Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
404 MOJA LISTA
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Czarno i straszno na tej liście płyt. Icon_mrgreen
Najbardziej lubię chyba "Music For The Masses" i... "Etnę" (miałem kiedyś kasetę, nie wiem, gdzie teraz jest)
25.09.2008 07:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Lao Che mógłbym porównać do Kultu XXI wieku, bardzo podobny typ grania tylko wokalista nie ma przepitego głosu.

86 letni grzybuś widzę wypaść nie może, ciekawe czy wytrwa do 100-ki

Trzymam kciuki za Tracy Chapman

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.09.2008 05:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
Dużo chciałbym napisać i w końcu zapomniałem co. Icon_razz
Przede wszystkim świetne nowości.. aż przesłuchałem dwa razy! Podobają mi się i to bardzo. Może wreszcie polubię Marylę Rodowicz... Dido też niczego sobie. Szkoda jest mi Metalliki... natomiast ciekawe podpisy dałeś przy utworach... Icon_razz
Też mi się skojarzyła "bikini version" Icon_razz.

A nr 28-my jest także i u mnie. Icon_wink2
Cieszą debiuty Strachów... widzę, że wielu osobom się nowa ich płyta podoba. Pozdrawiam.
27.09.2008 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Mam nadzieję że "Zakazane piosenki" wejdą na pierwsze miejsce Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.09.2008 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
tadzio3 napisał(a):Mam nadzieję że "Zakazane piosenki" wejdą na pierwsze miejsce
Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
Paweł napisał(a):natomiast ciekawe podpisy dałeś przy utworach...
co ja na to poradzę, że w tym tygodniu słyszałem takie właśnie wersje Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.09.2008 03:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
Konrad napisał(a):Trzymam kciuki za Tracy Chapman
ja też, bo coraz bardziej misie podoba!!!
1981 napisał(a):. "Etnę" (miałem kiedyś kasetę, nie wiem, gdzie teraz jest)
hmm... a ja ja poznałem ... 1,5 miesiąca temu Icon_redface2 wcześniej znałem 2-3 kawałkii. A tam takie fajne sola Icon_wink2 saxofonowe. I to sztuk dwa!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.09.2008 03:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
I teraz ja powinnam sie usprawiedliwić, dlaczego dopiero teraz o tym pisze Icon_wink2
Otóż Twoją odpowiedź, Aro, przeczytałam już wczesniej jakis tydzień/półtora tyg. temu, z tym ze cos innego chwilke później pochłonęło moje myśli i to ze miałam Ci odpowiedziec zupełnie mi uciekło :->
Aro napisał(a):I znowu z braku czasu muszę serdecznie przeprosic Liliantyrkę Icon_biggrin3 ale juz odpowiadam:
ależ ja się nie gniewam Icon_smile2
Aro napisał(a):
Lilian napisał(a):ooo super
to w takim razie ja się ciesze sie ze zainteresowanie DM rośnie! Znasz tez inne płyty zespołu w czerni?
(to może warto przeprowadzić jakiś fajny depeszowy projekt na forumnie Icon_mrgreen )
najbardziej cenie Depeszów z lat 80-tych głownie z albumów "Some Great Reward"
Black Celebration , Music for the Masses oraz chyba jednak dla mnie najważniejszej Violatora z 90-tego.
Bardzo dobry wybór - pierwsze trzy wymienione przez Ciebie płyty. "Violator" kiedys tez bardzo lubiłam, ale było to zanim nie poznałam wszystkich płyt DM Icon_lol
teraz powala mnie na kolana nadal SOFAD i to w wersji LIVE!!! Tam to sa emocje! Icon_biggrin3
Aro napisał(a):A o dziwo moim numerem jeden jest genialny .. Barrel of a Gun .. z Ultry. Icon_biggrin3
Mmmm... "Barrel Of A Gun" ... tak, świetny kawałek. Pytałes o mój TopWC ... hm, tak z tym ze zapomnialam z pewnoscią o paru utworach przy tworzeniu tego topu tak więc zapewne przyda sie rozszerzenie go z 50 do większej liczby piosenek Icon_mrgreen Icon_lol

P.S. Sorry Yacy ze nie dałam komentarza do Twojej Mojej Listy [fajnie brzmi Icon_wink2 ] czas, czas ....
ale posrtaram sie napisać coś przy aktualnym notowaniu Icon_smile2
03.10.2008 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości