Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Black & Club Top 30 Notowanie 1
mawoj93 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 196
Dołączył: Aug 2008
Facebook Last.fm Twitter YouTube
Post: #1
Black & Club Top 30 Notowanie 1
Witam ponownie!
Nie uda się co niektórym zniechęcić mnie do tego forum. Icon_razz W ramach rekompensaty na liście będzie mniej popu a więcej kawałków ambitnych (ale hard rocka się po mnie nie spodziewajcie). Dominować będą jednak moje 2 ulubione gatunki- czyli black music (hip hop, R`n`B, soul) i muzyka klubowa, szczególnie house i trance. Są także starsze kawałki, ale tylko takie, które odkryłem niedawno. Lista będzie się ukazywać raz na tydzień. Dziś wyjątkowo od 30tego do 1szego.

30. Axwell & Bob Sinclar "What A Wonderful World"
29. Ne-Yo "Closer"
28. Mesajah "Każdego Dnia"
27. Tristan Prettyman "Madly"
26. Linkin Park "Leave All Out The Rest"
25. Klaas "Feel The Love"
24. Ich+Ich "Nicht Bringt Ihm Runter"
23. Guru Josh Project "Infinity 2008"
22. Keri Hilson, Timbaland & Sebastian "Miscommunication"
21. Jordin Sparks & Chris Brown "No Air" (Tiesto Remix)
20. Bruce Springsteen "Long Walk Home"
19. Eddie Vedder "Society"
18. Vinylshakerz "Hypnotic Tango"
17. Madcon "Let It Be Know"
16. Katie Melua "Ghost Town"
15. One Republic "Apologize"- wstyd przyznać, ale mistrz raperskiego bitu nie nadaje się do spokojnych brzmień. Wersja oryginalna piosenki jest o wiele lepsza.
14. Cherish & Sean Paul "Do It To It"
13. T.I. "No Matter Why"- ale "Like Your Life" też jest niezłe Icon_lol
12. Kat De Luna "Animal"
11. Jordin Sparks "One Step In A Time"
10. Peter Gabriel "Down To Earth"
9. Armin Van Buuren & Sharon DelAdel "In And Out Of Love"
8. Basshunter "Angel In The Night"
7. The Rasmus "Living In The World Without You"
6. Wyclef Jean, Will.I.Am & Melissa "Let Me Touch Your Button"
5. Cassie "Official Girl"
4. Arash & Helena "Pure Love"
3. Leona Lewis "Forgive Me"
2. Zero Assoluto & Nelly Furtado "Win Or Lose"
1. Usher & Alicia Keys "My Boo"
Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem
18.09.2008 02:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Lider bardzo nieświeży.
Wielu utworów nie znam, mimo to nie czuję, że chciałbym coś poznać. ... Icon_razz oprócz:

mawoj93 napisał(a):4. Arash & Helena "Pure Love"
Oni mieli spory przebój na mojej liście w 2005 r. - "Arash". Daj namiary!
mawoj93 napisał(a):18. Vinylshakerz "Hypnotic Tango"
8. Basshunter "Angel In The Night"
Brrr.... To brzmi jak zły sen.
18.09.2008 02:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mawoj93 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 196
Dołączył: Aug 2008
Facebook Last.fm Twitter YouTube
Post: #3
 
1981, Najłatwiejszą metodą jest włączenie Eski po 5tej. Ale nie sądzę, żebyś to zrobił. Piosenka jest zapewne na YouTube. Jak podobało ci się "Arash" to ten kawałek też się spodoba. Ten sam styl, zresztą również z Heleną. A co do Vinylshakerz i Basshuntera to prościutkie kawałki dance`owe. Ale tytuły rzeczywiście tego nie sugerują.
18.09.2008 03:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
mawoj93 napisał(a):W ramach rekompensaty na liście będzie mniej popu a więcej kawałków ambitnych
Nie widzę powodu, żebyś miał komuś coś rekompensować. Układaj listę tak jak chcesz. Po prostu.
18.09.2008 03:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
mawoj93 napisał(a):Najłatwiejszą metodą jest włączenie Eski po 5tej. Ale nie sądzę, żebyś to zrobił.
Nawet gdybym BARDZO chciał, to i tak to niemożliwe. Icon_mrgreen
18.09.2008 04:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Cytat:13. T.I. "No Matter Why"- ale "Like Your Life" też jest niezłe Icon_lol
"No Matter What" i "Live Your Life"

Nie wiem co myśleć o liście, bo to jest mix zupełnie przypadkowych kawałków z różnych lat. Nie bardzo jarają mnie takie listy szczerze mówiąc Icon_wink2 Co do samej nazwy listy - kiedyś przez kilka miesięcy prowadziłem równoległą do głównego wydania listę The Club & R&B Hot Top 40, taka anegdota ot co. Były tam głównie remixy i jakieś lżejsze utwory, które zresztą w głównym notowaniu też się pojawiały w górnych partiach Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.09.2008 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mawoj93 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 196
Dołączył: Aug 2008
Facebook Last.fm Twitter YouTube
Post: #7
 
Sorry, 1981, nie zauważyłem, skąd jesteś. Ale piosenka musi być na YouTube, sam rippowałem z klipu, jak robiłem składankę fajnych kawałków. Poza tym na Esce nie dają codziennie. Najczęściej dochodzi do wysokiego powrotu, do 1 dyszki, potem spada do 2giej i wypada. Wczoraj akurat było.
aaktt, tych staroci i tak nie jest za dużo. "My Boo" musiałem tu wrzucić. Słyszałem kilka dni temu po raz pierwszy i od tej pory chodzi za mną wszędzie. Jak cię to kłuje w oczy, to wstaw tu sobie w to miejsce "Moving Mountains" i ci będzie aktualne. Ja lubię ten kawałek, ale duet z Alicią jest lepszy. Reszta nagrań pewnie i tak szybko zniknie.
Będą pewnie pytania o Ne-Yo. Słyszałem już "Miss Indepedent", ale nie utrwaliło się w pamięci. Na razie daję "Closer", które jest na większości list. Może dojdzie do zamiany tych kawałków ...
19.09.2008 12:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Nie "Moving Mountains" to nie jest utwór na pierwsze miejsce, to by mnie kuło jeszcze bardziej ^_^

A "My Boo" sam miałem na szczycie przez kilka tygodni w 2004 Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.09.2008 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #9
 
mawoj93 napisał(a):24. Ich+Ich "Nicht Bringt Ihm Runter"
Darzę ich sympatią za Du erinnerst mich an Liebe, szczególnie za teledysk Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
19.09.2008 07:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Black & Club Top 30 Notowanie 2 mawoj93 7 4 529 25.01.2009 09:33 PM
Ostatni post: kleschko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości