Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coma - Zero Osiem Wojna
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
Coma - Zero Osiem Wojna
Nowy singiel z najnowszej plyty która ma sie ukazać już/dopiero w listopadzie. Icon_wink2
Zapraszam zatem do chomika . Icon_smile2
26.09.2008 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Nie omieszkam. Icon_wink2
26.09.2008 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 128
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
ja już nie omieszkałem Icon_smile2
Aro - dzięki !!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.09.2008 05:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
No tak... Tu tylko Lao Che, Coma, Coldplay i takie inne.. Ech...
26.09.2008 06:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Icon_biggrin Poznam, a jakże, może ten singiel przekona mnie do tej grupy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.09.2008 07:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
Wszedłem po Comę a wyszedłem bogatszy o nowy kawałek Kultu Icon_biggrin3

.
26.09.2008 09:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Niby niezły ten utwór Comy, ale... ten refren jakby przełożony z innego kompletu puzzli. No, ale może trzeba więcej obsłuchać.

PS> Kult też się zaciąga. Icon_wink2
26.09.2008 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
To Kult coś wydał? Nawet nie wiedziałem...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.09.2008 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #9
 
Może to z powodu zmęczenia, ale na razie po kilku przesłuchaniach...
Coma - słaba
Kult - słaby
Icon_confused
27.09.2008 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
Gary napisał(a):Niby niezły ten utwór Comy, ale... ten refren jakby przełożony z innego kompletu puzzli. No, ale może trzeba więcej obsłuchać.
Wczoraj gdy wrzucałem Comę na chomika jeszcze jej nie słyszałem Icon_mrgreen Dzis miałem troszke wiecej czasu aby dokładnie sobie przesłuchać utwór . No coż mam jednak nadzieje ze płyta bedzie zdecydowanie lepsza . W sumie tekst i wokal jak zwykle bardzo przyzwoity, ale jesli chodzi o sama muzykę to przykro na razie mówić , słychać zwykłą "popowo/rockową" łupankę . To takie pierwsze moje wrażenia.

saferłel napisał(a):To Kult coś wydał? Nawet nie wiedziałem...
Nowa plyta Kultu pt" Concentrazion Gigantica" ma ukazac się na wiosnę. Którą nie wiadomo Icon_wink2 Icon_mrgreen Dzis pogrzebałem tu i tam [oficjalne forum Kultu] Icon_wink2 kawałek "Krol rodzi sie " powstał jakie pół rocku temu, i to chyba był ostatni numer/szkic Krzysztofa "Banana" Banasika . Aaaa sorry przedostatni. Ostatnim był "La la la la" Icon_lol
Mam nadzieje że mój ulubiony polski wykoanawca nie da plamy i nagraja cos naprawde ambitnego. Oby... i oby sie Kazik nie wypalił .....bo pozostaną po nich rewelacyjne koncerty na które chodzę z ogromną przyjemnością Icon_smile2
27.09.2008 03:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #11
 
slucham i slucham i nie podoba mi sie hmmm moze chwyci po 10ym razie?? uwielbiam ich oba albumy wiec co jest nie tak?? hmm moze tekst?bo spiewaja o rzeczach irytujach ale oczywistych od dawna hmmm plyta bedzie lepsza pewnie...
28.09.2008 01:30 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
W sumie mam lepsze odczucia, niż po wysłuchaniu "Dalekiej drogi do domu".
28.09.2008 11:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Aro napisał(a):No coż mam jednak nadzieje ze płyta bedzie zdecydowanie lepsza .
po trzech odsluchaniach mam podobne zdanie...
Aro napisał(a):Dzis pogrzebałem tu i tam [oficjalne forum Kultu] kawałek "Krol rodzi sie " powstał jakie pół rocku temu, i to chyba był ostatni numer/szkic Krzysztofa "Banana" Banasika
koniecznie muszę sciagnac Icon_biggrin3.
Aro napisał(a):Oby... i oby sie Kazik nie wypalił .....bo pozostaną po nich rewelacyjne koncerty na które chodzę z ogromną przyjemnością
mój nastepny za 10 dni Icon_biggrin3. ale ktory to bedzie moj koncert Kultu to nie powiem, bo sie pogubilem, ale miedzy 14 a 18 Icon_mrgreen .
29.09.2008 10:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Gary napisał(a):W sumie mam lepsze odczucia, niż po wysłuchaniu "Dalekiej drogi do domu".
Zdecydownie, aczkolwiek jeszcze nie osłuchałem sie z tym kawałkiem za nadto. W kazdym razie póki co pozytywne wrażenia.
ku3a napisał(a):mój nastepny za 10 dni . ale ktory to bedzie moj koncert Kultu to nie powiem, bo sie pogubilem, ale miedzy 14 a 18
Ku3a, jest czego Ci zazdrościć! Tyle razy... Icon_mrgreen Skoro nie pamiętasz nawet który raz to i każdy kolejny wydaje sie podobny. Są jakies widocznie zmiany w repertuarze? Jak gra gdzieś Kult to staram się byc na koncercie, chociaż zdarzało mi się opuścić.
W ilości bycia na koncercie jednego wykonawcy to jestem zdecydowanie do tyłu (ale mam czas Icon_razz ), bo od jakiegoś czas u na czoło wysunął się happysad z 5 razami, wyprzedził niestety Pidżamkę, na którą niestety nie pójdę już... Icon_frown Kult chyba tez 4 razy. Z tego co pmiaetam to co najmniej trzy razy byłem na Indios Bravos, Acid Drinkers, Comie, Hurcie, Waglewskim, Strachach, Dżemie, Farben Lehre i pewnie jeszcze kilku o któych nie pamiętam

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.09.2008 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
tadzio3 napisał(a):Są jakies widocznie zmiany w repertuarze?
pewnie! oni mają tyle nagrań, że zawsze to się różni i są jakies rzeczy ktorych sie dawno nie slyszalo.
tadzio3 napisał(a):na czoło wysunął się happysad z 5 razami
u mnie na razie 3, ale za 2 tygodnie bedzie juz 4 Icon_smile2
i Lao też juz bedzie 4 Icon_smile2.
a w czolowce jest tez Metallica, z trzema koncertami Icon_mrgreen.
29.09.2008 03:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
Ja mam łatwiej liczyć, bo liczba koncertów jednego zespołu [4] równa się liczbie wszystkich koncertów. Icon_mrgreen Ale to się niedługo zmieni... I przyznam, że trochę się obawiam...
Kultu nie mam zamiaru więcej słuchać, ale za nim nie szaleję.
Co do Comy to 10 razy już słuchałem i rozczarowanie jednak jest... Ale poczekam na płytę, bo ja im stawiam wysokie wymagania.
29.09.2008 04:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
ku3a napisał(a):
tadzio3 napisał(a):Są jakies widocznie zmiany w repertuarze?
pewnie! oni mają tyle nagrań, że zawsze to się różni i są jakies rzeczy ktorych sie dawno nie slyszalo.
W sumie racja. Kult robi chyba najdłuższe koncerty na jakich bywam. W Węgorzewie grali grubo ponad dwie godziny i równeiż zaskoczyli niecodziennymi kawałkami, ale wiesz... jak sie bywa tyle razy na koncertach to moze i znudzić. Z drugiej strony Kult- hmm to niemożliwe Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):i Lao też juz bedzie 4 Icon_smile2.
Ale żeś szybko wyrobił tę liczbę. Jeszcze rok temu zapewne nie bardzo kojarzyłeś kim oni są i co graja Icon_wink2 .
ku3a napisał(a):a w czolowce jest tez Metallica, z trzema koncertami Icon_mrgreen.
Wow. A tego to już w ogóle zazdroszczę Ci strasznie. ja bym chciał chociaż raz na nich być.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.09.2008 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
tadzio3 napisał(a):Z drugiej strony Kult- hmm to niemożliwe Icon_mrgreen
no raczej Icon_razz
tadzio3 napisał(a):Jeszcze rok temu zapewne nie bardzo kojarzyłeś kim oni są i co graja Icon_wink2
rok temu nie znałem żadnego ich kawałka Icon_razz
tadzio3 napisał(a):ja bym chciał chociaż raz na nich być
z zagraniczniaków jeszcze Apocalyptica ma 3 Icon_smile2.
aaa! no i Mark Knopfler przeciez Icon_biggrin3.
29.09.2008 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 128
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
ku3a napisał(a):aaa! no i Mark Knopfler przeciez
a Yacy odpowiedział, wykorzystując to co tadzio3 napisał(a):Wow. A tego to już w ogóle zazdroszczę Ci strasznie. ja bym chciał chociaż raz na nim być.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.09.2008 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
ku3a napisał(a):mój nastepny za 10 dni Icon_biggrin3 . ale ktory to bedzie moj koncert Kultu to nie powiem, bo sie pogubilem, ale miedzy 14 a 18 Icon_mrgreen .
ja byłem na "zaledwie" 8 . W tym jeden (i szczególnie zapamiętany Icon_wink2 ) gdzie Kaziki zagrali "Komu bije dzwon" Icon_smile2 , bo jesli jest grany to raczej bardzo rzadko.
abd3mz napisał(a):Kultu nie mam zamiaru więcej słuchać, ale za nim nie szaleję.
ja natomiast uwielbiam. Mój polski wykonawca wszech... i to sie już nie zmieni Icon_wink2, a na drugim jest ..... Kazik Na Zywo Icon_mrgreen
30.09.2008 08:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nita - Zimna wojna Szymek79 2 124 15.06.2023 09:53 PM
Ostatni post: neo01
film Jeden Osiem L - Lekko kacper130700 1 324 07.03.2023 08:46 PM
Ostatni post: kajman
  Lady Pank ft. Organek - Wojna Światów neo01 14 478 08.02.2023 09:20 PM
Ostatni post: EVENo
  Archive - Daytime Coma Rincewind 4 303 21.09.2021 11:44 AM
Ostatni post: neo01
  Coma & Ralph Kaminski - Pożegnanie z bajką kajman 17 1 358 07.09.2019 08:56 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Coma - Wędrówka (Czemu nas tam nie ma) Szymek79 0 576 03.04.2019 11:48 PM
Ostatni post: Szymek79
  Coma - Fantazja Szymek79 4 951 24.02.2019 09:11 PM
Ostatni post: kajman
  Coma - Proste Decyzje Szymek79 5 1 234 26.01.2018 06:36 PM
Ostatni post: kajman
  Coma Cinema - Eventually prz_rulez 0 822 25.12.2017 04:53 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Coma - Lajki Szymek79 11 2 804 25.10.2017 12:50 PM
Ostatni post: dziobaseczek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości