Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /03.10.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /03.10.08/
Lp. Poprz. M. Ilość Tyg. Wykonawca i Tytuł

01. 02. 04. Lao Che - Hiszpan
02. 01. 04. Strachy Na Lachy - Po Prostu Pastelowe
03. 03. 04. Sigur Rós - Inní Mér Syngur Vitleysingur
04. 05. 05. The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid
05. 04. 05. Metallica - The Day That Never Comes
06. 10. 03. Kings of Leon - Sex On Fire
07. 13. 02. Portishead - We Carry On
08. 08. 03. Keane - Spiralling
09. 06. 12. Plateau & Renata Przemyk - Nic nie Pachnie jak Ty
10. 20. 02. Hedone - I Ciągle Widzę Ich Twarze

11. NE. 01. Zabili Mi Żółwia - Dlaczego
12. 07. 07. Primal Scream - Can't Go Back
13. 09. 04. Vampire Weekend - Cape Cod Kwassa Kwassa
14. 14. 09. MGMT - Electric Feel
15. NE. 01. 2-4 Grooves - Writing On The Wall
16. NE. 01. Carrion - Wonderful Life

17. 11. 06. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me
18. 12. 05. Enigma - La Puerta Del Cielo
19. 18. 02. Kate Bush - Lyra
20. 16. 07. Peter Gabriel - Down To Earth


WYPADLI:
Katy Perry - I Kissed A Girl
The Raconteurs - Many Shades Of Black
The Verve - Love is Noise


UTWORY, KTÓRE NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:
Róisín Murphy - Slave To Love
The Rasmus - Living In A World Without You
David Gilmour - A Great Day For Freedom
Pustki - Parzydełko
Michał Rudaś - Mast Kalandar
03.10.2008 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Paweł napisał(a):11. NE. 01. Zabili Mi Żółwia - Dlaczego
hehe, super Icon_smile2.
Paweł napisał(a):16. NE. 01. Carrion - Wonderful Live
ekstra! Icon_smile2
("... Life")
fantastyczna czołówka! Icon_biggrin3
03.10.2008 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Portishead miało podobno nie mieć żadnych szans i być ''bee'' zanim jeszcze je poznałeś, i co teraz Icon_wink? Nadal nie mieści mi się w głowie, jak można nie lubić grupy (i tak często to podkreślać), której zna się tylko dwa numery, a są one lub były wysoko na liście. Tłumaczenie: ''Portishead to nie mój styl muzyki'' mi kompletnie nie pasuje. Chyba to twój styl skoro tak ich lubisz. A może ci się wokalistka nie podoba, albo pan Utley Icon_wink? i z tego się bierze ta trauma. To samo z Sigurem...

Dobra, wróćmy do listy. Znam tylko wyższą nowość, reszta to zagadka. Metallica była blisko podium podobno kiedy ostatnim razem pisaliśmy, a teraz na 5 wylądowała. Lider lepszy byłby z drugiego miejsca. Enigma chyba już dogorywa. Szkoda Verve.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.10.2008 03:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
u mnie też Sigur na trzecim Icon_smile2
szkoda, że wypadli The Verve i Katy Perry, tym bardziej, że nowości są słabsze.
No może poza Zabitym Żółwiem
04.10.2008 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
Cytat:("... Life")
Poprawione (także w notatkach). Icon_wink2
saferłel napisał(a):Portishead miało podobno nie mieć żadnych szans i być ''bee'' zanim jeszcze je poznałeś, i co teraz Icon_wink
Napisałem Ci na gg ale streszczę też teraz. Są zespoły, które prezentują nie ulubiony przeze mnie gatunek muzyki. Ale pojedyncze kawałki mają szansę się przebić na listę. Przykładem jest choćby Portishead, Sigur Ros czy np. Eva Cassidy, która w poczekalni bodajże była.
04.10.2008 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
No ok, ale znasz tylko dwie piosenki Portishead, które przebiły się oba na listę i radzą sobie zresztą bardzo dobrze, czy też radziły, więc....?
Mam rozumieć, że przykładowo lubisz Pop i Rock, a wszystko inne co trafia na listę i co jest z innego gatunku nie jest fajne jako gatunek, ale piosenki może mieć dobre - ja tak to rozumiem Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.10.2008 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Coś podąża ta lista w niedobrym kierunku w mojej opinii, no, ale to w końcu Twoja lista i Twoje podążanie. (I właśnie "podążanie" to chyba najlepsze słowo!)

Cytat:06. 10. 03. Kings of Leon - Sex On Fire
To jedynie mnie jeszcze trzyma z tego zestawu Icon_frown No i Puppety, ale też powoli kończy im się paliwo.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Mam rozumieć, że przykładowo lubisz Pop i Rock, a wszystko inne co trafia na listę i co jest z innego gatunku nie jest fajne jako gatunek, ale piosenki może mieć dobre - ja tak to rozumiem Icon_biggrin
Dobrze rozumiesz. Nie miałeś nigdy takich wykonawców, u których podobały się jedynie 1-2 kawałki?
aaktt napisał(a):To jedynie mnie jeszcze trzyma z tego zestawu Icon_frown No i Puppety, ale też powoli kończy im się paliwo.
Mam nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys. Icon_smile2 Chociaż i tak mało nasze listy łączy. Ale z drugiej strony odmienność też jest dobra bo można poznać nowe ciekawe kawałki. Icon_wink2
05.10.2008 07:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Nie mogę udzielić ci takiej odpowiedzi, bo jeśli podobają mi się 2,3 kawałki jednego wykonawcy, to jest to oczywisty znak, że warto, a nawet trzeba poznać coś więcej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2008 08:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
No właśnie. Saferłel ma rację, warto poznawać nowe rzeczy, jeśli podobają nam się ich fragmenty - bez tego nie ma żadnego muzycznego rozwoju Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.10.2008 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
Dobra.. nigdy mnie nie zrozumiecie. Icon_wink2
Te kawałki zostały ściągnięte z innych forumowych list... ale sam się w płyty tych wykonawców nie będę wgłębiał bo mnie nie interesują. Z racji tego, że patrzę na to obiektywnie rzeczą normalną jest to, że zanim o czymś się wypowiem muszę przesłuchać. Ale te 'gorsze' dla mnie rzeczy także przesłuchuje... bo skąd niby mam wiedzieć że są takie złe?
Tylko że jeśli mam mało czasu to wolę go poświęcić na ulubionych wykonawców i tych, którzy grają w moim ulubionym gatunku muzykę.
06.10.2008 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #12
Re: Paweł TOP 20 /03.10.08/
Tak sobie przegladalem Twoj Top, aczkolwiek bez wiekszych emocji, poniewaz raczej to nie moje klimaty - az tu nagle jak nie gruchnie:
Paweł napisał(a):10. 20. 02. Hedone - I Ciągle Widzę Ich Twarze
Icon_smile)) Chyba powoli i skrycie robi sie nawet maly przeboik na Forumowej! Bardzo sie z tego powodu ciesze. Jak rowniez z Pustek w Nieszczesliwej, moze za tydzien juz w podstawowym zestawieniu? Trzymam kciuki!

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
07.10.2008 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Bardzo dziwnie się tłumaczysz i pokrętle, ale powiedzmy, że zrozumiałem w miarę...;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.10.2008 02:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
Kiefer napisał(a):Tak sobie przegladalem Twoj Top
Głównie to co chciałem tu Ci odpisać napisałem w komentarzu do Twojej listy. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Bardzo dziwnie się tłumaczysz i pokrętle
Generalnie gustu i muzyki nie da się wytłumaczyć... to się po prostu czuje...;]
07.10.2008 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Paweł napisał(a):
saferłel napisał(a):Bardzo dziwnie się tłumaczysz i pokrętle
Generalnie gustu i muzyki nie da się wytłumaczyć... to się po prostu czuje...;]

Patrzcie no jaki mądrala Icon_biggrinIcon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.10.2008 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
Może i mądrala ale ma rację... Icon_razz
09.10.2008 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości