Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 97 z 19.09.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 97 z 19.09.08
Tak jak podejrzewałem, pierwsze dwa utwory w tym tygodniu były poza zasięgiem konkurencji, chociaż grupa pościgowa atakuje i za tydzień może być różnie. Ale na razie jeszcze ta dwójka rozgrywała walkę między sobą i lepiej wyszło z niej Summers lost.
Natomiast o miejsca 3-13 trwała piekielnie zacięta walka i do ostatniej chwili trwały przetasowania. Do końca nie jestem pewien czy ten lub tamten utwór nie powinien być kilka miejsc wyżej lub niżej. Ostatecznie jednak na najniższym stopniu podium zameldowało się Down to Earth, które w znakomity sposób przezwyciężyło kryzys.
Wydawałosię, że niesamowity powrót Nie zabijaj oznacza obecny kres jego możliwości, a tymczasem utwór zrobił jeszcze krok w górę na 4 miejsce. Tuż za nim też po jednooczkowym awansie Rich kid blues, który razem z Gabrielem zdecydowanie obniżył średni staż utworów w pierwszej piątce.
Na siódmym miejscu pierwszy z wielkich skoków, który można nazwać po części skokiem powrotnym, bo Senamou powraca do Top10, poprawiając jednak o jedno oczko swoje najlepsze osiągnięcie. A tak w ogóle wydawało się, że będzie to znakomity tydzień dla czarnej Afryki, ale okazało się tylko że dla Angelique Kidjo, bo Mysterious ways wykonuje skok jeszcze większy na 19 miejsce. W sumie 2 skoki dają łącznie 37 miejsc w górę (16+21).
W pierwszej dziesiątce jest także nowość. Po dwóch poznanych nagraniach (TDTNC i UIII) byłem trochę rozczarowany, bo utwory całkiem niezłe, ale na tym koniec. Ale na liście Aro pojawiło się All nightmare long i to było właśnie to, co kajmany lubią najbardziej. 8 minut ostrego grania, bardzo ciekawe rytmy i chociaż początek nie zapowiadał aż takich rewelacji, to końcówka po prostu powala. Niewiele brakowało, że byłyby w Top10 dwa debiuty, bo w zeszłym tygodniu I will write peace on your wings and you will fly over the world przyczaiło się w poczekalnii, ale tym razem wystrzeliło do góry i dopiero w ostatniej chwili przegrało walkę o dziesiątkę.
Kolejny weteran przypomina, że nie należy stawiać na nim krzyżyka. To M.I.A. powraca do Top20 po 9-oczkowym awansie. Zresztą w ogóle 3 kolejne miejsca pod koniec drugiej dziesiątki to sfera wielkich awansów. Oprócz Angelique i Avenged także Nocny sufit popisał się sporym skokiem. Zresztą wszystkie nagrania Maryli w tym tygodniu awansowały.
Do Top50 powracają dwa utwory, przy czym zdecydowanie lepiej cztyni to jeden z moich ulubionych kobiecych głosów w trochę dla niej nietypowym utworze Lyra.
Ostatnio niewiele u mnie było nowości, a tym razem zebrało się ich aż 5 przy czym między drugą, a trzecią z nich jest 30 miejsc różnicy. Do tej pory Fuel mnie nie za bardzo przekonywał, ale Again uczyniło to od razu. Czyżby magia tytułu? Ostatnie dwie nowości przywędrowały z poczekalni. Po przesłuchaniu Sit and wonder gdybym nie wiedział, że pochodzi z tej samej płyty co... to bym nie uwierzył. To po prostu zupełnie inna bajka i to znacznie piękniejsza. A ostatnia nowość to jeszcze inna bajka, tylko że tak w zasadzie to zupełnie nie moja. A jednak w Letter from God to man jest coś, co spowodowało, że utwór jednak załapał się na moją listę.
Wbrew pozorom nie jest łatwo, więc Easy udało się tym razem zadebiutować tylko w poczekalni.
No i jeszcze informacja o największym pechowcu w zestawieniu, bo pewniakiem w 50 było 28 Ghosts IV, a tymczasem ksch spóźnił się z zapostowaniem swojego zestawienia.
1. 2. 22 SUMMERS LOST - Hurt
2. 1. 55 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
3. 11. 10 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
4. 5. 56 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
5. 6. 4 RICH KID BLUES - The Raconteurs
6. 4. 36 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
7. 23. 7 SENAMOU - Angelique Kidjo & Amadou & Mariam
8. N 1 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
9. 3. 51 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
10. 7. 2 EVERYTHING COMES TO YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue
11. N 1 I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
12. 12. 18 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
13. 16. 20 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
14. 13. 15 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
15. 10. 4 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
16. 20. 8 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
17. 28. 57 M.I.A. - Avenged Sevenfold
18. 39. 9 MYSTERIOUS WAYS - Angelique Kidjo
19. 35. 4 NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz

20. 14. 5 WAR - Judas Priest
21. 18. 23 10000 DAYS (WINGS PT 2) - Tool
22. 8. 22 CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
23. 24. 4 FIRST LIGHT - Moonspell
24. 15. 16 THE LOTUS EATER - Opeth
25. 17. 24 SING FOR THE SUBMARINE - REM
26. 21. 3 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
27. 22. 5 POLSKA MIŁOŚĆ - Raz Dwa Trzy
28. 31. 30 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
29. 32. 76 THE FUNERAL - Band Of Horses
30. 42. 10 MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
31. P 23 LYRA - Kate Bush
32. 19. 9 PO DRUGIEJ STRONIE PRZEMSZY - Muariolanza
33. 25. 2 PIGEON DRUMMER - No-Man
34. 36. 2 TOUNKA - Rokia Traore
35. 26. 8 I IDOLIZE YOU - Lizz Wright
36. 43. 10 STAIRWAY TO HEAVEN - Rodrigo y Gabriela
37. 33. 10 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
38. 41. 8 JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
39. 34. 12 J SMITH - Travis
40. 30. 17 BREAKFAST ON THE MORNING TRAM - Stacey Kent
41. N 1 AGAIN - Fuel
42. 45. 48 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
43. 50. 9 SHOCK & AWE - Tribe after Tribe
44. N 1 SIT AND WONDER - The Verve
45. 38. 35 DYBUK - Żywiołak
46. 40. 12 GOODNITE - Melody Gardot
47. 47. 32 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
48. P 12 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
49. N 1 LETTER FROM GOD TO MAN - Dan Le Sac Vs Scroobius Pip
50. 46. 4 TO TAME A LAND - Dream Theater


poczekalnia:
WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
NOW - Mates of State
48. GOLIATH - The Mars Volta
ARA BATUR - Sigur Ros
CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
COME ALIVE - Foo Fighters
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
LONESOME TRAVELLER - Anita Lipnicka & John Porter
SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
LIFE EXPENTANCY - Klone
THE BLIND WALK OVER THE EDGE - Fear My Thoughts
I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone
CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
BĄDŹ JAK METEOR BĄDŹ JAK BŁYSKAŃCE - Made in Poland
DEVOUR - Shinedown
EASY - Anoushka Shankar & Karsh Kale & Norah Jones
HOME - Immanu El
NUDE - Radiohead
STILL NOT OVER YOU (GETTING OVER ME) - Michael McDonald
ABOUT LOVE AND INDIFFERENCE - The Niro
BLESSED - Fady Maalouf
PORCELAIN HEART - Opeth
AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
FUNKY BAHIA - Sergio Mendes & Will.I.Am & Sideah Garrett
CONSPIRE - Antimatter
REACTION - Dead Letter Circus

leżakownia:
9. SAMEJ CIĘ NIE ZOSTAWIĘ - Anna Maria Jopek
27. WE ALL FALL DOWN - iLiKETRAiNS
29. THE FISH AND THE BIRD - Mark Knopfler
37. CITIZEN OF THE PLANET - Alanis Morissette
44. THE ICE HOTEL - Stacey Kent
49. POWIEDZ MI OGNIU - Homo Twist
SCORPION FLOWER - Moonspell
PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
UNFURL - Katatonia
I'VE GOT THE WORLD ON A STRING - Michael Buble
LIGHTS IN THE SKY - Nine Inch Nails
19.09.2008 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
kajman napisał(a):44. N 1 SIT AND WONDER - The Verve

nie wierze własnym oczom Icon_eek2
a jak za tydzień wskoczy do Top 20, to popełnie chyba seppuku (z radości oczywiście i zaskoczenia) Icon_wink2
19.09.2008 08:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
kajman napisał(a):49. N 1 LETTER FROM GOD TO MAN - Dan Le Sac Vs Scroobius Pip

bardzo mi miło, druga lista chyba z tym utworem, gratuluje, i oczekuje wyższej pozycji! Icon_smile2
19.09.2008 08:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Listoholik napisał(a):kajman napisał/a:
44. N 1 SIT AND WONDER - The Verve
nie wierze własnym oczom
a jak za tydzień wskoczy do Top 20, to popełnie chyba seppuku (z radości oczywiście i zaskoczenia)
49. N 1 LETTER FROM GOD TO MAN - Dan Le Sac Vs Scroobius Pip
bardzo mi miło, druga lista chyba z tym utworem, gratuluje, i oczekuje wyższej pozycji!
44. Czemu nie wierzysz. Nigdy źle się nie wyrażałem o Verve tylko o jednym konkretnym utworze. Ale żebyś nie zrobił sobie seppuku przypilnuję, żeby utwór nie awansował tak wysoko. Icon_wink2 A tak na poważnie to tyle jest świetnych moim zdaniem utworów na mojej liście, że będzie mu bardzo trudno.
49. Na pewno tylko na Twojej jest w Top40, bo to kojarrzę z liczenia Forumowej, a często brakuje mi czasu, żeby wgłębiać się w to, co jest niżej. Czy będzie wyższa pozycja. Nie wiem, bo to jednak nie jest typ muzyki, którą lubię.
20.09.2008 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
kajman napisał(a):8. N 1 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
YEAH Icon_exclaim
cieszy mnie jeszcze zmiana na pierwszym, powrot A7X, skok "Nocnego sufitu" i debiut "Sit And Wonder".
20.09.2008 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):8. N 1 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
YEAH Icon_exclaim
cieszy mnie jeszcze zmiana na pierwszym, powrot A7X, skok "Nocnego sufitu" i debiut "Sit And Wonder".
Cieszy mnie, że tyle rzeczy Cię cieszy, chociaż podejrzewam, że lista tego, co nie cieszy byłaby 3 razy dłuższa. Icon_mrgreen
20.09.2008 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):8. N 1 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
YEAH Icon_exclaim
cieszy mnie jeszcze zmiana na pierwszym, powrot A7X, skok "Nocnego sufitu" i debiut "Sit And Wonder".
Cieszy mnie, że tyle rzeczy Cię cieszy, chociaż podejrzewam, że lista tego, co nie cieszy byłaby 3 razy dłuższa. Icon_mrgreen
20.09.2008 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Czy to to Made In Poland, o którym "ja myślę"?
21.09.2008 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
Re: kajman30 nr 97 z 19.09.08
kajman napisał(a):No i jeszcze informacja o największym pechowcu w zestawieniu, bo pewniakiem w 50 było 28 Ghosts IV, a tymczasem ksch spóźnił się z zapostowaniem swojego zestawienia.

leżakownia:
27. WE ALL FALL DOWN - iLiKETRAiNS
LIGHTS IN THE SKY - Nine Inch Nails

Ech... Szkoda utworów, które wypadły przeze mnie /chociaż POCiĄGi po tym, jak wystrzeliły do góry, radziły sobie raczej słabo, a Nine Inch Nails jeszcze słabiej/. Na szczęście drugiego NIN jeszcze u Ciebie nie było, więc mam nadzieję na debiut za tydzień Icon_smile2

Moja prywatna galeria
21.09.2008 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
Gary napisał(a):Czy to to Made In Poland, o którym "ja myślę"?
Dobrze myslisz Gary Icon_wink2 Tylko odrobinę sklad sie zmienił przez te wszystkie lata.
A utwór pochodzi z kompilacji "Wyspianski Wyzwala" i jest na moim chomiku. Icon_smile2

A przy okazji cieszy mnie debiut w poczekalni. Icon_smile2

Ale najbardziej mnie zachwycilo to Kajmanie , że chwyciło Cię 8 miejsce Icon_biggrin3
Taa i przez kilkanascie godzin mielismy wspolnego lidera Icon_wink2 Przyznaje że Summers Lost to genialny utwór .
Cieszy mnie jak zwykle wiele zmian, a jedną z nich jest wysoka pozycja Chromoli. Czy to najwyzsze miejsce utworu ???
W ubiegłym tygodniu miałem tornado w pracy , dlatego odpowiem w aktualnym watku na Twoje pytanie.
Kasia owszem płyta niezła a utwór "Nie zabijaj" spodobał mi sie po dłuższym osłuchaniu Icon_wink2 Natomiast 3DD został pechowcem u mnie , konkurencja go wykończyła i nie da rady juz zadebiutować...chyba Icon_wink2
21.09.2008 09:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
No proszę, dawno nie było w ścisłej czołówce numeru, który by tak bardzo lubił - mam na myśli debiut Metallici. Świetny utwór, najlepszy (chyba) na albumie. Tak samo cieszy mnie SLeepmakeswaves. Niezwykłe przemiany przechodzi twój top ;] Anna Maria już osamotniona w tej najwyższej strefie. Przez debiuty i awanse spadł Peter Gabriel i jego goście, ale ciągle są w 10, choć chyba tak ''dalekie'' miejsce u ciebie nie gwarantuje w żadnym razie walki o czołowe top 3. Przeleciałem szybko okiem w dół listy, a tam też pięknie, bo Verve się pojawia. Niestety ja wybrałem na drugi singiel inny numer i wszystko zależy od mrsapa teraz Icon_razz2, bowiem nie czuję, by moje Rather Be tak ci się spodobało by weszło na listę, choć kto wie, to równie genialny numer, ale chyba za mało mroczny jak na twoją wizję dobrego Verve Icon_smile Zaskoczyłeś mnie tym zapożyczeniem od Rafała numeru 49, ale jak najbardziej pozytywnie, też mi się podoba.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.09.2008 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
Gary napisał(a):Czy to to Made In Poland, o którym "ja myślę"?
Tak, choć to juz tylko 1/2 tamtego składu.

.
21.09.2008 10:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
kajman napisał(a):podejrzewam, że lista tego, co nie cieszy byłaby 3 razy dłuższa.
po co się na tym skupiać Icon_biggrin3
22.09.2008 10:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
kajman napisał(a):4. 5. 56 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
Nieźle.
kajman napisał(a):11. N 1 I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
Ciekawe czy droga tego utworu będzie podobna do pierwszego utworu tego wykonawcy na Twojej liście.
kajman napisał(a):19. 35. 4 NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
Cieszy i trochę zaskakuje, bo to kolejny duży skok tego utworu. Icon_smile2
kajman napisał(a):41. N 1 AGAIN - Fuel
Nie znam. Jeszcze.
kajman napisał(a):44. N 1 SIT AND WONDER - The Verve
To chyba mój numer 3 na płycie.
kajman napisał(a):49. N 1 LETTER FROM GOD TO MAN - Dan Le Sac Vs Scroobius Pip
Patrz 41.
kajman napisał(a):BĄDŹ JAK METEOR BĄDŹ JAK BŁYSKAŃCE - Made in Poland
Szkoda, że zrezygnowałeś z pomarańczowego...
22.09.2008 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):]To chyba mój numer 3 na płycie.

Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać ;]

Zakładam, że dwa pozostałe to coś z tej trójki: Appalachian Springs, Noise Epic oraz I See Houses.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2008 05:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
Słabo jeszcze kojarzę utwory z płyty po tytułach, ale Noise Epic na pewno w tej dwójce jest. Pozostałe dwa byłyby na pewno w czołówce płyty. Icon_smile2 [Dobry jesteś. Icon_smile2]
22.09.2008 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Akurat jeśli podobają ci się płyty, które i ja lubię, to jakoś zawsze bez problemu potrafię prawie dokładnie wskazać twoje ulubione momenty ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2008 06:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
Re: kajman30 nr 97 z 19.09.08
ksch napisał(a):
kajman napisał(a):No i jeszcze informacja o największym pechowcu w zestawieniu, bo pewniakiem w 50 było 28 Ghosts IV, a tymczasem ksch spóźnił się z zapostowaniem swojego zestawienia.
leżakownia:
27. WE ALL FALL DOWN - iLiKETRAiNS
LIGHTS IN THE SKY - Nine Inch Nails
Ech... Szkoda utworów, które wypadły przeze mnie /chociaż POCiĄGi po tym, jak wystrzeliły do góry, radziły sobie raczej słabo, a Nine Inch Nails jeszcze słabiej/. Na szczęście drugiego NIN jeszcze u Ciebie nie było, więc mam nadzieję na debiut za tydzień Icon_smile2
Na razie jeszcze nie wypadły, lecz trafiły do leżakowni, a to oznacza w tym przypadku że w przypadku zapostowania Twojej listy przed ułożeniem mojej (mówiąc w uproszczeniu) jeżeli będą nadal w 30, to wrócą i u mnie.
Na wszelki wypadek dla informacji - w leżakowni obowiązują 2 zasady - jedna dla list nie zapostowanych, druga w przypadku wypadku z różnych miejsc.
22.09.2008 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Aro napisał(a):1. A utwór pochodzi z kompilacji "Wyspianski Wyzwala". Icon_smile2
A przy okazji cieszy mnie debiut w poczekalni. Icon_smile2
2. Ale najbardziej mnie zachwycilo to Kajmanie, że chwyciło Cię 8 miejsce Icon_biggrin3
3. Taa i przez kilkanascie godzin mielismy wspolnego lidera Icon_wink2
Przyznaje że Summers Lost to genialny utwór .
4. Cieszy mnie jak zwykle wiele zmian, a jedną z nich jest wysoka pozycja Chromoli. Czy to najwyzsze miejsce utworu ???
5. Kasia owszem płyta niezła a utwór "Nie zabijaj" spodobał mi sie po dłuższym osłuchaniu Icon_wink2
6. Natomiast 3DD został pechowcem u mnie , konkurencja go wykończyła i nie da rady juz zadebiutować...chyba Icon_wink2
1. Tak w ogóle to z 4 poznanych utworów z Wyspiański zniewala podobają mi się 3, z czego 2 już są na liście i tylko Pustki mnie rozczarowały.
2. Nic w tym dziwnego, bo to naprawdę świetny utwór, jedyny, który naprawdę mi się podoba z 5 poznanych z ostatniej płyty.
3. No ale był u Ciebie na szczycie. Szkoda, że tak mało osób na tym forum podziela naszą opinię o tym utworze.
4. Najwyższe. Już tydzień temu poprawiło poprzednie najlepsze osiągnięcie o 1 oczko.
5. Płyta faktycznie niezła, chociaż strasznie niejednorodna (co bynajmniej nie jest wadą), a Nie zabijaj na niej najlepsze. Ale mnie chwyciło od razu.
6. Można powiedzieć, że u mnie tym razem też było pechowcem, bo konkurencja go wykolegowała z Top10.
22.09.2008 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):1. No proszę, dawno nie było w ścisłej czołówce numeru, który by tak bardzo lubił - mam na myśli debiut Metallici. Świetny utwór, najlepszy (chyba) na albumie.
2. Tak samo cieszy mnie SLeepmakeswaves.
3. Niezwykłe przemiany przechodzi twój top ;] Anna Maria już osamotniona w tej najwyższej strefie.
4. Przez debiuty i awanse spadł Peter Gabriel i jego goście, ale ciągle są w 10, choć chyba tak ''dalekie'' miejsce u ciebie nie gwarantuje w żadnym razie walki o czołowe top 3.
5. Przeleciałem szybko okiem w dół listy, a tam też pięknie, bo Verve się pojawia. Niestety ja wybrałem na drugi singiel inny numer i wszystko zależy od mrsapa teraz Icon_razz2, bowiem nie czuję, by moje Rather Be tak ci się spodobało by weszło na listę, choć kto wie, to równie genialny numer, ale chyba za mało mroczny jak na twoją wizję dobrego Verve Icon_smile
6. Zaskoczyłeś mnie tym zapożyczeniem od Rafała numeru 49, ale jak najbardziej pozytywnie, też mi się podoba.
1. Z tego co do tej pory słyszałem, to też uważam, że najlepszy. I to zdecydowanie. I z tego co wiem, nie będzie to singlem.
2. Mnie także, wydaje mi się nawet lepszy od poprzedniego.
3. Jakie tam osamotnienie. Druga jest już na 9, a to bliziutko.
4. Faktycznie nie gwarantuje, a tydzień temu byłem prawie pewien, że mocno namiesza.
5. Przyznam się, że Rather be jest dla mnie gdzieś pośrodku między Sit a Love. Raczej bez szans u mnie, bo męczy mnie w tym utworze perkusja.
6. Mnie też zaskoczył ten utwór, ale wbrew pozorom nie jestem zamknięty na pewne gatunki muzyki, chociaż bywam przymknięty na pewnych wykonawców.
22.09.2008 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości