Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
38 notowanie z 21.09.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):U mnie to na 99% nie, przynajmniej ja tego nigdy nie czytałem.
Na 100% u mnie. Icon_wink2 http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.p...6258#36258
Yacy napisał(a):Icon_redface2 była cała od A do Z? Icon_redface2
Tak, ale nie ma powodu do " Icon_redface2 ". Icon_smile2 Przecież leciała jako tło. Icon_smile2
kajman napisał(a):1. Myślę, że także utwór powinien Mu być znany. Icon_wink2
A całkiem możliwe. Icon_wink2 [Skoro napisał, że nie jest mu znana Modlitwa tych Panów to zrozumiałem, że inną zna. Icon_smile2]
kajman napisał(a):A przy Spencerze chodzi o to, że wypadki z 30 masz zwyczaj zaznaczać na czerwono. I właśnie kolor różni mój zapis od Twojego.
Icon_biggrin3
A bo ja daltonista jestem. Icon_biggrin3
Dzięki!!!
kajman napisał(a):3. U mnie czołowka kończy się w poczekalni, więc stwierdzenie było uprawnione.
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
kajman napisał(a):4. Ależ ja nie mam do Ciebie żadnych pretensji. To po prostu stwierdzenie faktu. Icon_biggrin3
Ja do Ciebie też nie mam. Icon_smile2 Ten komentarz był tylko negatywny z możliwością spodobania utworów Evy. Wiem, że to notowanie jest dla Ciebie wyjątkowo złe, bo pozytywy nikną przy takich negatywach, [cóż to jest awans o np. trzy oczka w poczekalni?] ale jedno pozytywne zdanie, hm? Icon_smile2 Może łatwiej by Ci było to przełknąć jakby te spadki były zrekompensowane spotkaniem z forowiczami... Icon_smile2
Paweł napisał(a):Yacy od czego liczysz?
Yacy nie zdążył na pekaes i musiał wracać samochodem. Icon_wink2
22.09.2008 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. Myślę, że także utwór powinien Mu być znany. Icon_wink2
A całkiem możliwe. Icon_wink2 [Skoro napisał, że nie jest mu znana Modlitwa tych Panów to zrozumiałem, że inną zna. Icon_smile2
a zna zna a teraz przesłuchuje całość "W Hołdzie Tadeuszowi Nalepie" .

PS. Losowo wypadło na "Dbaj o Miłość" Leszka Cichońskiego - świetny utwór .
22.09.2008 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Eva zawładnęła Twoją listą. Mnie cieszą te dalsze pozycje w postaci happysadu, Marka Knopflera, Blackmore's Night , czy Macieja Balcara wraz z Jerzym Styczyńskim

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.09.2008 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Lao bardzo ładnie - nic w dół, kilka do góry Icon_smile2. było pieknie...
Eva naciera. moze cos z tego by mi sie jakos bardziej spodobalo, bo "Chains Of Fool" Icon_wink2 to tak srednio jak na razie.
szkoda, że Serj polecial... A moglem puscic "tam" Icon_razz. next time Icon_smile2.
"Devour" coś slabo Icon_razz.

do zobaczenia, w Proximie czy gdzies tam Icon_wink2.
23.09.2008 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
Re: 38 notowanie z 21.09.2008
Dużo Evy Cassidy z mojej płyty dwóch ostatnich tygodni Icon_smile2
Czy Hipgnosis wydali nową płytę?? Muszę poszukać. Poprzednia bardzo mi się podobała. A ten utwór musi być wyjątkowy, skoro drugi tydzień na pierwszym miejscu... [bo mogę chyba tak powiedzieć, gdyż możnaby Kasi przyznać dożywotnio numer jeden poza jakąkolwiek konkurencją. Co Ty na to?? Icon_wink2]
24.09.2008 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
ku3a napisał(a):Eva naciera. moze cos z tego by mi sie jakos bardziej spodobalo
Bardzo by mnie to ucieszyło.
ku3a napisał(a):"Chains Of Fool" Icon_wink2
Icon_lol Icon_lol
ku3a napisał(a):szkoda, że Serj polecial... A moglem puscic "tam" Icon_razz .
Icon_lol
ku3a napisał(a):"Devour" coś slabo Icon_razz .
W porównaniu z osiągnięciami u Ciebie to faktycznie.
ku3a napisał(a):do zobaczenia gdzies tam Icon_wink2 .
Będę.
jotem3 napisał(a):Dużo Evy Cassidy z mojej płyty dwóch ostatnich tygodni Icon_smile2
Dwa tygodnie temu nie udało misie jej znaleźć, a widziałem że Ty już masz więc codziennie sprawdzałem czy już jest. Icon_smile2
jotem3 napisał(a):Czy Hipgnosis wydali nową płytę??
Niestety nie. To płyta z 2006 roku.
jotem3 napisał(a):A ten utwór musi być wyjątkowy, skoro drugi tydzień na pierwszym miejscu... [bo mogę chyba tak powiedzieć, gdyż możnaby Kasi przyznać dożywotnio numer jeden poza jakąkolwiek konkurencją. Co Ty na to?? Icon_wink2 ]
Dożywotni nie. Icon_wink2 [Ale pomysł sam w sobie świetny. Icon_biggrin3]
24.09.2008 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 522
Dołączył: Aug 2008
Post: #27
 
Faktycznie sporo Ev. Ogólnie soro rzeczy znam (conajmniej wykonawców), co ma taki plus, że jakoś mogę się odnieść do tej listy, bo u niektórych to jak w 20 trafi się 5 rzeczy mi znanych to cud Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.09.2008 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
Miszon napisał(a):Faktycznie sporo Ev.
Bez przesady na razie cztery w pierwszej piętnastce, a pięć w czterdziestce.
Miszon napisał(a):co ma taki plus, że jakoś mogę się odnieść do tej listy
I jak się odnosisz? Icon_wink2
24.09.2008 10:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 522
Dołączył: Aug 2008
Post: #29
 
Pozytywnie Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.09.2008 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Widzę wysyp Evy Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2 , ale SOMEWHERE nie ma :roll: :roll: :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.09.2008 06:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
Konrad, to chyba mój 9 ulubiony utwór na płycie, więc na razie nie. Icon_wink2
27.09.2008 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
abd3mz napisał(a):Konrad, to chyba mój 9 ulubiony utwór na płycie, więc na razie nie

Ja dopiero z całą płytą będę się zapoznawał

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.09.2008 06:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #33
 
Cytat:Yacy nie zdążył na pekaes i musiał wracać samochodem. Icon_wink2
Nie wiem o co kaman ale powiedzmy że się zgadzam. Icon_razz
27.09.2008 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #34
 
kajman? Nie, kajmana nie było. Icon_wink2

Po prostu Yacy był na spotkaniu zlotowo-koncertowym i liczył sekundy do jego początku, a teraz od końca. Icon_smile2 Ja też miałem przyjemność w nim uczestniczyć. Icon_biggrin3
27.09.2008 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości