Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
338 MOJA LISTA
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Tak dla ciekawości oceniłem Twoją listę w skali kajmanowej i wyszło mi Icon_eek2 ponad 50 punktów. To dziwne, bo jeszcze kilka tygodni temu zupełnie nie zwracałem uwagi na Twoją Moją Listę Icon_mrgreen

Na miejscu 27 pojawia się Fair To Midland!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 To świetna wiadomość. Jesteś już czwartą osobą, u której po liście śmiga ten kawałek.
U mnie niestety najlepsze ma za sobą, ale to tylko dlatego, że wyżej niż pierwsze miejsce znaleźć się nie może Icon_razz

Dodatkowo na ocenę list wpływa wysoki debiut "Intervention" i brak piosenek, których nie lubię.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
19.06.2007 02:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
mrsap napisał(a):U mnie niestety najlepsze ma za sobą, ale to tylko dlatego, że wyżej niż pierwsze miejsce znaleźć się nie może

u mnie raczej takiej pozycji nie osiągnie Icon_frown tym bardziej że raczej nie zapowiada sie u mnie na zmianę lidera Icon_smile2 Właśnie przesłuchałem cały krążek The White Stripes i faktycznie czas oczekiwania został wynagrodzony Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
Od jakiegoś czasu robie tak że jeśli mam możliwość to wybieram kilka piosenek, które po pierwszym przesłuchaniu najbardziej mi sie spodobały. i tu wyróżniam 7 z 13 utworówIcon_smile2 Ale nie mogłem inaczej bo znaczek stawiam po przesłuchaniu danego utworu więc dzieje się to na bieżąco. I tak na płycie ICKY THUMP padły następujące numery: 1, 2, 6, 7, 8, 11, 13.

No i podstawa to mieć w ręku książeczkę czago najbardziej brakuje mi jeśli mam płytę w mp3 Icon_smile2 Przede wszystkim teksty, skład, goście itp. Bardzo to lubię. no niestety i tak już będę zamawiał kolejny regał na płyty, więc niestety nie da się wszystkiego mieć na CD Icon_cry Icon_cry Icon_cry

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.06.2007 07:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):Właśnie przesłuchałem cały krążek The White Stripes i faktycznie czas oczekiwania został wynagrodzony Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
a ja na razie dostalem tylko informacje, ze zamowienie zostalo potwierdzone... Icon_confused2
Yacy napisał(a):No i podstawa to mieć w ręku książeczkę czago najbardziej brakuje mi jeśli mam płytę w mp3 Icon_smile2
czyli wyglada na to, ze wersja za 44 zl jest w porzadku, tak?
19.06.2007 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Yacy napisał(a):I tak na płycie ICKY THUMP padły następujące numery: 1, 2, 6, 7, 8, 11, 13.
Icon_smile2
u mnie jak 1 raz słuchałem padły następujące liczby: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13 Icon_mrgreen Następne przesłuchania oczywiście wypełniły te luki. Icon_smile2
19.06.2007 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Gary napisał(a):
Yacy napisał(a):I tak na płycie ICKY THUMP padły następujące numery: 1, 2, 6, 7, 8, 11, 13.
Icon_smile2
u mnie jak 1 raz słuchałem padły następujące liczby: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13 Icon_mrgreen Następne przesłuchania oczywiście wypełniły te luki. Icon_smile2
Ja na razie znam tylko 1 i 9 i pewnie kiedyś wypełnie chociaż część luk.
19.06.2007 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
ku3a napisał(a):czyli wyglada na to, ze wersja za 44 zl jest w porzadku, tak?

ciekaw jestem czym się różni "zagraniczna wersja"? Ja nie znalazłem absolutnie żadnego minusa Icon_smile2

ku3a napisał(a):a ja na razie dostalem tylko informacje, ze zamowienie zostalo potwierdzone...
zawsze możesz wejść na historię zamówień i zobaczyc co się dzieje. Ja dzieliłem zamówienie co teoretycznie powinno wydłużyć czas dostawy. Ale nic takiego nie miało miejsca. Wogóle jeśli chodzi o Merlin.pl to jeszcze mnie nie zawiedli - a kilka płyt od nich wziąłem Icon_mrgreen Inaczej było z fan.pl czy stereo.pl. I dlatego od roku korzystam tylko z Merlina Icon_smile2 I warto bo teraz mogę zamówic najtańszą płytę a i tak dostanę ja grati Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.06.2007 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
Gary napisał(a):u mnie jak 1 raz słuchałem padły następujące liczby: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13

ręka zadrżała mi jeszcze przy nr 3 i 12 Icon_smile2 ale tak jak piszesz pewnie wszystkie luki sie zapełnią bo żaden utwór nie spowodował u mnie chęci przerzucenia odtwarzania na koljen Icon_mrgreen A nie raz tak bywa Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.06.2007 08:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Yacy napisał(a):zawsze możesz wejść na historię zamówień i zobaczyc co się dzieje.
wiem, wiem, na razie jest przygotowywane, ciekawe ile czasu bede musial czekac...
Yacy napisał(a):Wogóle jeśli chodzi o Merlin.pl to jeszcze mnie nie zawiedli - a kilka płyt od nich wziąłem Icon_mrgreen Inaczej było z fan.pl czy stereo.pl. I dlatego od roku korzystam tylko z Merlina Icon_smile2 I warto bo teraz mogę zamówic najtańszą płytę a i tak dostanę ja grati Icon_smile2
nie mow mi o stereo.pl. Raz u nich cos bralem i w zyciu nic wiecej nie wezme. W tej chwili nawet nie pamietam o co tam chodzilo, bo to juz z kilka lat temu bylo. W kazdym razie w rezultacie chyba nawet w koncu nie dostalem plyty ktora chcialem. Do tej pory korzystalem z vivid.pl. W Merlinie biore pierwszy raz, a jak wiadomo pierwsze wrazenie jest ogromnie wazne. Zobaczymy wiec jak to bedzie, ale juz teraz jest 4 dni. Czesciowo przedluzylo sie z mojej winy, ale nie do konca.
19.06.2007 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości