Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 915 - 21.09.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 915 - 21.09.2008
Co za notowanie! Co za ruchy! Co za niespodzianki! Ile nowości! Niektorzy co nieco już wiedzieli - było 14 murowanych kandydatów do dziesiątki, ale jak wiadomo ten mur ma tylko 10 cegieł. Sam do końca nie wiedziałem jak to wszystko się ułoży. Koncert Lao Che spędzony we wspaniałym towarzystwie miał oczywiście ogromne znaczenie. Największym zwycięzcą jesli chodzi o Lao jest "Hiszpan", ktory doszedl do drugiej dziesiatki, ale mial problemy z jej pokonaniem, a teraz to się udało i w ładnym stylu debiutuje w dziesiatce. Chyba największym zwycięzcą notowania jest piosenka debiutująca w dziesiatce po ładnym skoku od razu na drugim miejscu! To "Raissa", ktora ogromnie mnie kręci, ciągle coraz bardziej. Czyżby za tydzień na pierwszym? 3 tygodnie zadawałem takie pytanie dotyczące "Standing Next To Me", a teraz... tej piosenki już nie ma w pierwszej dziesiątce! To jest główna ofiara ostatniego tygodnia, tak wyszło. 2 tygodnie temu z kolei byłem ciekaw czy do pierwszego, po pięknym skoku, dojdzie "Devour". Tydzień temu się nie udało, ale teraz już tak! "Carolina Drama" po pięciu tygodniach zdetronizowana.

Singlowa Metallica, choć podoba się wciąż coraz bardziej, to zdołała jedynie utrzymać swą pozycję! To już piąty tydzień na liście i wciąż nie w pierwszej dziesiatce! Ale zespół nie zaliczy notowania do nieudanych, bo pojawiają się ogromne apetyty dotyczące "All Nightmare Long", debiutującego aż na miejscu 15.! W dodatku płyta jest już prawie na pierwszym i niedługo już nikt jej nie będzie dorównywać. Póki co jednak dzięki wspaniałemu weekendowi, ale nie tylko, "Gospel" po raz kolejny broni pierwszej pozycji, co oznacza pobicie rekordu liczby tygodni pod rząd na pierwszym miejscu mojej listy płyt Icon_exclaim Od teraz ten rekord wynosi 21 tygodni. Więcej razy na pierwszym, o 1 tydzień, było "Get A Grip" - Aerosmith.

Kończąc temat płyt zaznaczę jeszcze, że po tygodniowej nieobecności do dziesiatki powraca The Verve. W kolejce czeka już kilka następnych płyt, które tym razem miały jeszcze zbyt mało dynamiki, by wkroczyć do czołówki. Za to dynamiki tej nie brakowało aż 8 piosenkom, które w tym tygodniu zadebiutowały Icon_exclaim Metallica jest najwyższą z nich, ale warte odnotowania jest kilka innych wyników. Odsłuchane kilka razy, a po raz pierwszy na ich koncercie, gdy supportowali Lao Che, refren potem powtarzany kilka razy w rozmowach. Nie ma dwóch zdań - spodobało się od pierwszego przesluchania - "Praca za szejset" Icon_mrgreen. Znacznie więcej czasu potrzebowały "Po prostu pastelowe". Przełom nastąpił w piątkowej audycji Mariusza Owczarka, potem sluchalem jeszcze w drodze do Płocka, a na naszym prywatnym afterparty mogłem posluchac jeszcze raz i wtedy już nie miałem wątpliwości - będzie debiut. Pewnie niektórych mocno zdziwi debiut Ani na mojej liście. Ale co mnie to Icon_razz. Mi się ta piosenka podoba. Nowe Kaiser Chiefs chwyciło szybko, już teraz jest prawie w trzydziestce. Wcześniejsze nagrania Marii Peszek kompletnie mi nie podchodziły. A może po prostu trafiały w zły czas... Teraz sytuacja się odmieniła - "Rosół" debiutuje i jest to pierwsza jej piosenka, która pojawia się na mojej liście. Dwie ostatnie nowości to to, co lubię najbardziej - niesinglowe piosenki. Stolen Babies od kilku tygodni wspaniale sobie radzą na liście płyt, teraz w końcu udało im się też dobić do listy piosenek. "Mind Your Eyes" podoba mi się najbardziej, ale nie mogę powiedzieć, że zdecydowanie, co w tym przypadku oznacza, że kilka innych również bardzo mi się podoba. Podobna sytuacja jest ze Scars On Broadway, ktorych płyta podoba mi się jeszcze bardziej niż Stolen Babies. Po kilku przesluchaniach "Chemicals" zaczęło się wybijać z doborowego towarzystwa, co musiało znaleźć potwierdzenie na liście.

A przy tym wszystkim, jest sporo innych emocji - spore skoki, duże spadki. Od kilku dni wiedziałem, że to notowanie zapowiada się wspaniale, ale nie sądziłem, że aż tak!

Notowanie 915:

01. 02. 03. 03. Devour - Shinedown
02. 14. 01. 01. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
03. 01. 12. 12. Carolina Drama - The Raconteurs
04. 03. 20. 20. Bóg zapłać - Lao Che
05. 12. 01. 01. Hiszpan - Lao Che
06. 07. 18. 18. Czarne kowboje - Lao Che
07. 04. 07. 07. Love Is Noise - The Verve
08. 05. 03. 03. Sex On Fire - Kings Of Leon
09. 09. 19. 19. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
10. 10. 19. 02. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che

11. 08. 15. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
12. 11. 22. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
13. 13. 05. The Day That Never Comes - Metallica
14. 06. 10. Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
15. NN. 01. All Nightmare Long - Metallica
16. 15. 14. Gobbledigook - Sigur Rós
17. 19. 03. Inní mér syngur vitleysingur - Sigur Rós
18. 38. 02. Nocny sufit - Maryla Rodowicz
19. 16. 10. Many Shades Of Black - The Raconteurs
20. 17. 21. Violet Hill - Coldplay
21. 20. 10. Almost Lover - A Fine Frenzy
22. 18. 20. Hammerhead - The Offspring
23. 23. 59. M.I.A. - Avenged Sevenfold
24. 28. 04. Stepping Stone - Duffy
25. 24. 09. Wonderful Life - Carrion
26. NN. 01. Praca za szejset - Frutti di Mare
27. 22. 13. Half-Truism - The Offspring
28. 21. 12. Society - Eddie Vedder
29. 29. 07. A Lot Like Me - The Offspring
30. 26. 39. Alexander - Myslovitz
31. NN. 01. Never Miss A Beat - Kaiser Chiefs
32. 33. 18. The Age Of The Understatement - The Last Shadow Puppets
33. 31. 39. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
34. 25. 16. Mamo, mój komputer jest zepsuty - Cool Kids Of Death
35. NN. 01. W spodniach czy w sukience - Ania
36. 27. 15. Jest cudnie - Maryla Rodowicz
37. 30. 20. Salute Your Solution - The Raconteurs
38. NN. 01. Rosół - Maria Peszek
39. 34. 20. You Don't Understand Me - The Raconteurs
40. 37. 29. Hemorrhage (In My Hands) - Fuel
41. NN. 01. Po prostu pastelowe - Strachy na Lachy
42. 35. 06. Remember Tomorrow - Metallica
43. NN. 01. Chemicals - Scars On Broadway
44. 32. 06. 40:1 - Sabaton
45. 42. 11. Noc Kupały - Żywiołak
46. NN. 01. Mind Your Eyes - Stolen Babies
47. 40. 54. Długa droga w dół - Happysad
48. 39. 03. Lie Lie Lie - Serj Tankian
49. 41. 10. Stairway To Heaven - Rodrigo y Gabriela
50. 47. 34. Wracam do domu - Justyna Steczkowska

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

36. 15. Nostradamus - Judas Priest
43. 12. I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend How To Dance With You - Black Kids
44. 32. Sky Is Over - Serj Tankian
45. 07. Bones - Editors
46. 07. 1980 - Koniec Świata
48. 09. It Was You - Deadbolt
49. 42. The Bleeding - Five Finger Death Punch
50. 15. Alice, musisz przestać palić - Czarno-Czarni

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Kolejne dziesiatki - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w piecdziesiatce.

Lista płyt. Notowanie 903:

01. 01. 25. 25. Gospel - Lao Che
02. 04. 02. 02. Death Magnetic - Metallica
03. 02. 05. 05. Scars On Broadway - Scars On Broadway
04. 03. 13. 13. Rise And Fall, Rage And Grace - The Offspring
05. 06. 06. 06. There Be Squabbles Ahead - Stolen Babies
06. 05. 17. 14. Consolers Of The Lonely - The Raconteurs
07. 07. 37. 07. Nieprzygoda - Happysad
08. NN. 03. 01. Forth - The Verve
09. 09. 02. 02. MeĂ° suĂ° í eyrum viĂ° spilum endalaust - Sigur Rós
10. 08. 31. 31. Pierwsze wyjście z mroku - Coma
22.09.2008 04:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
No to pieknie. Alez mnie cieszy w tym tygodniu Twoja lista.
Po pierwsze swietny Devour, po trzecie świetna Carolina , .......a po piętnaste Icon_mrgreen debiut "All Nightmare Long". Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Juz wiem że jest to utwór bardzo silny u Ciebie , tak silny że za tydzień lub dwa widzę go szczycie. Icon_cool2 Oby Icon_wink2 Icon_mrgreen
Nic sie nie stało - że druga - najwyzsza - Metallica obroniła szczęsliwą trzynastkę wierze że z tygodnia na tydzien bedzie w lepszej formie.
Po osiemnaste -Nocny sufit tez nieźle,. MIA "już" prawie 60-tka na karku Icon_eek2 Icon_biggrin3
Wow i pojawiają się "Pastelowe.." oraz erotyczny "Rosół" Icon_biggrin3. No super notowanko.
22.09.2008 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
Ania i Strachy w nowościach! Icon_smile2
Pozostałych chyba nie znam.
Cieszy debiut Hiszpana w dziesiątce. Icon_smile2
22.09.2008 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Mógłbyś nie postować listy jak odpowiadam na komentarze do swojej? Wtedy nie mogę się powstrzymać i zaraz tu przybiegam.
ku3a napisał(a):04. 03. 20. 20. Bóg zapłać - Lao Che
Jak było podsumowanie 900 notowań to tego utworu jeszcze tam nie było, ale teraz minęło 15 tygodni... Icon_wink2 To chyba Twój ulubiony utwór Chłopaków. [Na marginesie - przez awarię serwera Twoje podsumowanie nie jest skończone...]
ku3a napisał(a):Póki co jednak dzięki wspaniałemu weekendowi, ale nie tylko, "Gospel" po raz kolejny broni pierwszej pozycji, co oznacza pobicie rekordu liczby tygodni pod rząd na pierwszym miejscu mojej listy płyt Icon_exclaim Od teraz ten rekord wynosi 21 tygodni.
ha! S.U.P.E.R. Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_exclaim Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):Więcej razy na pierwszym, o 1 tydzień, było "Get A Grip" - Aerosmith.
<szepcze> To teraz albo atakujemy z całej siły za tydzień albo dajemy wyszumieć się przez trzy tygodnie Metallice i potem wracamy na pierwsze </szepcze>
ku3a napisał(a):02. 14. 01. 01. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
A nie mówiłem, że ku3a jest bardzo podatny na zlotowe przesłuchanie. Icon_wink2 Icon_mrgreen [A miałem taki pomysł przez chwilę, żeby słuchać tylko Lao...]
ku3a napisał(a):26. NN. 01. Praca za szejset - Frutti di Mare
Patrz wyżej. Icon_wink2 [Mam nadzieję, że u mnie też ich zmieszczę. Icon_wink2 ]
ku3a napisał(a):15. NN. 01. All Nightmare Long - Metallica
Wyjątek. Icon_razz [Pierwsza nowość w trzydziestce u zlotowiczów, której nie słyszeliśmy razem. ]
ku3a napisał(a):Pewnie niektórych mocno zdziwi debiut Ani na mojej liście. Ale co mnie to Icon_razz .
Ale masz inne zalety. Icon_wink2
ku3a napisał(a):Dwie ostatnie nowości to to, co lubię najbardziej - niesinglowe piosenki.
Ty też?! Zwariować można.
ku3a napisał(a):18. 38. 02. Nocny sufit - Maryla Rodowicz
To w nagrodę, że nie przeciekał?
ku3a napisał(a):49. 41. 10. Stairway To Dom - Rodrigo y Gabriela
50. 47. 34. Wracam do heaven - Justyna Steczkowska
Home? Heaven?...
ku3a napisał(a):09. 09. 02. 02. Me&eth; su&eth; í eyrum vi&eth; spilum endalaust - Sigur Rós
Po tym można poznać gdzie jesteś w momencie postowania listy. Icon_wink2 Icon_mrgreen
22.09.2008 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Wreszcie jest twoja lista. Lao Che dopiął swego i w walce o czołowe miejsca jest wynik remisowy, Lao 5:5 Reszta Świata. A pośród tego wciąż wspaniały Sex, Miłość i Dramat (dobra nazwa na kompilacje swoją drogą). Dawno Lao nie słuchałem. Z pewnością ponieważ zbliża się koniec roku wrócę do nich jako, ze to bodajże ciagle top 3 Polskie tego roku i okaże się co najmocniej przetrwało próbę czasu...sądzę, że Hydro jest jednak the most bombowe.
Sam się chyba skuszę na tą Metallice z 15. Nie raz podkreśliłem na tym forum, że to moja ulubiona kompozycja na albumie - szczerze nie sądziłem, że inni mogą uważać podobnie, albo chociaż tak bardzo to polubić by na listy weszło, a tu proszę.
Żadnej niespodzianki nie będzie w tym, że za tydzień singiel ulegnie temu numerowi....wszak to tylko singiel ekhm...Icon_razz2
Spodziewam się równie zakręconej muzyki jak Lao (skoro ich supportowali....a może to Metallica Lao supportowała, bo nie wiem czy dobrze doczytałem Icon_biggrin?) po tym projekcie Frutti Di Mare. Pod względem kulinarnym FDM bardzo lubię, więc...
Ciekawa sprawa z tymi Kaiserami. Nie liczyłem, że to się pojawią, wiem, że tylko najbardziej wysmakowanym brit rock ma szansę się przebić na tej liście, a tym razem inwestujesz w taki typowo angielski numer z przedmieść. Never Miss A Bit mógłby być hymnem angielskiego standardu muzycznego. ;] i żeby nie było - to mi też się podoba.
Scarsów znam dobrze z Teraz Rocka, ale płyty nie słuchałem, nie ciągnie mnie do PoSYSTEMOWYCH produktów. Reszta nowości bardzo elegancka. Nawet Maria Peszek, której nowy album zgodnie z przewidywaniami niektórych osób jest dosyć przeciętny. Broni się tekstami, nie muzyką. Zupełnie nie muzyką...Rosół to najlepszy jego fragment, coś tam się dzieje, i tekst w sumie pozbawiony jest jakiś głupich odzywek w stylu: Są kobiety chude i wysokie i z wydepilowanym krokiem...czy jakoś tak.

W płytach znów do głosu dochodzi Verve, ale nie liczę na bardziej spektakularne wyniki., choć z mojego punktu widzenia tak się ciekawie składa, że mogliby każdego przeskoczyć ;] Ale ja wolę poczekać na piosenkę solowo na liście niż na ich pierwsze miejsce w płytach.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2008 06:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Pewnie niektórych mocno zdziwi debiut Ani na mojej liście. Ale co mnie to Icon_razz . Mi się ta piosenka podoba.
Mnie zdziwiło, ale pozytywnie oczywiście. Icon_smile2

.
22.09.2008 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #7
 
Lao Che?! - Nie było ich więcej :?: Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
23.09.2008 09:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
ku3a napisał(a):15. NN. 01. All Nightmare Long - Metallica
skoro 14-stka miała być w top10, to już w sobotę musiałeś wiedzieć, że to będzie maksymalnie na 15 Icon_lol
ku3a napisał(a):02. 14. 01. 01. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
05. 12. 01. 01. Hiszpan - Lao Che
świetne nowe utwory w top10. Oczywiście pozycja Raissy troszkę zaskakująca, ale tylko troszkę Icon_wink2
ku3a napisał(a):35. NN. 01. W spodniach czy w sukience - Ania
misie też ta piosenka podoba... Dla jasności nie ma szans aby mogła się u mnie pojawić, ale z utworów z ostatniej płyty jest jedyną, przy której nie wyłączam radia Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):50. 47. 34. Wracam do domu - Justyna Steczkowska
ależ się trzyma!!! Wszystko wokoło spadło, a Justyna się trzyma - super!!!
abd3mz napisał(a):Wyjątek. [Pierwsza nowość w trzydziestce u zlotowiczów, której nie słyszeliśmy razem. ]
to zależy... Pierwszy powrotny kurs do Płocka, przebiegał w rytm tego właśnie utworu [ale ze wględów oczywistych nie słyszało tego utworu troje zlotowiczów Icon_wink2]
abd3mz napisał(a):A nie mówiłem, że ku3a jest bardzo podatny na zlotowe przesłuchanie.
nie tylko Ku3a Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.09.2008 09:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
No, no, sporo nowości
ku3a napisał(a):Nie ma dwóch zdań - spodobało się od pierwszego przesluchania - "Praca za szejset"
Mi również. Przed wczoraj posłuchałem po raz pierwszy i od razu zaczęło chodzic mi po głowie. Za dwa tygodnie być może zadebiutuje u mnie na liście.
Po takim nawale nowości Zabili Mi Żółwia tylko dwa w dół. Naprawdę zadziwia forma tej piosenki.
Przygode z lista kończy chyba happysad, szkoda, a już to że Koniec Świata pozegnał się tak wcześnie to w ogóle bardzo szkoda... Icon_frown
To może teraz "Piosenka o śmierci". Jest na moim Chomiku.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.09.2008 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
kleschko napisał(a):Lao Che?! - Nie było ich więcej :?: Icon_wink2

Ciiiiii, bo jeszcze się posili piosenkami ze starszych płyt za tydzień. Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.09.2008 01:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Super zmiana na prowadzeniu! Do tego super najwyższa nowość! Icon_smile2 Dwie najniższe też cieszą, chociaż to nie są moje ulubione ich numery. Zresztą Scars na razie przesłuchałem tylko raz i jak na razie wrażenia raczej średnie. Ale na pewno na jednym przesłuchaniu się nie skończy Icon_smile2 I tylko miejsce 48. nieprzyjemnie zaskakuje Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
23.09.2008 02:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
Yacy napisał(a):
ku3a napisał(a):15. NN. 01. All Nightmare Long - Metallica
skoro 14-stka miała być w top10, to już w sobotę musiałeś wiedzieć, że to będzie maksymalnie na 15 Icon_lol
albo na 11 Icon_wink2

PS: tylko jedna Metallica zadebiutowała, słabo Icon_razz Icon_wink2

.
23.09.2008 06:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #13
 
05. Hiszpan - Lao Che
06. Czarne kowboje - Lao Che
07. Love Is Noise - The Verve
10. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
16. Gobbledigook - Sigur Rós
17. Inmér syngur vitleysingur - Sigur Rós
20. Violet Hill - Coldplay
21. Almost Lover - A Fine Frenzy
35. W spodniach czy w sukience - Ania
36. Jest cudnie - Maryla Rodowicz
47. Długa droga w dół - Happysad

te są w porządku, ale z tym debiutem Ani to zaskoczenie, na plus oczywiście Icon_mrgreen Icon_mrgreen
23.09.2008 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):Po pierwsze swietny Devour, po trzecie świetna Carolina , .......a po piętnaste Icon_mrgreen debiut "All Nightmare Long". Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
co tak wybiórczo, wypisz wszystkie powody Icon_wink2
Aro napisał(a):Nic sie nie stało - że druga - najwyzsza - Metallica obroniła szczęsliwą trzynastkę wierze że z tygodnia na tydzien bedzie w lepszej formie.
ona jest w coraz wyższej formie, tyle że w tym tygodniu podobnie było z formą konkurentów Icon_smile2.
Aro napisał(a):Po osiemnaste -Nocny sufit tez nieźle
no całkiem nienajgorzej - 20 do gory Icon_razz
Aro napisał(a):No super notowanko.
no to super Icon_razz
abd3mz napisał(a):Mógłbyś nie postować listy jak odpowiadam na komentarze do swojej? Wtedy nie mogę się powstrzymać i zaraz tu przybiegam.
no to chyba to "zaraz" troche trwalo Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Jak było podsumowanie 900 notowań to tego utworu jeszcze tam nie było, ale teraz minęło 15 tygodni... Icon_wink2
i ja już wiem jak sytuacja wygląda, ale na razie nie pisnę ani słówka...
abd3mz napisał(a):Na marginesie - przez awarię serwera Twoje podsumowanie nie jest skończone...
dzieki bardzo, nie wiedzialem o tym. uzupelnione.
abd3mz napisał(a):A nie mówiłem, że ku3a jest bardzo podatny na zlotowe przesłuchanie. Icon_wink2 Icon_mrgreen
oj tam, to że "Raissa" mocno skoczy wiedzialem juz przed wyjazdem Icon_smile2. choc nie myslalem, że az tak wysoko bedzie. a to że piosenki sluchane w weekend zanotowaly dobre rezultaty to mnie nie dziwi, w koncu na liscie są piosenki ktore najbardziej sie podobaly, a na to "podobanie" wplyw nieraz mają okolicznosci, kontekst, nastroj, wiele roznych czynnikow. a w weekend czynniki byly tylko pozytywne Icon_biggrin3.
abd3mz napisał(a):Pierwsza nowość w trzydziestce u zlotowiczów, której nie słyszeliśmy razem.
jak juz napisal Yacy - nie wszyscy razem, ale czesciowo razem to jak najbardziej Icon_smile2. choc szkoda, że nie wszyscy razem.
abd3mz napisał(a):Ty też?! Zwariować można.
no wiem, coś mi na mózg padło.
abd3mz napisał(a):To w nagrodę, że nie przeciekał?
nie przeciekał, ale zacieki były Icon_wink2.
abd3mz napisał(a):Po tym można poznać gdzie jesteś w momencie postowania listy. Icon_wink2 Icon_mrgreen
Icon_lol gdyby nie było godziny wyslania postu, to faktycznie to bylby czynnik identyfikujący Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):Wreszcie jest twoja lista.
była szybciej niż w ostatnich tygodniach udawalo mi się wrzucać Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Lao Che dopiął swego i w walce o czołowe miejsca jest wynik remisowy, Lao 5:5 Reszta Świata.
tak jest od kilkunastu tygodni Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):A pośród tego wciąż wspaniały Sex, Miłość i Dramat (dobra nazwa na kompilacje swoją drogą)
Icon_lol
saferłel napisał(a):Ciekawa sprawa z tymi Kaiserami. Nie liczyłem, że to się pojawią, wiem, że tylko najbardziej wysmakowanym brit rock ma szansę się przebić na tej liście, a tym razem inwestujesz w taki typowo angielski numer z przedmieść
trzeba pamietac, że to wlasnie Kaisery zrzuciły ze szczytu "Martyra" Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Nawet Maria Peszek, której nowy album zgodnie z przewidywaniami niektórych osób jest dosyć przeciętny. Broni się tekstami, nie muzyką.
obejrzalem kawalek jej wejscia u Wojewodzkiego i jestem raczej zniesmaczony Icon_confused2 .
kleschko napisał(a):Lao Che?! - Nie było ich więcej :?: Icon_wink2
to tylko tym razem tak, wyjątkowo Icon_cool2 .
tak sie zastanawiac czy pisac czy nie, że w sumie zaświtała mi myśl, że ostatnio jeszcze jedna ich piosenka mi sie bardzo spodobala Icon_mrgreen .
Yacy napisał(a):skoro 14-stka miała być w top10, to już w sobotę musiałeś wiedzieć, że to będzie maksymalnie na 15 Icon_lol
maksymalnie, w sensie co najwyzej na 15, to tak. ale nie spodziewalem się, że aż na 15. obstawialem na oko miejsca 20-25.
Yacy napisał(a):Oczywiście pozycja Raissy troszkę zaskakująca, ale tylko troszkę Icon_wink2
Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):Po takim nawale nowości Zabili Mi Żółwia tylko dwa w dół. Naprawdę zadziwia forma tej piosenki.
mnie też Icon_biggrin3
tadzio3 napisał(a):To może teraz "Piosenka o śmierci". Jest na moim Chomiku.
się ściąga Icon_smile2
saferłel napisał(a):Ciiiiii, bo jeszcze się posili piosenkami ze starszych płyt za tydzień. Icon_wink
nie, za tydzień nie. za kilkanascie tygodni jak już obecny sklad bedzie kończył swe fantastyczne kariery Icon_mrgreen .
p.u.r.h. napisał(a):Super zmiana na prowadzeniu!
się okaże czy Shinedown pociągnie przez 5 tygodni Icon_cool2
p.u.r.h. napisał(a):Zresztą Scars na razie przesłuchałem tylko raz
błąd.
o, wlasnie w tej chwili u mnie po raz kolejny płytka leci Icon_biggrin3.
stavanger napisał(a):PS: tylko jedna Metallica zadebiutowała, słabo Icon_razz Icon_wink2
druga była tuż tuż, ale już nie miał kto jako dziewiąty wypaść Icon_mrgreen
23.09.2008 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #15
Re: notowanie 915 - 21.09.2008
ku3a napisał(a):Co za notowanie! Co za ruchy! Co za niespodzianki! Ile nowości!
Ahoj!

* Uff - taki wstępniak
* Owszem niespodzianki są - np. M. Peszek tak nisko
* Ciagle LaoMania Icon_surprised - ja coś takiego ostatni raz przezywałem z Kultem (co widać w Liście List do dziś) ale to było w latach '90-tych. A ja miałem -nascie lat Icon_wink2

Do nasłuchania
23.09.2008 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
zbyszu napisał(a):Owszem niespodzianki są - np. M. Peszek tak nisko
a pewnie, że są - np. M. Peszek na liście!
zbyszu napisał(a):Ciagle LaoMania Icon_surprised - ja coś takiego ostatni raz przezywałem z Kultem (co widać w Liście List do dziś) ale to było w latach '90-tych. A ja miałem -nascie lat Icon_wink2
a ja to przezywam teraz i to jest fantastyczne uczucie!
23.09.2008 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #17
 
ku3a napisał(a):obejrzalem kawalek jej wejscia u Wojewodzkiego i jestem raczej zniesmaczony
ja też widziałem ten kawałek. Maria Peszek chce być kontrowersyjna, ale słabo jej to wychodzi Icon_confused
23.09.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #18
Re: notowanie 915 - 21.09.2008
I kolejna lista z ciepłym słowem Icon_wink2 Cieszę się, że i Tobie spodobała się Maria Awaria Icon_smile2
Cieszę się z tego, mimo, że oczko w dół:
21. 20. 10. Almost Lover[/b] - A Fine Frenzy
A to mnie zdziwiło Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 i to bardzo:
48. 39. 03. Lie Lie Lie - Serj Tankian
23.09.2008 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):03. 01. 12. 12. Carolina Drama - The Raconteurs
Aż musiałem wrócić do płyty, której nie słuchałem od kilku miesięcy. I teraz zastanawiam się jak mogłem tej piosenki nie dostrzec od razu! Jest świetna! Icon_smile2 (debiut za tydzień niemal murowany)
Poza tym sporo wykonawców, przez co musiałem dobrze sprawdzić, na jakiej jestem liście. Icon_wink2
ku3a napisał(a):10. 08. 31. 31. Pierwsze wyjście z mroku - Coma
Wyczytałem, że już w październiku nowa płyta, więc będzie jak znalazł na zmienienie zasłużonego weterana. Icon_smile2
24.09.2008 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Gary napisał(a):teraz zastanawiam się jak mogłem tej piosenki nie dostrzec od razu! Jest świetna! Icon_smile2
no ja też nie wiem Icon_smile2
Gary napisał(a):(debiut za tydzień niemal murowany)
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
no to już jest Aro, Konrad, tadzio3, Gary - całkiem nieźle Icon_biggrin3
Gary napisał(a):Wyczytałem, że już w październiku nowa płyta, więc będzie jak znalazł na zmienienie zasłużonego weterana. Icon_smile2
dokładnie Icon_smile2. choc debiutancka płyta może nie doczekac debiutu trzeciej.
24.09.2008 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości