Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
403 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
403 MOJA LISTA
Notowanie 403 z 2008-09-15

[ Icon_lol DOMOWE Icon_lol ]

poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 14 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 02 . 09 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAC STĄD - Strachy Na Lachy
03 . 04 . 17 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
04 . 05 . 09 . SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
05 . 10 . 03 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy
06 . 07 . 13 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
07 . 06 . 18 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
08 . 08 . 07 . I DON'T WANT TO TALK ABOUT IT - Ive Mendes
09 . 03 . 15 . CZAS - Justyna Steczkowska
10 . 15 . 05 . GHOST TOWN - Katie Melua

11 . 11 . 11 . SOCIETY - Eddie Vedder
12 . 09 . 10 . THE RIP - Portishead
13 . 12 . 06 . NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
14 . 14 . 32 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
15 . 13 . 18 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
16 . 16 . 29 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
17 . 21 . 08 . OUTSIDE - Lunascape
18 . 19 . 16 . DUSZA ISKIER - Big Day
19 . 23 . 04 . SPIT IT OUT - I Am X
20 . 18 . 31 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald

21 . 17 . 59 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
22 . 27 . 02 . U WANT ME 2 - Sarah Mclachlan
23 . 24 . 04 . POEM ROUGE - Gare Du Nord
24 . 22 . 29 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
25 . 25 . 85 . THE FUNERAL - Band Of Horses
26 . 29 . 02 . AM I A GOOD MAN - Band Of Horses
27 . 26 . 07 . ALRIGHT - The Subways
28 . NN . 01 . FREE FALLIN' - John Mayer
29 . 30 . 02 . CIGARETTES - Russian Red
30 . NN . 01 . I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone

Statystyka TOP30:
Nowości: 2 Skoki: 12 Spadki: 9 Pozostało: 7

Moje wypadki z TOP30:
z 20 po 08 tyg. CHŁOPACY - Lao Che
z 28 po 11 tyg. WAKING IN THE DARK - Hatifnats

MOJA POCZEKALNIA


31 . 40 . COME TO NEW YORK - Paramount Stles
32 . 34 . NA ODLEGŁOŚĆ - Maryla Rodowicz
33 . -- . NIE DO PRZEWIDZENIA - Big Day
34 . 32 . THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
35 . 35 . RAIN ON ME - Cyndi Lauper
36 . 33 . WYJEDŹ ZE MNĄ - The Calog & Natalia Grosiak
37 . 37 . I WONT LET YOU DOWN - The Subways
38 . -- . SEX ON FIRE - Kings Of Leon
39 . 46 . EVERYTHING COMES FROM YOU - Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue
40 . 43 . FAKE EMPIRE - The National

41 . 42 . GERALDINE - Glasvegas
42 . 36 . CALL TO THE PAST - Orchid
43 . 38 . STANDING NEXT TO ME - The Last Shadow Puppets
44 . -- . KING OF MY LOVE - Jonatha Brooke
45 . -- . OUR LAST SUMMER - Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried and Meryl Streep

46 . 45 . THE ONLY ONE - The Cure
47 . 41 . MANY SHADES OF BLACK - The Raconteurs
48 . 44 . ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
49 . 47 . LONG WALK HOME - Bruce Springsteen
50 . 48 . BELIEVE – Staind

Polska Piosenka Tygodnia
Katarzyna Groniec - Krzyżówka

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Sarah McLachlan - Adia

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
komentarz dziś mocno okrojony Icon_wink2

Ostatnio pisałem, że Strachy miały najbliżej do fotela lidera. A w tym tygodniu One Caress miało najmocniejszą pozycję z dotychczasowych 11 wygranych Icon_smile2 Także Strachy muszą jeszcze poczekac na lidera.

Nowości w poczekalni:
NIE DO PRZEWIDZENIA - Big Day - drugi singel na Polskę Północną z ostatniej płyty Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
SEX ON FIRE - Kings Of Leon - singel ze świetnej płyty, która już bardzo mi się podoba Icon_wink2
KING OF MY LOVE - Jonatha Brooke - z gorącej jeszcze płyty- dzięki Panie Marku!!! - też tylko mój singel, bo singel oficjalny mnie nie przekonał Icon_wink2
OUR LAST SUMMER - Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried and Meryl Streep - z filmu-musicalu MAMMA MIA, polecam [i film i muzykę]

[na chomiku za jakieś 20 minut Icon_wink2]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
Cytat:45 . -- . OUR LAST SUMMER - Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried and Meryl Streep
niezła ekipa Icon_wink2
Yacy napisał(a):NIE DO PRZEWIDZENIA - Big Day - drugi singel na Polskę Północną z ostatniej płyty Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Cytat:[na chomiku za jakieś 20 minut Icon_wink2 ]
sprawdzę jutro Icon_wink2

.
16.09.2008 12:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Fajnie, że Kingsi ci się podobają. U mnie też wysoko, ale nawet z Metallica przegrywają w topie płyt w tym roku Icon_biggrin Czekam na dalsze efekty. Szczególnie liczę na coś z początku płyty (Closer, Use Somebody) - ale spokojnie, wiem, wiem, Sex musi zrobić swoje Icon_biggrin

Depeche Mode robią podobno konferencje 6 października czy jakoś tak (teraz chwilowo nie jestem super na bieżąco, SHAMEX10) i będzie tam trasa podona...jak będzie w setliście One Carres i zagrają w Spodku jeden z koncertów to może się spotkamy co Icon_razz2?

Przyznam, że tzw ''głównych nowości'' nie kojarzę, czy też nie znam, z tymi spoza 30 dużo lepiej. Jest Glasvegas!, którego wcześniej nie zauważyłem. Fajnie....to jest nadzieja rocka brytyjskiego, serio. Mogą być wielcy, choć na razie mają dobry album, ale to tak na początek.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.09.2008 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):04 . 05 . 09 . SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
Nieźle się trzyma Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):17 . 21 . 08 . OUTSIDE - Lunascape
Yacy napisał(a):29 . 30 . 02 . CIGARETTES - Russian Red
U mnie w najnowszym notowaniu, radzą sobie lepiej... Icon_smile2
16.09.2008 12:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
saferłel napisał(a):jak będzie w setliście One Carres i zagrają w Spodku jeden z koncertów to może się spotkamy co Icon_razz2?
tak wiem o konferencji i myślę że i bez OC nie jest to wykluczone [nasze spotkanie ] Icon_smile2 tylko czemu Spodek Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 12:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
koszMAREK napisał(a):U mnie w najnowszym notowaniu, radzą sobie lepiej...
wiem i baaaaaaaaaaaardzo mnie to cieszy Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 12:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):jak będzie w setliście One Caress i zagrają w Spodku jeden z koncertów to może się spotkamy co Icon_razz2?
[wiem ze pytanie nie bylo do mnie, ale chyba mnie poniosło i nie mogłam sie powstrzymac Icon_mrgreen ]
jak dla mnie to niekoniecznie przy "One Caress" moglibyśmy sie spotykac, hm? Co powiesz na "Lillian" albo "Martyr"? Icon_mrgreen
16.09.2008 12:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #9
 
no i nie zdążyłam na poprzednie notowanie... za to ze wszystkiego się ucieszę podwójnie Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 .
ciekawe, jaką wiedzę przekazaliby sobie dwaj najwięksi rekordziści ostatnich kilku miesięcy utrzymywania na 1 miejscu jednego utworu na ten temat, gdyby przyszło im się spotkać... Icon_wink2 Icon_wink2
nowe SnL ostro w górę... a mnie jakoś nie ruszyło, i nie wygląda, żeby miało... Icon_confused2 Icon_confused2
a jak patrzę, jak dzielnie trzyma się u Ciebie 'Window Blues', to aż mi głupio, że u mnie tak cienko Icon_frown Icon_frown Icon_wink2 Icon_wink2
Sarah McLachlan, ładna, prawda? [pytanie retoryczne Icon_razz Icon_razz ]. Do pierwszej dyszki pewnie dotrze! A zaraz za nią Gare Du Nord - i chociaż oni akurat raczej na pewno tam nie dadzą rady, to ja już się bardzo, bardzo cieszę z tego, że pojawili się w tej trzeciej dziesiątce! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Nowości z 30-tki nie znam ale postaram się poznać Icon_smile2 Icon_smile2 . Nowość z poczeklani znam tylko jedną, więc z niej na razie się ucieszę najbardziej - oby w przyszłym tygodniu awansowali przynajmniej o 8 oczek!
do następnego notowania! do następnego notowania! Icon_mrgreen Icon_mrgreen

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
16.09.2008 01:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
stavanger napisał(a):
yacy napisał(a):45 . -- . OUR LAST SUMMER - Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried and Meryl Streep
niezła ekipa Icon_wink2
ano niezła, może nie do końca wokalnie i sam nie wiem na co stać ten kawałek... Ale... Film - mimo, że przed seansem nie byłem pewien do końca wyboru Icon_wink2 - bardzo mi się spodobał. I jakoś ten letni obrazek zapadł mi najbardziej w pamięci. A, że na dworze już właściwie jesień...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 08:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
neon.ka napisał(a):jaką wiedzę przekazaliby sobie dwaj najwięksi rekordziści (...) gdyby przyszło im się spotkać...
hmm... zabrzmiało tajemniczo i obiecująco... Trzeba koniecznie uczynić coś w tym kierunku Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):a jak patrzę, jak dzielnie trzyma się u Ciebie 'Window Blues', to aż mi głupio, że u mnie tak cienko
tu odpowiem tak jak Ty w przypadku Gare Du Nord Icon_smile2 Tym bardziej że BOH u Ciebie jednak było na szczycie a GDN u mnie [jeszcze] nie Icon_wink2
neon.ka napisał(a):do następnego notowania! do następnego notowania!
następne będzie pokoncertowo-[po]wyjazdowe, więc może być ciekawie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 08:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Krzemień Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
 
Kibicuje SnL Icon_razz Niech trzymają te wysokie pozycje.

Let's rock the world!
16.09.2008 08:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Lilian napisał(a):
saferłel napisał(a):jak będzie w setliście One Caress i zagrają w Spodku jeden z koncertów to może się spotkamy co Icon_razz2?
[wiem ze pytanie nie bylo do mnie, ale chyba mnie poniosło i nie mogłam sie powstrzymac Icon_mrgreen ]
jak dla mnie to niekoniecznie przy "One Caress" moglibyśmy sie spotykac, hm? Co powiesz na "Lillian" albo "Martyr"? Icon_mrgreen

To ja proponuje jeszcze do tracklisty SAFERŁELA Icon_razz2 A te dwie twoje propozycje, jak najbardziej, tylko kurczę, jak zmieścić te wszystkie największe piosenki w taki krótki set, gdyby grali jak Kjur po 40 numerów to może może ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.09.2008 09:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Lao pieknie Icon_smile2. czy za tydzien bedzie jeszcze piekniej? Icon_mrgreen
troche Ci zazdroszcze takich wynikow "Szklanej gory"...
ciekaw jestem Jonathy.

the final countdown: 4 Icon_mrgreen .
16.09.2008 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #15
 
Patrząc na czołówkę listy widzę, że jesteś stały w uczuciach. Icon_wink2
Nie wiem dlaczego spada Metallica - ten utwór jest rewelacyjny!.
Fajny debiut na 45. Icon_smile2 Widziałem film, faktycznie wart polecenia. Icon_biggrin3
16.09.2008 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #16
 
Patrząc na czołówkę listy widzę, że jesteś stały w uczuciach. Icon_wink2
Nie wiem dlaczego spada Metallica - ten utwór jest rewelacyjny!.
Fajny debiut na 45. Icon_smile2 Widziałem film, faktycznie wart polecenia. Icon_biggrin3
16.09.2008 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
m@rek napisał(a):Patrząc na czołówkę listy widzę, że jesteś stały w uczuciach. Icon_wink2
Jeśli chodiz o OC to zdecydowanie Icon_wink2 to już po raz 11 - zdecydowany rekord!!!
m@rek napisał(a):Nie wiem dlaczego spada Metallica - ten utwór jest rewelacyjny!.
bo Big Day i Maryla były lepsze w tym tygodniu Icon_mrgreen
Jakoś nie mam kiedy tak na poważnie przysiąśc nad płytą. Tylko tyle co słyszę w Trójce ten kawałek.... Płytę słuchałem chya tylko 2 razy w całośći, myślałem że pojawi się UIII, a jak przyszło do układania listy to nie weszło...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 12:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #18
 
ku3a napisał(a):the final countdown: 4 Icon_mrgreen .
days Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

btw - Yacy tez chyba lubi liczyc Icon_wink2
16.09.2008 01:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Chyba już się nie doczekam A my na szczycie.
Z nowości w 30 jednej u mnie niewiele zabrakło, a druga, niższa jest w mojej poczekalni, czyli akurat tutaj świetnie.
39 . 46 . EVERYTHING COMES FROM YOU - Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan
To już czwarta na tym forum wersja zestawu wykonawców tego utworu. Icon_mrgreen
16.09.2008 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
kajman napisał(a):Chyba już się nie doczekam A my na szczycie.
a wyjeżdżasz gdzieś w ciągu najbliższych miesięcy Icon_wink2
kajman napisał(a):To już czwarta na tym forum wersja zestawu wykonawców tego utworu.
nie, nie. Już poprawiłem! W trakcie wklejania uciekło mi dwoje wykonawców... Jakos nie pasuje mi tu Peter Gabriel, a nie mogę nigdzie znaleźć 100% pewnej informacji.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 04:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości