Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
404 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
404 MOJA LISTA
Notowanie 404 z 2008-09-22

[ Icon_lol po-KONCERTOWO - ZLOTOWE Icon_lol ]

poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 15 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 06 . 14 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che <version 15.06>
03 . 05 . 04 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy <radosna-karaoke version>
04 . 03 . 18 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che <bike version>
05 . 02 . 10 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAC STĄD - Strachy Na Lachy
06 . 07 . 19 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
07 . 04 . 10 . SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
08 . 08 . 08 . I DON'T WANT TO TALK ABOUT IT - Ive Mendes
09 . 10 . 06 . GHOST TOWN - Katie Melua
10 . 13 . 07 . NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz

11 . 12 . 11 . THE RIP - Portishead
12 . 11 . 12 . SOCIETY - Eddie Vedder
13 . 09 . 16 . CZAS - Justyna Steczkowska
14 . 19 . 05 . SPIT IT OUT - I Am X
15 . 17 . 09 . OUTSIDE - Lunascape
16 . 14 . 33 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
17 . 16 . 30 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
18 . 15 . 19 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
19 . 23 . 05 . POEM ROUGE - Gare Du Nord
20 . 18 . 17 . DUSZA ISKIER - Big Day

21 . 22 . 03 . U WANT ME 2 - Sarah Mclachlan
22 . 20 . 32 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
23 . NN . 01 . NOCNE ULICE - Strachy Na Lachy
24 . 28 . 02 . FREE FALLIN' - John Mayer
25 . 25 . 86 . THE FUNERAL - Band Of Horses
26 . NN . 01 . HISZPAN - Lao Che <live version>
27 . 21 . 60 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
28 . 30 . 02 . I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone
29 . 29 . 03 . CIGARETTES - Russian Red
30 . NN . 01 . NA ODLEGŁOŚĆ - Maryla Rodowicz

Statystyka TOP30:
Nowości: 3 Skoki: 12 Spadki: 11 Pozostało: 4


Moje wypadki z TOP30:

z 24 po 29 tyg. NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
z 26 po 02 tyg. AM I A GOOD MAN - Band Of Horses
z 27 po 07 tyg. ALRIGHT - The Subways


MOJA POCZEKALNIA


31 . 33 . NIE DO PRZEWIDZENIA - Big Day
32 . 31 . COME TO NEW YORK - Paramount Stles
33 . -- . LOOK NO FURTHER - Dido
34 . 38 . SEX ON FIRE - Kings Of Leon
35 . 37 . I WONT LET YOU DOWN - The Subways
36 . -- . SING FOR YOU - Tracy Chapman
37 . 34 . THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
38 . 40 . FAKE EMPIRE - The National
39 . 45 . OUR LAST SUMMER - Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried and Meryl Streep
40 . 39 . EVERYTHING COMES FROM YOU - Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue

41 . 41 . GERALDINE - Glasvegas
42 . 35 . RAIN ON ME - Cyndi Lauper
43 . 44 . KING OF MY LOVE - Jonatha Brooke
44 . 36 . WYJEDŹ ZE MNĄ - The Calog & Natalia Grosiak
45 . 48 . ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
46 . -- . PARZYDEŁKO - Pustki
47 . -- . JEJ PORTRET - Bogusław Mec & Anna Maria Jopek

48 . 42 . CALL TO THE PAST - Orchid
49 . 43 . STANDING NEXT TO ME - The Last Shadow Puppets
50 . 46 . THE ONLY ONE - The Cure


Polska Piosenka Tygodnia
Lao Che – Stare Miasto

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Queen – Too much love will kill you

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.09.2008 01:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Kolejne nie-zwykłe notowanie... Po koncertowe, zlotowe [wiele decyzji personalno-ruchowych Icon_mrgreen podjąłem w czasie mini-zlotu Icon_wink2]

Nowości wzięły się:
23 - z nowej płyty - jeden z bardziej oczekiwanych przeze mnie w tym roku polskich krążków[a własciwie nie tylko w tym roku. Pierwszą wzmiankę o tym, że nagrywają ZAKAZANE przeczytałem na Ich stronie równocześnie z zapowiedzią nagrywania AUTORA... Ale warto było poczekać. Tak mi się wydaje po kilku intensywnych przesłuchaniach Icon_wink2]
26 - z koncertu - właściwie od jakiegoś czasu Hiszpan był tuż za poczekalnią. Co prawda wyprzedzało go 7 innych wspaniałych nie koniecznie Hiszpanów Icon_mrgreen, ale koncert to ... koncert i są w top30 Icon_wink2
30 - ze zlotowej promocji Icon_wink2 - tydzień temu tuż za top30, więc nie wiele trzeba było, aby się tu pojawiła Icon_wink2 [Maryla rywalizowała o promocję z Metallicą, która raczej i tak nie miałaby szans na awans... więc dobrze sie stało tak jak się stało Icon_wink2]

a w poczekalni:
33 - z pojedynku z obecnym singlem Icon_wink2
36 - z propozycji do lpmn
46 - z nowego, moim zdaniem niezłego singla, bardzo Pustkowego
47 - ze studia, bo wersja koncertowa była taka sobie...

To jeszcze parę słów...
Koncert Lao był świetny, ale jednak nie dali rady zrzucić One Caress z fotela lider [czy ktoś da radę? Icon_mrgreen]. Spadek Czarnych to nie wynik tego, że na koncercie misie nie podobali Kowboje. Bo podobali mi się bardzo, bardzo... Ale jednak Hydro było the best [pewnie nie jestem obiektywny, ale to Moje odczucie koncertu i Moja lista i Ja ponoszę za to pełną odpowiedzialność Icon_wink2]. A do tego doszła r.e.w.e.l.a.c.y.j.n.a. wersja Pastelowych [niestety nie uwieczniona na żadnym nośniku cyfrowym Icon_frown , którą mimo to miałem okazję wysłuchać wieeeeele razy Icon_wink2] i CK musieli spaść...
Podobnie jak z Czarnymi jest z kolejnymi Strachami. To tylko siła rywali, a nie ich słabość... Zdecydowanie nie słabość!!!
Niżej raczej też nie ma rewolucyjnych zmian... Większość utworów zajmuje pozycje, które "z grubsza" utrzymują od paru tygodni i nie ma miejsca na większe awanse i tym samym podobne spadki...
Spadki,spadkami, ale wypadki, a szczególnie jeden bardzo mnie samego zaskoczył... Chodzi mi oczywiście o Band Of Horses! Sam nie wiem czemu, ale jakoś nie pasowali mi do tego notowania. I nawet winylowy singelek nie pomógł Icon_wink2 A jeśli chodzi o Renatę, to jestem ciekawy Jej wersji z Zakazanych Piosenek [ale o tym być może za tydzień Icon_wink2], która może zastąpić duet z Plateau...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.09.2008 01:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Oj wszystkie nowości w tym tyg. raczej nie są spełnieniem moich oczekiwań i najdzikszych snów Icon_cry2 Icon_razz2

Dido nie za bardzo znam, ale to coś z nowej płyty zakładam? W sumie ten utwór z nowości wzbudza mnie ogień zainteresowania. Masz za to przepiękne top 3. To teraz walka trwa w moim przekonaniu między 3, a 1. Na Hydro nie stawiam w ogóle, nawet po koncercie ;]
Właśnie poznaje dyskografie grupy....no nie 1 album, ale to może pociągnąć całość.....grupy Sneaker Pimps, w której jak się dziś dowiedziałem liderem jest niejaki Corner znany na tej liście jako I AM X ;] Ponieważ Sneakrzy to podobno kolejny wielki Trip-Hopowy band to zachęcić mnie to może do poznania jeszcze bardziej solowej twórczości lidera.
Dużo ciekawej muzyki kryje się w poczekalni, śmim twierdzić, że więcej niż w czołowej 30. Zwróciła na mnie uwaga Cyndi Lauper. Myślałem, ze tylko ja i Rafał jej słuchamy, a tu proszę, kolejna osoba i to z kawałkiem, który singlem nie jest.
Pochwalę cię też za Glasvegas w ramach akcji ''wspierany najlepsze alternatywne zespołu z UK''

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2008 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):CZARNE KOWBOJE - Lao Che <bike version>
Przeczytałem najpierw "bikini version" i zacząłem się zastanawiać, jak to mogło wyglądać (i kto!!) Icon_lol Icon_lol

Last Shadow Puppets i Metallica - utwory tych 2 zespołów raczej już Twoimi przebojami nie zostaną.. Szczególnie "Standing..." szkoda. Ale może z kolejnym singlem się uda? To będzie "My Mistakes Were Made For You".

Pozdrowienia
22.09.2008 02:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Myślałem, ze tylko ja i Rafał jej słuchamy, a tu proszę, kolejna osoba i to z kawałkiem, który singlem nie jest.
ja Cyndi słucham ... od 20 lat Icon_mrgreen a ten utwór już kilka miesięcy jestw poczekalni [dokładnie od 31. maja] i ... pewnie wygra podsumowanie roku w poczekalni Icon_wink2

1981 napisał(a):Przeczytałem najpierw "bikini version" i zacząłem się zastanawiać, jak to mogło wyglądać (i kto!!)
lubię ich, ale bez przesady Icon_mrgreen
1981 napisał(a):Ale może z kolejnym singlem się uda? To będzie "My Mistakes Were Made For You".
muszę sobie przypomnieć, bo płytka też już leży odłogiem od ładnych kilku tygodni...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.09.2008 02:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
Yacy napisał(a):02 . 06 . 14 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che <version 15.06>
03 . 05 . 04 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy <radosna-karaoke version>
04 . 03 . 18 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che <bike version>
Intrygujące są te dopiski. Icon_smile2 Pewnie nigdy nie usłyszę tych wersji. Icon_frown
Yacy napisał(a):26 - z koncertu - właściwie od jakiegoś czasu Hiszpan był tuż za poczekalnią. Co prawda wyprzedzało go 7 innych wspaniałych nie koniecznie Hiszpanów Icon_mrgreen , ale koncert to ... koncert i są w top30 Icon_wink2
To niech się teraz trzyma!!!
Yacy napisał(a):Koncert Lao był świetny, ale jednak nie dali rady zrzucić One Caress z fotela lider [czy ktoś da radę? Icon_mrgreen ].
Kowboje wbrew pozorom są dobrze wychowani i nie zrzucają z foteli. No chyba, że bandytów. Icon_wink2 Oni spokojnie zaczekają na pierwsze miejsce. Icon_smile2
Yacy napisał(a):[pewnie nie jestem obiektywny, ale to Moje odczucie koncertu i Moja lista i Ja ponoszę za to pełną odpowiedzialność Icon_wink2 ]
Całe szczęście, że nie jesteś.
Yacy napisał(a):CK musieli spaść...
CK to Ciężka kawaleria? Icon_wink2
Yacy napisał(a):30 - ze zlotowej promocji Icon_wink2
To ja tylko pragnę zauważyć, że wysłuchaliśmy wszystkie moje nowości w trzydziestce, a teraz widzę że Twoje też. Icon_mrgreen Ciekawe jak będzie z innymi. Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):36 - z propozycji do lpmn
Na LP3 też jest. Chyba od tego samego tygodnia.
Yacy napisał(a):Spadki,spadkami, ale wypadki, a szczególnie jeden bardzo mnie samego zaskoczył... Chodzi mi oczywiście o Band Of Horses! Sam nie wiem czemu, ale jakoś nie pasowali mi do tego notowania.
Ale mnie wystraszyłeś!!! Myślałem, że wypadł The Funeral. Icon_razz Ufff... Icon_biggrin3
22.09.2008 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
abd3mz napisał(a):Pewnie nigdy nie usłyszę tych wersji.
Icon_biggrin3 na dzień dzisiejszy tylko jedna jest zarejestrowana i ... każdy kto chce może jej posłuchać Icon_mrgreen Wystarczy... ciiii Icon_mrgreen . Druga może jest, może nie - niestety nie moge namierzyć jej "miejsca pobytu" Icon_wink2. A jeśli chodzi o trzecią to była to pewnie jedna jedyna okazja aby ją usłyszeć... Chociaż, chociaż... Icon_wink2
abd3mz napisał(a):a teraz widzę że Twoje też.
przeciez napomknąłem o tym w drodze na Płocki PKS Icon_mrgreen Zerknąłem do Ku3y i na pewno nie słuchaliśmy wszystkich Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Na LP3 też jest. Chyba od tego samego tygodnia.
wiem, wiem ale zaczęlo sie jednak od Niedźwiedzia Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Ale mnie wystraszyłeś!!! Myślałem, że wypadł The Funeral. Ufff...
ha, ha Icon_lol Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.09.2008 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
Yacy napisał(a):na dzień dzisiejszy tylko jedna jest zarejestrowana i ... każdy kto chce może jej posłuchać Icon_mrgreen Wystarczy... ciiii Icon_mrgreen
Ja jakoś nie umiem/nie wiem jak... Icon_frown
Yacy napisał(a):przeciez napomknąłem o tym w drodze na Płocki PKS Icon_mrgreen Zerknąłem do Ku3y i na pewno nie słuchaliśmy wszystkich Icon_wink2
Pamiętam, ale nie byłem pewien czy to było wypowiedziane jako zdanie twierdzące. Icon_wink2
22.09.2008 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #9
 
Yacy napisał(a):46 . -- . PARZYDEŁKO - Pustki
słyszałem w Programie Alternatywnym remixy tego utworu, bardziej mi sie podobają niż wersja podstawowa

[Obrazek: kleschko.png]
23.09.2008 09:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Yacy napisał(a):nie dali rady zrzucić One Caress z fotela lider [czy ktoś da radę? ].
a niech sobie siedzi Icon_smile2.
nowosci faktycznie wszystkie sluchane, a ja jestem ciekaw jak sobie poradzą bez takiej promocji. no tak, moje nie wszystkie przesluchalismy Icon_mrgreen .
generalnie Lao bardzo ładnie Icon_smile2.
Yacy napisał(a):wypadki, a szczególnie jeden bardzo mnie samego zaskoczył... Chodzi mi oczywiście o Band Of Horses!
a juz sie przestraszylem... Icon_wink2
"Wracam do domu" mocno polecialo...

dzięki wielkie jeszcze raz za wspólne chwile i do nastepnego! Icon_biggrin3
23.09.2008 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
ku3a napisał(a):a juz sie przestraszylem...
Sebastian napisał podobnie Icon_wink2 a ja zrobiłem to zupełnie nieświadomie Icon_wink2 Nawet nie pomyślałem, że mogę tym niewinnym stwierdzeniem tak Was wystraszyć. Przepraszam!
Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):"Wracam do domu" mocno polecialo...
Raczej dzięki TAKIEMU koncertowi wzbiło się, a teraz wróciło na "swoją" pozycję Icon_wink2 A już są naciski z góry [poczekalni], żeby odświeżyć listę ... Icon_frown Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.09.2008 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
kleschko napisał(a):słyszałem w Programie Alternatywnym remixy tego utworu, bardziej mi sie podobają niż wersja podstawowa
Liczyłem na to, że będzie singel, a w Merlinie, Empiku i ogólnie wszędzie - cisza. Chyba muszę poszukać na chomiku PA
Dzięki za info

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.09.2008 09:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
Yacy napisał(a):23 - z nowej płyty - jeden z bardziej oczekiwanych przeze mnie w tym roku polskich krążków[a własciwie nie tylko w tym roku. Pierwszą wzmiankę o tym, że nagrywają ZAKAZANE przeczytałem na Ich stronie równocześnie z zapowiedzią nagrywania AUTORA... Ale warto było poczekać. Tak mi się wydaje po kilku intensywnych przesłuchaniach Icon_wink2 ]
kiedy przeczytałem wczoraj Twój komentarz do nowej płyty SNL to wiedziałem że nie mogę sobie odpuscić . Dlatego dziś grzecznie udałem sie do empiku i za całe 24,99 zakupiłem płyte Icon_mrgreen. Choc na początku miałem mieszane odczucia co do aranzacji nowych/starych utworów. Udało mi sie dziś przesłuchac dwukrotnie i musze przyznac, że jak dla mnie "Zakazane piosenki " są lepsze od "Autora" Icon_smile2 . I napewno na mojej liscie zadebiutuje.....no moze nie będę zdradzać Icon_wink2 . Jest jeden utwór ktory mnie powalił od razu , cztery kolejne spodobały mi sie po drugm przesłuchaniu. A dodatkowo zżerała mnie ciekawość jak Strachy przerobiły utwór mojego sąsiada z osiedla Jarka Krajewskiego z WC pt. "Łazienka". Icon_wink2
Cieszy mnie także z debiutu Maryli., choc płyta wciąż czeka na przesłuchanie.
a "One caress" bije kolejne rekordy - nie pamiętam czy miales w tym roku utwór dłużej na szczycie. Zatem mozna obstawiac w ciemno że w podsumowaniu roku będzie na miejscu ... Icon_wink2

I znowu z braku czasu muszę serdecznie przeprosic Liliantyrkę Icon_biggrin3 ale juz odpowiadam:
Lilian napisał(a):ooo super
to w takim razie ja się ciesze sie ze zainteresowanie DM rośnie! Znasz tez inne płyty zespołu w czerni?
(to może warto przeprowadzić jakiś fajny depeszowy projekt na forumnie Icon_mrgreen )
najbardziej cenie Depeszów z lat 80-tych głownie z albumów "Some Great Reward"
Black Celebration , Music for the Masses oraz chyba jednak dla mnie najważniejszej Violatora z 90-tego.
A o dziwo moim numerem jeden jest genialny .. Barrel of a Gun .. z Ultry. Icon_biggrin3
23.09.2008 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Aro napisał(a):udałem sie do empiku i za całe 24,99 zakupiłem płyte . Choc na początku miałem mieszane odczucia co do aranzacji nowych/starych utworów.
a już się przestraszyłem, że bedziesz sie domagał zwrotu poniesionych kosztów Icon_smile2 Ale ciesze sie bardzo, że Ci się podoba. Dla mnie rewelacja!
Mi najbardziej podobają sie: Nocne ulice, Na kształ dziecka [ na dziś chyba najlepszy na płycie, ale to się zmienia Icon_smile2], Dlaczego ja, Marmur, Pastelowe, Wariat... No dobra koniec bo to już prawie połowa płyty! No i jeszcze Zamknięte..., ale tu czekam na wersję Renaty Przemyk! I wtedy bedzie się pewnie działo!!! Icon_smile2
Aro napisał(a):Ciesze się z debiutu Maryli., choc płyta wciąż czeka na przesłuchanie.
WARTO! ja też czekałem, podchodziłem jak do jeża Icon_mrgreen , bo lubię Ją z lat 80-tych, a potem raczej już nie bardzo, ale ta płyta - świetna!!!
Aro napisał(a):nie pamiętam czy miales w tym roku utwór dłużej na szczycie.
to już 12 tydzień... Do tej pory Nena była 10 tyg. A podsumowanie... Na liście mam utwory, które są od początku tego roku OC jest tylko od czerwca, wiec gdyby teraz wypadli Icon_mrgreen to nie byłoby szans na ... Icon_wink2

Aro napisał(a):A moim numerem jeden jest genialny .. Barrel of a Gun .. z Ultry.
a na http://www.forum.lp3pl Martyr napisał(a):4. Barrel Of A Gun
a jak dodam do tego, że w tym samym Topie płyta Ultra, była u Martyrki na 1 miejscu, to na 100% będziesz miał tylko wybaczone spóxnienie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.09.2008 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
Wszystkie nowości są juz na chomiku!
Nawet 2 nowości z ... kolejnego notowania Icon_mrgreen
Zapraszam:
nowości

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.09.2008 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #16
Re: 404 MOJA LISTA
Widzę ciekawą nowość:
33 . -- . LOOK NO FURTHER - Dido
bardziej Ci się spodobała niźli singlowa??

A to Ci dopiero Icon_eek2 Takie niskie notowania TEGO zespołu!! Icon_wink2
37 . 34 . THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica

Do Jonathy jeszcze nie dotarłem, ale singlowy duet nie przekonuje mnie raczej:
43 . 44 . KING OF MY LOVE - Jonatha Brooke

Liczę na wysokie notowania tego duetu:
47 . -- . JEJ PORTRET - Bogusław Mec & Anna Maria Jopek
23.09.2008 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
Yacy napisał(a):No dobra koniec bo to już prawie połowa płyty! No i jeszcze Zamknięte...,
Icon_wink2 Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Wszystkie nowości są juz na chomiku! Nawet 2 nowości z ... kolejnego notowania Zapraszam:
Ależ się cieszę. Napewno bedziemy mieć jedną wspólną nowość w przyszłym tygodniu. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 .
A oprócz wymienionych przez Ciebie utworów cenię bardzo też Kwiecień'74 no i .... Łazienkę Icon_wink2 i przyznam ze podoba mi sie wersja Strachów.
Yacy napisał(a):...wiec gdyby teraz wypadli to nie byłoby szans na ... Icon_wink2
wypadną ....a jedzie mi tu czołg ??? Icon_wink2 Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):a jak dodam do tego, że w tym samym Topie płyta Ultra, była u Martyrki na 1 miejscu, to na 100% będziesz miał tylko wybaczone spóxnienie Icon_wink2
To super. Bo troszke Gosia się naczekała Icon_wink2 Przeglądałem także subiektywno/obiektywny Icon_biggrin3 Top Wszech Czasów Lilian http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t=1750 utwór nie załapał sie do TOP 50.
Hmm ciekawe na którym miejscu się znalazł.

EDIT; przepraszam za bardzo miły OT . Choc z drugiej strony właściwie Depeche Mode rządzi na Twojej Mojej Liście , to o OT nie może byc mowy Icon_mrgreen
24.09.2008 09:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
Re: 404 MOJA LISTA
Cytat:02 . 06 . 14 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che <version 15.06>
03 . 05 . 04 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy <radosna-karaoke version>
04 . 03 . 18 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che <bike version>
Icon_lol
Cytat:16 . 14 . 33 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
Skubana dobrze sie trzyma Icon_smile2
Cytat:17 . 16 . 30 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
A to już w ogóle zadziwia, ale bardzo pozytywnie.
Cytat:25 . 25 . 86 . THE FUNERAL - Band Of Horses
Ech... Czasem jeszcze tego posłucham. Fajny kawałek nie powiem, ale nawet mój przebój wszech czasów na liście był ponad dwa razy krócej w zestawieniu Icon_wink2
Cytat:z 24 po 29 tyg. NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
w końcu Icon_wink2
Cytat:37 . 34 . THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
Jak można tak nisko klasyfikowac ten utwór Icon_wink2
Cytat:39 . 45 . OUR LAST SUMMER - Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried and Meryl Streep
Oglądałeś film?

A nowych Starchów jeszcze nie słyszałem, tzn płyty jeszcze nie mam.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
24.09.2008 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
jotem3 napisał(a):33 . -- . LOOK NO FURTHER - Dido
bardziej Ci się spodobała niźli singlowa??
tak !!! Zdecydowanie!!!
jotem3 napisał(a):Do Jonathy jeszcze nie dotarłem, ale singlowy duet nie przekonuje mnie raczej:
mnie też nie dlatego wybrałem inny utwór,

Aro napisał(a):Ależ się cieszę. Napewno bedziemy mieć jedną wspólną nowość w przyszłym tygodniu.
Zamknięte... ? Ciekawe, ciekawe Icon_wink2
Aro napisał(a):wypadną ....a jedzie mi tu czołg ???
nie wiem, nie znam się, w wojsku nie byłem Icon_mrgreen więc gdyby ... Icon_wink2
Aro napisał(a):przepraszam za bardzo miły OT .
czy jakiekolwiek zdanie nt. muzyki może być na tym forum OT? Raczej nie Icon_smile2 Zresztą chyba nie tylko nt. muzyki.

tadzio3 napisał(a):Skubana dobrze sie trzyma
ogólnie Strachy jakoś tak mną zawładnęły... wystarczy spojrzeć na Moją Listę ALbumów, która pojawi się za momencik Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):w końcu
Renata powróci!!! I to już nie długo Icon_smile2 I to z zespołem z powyższego zdania Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):Oglądałeś film?
Mamma Mia! Oczywiście - świetny!!! Inaczej taki kawałek nie miałby u mnie szans. Raczej. Niezły ubaw !!!

tadzio3 napisał(a):37 . 34 . THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
Jak można tak nisko klasyfikowac ten utwór
jotem3 napisał(a):A to Ci dopiero Takie niskie notowania TEGO zespołu!!
jakoś tak... czas zabrać sie za całą płytę... Bo po przesłuchaniu dwa razy odłożyłem ją na "półkę"

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.09.2008 05:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
MOJA LISTA ALBUMÓW nr 404 z 2008-09-22

poz . ub. tydz . ilość tyg . PŁYTA – Wykonawca

01 . 01 . 05 . SONGS OF FAIHT AND DEVOTION (LIVE) - Depeche Mode
02 . NN . 01 . ZAKAZANE PIOSENKI - Strachy Na Lachy
03 . 02 . 05 . POWSTANIE WARSZAWSKIE - Lao Che
04 . 05 . 14 . GOSPEL - Lao Che
05 . 06 . 04 . DAJ MI CHWILĘ - Justyna Steczkowska
06 . 03 . 05 . MUSIC FOR THE MASSES - Depeche Mode
07 . 04 . 27 . AUTOR - Strachy Na Lachy
08 . 08 . 04 . PIŁA TANGO - Strachy Na Lachy
09 . 13 . 07 . JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
10 . 10 . 82 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses

11 . 07 . 04 . AVE - Mirek Czyżykiewicz
12 . NN . 01 . STRACHY NA LACHY - Strachy Na Lachy
13 . 12 . 34 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
14 . 09 . 54 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
15 . 16 . 05 . ETNA - Bajm
16 . 11 . 03 . WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ - Anita Lipnicka
17 . 14 . 02 . THE WORKS - Jonatha Brooke
18 . 15 . 26 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
19 . 18 . 05 . BLACK CELEBRATION - Depeche Mode
20 . 17 . 19 . VIRGINIA EP - The National


debiut Strachów x 2!!! Jesli chodzi o nową płytę, to dla każdego kto choć sporadycznie zagląda na Moją Listę, to nie może być zaskoczeniem Icon_wink2
A SNL? Własnie przed tygodniem dostałem tę płytke na CD!
Po zakupie plyty przeglądając okładkę zauważyłem, że w miejscu gdzie powinni być autorzy No Woman No Cry [ Bob Marley i Vincent Ford] są nazwiska Zygmunt Wilimowski i Ernest Maszczyk Icon_eek2 . Nie wiedziałem co jest grane... Przecież to ewidentnie cover tego utworu ze słowami Grabaża Icon_eek2 Wlożyłem płytę do odtwarzacza... I co? i nie ma na niej najlepszego utworu, najlepszego polskiego coveru piosenki nie-polskiej czyli Hej kobieto po co ten płacz, a na płycie zatytułowanej Figazmakiem Icon_eek2 czyli własnie No Woman No Cry... Zacząlem szukac i trafilem na ten artykuł Icon_smile2 W skrócie powiem, że nie dostali zgody na publikacje tego utworu na płycie Icon_frown Zamiast utworu jest 6 sekund ciszy, a za autorów robią ... piłkarze z zamienionymi imionami Ernest Wilimowski i Zygmunt Maszczyk Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2 dlaczego oni i dlaczego nastąpiła zamiana? nie wiem, ale to nie jest ważne. I do tego tytuł Figa-z-makiem. Dla mnie bomba! I jak tu nie lubić chłopaków Icon_smile2
Być może ktoś znał tą historię, dla mnie to nowość i ... m.in. dlatego SNL-SNL debiutuje. Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.09.2008 06:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości