Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
338 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
338 MOJA LISTA
Notowanie z 2007-06-18

poz ub tyg UTWÓR - Wykonawca

01 01 07 ICKY THUMP - The White Stripes
02 02 06 ERA RETUSZERA - Katarzyna Nosowska
03 03 06 KEEP THE CAR RUNING - Arcade Fire
04 15 03 BOOKS FROM BOXES - Maximo Park
05 04 07 ONE MAN REVOLUTION - The Nightwatchman
06 05 07 SLEEPDRIVING - Grand Archives
07 07 20 THE FUNERAL - Band Of Horses
08 06 10 BĘDĘ Z TOBĄ - Katarzyna Groniec
09 11 06 LEAVING EDEN - Antimatter
10 09 13 THE PRAYER - Bloc Party

11 08 12 ORDINARY DAY - Dolores O'Riordan
12 12 08 1000 PEOPLE - Blackfield
13 14 06 COMFORT YOU - Eskimo Joe
14 28 02 TARANTULA - The Smashing Pumpkins
15 13 16 69 MOLES - George Dorn Screams
16 10 06 KONIEC KRYZYSU - Pustki
17 16 24 ZAPRZEPASZCZONE SIŁY ... - Coma
18 -- 01 INTERVENTION - Arcade Fire
19 18 08 24 GODZINY - Cała Góra Barwinków
20 17 12 KAŻDA CHWILA - eM

21 21 33 GITES - Renata Przemyk
22 20 11 THE ROAD I MUST TRAVEL - The Nightwatchman
23 23 25 SET THE FIRE TO THE THIRD BAR - Snow Patrol & Martha Wainwright
24 25 04 LOVE IS DEAD - Brett Anderson
25 19 08 I STILL REMEMBER - Bloc Party
26 22 06 TO NIE MIŁOŚĆ (TO TYLKO ZŁUDZENIE) - Justyna Steczkowska
27 -- 01 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
28 30 02 SIGNAL FIRE - Snow Patrol
29 -- 01 BURN THE LIARS - The Earlies
30 29 02 2 000 000 GŁOSÓW - L-Dópa

Nowości: 3 Skoki: 7 Spadki: 14 Pozostało: 6

Moje wypadki

z 24 po 09 tyg. YOUR LOVE ALONE IS NOT ENOUGH - Manic Street Preachers & Nina Persson
z 26 po 15 tyg. CAŁA W TRAWIE '2007 - Dżem & Wojciech Karolak
z 27 po 05 tyg. EARTH INTRUDERS - Bjork

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 02:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Refleksja na początek. Przybył mi roczek Icon_wink2 przybyło mi utworów do słuchania, przybyło płyt i przybyła kategoria :-> rejestracja Icon_mrgreen - w końcu aby trafić do poczekalni trzeba zajrzeć do rejestracji.... Ale to tylko ten jeden raz, bo chciałem uwiecznić utwory, których w tej chwili słucham i które mają jakieś - większe lub mniejsze - szanse na top 30. Może co kilka tygodni będę prezentował takie zarejestrowane przeze mnie nowe utwory. Zobaczy się...
O numerze jeden nie ma co pisać, bo napisałem już wiele... Podobnie jak 2 i 3. Ale już doganiający je Maximo Park może namieszać za tydzień, no ale teraz wykonał skok o 11 oczek !!! Ale i tak największy skok należy do Tarantuli- 14! I to jest zaskoczenie nawet dla mnie bo - owszem podoba mi się ten utwór - ale sądziłem, że będzie powolutku piął się do góry, a tu ciach i top 10 już tylko o krok. Jak zawsze coś skacze coś opada Icon_smile2 i tak jest z Pustkami i Bloc Party - po 6 oczek. Niby nie aż tak wiele ale jednak dla Koniec kryzysu to ... koniec marzeń o poprawieniu wyniku w top 10, a dla I still ... to może być zupełny koniec na Mojej Liście...
No i są też nowości:
29 - znalazłem ich w sieci i bardzo mi się spodobali. Jeśli ktoś by chciał poznac to proszę bardzo http://www.myspace.theearlies
27 - to wpływ kilku osób z forum - DZIĘKI OGROMNE
18 - to była tylko kwestia czasu i kwestia czy ten singel czy może No cars go. Tydzień temu pisałem, że pewnie No cars ... a tu ... niespodzianka. Ale No cars zostało zarejestrowane, więc o nim nie zapominam.
W poczekalni debiutują nowe utwory Editors, Thirteen Senses, Razorlight i ... Snow Patrol. To utwór z płyty z coverami Johna Lennona. Jak dla mnie - z tych utworów które poznałem - to najlepiej wykonana "przeróbka" Lennona. Czyżby za tydzień 3 razy Snow Patrol w Top 30? To by było coś nowego na Mojej Liście Icon_wink2 No chyba że nastąpi wymiana...
O utworach z REJEATRACJI napiszę nieco później...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 02:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
właściwie to bez sensu bo piszę o REJESTRACJI a tu nic nie widać ...

A więc na początek poczekalnia a potem rejestracja Icon_smile2

Moja poczekalnia

31 --- ISOLATION - Snow Patrol
32 31 ST. AUGUSTINE - Band Of Horses
33 34 A BEAUTIFUL LIE - 30 Seconds To Mars
34 38 THE HEINRICH MANEUVER - Interpol
35 --- SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS (ZANE LOWE) - Editors
36 --- FOLLOW ME - Thirteen Senses
37 37 DANCE TONIGHT - Paul McCartney
38 35 RUN AWAY - Digit-All-Love
39 40 ZAMYŚLONE GŁOWY - Dzioło
40 --- HOLD ON - Razorlight

41 36 DANCEFLOOR POLAND - Sztywny Pal Azji
42 32 DO KOŃCA WSZYSTKIEGO - Mjut
43 39 HOSPITAL BEDS - Cold War Kids
44 45 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
45 44 DON'T LOSE YOURSELF - Laura Veirs
46 46 NIEJEDNA RZEKA - Etna
47 41 DEKODERY I ANTENY - Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach
48 47 SHE MOVES IN HER OWN WAY - The Kooks
49 48 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
50 50 AND ITS SUPPOSED TO BE LOVE- Ayo

No i zupelna nowość u mnie:

Moja rejestracja Icon_mrgreen - alfabetycznie

-- ARMOR AND SWORD - Rush
-- AUTUMN SONG - Manic Street Preachers
-- BROTHER - Annuals
-- DONALD PLEASANCE - Flotation Toy Warning
-- HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
-- I SING I SWIM - Seabear
-- KOLEDZY - Maciej Maleńczuk & Wojciech Waglewski
-- LOVERS WHO UNCOVER - The Little Ones
-- (I CAN'T SEEM TO) MAKE YOU MINE - The Clientele
-- NO CARS GO - Arcade Fire
-- OPEN YOUR HEART - LavenderDiamond
-- STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chilli Peppers
-- SURRENDER - Billy Talent
-- TELL ME WHERE IT HURTS - Garbage
-- THE NEXT UNTOUCHABLE DEMO - Cajun Dance Party
-- THRU THE GLASS - Thirteen Senses
-- UNDERDOG - Manic Street Preachers
-- WAITING FOR THE RAIN - Mr Hyde
-- WE THROW PARTIES YOU THROW KNIVES - Los Campesinos
-- WORKING CLASS HERO - Green Day

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 02:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Wzorowe podium. z numerem 6 musze się zapoznać...już nawet na dysku go mam...niech tylko Abbey Road się skończy. Cieszy nowość AF. Pozostałych 2 nie znam.
El dupa chyba w ogóle nie zostawi po sobie jakiegoś znaczącego śladu na liście Icon_cry2 Spory skok tarantuli, jak za tydzień tyle samo skoczy to będzie 1 Icon_biggrin
Miło zobaczyć u kogoś jeszcze Breta Andersona...zapoznaj się z nowym singlem - Back To You, może też go wstawisz (narazie tylko w wersji live krąży bo nie ma go na płycie, tylko pojawił sie podczas tracy koncertowej i wychodzi któregoś tam July na małej płytce)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2007 03:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
Re: 338 MOJA LISTA
Świetnie że pierwsze miejsce bez zmian, świetnie że Antimatter w Top10, świetnie że Tarantula 14 na 14 i przede wszystkim świetnie że wchodzą Fair To Midland i to od razu z pominięciem poczekalni! Icon_biggrin3

Oprócz tego liczę na to że Rush i RHCP pomyślnie przejdą rejestrację Icon_wink2

Yacy napisał(a):01 01 07 ICKY THUMP - The White Stripes Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
02 02 06 ERA RETUSZERA - Katarzyna Nosowska Icon_biggrin3
05 04 07 ONE MAN REVOLUTION - The Nightwatchman Icon_biggrin3
07 07 20 THE FUNERAL - Band Of Horses Icon_biggrin3
09 11 06 LEAVING EDEN - Antimatter Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
12 12 08 1000 PEOPLE - Blackfield Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
14 28 02 TARANTULA - The Smashing Pumpkins Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
17 16 24 ZAPRZEPASZCZONE SIŁY ... - Coma Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
22 20 11 THE ROAD I MUST TRAVEL - The Nightwatchman Icon_biggrin3
27 -- 01 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
30 29 02 2 000 000 GŁOSÓW - L-Dópa Icon_biggrin3

Wychodzą 42 punkty czyli moja ścisła czołówka Icon_cool2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
16.06.2007 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Na temat 1 miejsca nie będę się już powtarzał Icon_wink2
Trochę o innych piosenkach. "Keep the car runing" zadziwiająco wysoko...mam nadzieję, że szybko wyprzedzi ją debiut z miejsca 18! Jeszcze lepiej gdyby rejestracja "No cars go" przełożyła się na odpowiednie miejsce na liście. Icon_wink2 Co do Fair To Midland to po 2 nieudanych ściągnięciach, gdy pojawiało mi się tylko takie "wzzzzzzziiiiiiiwzzzziiiiii" Icon_lol dałem sobie spokój z tą piosenką i pewnie już jej nigdy nie poznam, chyba że zadebiutuje na LP3. Icon_smile2 Nieustannie zadziwia też (oprócz BOH Icon_wink2 ) "The Prayer"....u mnie na tapecie jest już piosenka z twojej rejestracji. Co do piosenek z "rejestracji" cieszy tam widok piosenki "Surrender". O dziwo ja w tej chwili słucham piosenki "Surrender" zespołu.....U2 Icon_razz
Szkoda, że spadło "Your love alone...", ale liczę, że szybko pojawi się "AutumnSong".
Z poczekalni najbardziej liczę na debiut w 30 Interpolu i Editors.
16.06.2007 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Oprócz skoków Maximo Park i Smashing Pumpkins lista nie grzeszy zmianami ale jest lepiej niż w ubiegłym tygodniu. Widzę że rozszerzyłeś listę. I kto by pomyślał że jeszcze niedawno miałeś tylko TOP10

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.06.2007 04:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Konrad napisał(a):Oprócz skoków Maximo Park i Smashing Pumpkins lista nie grzeszy zmianami ale jest lepiej niż w ubiegłym tygodniu. Widzę że rozszerzyłeś listę. I kto by pomyślał że jeszcze niedawno miałeś tylko TOP10

no bez przesady - o ile może zmieniac się lista co tydzień??? A co do rozszerzenia to tylko tak jednorazowo lub co jakis czas Icon_smile2 zostaję przy top30. Po prostu chciałem pokazać czego teraz słucham.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 04:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
p.u.r.h. napisał(a):Wychodzą 42 punkty czyli moja ścisła czołówka

no nie spodziewałbym się ... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 04:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Gary napisał(a):Co do Fair To Midland to po 2 nieudanych ściągnięciach, gdy pojawiało mi się tylko takie "wzzzzzzziiiiiiiwzzzziiiiii" dałem sobie spokój z tą piosenką i pewnie już jej nigdy nie poznam, chyba że zadebiutuje na LP3.

ja z koleji ściągnąlem coś co nie mogłobyć tym utworem - jakaś elektroniczna papka. Ale w końcu się udało.

Skoro mi się udało to się podzielę Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
z czolowki tylko to "Keep The Car Running" mnie nie przekonuje. "Intervention" od pierwszego przesluchania podoba mi sie bardziej.
o zwyciezcy to juz chyba nie ma co pisac. Ciekaw tylko jestem kiedy zrealizuja moje zamowienie w Merlinie. Prawde mowiac mialem nadzieje, ze dzisiaj bede juz mogl tego sluchac Icon_razz.
piekny skok Smashingow i sam jestem ciekaw jak wypadna u mnie. Tydzien temu debiutowali na tym samym co u Ciebie.
szkoda MSP i Bjorkowej.
w Fair To Midland wciaz sie wsluchuje, moze jeszcze efekty przyjda.
mam nadzieje, ze rejestracja poszla sprawnie i teraz "Surrender" przejdzie w rejony bardziej dla siebie odpowiednie Icon_smile2.
Gary napisał(a):Co do Fair To Midland to po 2 nieudanych ściągnięciach, gdy pojawiało mi się tylko takie "wzzzzzzziiiiiiiwzzzziiiiii" Icon_lol dałem sobie spokój z tą piosenką
a to to nie jest to?! Icon_wink2 Tez na poczatku cos takiego sciagnalem, ale potem juz cos normalnego. Licze na to, ze to jest wlasnie FTM Icon_razz.
Gary napisał(a):O dziwo ja w tej chwili słucham piosenki "Surrender" zespołu.....U2 Icon_razz
a ja calkiem niedawno "Surrender" Depeszow Icon_razz
16.06.2007 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Yacy napisał(a):ja z koleji ściągnąlem coś co nie mogłobyć tym utworem - jakaś elektroniczna papka. Ale w końcu się udało.

Skoro mi się udało to się podzielę Icon_smile2
Dzięki! Icon_biggrin3
A to żeś mnie zaskoczył. Że to jest na liście mrsapa mnie wcale nie dziwi, ale na Twojej takie ostre brzmienia? Icon_eek2
16.06.2007 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
ku3a napisał(a):Ciekaw tylko jestem kiedy zrealizuja moje zamowienie w Merlinie. Prawde mowiac mialem nadzieje, ze dzisiaj bede juz mogl tego sluchac

ja zamówiłem i czekam . Znając ich działania - a nie mogę odebrać osobiście Icon_mrgreen - to we wtorek mogę już mieć Icon_biggrin3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 10:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Gary napisał(a):A to żeś mnie zaskoczył. Że to jest na liście mrsapa mnie wcale nie dziwi, ale na Twojej takie ostre brzmienia?

Fakt, że mimo iż zdarza mi się słuchać czegoś cięższego to na listę raczej nic takiego nie wchodziło. Ale ten utwr ma coś w sobie i wszedł. Inna sprawa to jak sobie poradzi, ale w tym tygodniu wybierając po kilka utworów z playlisty do przesłuchania - często wybierałem właśnie Dance... Icon_smile2 A poza tym od października ub. roku czyli od kiedy mam ciągły dostęp do netu to trochę zmieniły a raczej ewoluowały moje gusta muzyczne i ciągle ewoluują Icon_smile2 wcześniej po prostu czekałem aż ktoś mi znany coś wyda zagrają to w Trójce, może kumpel coś podrzuci albo przypadkowo w sieci coś znajdę. A teraz to jest cały proces poszukiwań 9 przesłuchań. Tylko czasu ciągle brak tyle ile bym chciał poświęcać słuchaniu muzyki.

Troszkę chyba zboczyłem z tematu... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 10:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Yacy napisał(a):A poza tym od października ub. roku czyli od kiedy mam ciągły dostęp do netu to trochę zmieniły a raczej ewoluowały moje gusta muzyczne i ciągle ewoluują Icon_smile2 wcześniej po prostu czekałem aż ktoś mi znany coś wyda zagrają to w Trójce, może kumpel coś podrzuci albo przypadkowo w sieci coś znajdę. A teraz to jest cały proces poszukiwań 9 przesłuchań. Tylko czasu ciągle brak tyle ile bym chciał poświęcać słuchaniu muzyki.
Pod tymi słowami mogę się podpisać w 100%....nawet z tym internetem od października się zgadza Icon_razz
16.06.2007 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 378
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
Re: 338 MOJA LISTA
01 01 07 ICKY THUMP - The White Stripes
Widzę, że pozazdrościłeś mojemu Toolowi stażu na pierwszym miejscu. Wprawdzie u Ciebie to nie Rigt side two, ale i tak piosenka znakomita, więc się cieszę.
17 16 24 ZAPRZEPASZCZONE SIŁY ... - Coma
Cieszy mnie obecność tak dobrego weterana na Twojej liście.
27 -- 01 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
A ten debiut bardzo mnie cieszy. U mnie też wysoko, a najbardziej z utworu pamiętam wokal.
18.06.2007 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Bardzo dobre utwory wypadły z listy.
I u Ciebie ostro awansuje Smashing Tumpkins. Cieszy mnie to ogromnie równiez w kontekście naszej forumowej.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.06.2007 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #18
 
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tą rejestracją :roll: ale jest tam kilka fajnych nagrań, mam nadzieję , że niektóre wejdą do podstawowego zestawienia. Icon_cool2

.
18.06.2007 05:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
stavanger napisał(a):Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tą rejestracją

Taki żarcik

Mam top 30, żeby wejść do niego trzeba przejść poczekalnię - chociaż niektórzy wchodzą bez kolejki Icon_mrgreen - na a co może być przed poczekalnią? Hall, weranda schody? Mi wyszło że rejestracja Icon_mrgreen

Jak już pisałem chciałem pokazać całą 70 -tkę którą teraz obsłuchuję. I dlatego rejestracja się ukazała na mojej stronie. Inaczej REJESTRACA to te które zarejestrowało moje ucho w czasie tygodnia, dwóch, piosenki które nie zmieściły się do poczekalni albo takie którym ja postanowiłem dać szanse np. Stadium Arcadium.

Mam nadzieję że jest jaśniej Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.06.2007 05:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #20
 
Yacy napisał(a):
stavanger napisał(a):Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tą rejestracją
...to te które zarejestrowało moje ucho w czasie tygodnia, dwóch, piosenki które nie zmieściły się do poczekalni...
...Mam nadzieję że jest jaśniej Icon_wink2
No teraz to już wszytsko jasne. Icon_biggrin3

.
18.06.2007 09:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości