Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: 1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta
adameria napisał(a):Kto to taki? Aqua - Barbie Girl.
Brrr... paskudztwo, obrzydlistwo...
Haha, ciekawe, bo dopiero wczoraj ostatecznie dodałem ten numer do zestawienia Icon_lol
Zapewniam, że świetnie się sprawdza w międzynarodowym towarzystwie - przednia zabawa gwarantowana!
adameria napisał(a):Ace of Base - brakuje tego najważniejszego utworu, który był łanhitłonderem.
Masz na myśli "All That She Wants"? Cóż, to nie jest tak jednoznacznie wesoły utwór. W ogóle to ja go ciągle widzę (znaczy, słyszę) w melancholijnej wersji akustycznej. I ostatecznie rok temu udało mi się takową zaśpiewać. Nie wyszło co prawda do końca tak, jak chciałbym, ale...
No i nazywanie Ace Of Base one hit wonderami jest, mimo wszystko, lekkim nieporozumieniem Icon_wink
Tomekk napisał(a):klasyka Icon_cool
No ba! Rozwala już przy pierwszej sekundzie.
Tomekk napisał(a):jest też coś dla fanów rockowych brzmień.
O to mi właśnie chodziło. Przyznam, że zawsze irytuje mnie monotonnia muzyczna na dyskotekach, dlatego chciałem chociażby w niewielkim ułamku sprawić, by ten zestaw był strawny dla wszystkich.
Tomekk napisał(a):też nie wiem, ale do "Sk8er Boi" da się tańczyć Icon_smile
I do "Girlfriend" również!
Przecież to jest skoczny, wesoły numer (okej, jeśli byłoby się tą przegraną laską z teledysku, to wtedy nie Icon_razz2 ), można się wyskakać i wyszaleć.
Przyznam, iż jestem zdziwiony, że akurat ten numer nie pasuje wam do karnawału. A w ogóle to to się niewiele różni od "Sk8er Boi" (w którym w dodatku jakaś nutka melancholii w pewnym miejscu jest; w "Girlfriend" już nie ma miejsca).
Rincewind napisał(a):No szkoda, że nie podajesz narodowości, albo chociaż języka, w jakim nagrano utwór.
Już uzupełniłem. Jeśli ktoś wie jakiej narodowości są Blue Box i Lilly, niech da mi proszę informację. W sieci właściwie są informacje o wydaniu singla i zdjęcia okładek - i tyle, nawet Youtube milczy. A nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że to leciało na MTV - czyżbym dokonał aż tak skutecznej projekcji myślowej? P.S. Zdecydowanie nie chodzi o polski Blue Box Icon_lol
Rincewind napisał(a):Na przykład jak ktoś nie zna serbskiego (lub jemu podobnych) nie domyśli się, że chodzi to o czerwone koronkiIcon_wink2
Haha! Pamiętam, że na pierwszym roku lektoratu chorwackiego mieliśmy tekst o czymś, co zwie się "paška čipka". Naszą reakcją na widok tych słów był nagły, niekontrolowany śmiech. Kilka dni później zaś nasza lektorka powiedziała, by w takich sytuacjach mówić, co takie słowa znaczą Icon_lol
P.S. Czyżbyś znał ex-serbochorwacki?
Rincewind napisał(a):W tym zakresie nie powinno zabraknąć takich wykonawców jak Beach Boys, Bee Gees i Boney M. Przynajmniej ja nie wyobrażam sobie zabawy karnawałowej bez jakiegokolwiek kawałka tych wykonawców
AAKTT napisał(a):o, żeby nie być gołosłownym, moja propozycja w tym zakresie:
Przesłuchałem. Przede wszystkim - za długie. Chociaż nie jest złe - zestaw nie jest jeszcze zamknięty, więc... Ewentualnie zastanawiałbym się nad "Kokomo", no ale ostatecznie się na to nie zdecydowałem. Co do Bee Gees, to mój pierwszy zarzut jest taki, że ich utwory z perspektywy 2015 roku są zbyt wolne. Za mały BPM Icon_wink Generalnie Bee Gees to taki typ zespołu, który jeśli zdarzy mi się usłyszeć na dyskotece, to się nie obrażę, nawet chętnie posłucham (a może nawet i potańczę), ale sam raczej bym go nie puszczał.
Co do Boney M, to "Rasputin" i "Daddy Cool" u mnie na czele, aczkolwiek... Że tak to ujmę: Boney M wiele nie stracą, że nie będzie tutaj ich jako ich. Resztę sami sobie doczytajcie Icon_wink
AKT! napisał(a):chyba skakać na łóżku, będąc 12-latką półtorej dekady temu xD
I co w tym złego, jeśli ktoś chce się poczuć jak dwunastolatka? Ten zestaw ma być dla funu, do żałoby będzie inny.


C- - Cz

C-Bool - Would You Feel PL
C:Real - Crash And Burn GR
Cała Góra Barwinków - 24 godziny PL
Cała Góra Barwinków - Tracę czas PL
İzel Çeliköz, Reyhan Karaca & Can Uğurluer - İki dakika TR
Capital Cities - Safe And Sound US
Capital Cities - I Sold My Bed, But Not My Stereo US
Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe CA
Carol Bailey - Fever ?
Carola - Invincible/Evighet SE
Carolina Márquez - The Killer's Song CO
Cartoons - Witch Doctor DK
Cartoons - DooDah! DK
Cassiopeia - Killer Bee GR
Charlotte Nilsson - Take Me To Your Heaven SE
Charlotte Perrelli - The Girl SE
Chelo - Cha Cha PR/US
Cher - Believe US
Cheryl Cole - Call My Name UK
Christina Aguilera Feat. Redman - Dirrty US
Xristina Koletsa - 8i aisthisi GR
Christina Milian - When You Look At Me US
Christina Vidal - Take Me Away US
Christos Dantis - No Madonna GR
Chubby Checker - Let's Twist Again US
Claydee - Mamacita buena AL/GR
Cobra Starship - Snakes on A Plane (Bring It) US
Combichrist - Sent To Destroy NO
Crazy Frog - Axel F SE
Crazy Frog - Popcorn SE
Czadoman - Ruda tańczy jak szalona PL
Czarno-Czarni - Nogi PL
Czarno-Czarni - Śpiąca Jola PL



Znów - ktoś wie skąd jest Carol Bailey? Pewna strona podaje Włochy, ale z takim akcentem to nie chce mi się wierzyć...
Niektóre utwory mogą nie być alfabetycznie po wykonawcach z tego wzgledu, że źródło, z którego korzystam, mogło mieć je inaczej nazwane.
18.01.2016 05:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 1000 najlepszych numerów karnawałowych według Pe Er Zeta - prz_rulez - 18.01.2016 05:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości