Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 33 (13.09.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 33 (13.09.2008)
W pierwszym póki co rezultat 1:1 [w tygodniach na szczycie]. No tak być musiało. Od tego wszechobecnego szumu Sigurowi się błędnik wziął i popsuł, w wyniku czego się on przewrócił... A że leżeć na suficie się nie da, więc na dodatek znalazł się także i pod nim. Jest to jeszcze o tyle bardziej przykre, że 'Med sud i eyrum' miał długą [a wręcz najdłuższą jak dotąd] drogę do miejsca pierwszego. Ale powrotu na tron nie wykluczam. Na razie cieszę się jednak śpiewającą bajkę Elżbietą Adamiak. Ja tam bym tylko tak szybko nie gasiła tej Iskierki, bo bajki tak szybko się nie kończą [z ewentualnym protestem przeciw temu zdaniu raczej nie zamierzam dyskutować - ale jakby co, proszę bardzo, nie trzeba się ograniczać Icon_wink2].
Coldplay wskoczył do pierwszej dziesiątki [tym sposobem mamy tam Ziemię, Niebo i Wzgórza. Wydaje się sielankowo, nieprawdaż?], a tuż za nią dwie kolejne piosenki, które na pewno będą dalej atakować, w tym największy - spodziewany zresztą - skok w tym notowaniu. No to widać pod tym Topowym nocnym niebem ma być jeszcze ogień rozpalony [przy ognisku śpiewa się często Stare Dobre Małżeństwo, więc może powinnam nad tym popracować? Icon_wink2].
Nowości - hm, nie wiem, czy mogę takiego określenia użyć... Wyższą nowość usłyszałam w tygodniu poświęconym Januszowi Kosińskiemu w jednej z Akademii Muzycznych [choć chyba w innej trochę wersji, ale głowy nie dam sobie uciąć], choć na pewno wcześniej już musiałam ją mieć sposobność słyszeć w innych czasach i innych miejscach. No ale chwyciło teraz. Mocno, bardzo. Zwłaszcza w tej pełnej emocji wersji koncertowej. Debiutuje nie za wysoko, bo jakoś tak sama ją stopowałam zastanawiając się w ogóle, czy to tak pasuje, by ją tu umieszczać, by dawać jej szansę bez gwarancji, że poradzi sobie tak, jak powinna - a wtedy wstyd będzie dla mnie Icon_wink2 - no ale jest...w końcu sama w tytule poprosiła, by pozwolić, by to była ona. W nierozłącznej parze z Elvisem Presleyem Icon_smile2.
Druga nowość jest zdecydowanie nowością - Sarah McLachlan, która urzeka mnie swoim głosem, a w tej piosence brzmi bardzo, bardzo ładnie...

Pozwoliłam też sobie włączyć do formy przedstawiania notowania pewien szczegół przynajmniej z jednej tutejszej Listy [nie znam i niestety nie pamiętam wszystkich, więc może jest ich więcej...] i mam nadzieję, że właściciel nie będzie miał nic na przeciwko... Dodałam po nazwie wykonawcy nawias z podaną najwyższą pozycją jaką udało się danemu utworowi osiągnąć. No cóż poradzę, że lubię wiedzieć i widzieć jak najwięcej?... Icon_smile2

Nie wiem czy karmienie chomika jest konieczne... W razie czego będzie wedle potrzeb.

PS. Być może niektórzy chcieliby wiedzieć, że są już ostateczne wyniki meczu sprzed wakacji, w który byłam mocno zaangażowana Icon_biggrin3. 2:0 dla mnie.

Notowanie 33:
01 02 04 07 Przyjdź do mnie dwa - Elżbieta Adamiak (1x)
02 05 05 07 Nocny sufit - Maryla Rodowicz (2)
03 01 03 12 Med sud i eyrum - Sigur Rós (1x1)
04 03 01 12 Godan daginn - Sigur Rós (1x5)
05 04 02 08 Zielona Pani Ziemio - Maryla Rodowicz & Seweryn Krajewski (1x4)
06 06 10 09 Eye In The Sky - Jonatha Brooke (6)
07 08 06 28 Entwined - Jason Reeves (4)
08 11 15 04 Gold In Them Hills - Coldplay (8)
09 09 09 24 Jeszcze, jeszcze - happysad (1x6)
10 07 07 08 Na odległość - Maryla Rodowicz (3)

11 16 30 03 Weatherman - Boo Hewerdine (11)
12 26 NN 02 Sex On Fire - Kings Of Leon (12)
13 14 14 08 Home - Immanu El (13)
14 15 13 33 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki (1x8)
15 10 12 13 Dear God - Avenged Sevenfold (9)
16 12 11 09 Ara Batur - Sigur Rós (7)
17 17 19 04 Darling Pretty - Mark Knopfler (17)
18 22 25 03 I'm The Fool - Mark Knopfler (18)
19 20 24 03 Where In The World - Fish (19)
20 18 16 33 Map Of The Problematique - Muse (3)

21 19 17 21 The End - Jason Reeves (1x4)
22 13 08 08 Nie liczy się nic - Maryla Rodowicz & Andrzej Smolik (2)
23 25 NN 02 13th Star - Fish (23)
24 24 26 04 Ja do ciebie - happysad (24)
25 NN -- 01 Let It Be Me - Elvis Presley (25)
26 23 23 33 Our Shangri-La - Mark Knopfler (2)
27 NN -- 01 U Want Me 2 - Sarah McLachlan (27)
28 21 18 17 Window Blues - Band Of Horses (1x1)
29 29 28 27 Idź swoją drogą - Raz, Dwa, Trzy (6)
30 30 NN 02 Wherever There Is Light - No-Man (30)

wypadły:
27 20 08 Jest cudnie - Maryla Rodowicz
28 27 02 Inni mer syngur vitleysingur - Sigur Rós

legenda:
miejsce w tym tygodniu, miejsce tydzień temu, miejsce dwa tygodnie temu, ilość tygodni w zestawieniu, tytuł, wykonawca, (najwyższe miejsce ew. ile razy na pierwszym)

TeksTop 29:
1. Nocny sufit - Maryla Rodowicz
2. Entwined - Jason Reeves
3. A Night In Summer Long Ago - Mark Knopfler
4. Skłamałabym - Anna Maria Jopek
5. A gdybyśmy nigdy się nie spotkali - Anna Maria Jopek
6. Weatherman - Boo Hewerdine
7. To, co nienazwane - Anna Maria Jopek
8. Kiedy byłem małym chłopcem - Breakout
9. Thank You For Listening - Hurt
10. Gold In Them Hills - Coldplay

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
16.09.2008 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Tak jak w poprzednim notowaniu tak w tym od razu rzuca mi się w oczy jedna nowość - z 27 pozycji, to prawie tak jak Kingsi tydzień temu ;]
Bardzo ładny jest ten numer U Want Me 2, z chęcią sięgnę bo album Best Of który promuje.
Smutno mi z powodu Sigura, tylko 2 tyg. wytrzymał Icon_sad A był to numery, który u mnie sobie radził bardzo ładnie. Jak LEOni poszli w górę. Nie myślałem, że do 12 dojdą. No Man za to balansuje na granicy, ja tak jak pisałem kilka minut temu w poprzednim komentarzu, zapoznam się z nim i może wychwalę, przez co pomoże mu się to utrzymać tutaj ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.09.2008 11:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
neon.ka napisał(a):PS. Być może niektórzy chcieliby wiedzieć, że są już ostateczne wyniki meczu sprzed wakacji, w który byłam mocno zaangażowana . 2:0 dla mnie.
i to jest dla mnie najlepsza wiadomość Twojego notowania [ a właściwie Twoich notowań Icon_wink2] GRATULUJĘ!!!
neon.ka napisał(a):Przyjdź do mnie dwa - Elżbieta Adamiak
bardzo ładny nr 1!!! Jak dla mnie lepszy od poprzednich Icon_redface2 Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Sex On Fire - Kings Of Leon
ależ wystrzelili!!! Jak widziałaś mi też się zaczynają podobać, ale czy aż tak? Nie wiem...
neon.ka napisał(a):U Want Me 2 - Sarah McLachlan
z nowości zdecydowanie wolę ... nowość Icon_mrgreen Mam nadzieję, że będzie duuuużow wyżej!
Cały czas ładnie utrzymuje swe pozycje Maryla - cieszą mnie nr 2 i 10 [mimo niewielkiego spadku to ciągle top10 Icon_wink2]
Inni mer syngur vitleysingur wypada po dwóch tygodniach. Niespodziewajka!!!

Neon.ko, czy listę układasz w dniu kiedy jest datowana czy nirekoniecznie? Pytam bo następne notowanie będzie miało datę 20.09.2008... Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 12:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
neon.ka napisał(a):2:0 dla mnie.
HURRA! Brawo!! Icon_biggrin3

JJ w porządku Icon_wink2. niech jeszcze doczeka do polowy pazdziernika, a wtedy może bedzie jeszcze lepiej Icon_razz.
wow, ale SOF skoczyl Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):wypadły:
27 20 08 Jest cudnie - Maryla Rodowicz
28 27 02 Inni mer syngur vitleysingur - Sigur Rós
uuu, szkoda.
16.09.2008 12:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Smutno mi z powodu Sigura, tylko 2 tyg. wytrzymał Icon_sad
może wróci [choć pisałam już tak o kilku innych piosenkach i żadna nie wróciła], mogłaby wrócić słoneczna jesień [a w zasadzie się zacząć Icon_wink2 ], to pewnie by był element sprzyjający...
saferłel napisał(a):Jak LEOni poszli w górę. Nie myślałem, że do 12 dojdą.
myślę, że zaskoczą Cię jeszcze bardziej, a ja w zasadzie jestem przygotowana na wszystko Icon_wink2
saferłel napisał(a):No Man za to balansuje na granicy, ja tak jak pisałem kilka minut temu w poprzednim komentarzu, zapoznam się z nim i może wychwalę, przez co pomoże mu się to utrzymać tutaj ;]
mam wrażenie, że nie wychwalisz [no chyba że posłuchasz przed samym snem], ale jak najbardziej zachęcam do zapoznania się Icon_smile2 .
Yacy napisał(a):i to jest dla mnie najlepsza wiadomość Twojego notowania [ a właściwie Twoich notowań Icon_wink2 ] GRATULUJĘ!!!
ku3a napisał(a):HURRA! Brawo!! Icon_biggrin3
Icon_biggrin3 dziękuję! sama się też ucieszyłam Icon_smile2
Yacy napisał(a):Neon.ko, czy listę układasz w dniu kiedy jest datowana czy niekoniecznie? Pytam bo następne notowanie będzie miało datę 20.09.2008... Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Icon_biggrin3 mhm, zauważyłam! Myślę, że tym razem ułożę później, bo do samego końca soboty mogą się pozmieniać losy piosenek Icon_wink2
ku3a napisał(a):JJ w porządku Icon_wink2 . niech jeszcze doczeka do polowy pazdziernika, a wtedy może bedzie jeszcze lepiej Icon_razz .
szczerze mówiąc bardziej bym chciała, żeby połowa października pomogła 'DDWD', bo ona zasługuje na dużo więcej, niż tu osiągnęła...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
16.09.2008 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
niech więc upieką dwie piosenki na jednym koncercie Icon_smile2
16.09.2008 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
neon.ka napisał(a):oficjalne wyniki dwóch meczów
Ja wolę "meczy", ale nie jestem pewien czy tak jest poprawnie.
neon.ka napisał(a):Coldplay wskoczył do pierwszej dziesiątki [tym sposobem mamy tam Ziemię, Niebo i Wzgórza. Wydaje się sielankowo, nieprawdaż?],
Nie mogę sobie przypomnieć żadnego ładnego utworu o wodzie...
neon.ka napisał(a):Nie wiem czy karmienie chomika jest konieczne... W razie czego będzie wedle potrzeb.
Chętnie bym poznał tę wersję tego Elvisa. Przywieziesz ją ze sobą? Icon_smile2
neon.ka napisał(a):PS. Być może niektórzy chcieliby wiedzieć, że są już ostateczne wyniki meczu sprzed wakacji, w który byłam mocno zaangażowana Icon_biggrin3 . 2:0 dla mnie.
Dwa do zera to pewnie było po jednym zadaniu. Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):11 16 30 03 Weatherman - Boo Hewerdine (11)
Żeby w sobotę nie padało...
neon.ka napisał(a):19 20 24 03 Where In The World - Fish (19)
20 18 16 33 Map Of The Problematique - Muse (3)
Mam nadzieję, że to nie sugeruje kłopotów z dojazdem. Icon_wink2
18.09.2008 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):Ja wolę "meczy", ale nie jestem pewien czy tak jest poprawnie.
nie jest!
poprawnie jest "meczów".
18.09.2008 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
Spokojnie. Icon_wink2 Kilka minut później już się dowiedziałem. Icon_wink2
19.09.2008 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):Nie mogę sobie przypomnieć żadnego ładnego utworu o wodzie...
Np:
Sex Bomba - "Woda, Woda, Woda"
Live - "Run to the Water"

.
19.09.2008 12:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #11
 
abd3mz napisał(a):Nie mogę sobie przypomnieć żadnego ładnego utworu o wodzie...
tych, które wymienił stavanger, to ja akurat nie znam.
ale moje jedne z ulubionych dwie:
Eric Clapton 'River Of Tears'
Wolna Grupa Bukowina 'Rzeka'
abd3mz napisał(a):Chętnie bym poznał tę wersję tego Elvisa. Przywieziesz ją ze sobą? Icon_smile2
mhm. to może wszyscy ja przy okazji poznają? Icon_wink2 [może każdy by przywiózł jakąś swoją nowość...]
abd3mz napisał(a):Dwa do zera to pewnie było po jednym zadaniu. Icon_biggrin3
właściwie to jedno tylko - zdać Icon_mrgreen .
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):19 20 24 03 Where In The World - Fish (19)
20 18 16 33 Map Of The Problematique - Muse (3)
Mam nadzieję, że to nie sugeruje kłopotów z dojazdem. Icon_wink2
spoko, w końcu droga prowadzi od
neon.ka napisał(a):13 14 14 08 Home - Immanu El (13)
do
neon.ka napisał(a):21 19 17 21 The End - Jason Reeves (1x4)
Icon_wink2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
19.09.2008 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
Cytat:Wolna Grupa Bukowina 'Rzeka'
Jak Rzeka, to też (a może przede wszystkim) Oddział Zamknięty Icon_wink2
Edit: ale to trochę inne klimaty Icon_cool2

.
19.09.2008 12:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
neon.ka napisał(a):może każdy by przywiózł jakąś swoją nowość...
dobra, mam wziąć "Death Magnetic"? Icon_mrgreen
19.09.2008 10:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
neon.ka napisał(a):może każdy by przywiózł jakąś swoją nowość...
a misie raczej nie uda mieć tego co bym chciał... Bo ZAKAZANE PIOSENKI będą dopiero w poniedziałek, chyba żeby w Empiku... Icon_wink2

blisko coraz bliżej Icon_mrgreen
[ Icon_biggrin3 start za 77 165 sec. Icon_biggrin3 ]
[ Icon_lol cel za 97 874 sec. Icon_lol ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.09.2008 11:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
neon.ka napisał(a):[może każdy by przywiózł jakąś swoją nowość...]
Ja raczej zawsze Icon_wink2 mam przy sobie całą swoją listę + największych kandydatów do niej, więc na mnie możecie liczyć. Icon_wink2
Yacy napisał(a):blisko coraz bliżej Icon_mrgreen
[ Icon_biggrin3 start za 77 165 sec. Icon_biggrin3 ]
[ Icon_lol cel za 97 874 sec. Icon_lol ]
O kurcze! to już za chwilę!
19.09.2008 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #16
 
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):może każdy by przywiózł jakąś swoją nowość...
dobra, mam wziąć "Death Magnetic"? Icon_mrgreen
Kuba, czyżby w najbliższym notowaniu debiutowały u Ciebie wszystkie piosenki z tej płyty? jak tak, to pewnie że bierz! Icon_mrgreen

[formaty mp3 też dozwolone Yacy! Icon_smile2 ]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
19.09.2008 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
neon.ka napisał(a):[formaty mp3 też dozwolone Yacy! ]
wiem, wiem Icon_lol

blisko coraz bliżej Icon_mrgreen
[ Icon_biggrin3 start za 46 803 sec. Icon_biggrin3 ]
[ Icon_lol cel za 67 509 sec. Icon_lol ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.09.2008 07:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Lubię tu zaglądać, bo zawsze jest bardzo przyjemne zestawienie. Icon_smile2 Jest Coldplay, happysad, Jonatha Brooke, Makowiecki, Knopfler, więc jest komu kibicować Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.09.2008 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości