Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Strachów Na Lachy
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 121
Dołączył: Dec 2009
Post: #95
RE: Mychartsowy Top Strachów Na Lachy
"Dzień dobry..." zostało po prostu zajechane przez komercyjne stacje; utwór na pewno nie jest wybitny, ale wydawał mi się całkiem przyjemny do pewnego czasu, teraz jak go słyszę, mam ochotę wyjść (a żeby było jeszcze gorzej miałem wielką nieprzyjemność słyszeć jego przekoszmarny cover, z jakiejś durnej kom-rom o tym samym tytule).
Natomiast za "Nikt tak pięknie..." nie przepadam jakoś specjalnie, ale obecnie na pewno wolę od powyższego. Z tym że to ani SNL, ani pierwszy singiel (byli nim "Wirtualni chłopcy").
EVENo napisał(a):Strachy później jeszcze z Twoje oczy lubią mnie.
I kolejny kawałek, który nie był pierwszym singlem, ani nawet drugim. Może zanim się tak rozpędzisz, sprawdź.
Miszon napisał(a):Aczkolwiek rekord pobili na płycie doDekafonia: pierwsze 3 single to może nawet 3 najgorsze numery z płyty (w piątce na pewno się wszystkie mieszczą).
Tutaj powiedzmy, że się zgodzę. Trzeba mieć natomiast na uwadze, że na single wybiera się generalnie utwory a) w miarę krótkie i "zwarte", b) z charakterystyczną i niezbyt skomplikowaną linią melodyczną, c) bardziej traktujące o lekkich niż poważnych tematach, chyba że te drugie posiadają cechy a) i b), wtedy mogą "przejść" (jak to często u SNL bywało).

Artur.O napisał(a):Ale gupi byłem 5 lat temu, teraz oczywiście udział wezmę, no ale punktów za zgłoszenia utworów do zestawu już nie będzie. XD
No, głupi Ty Icon_wink (byłby teraz większy wybór Icon_razz2).

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2020 07:03 PM przez neo01.)
12.12.2020 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Strachów Na Lachy - neo01 - 12.12.2020 06:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości