-Grid już nic nie nagrywa?
To, że ktoś przestał być grany w radiu, nie oznacza, że nie nagrywa. Nagrywa. Z tym, że ostatnio poszła w jakiś electro swing, a po Electro Velvet wiemy już, że sukcesu komercyjnego to nie wróży.
Tomekk napisał(a):Pokochałem ten numer od pierwszego usłyszenia.
Ja też Icon_smile Aczkolwiek nie jestem pewien, czy poznałem to dzięki LP3. Byli jeszcze: MTV, Viva i włoskojęzyczne stacje, z którymi miałem wtedy kontakt.
AKT! napisał(a):dobre, ale od timberlake'a proponuję jednak:
Hmm. Przyznam, że przy remiksach mam zawsze zagwozdkę, bo od przebojowości do zanudzenia na śmierć u nich droga krótka (a jeszcze gdy weźmiemy pod uwagę remiksy starsze niż 10 lat to w ogóle).
Ten remiks będę mieć w pamięci. Chociaż bardziej to mi pasuje do jakiejś audycji z muzyką klubową.
Rincewind napisał(a):Przejrzałem dokładnie zawartość zestawienia na literkę D najpierw z góry do dołu, potem z dołu do góry, ale "Get Lucky" nie znalazłem. Niby aż 1000 utworów, ale dla takiego hiciora nie znalazło się miejsce.
AKT! napisał(a):ooo, słusznie wskazany brak
"get lucky" jest znakomite
Przyjąłem brak. Wiem, że jest to dość często grany utwór na tak zwanych "domówkach", ale... Heh. Przesłuchałem sobie teraz i, niestety, wciąż ten sam problem od jakiegoś czasu z tym utworem mam. Mianowicie czuję się, jakbym włączył RMF. Za bardzo jest zjechany, żebym się nim podniecał. Zestaw nie jest jeszcze zakończony, wszystko się może zdarzyć, ale hmm...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2016 08:30 PM przez prz_rulez.)
31.01.2016 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta - prz_rulez - 31.01.2016 08:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości