Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 914 - 14.09.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 914 - 14.09.2008
W tym tygodniu miały miejsce 2 wydarzenia, oprócz ktorych muzycznie nic innego się nie liczyło. Metallica! Premiera pierwszej od pieciu lat plyty ulubionego zespolu, to musialo byc wielkie wydarzenie. Plyta odebrana ze sklepu juz w piatek i wieczorem pierwsze sluchanie w wielkim skupieniu. Nie pamietam kiedy ostatnio w ten sposob celebrowalem sluchanie plyty. Polozylem sie na lozku, obok siebie miskę z winogronami i wcisnąłem "play". I sluchalem... Po pierwszych przesluchaniach opinia jest jednoznaczna - jest znakomicie! Jest ciężko, jest mocno, jest jak za dawnych lat, jest jak oczekiwalem! Jest cudnie. Debiut na czwartym miejscu, bo konkurenci mają jeszcze tą przewagę, że dobrze już znam materiał i podoba mi się wiekszosc kawalkow. Taki na przyklad Scars On Broadway - no po prostu super plyta! W kazdym kawalku fajne pomysly i choc jednak daleka od stylu System Of A Down, to z drugiej strony nie da sie od tego calkowicie uciec jak sie slyszy glos Darona.

I druga najwazniejsza rzecz w poprzednim tygodniu - koncert Lao Che w ogrodku trojkowym na rozdanie Mateuszy! Po pierwsze Lao Che, po drugie koncert, po trzecie Trójka - czegóż chcieć wiecej?! Na dodatek byl to koncert ekskluzywny, połączony z bankietem, pod sceną razem ze mną skakało 7 osób. I jak tu się nie czuc wyjatkowo?! Jak tu sie nie czuc, że jest się jednym z najwazniejszych odbiorców koncertu?! Z plyty "Gospel" zagrali 8 numerów, a wiec dokladnie 2/3 albumu. To co nie zostalo zagrane, na mojej liscie niestety stracilo, bo inni zbyt mocno nacierali. Po kilku tygodniach przerwy do dziesiatki wraca "Hydropieklowstapienie", a "Bóg zapłać" znowu dokonuje niemozliwych rzeczy - wraca na podium! Płyta oczywiscie na pierwszym miejscu, po raz 20. pod rząd Icon_exclaim Jest to wyrownanie rekordu, ktory zapewne niektorzy z Was pamietają, bo pobity został niedawno, a jest autorstwa płyty "Rudebox" Robbiego Williamsa. Wiecej razy na pierwszym, 22, było "Get A Grip" - Aerosmith, no ale nie pod rząd. A co za tydzien na pierwszym? To bedzie prawdziwa wojna! Wydawaloby sie, że Metallica jak taran wpadnie na pierwsze, ale chyba wszyscy wiedzą co potrafi "Gospel", a co wiecej ponownie dostanie potężny zastrzyk w postaci koncertu! W sobotę idę, a właściwie jadę, by po raz kolejny zobaczyć ich na żywo.

W tym tygodniu tylko jedna nowość. Trochę bym się pośmiał jakby mi ktos kilka miesiecy temu powiedział, że Maryla Rodowicz bedzie sobie bardzo dobrze radzic na mojej liscie, a tymczasem tak własnie sie dzieje! "Jest cudnie" było w pierwszej dziesiatce, a teraz na liscie pojawia sie kolejna piosenka, "Nocny sufit". Nie od razu mnie wzięło, ale przeciez nie musi. Myślę, że na jesień jak znalazł. No i na jesień jeszcze płyta - Sigur Rós. Jednak oplacalo sie przesluchac kilka razy, a nie odrzucac po pierwszym Icon_smile2.

Notowanie 914:

01. 01. 11. 11. Carolina Drama - The Raconteurs
02. 03. 02. 02. Devour - Shinedown
03. 06. 19. 19. Bóg zapłać - Lao Che
04. 04. 06. 06. Love Is Noise - The Verve
05. 09. 02. 02. Sex On Fire - Kings Of Leon
06. 02. 03. 03. Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
07. 08. 17. 17. Czarne kowboje - Lao Che
08. 05. 09. 09. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
09. 10. 18. 18. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
10. 11. 18. 01 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che

11. 07. 21. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
12. 14. 04. Hiszpan - Lao Che
13. 18. 04. The Day That Never Comes - Metallica
14. 22. 02. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
15. 13. 13. Gobbledigook - Sigur Rós
16. 12. 09. Many Shades Of Black - The Raconteurs
17. 15. 20. Violet Hill - Coldplay
18. 16. 19. Hammerhead - The Offspring
19. 28. 02. Inní mér syngur vitleysingur - Sigur Rós
20. 24. 09. Almost Lover - A Fine Frenzy
21. 17. 11. Society - Eddie Vedder
22. 19. 12. Half-Truism - The Offspring
23. 20. 58. M.I.A. - Avenged Sevenfold
24. 21. 08. Wonderful Life - Carrion
25. 23. 15. Mamo, mój komputer jest zepsuty - Cool Kids Of Death
26. 25. 38. Alexander - Myslovitz
27. 26. 14. Jest cudnie - Maryla Rodowicz
28. 38. 03. Stepping Stone - Duffy
29. 33. 06. A Lot Like Me - The Offspring
30. 27. 19. Salute Your Solution - The Raconteurs
31. 30. 38. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
32. 29. 05. 40:1 - Sabaton
33. 31. 17. The Age Of The Understatement - The Last Shadow Puppets
34. 32. 19. You Don't Understand Me - The Raconteurs
35. 35. 05. Remember Tomorrow - Metallica
36. 34. 15. Nostradamus - Judas Priest
37. 36. 28. Hemorrhage (In My Hands) - Fuel
38. NN. 01. Nocny sufit - Maryla Rodowicz
39. 46. 02. Lie Lie Lie - Serj Tankian
40. 44. 53. Długa droga w dół - Happysad
41. 48. 09. Stairway To Heaven - Rodrigo y Gabriela
42. 37. 10. Noc Kupały - Żywiołak
43. 40. 12. I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend How To Dance With You - Black Kids
44. 41. 32. Sky Is Over - Serj Tankian
45. 43. 07. Bones - Editors
46. 45. 07. 1980 - Koniec Świata
47. 50. 33. Wracam do domu - Justyna Steczkowska
48. 42. 09. It Was You - Deadbolt
49. 49. 42. The Bleeding - Five Finger Death Punch
50. 47. 15. Alice, musisz przestać palić - Czarno-Czarni

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

39. 09. Warwick Avenue - Duffy

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Kolejne dziesiatki - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w piecdziesiatce.

Lista płyt. Notowanie 902:

01. 01. 24. 24. Gospel - Lao Che
02. 04. 04. 04. Scars On Broadway - Scars On Broadway
03. 02. 12. 12. Rise And Fall, Rage And Grace - The Offspring
04. NN. 01. 01. Death Magnetic - Metallica
05. 03. 16. 13. Consolers Of The Lonely - The Raconteurs
06. 06. 05. 05. There Be Squabbles Ahead - Stolen Babies
07. 09. 36. 06. Nieprzygoda - Happysad
08. 08. 30. 30. Pierwsze wyjście z mroku - Coma
09. NN. 01. 01. MeĂ° suĂ° í eyrum viĂ° spilum endalaust - Sigur Rós
10. 05. 39. 05. Elect The Dead - Serj Tankian
15.09.2008 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #2
 
ku3a napisał(a):... Po pierwszych przesluchaniach opinia jest jednoznaczna - jest znakomicie! Jest ciężko, jest mocno, jest jak za dawnych lat, jest jak oczekiwalem! Jest cudnie. Debiut na czwartym miejscu, bo konkurenci mają jeszcze tą przewagę, że dobrze już znam materiał i podoba mi się wiekszosc kawalkow.
Czyli za tydzień można liczyć na pierwsze debiuty na liście?

.
15.09.2008 02:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):Po pierwszych przesluchaniach opinia jest jednoznaczna - jest znakomicie! Jest ciężko, jest mocno, jest jak za dawnych lat, jest jak oczekiwalem!
Mmmm, narobiłeś mi smaku. Icon_smile2 Jeszcze jej nie mam, ale jak najszybciej postaram się zdobyć. Już po singlowym utworze poczułem, że są to dźwięki jak za dawnych lat, a jaktwierdzisz jeszcze, że cała płyta taka jest to już w ogóle jestem zachwycony. Widzę też, że "The Day That Never Comes" radzi sobie bardzo dobrze, więc chyba zaczyna Ci się naprawdę mocno podobać.
ku3a napisał(a):Scars On Broadway - no po prostu super plyta!
Tym też mnie zaintrygowaleś. Singiel z płyty jest znakomity, ale chciałem poczekać na kolejny by się przekonać, czy inne kawałki będą równie dobre, ale chyba nie będę czekał Icon_smile2
Bałem się, że Happysad po raz ostatni w tamtym tygodniu gościł w twoim top 50, ale na szczęcie tak się nie stało. I RyG podskoczyło.
Koniec Świata raczej bez szans na wyższe pozycje. To może zainteresujesz się np "Piosenką o śmierci"?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.09.2008 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
stavanger napisał(a):Czyli za tydzień można liczyć na pierwsze debiuty na liście?
nie jest to wykluczone Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):Widzę też, że "The Day That Never Comes" radzi sobie bardzo dobrze
cieszę się, że Ty tak myslisz, bo ja pozycja tego kawalka jestem troche rozczarowany Icon_razz. czwarty tydzien i jeszcze nie jest w dziesiatce...
tadzio3 napisał(a):Koniec Świata raczej bez szans na wyższe pozycje
jest jeszcze jedna rzecz, ktora moglaby dać kopa tej piosence... W piątek się okaże... Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):To może zainteresujesz się np "Piosenką o śmierci"?
jedno drugiemu nie przeszkadza. postaram sie zainteresowac Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Tym też mnie zaintrygowaleś. Singiel z płyty jest znakomity, ale chciałem poczekać na kolejny by się przekonać, czy inne kawałki będą równie dobre, ale chyba nie będę czekał
tyle że ja potrzebowałem kilku przesluchań, żeby sie ostatecznie przekonac, więc jakby co, to nie odkladaj po dwoch przesluchaniach Icon_smile2. potem powinno chwycic tak jak nalezy Icon_smile2.
15.09.2008 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
ku3a napisał(a):I druga najwazniejsza rzecz w poprzednim tygodniu - koncert Lao Che w ogrodku trojkowym na rozdanie Mateuszy! Po pierwsze Lao Che, po drugie koncert, po trzecie Trójka - czegóż chcieć wiecej?!
Więcej znajomych osób pod sceną, dłuższy koncert, więcej Powstania Warszawskiego. Icon_wink2
ku3a napisał(a):Po kilku tygodniach przerwy do dziesiatki wraca "Hydropieklowstapienie",
No to duża zaskoczka dla mnie, bo myślałem że jak spadnie z LP3 to u Ciebie też powoli w dół, a tu utrzymanie, utrzymanie i powrót do dziesiątki. Mimo tego, że od dłuższego czasu jest to jeden z mniej ulubionych utworów Lao Che [ale co wywalczyli na mojej liście to ich] to cieszę się z tego powrotu. Icon_smile2
ku3a napisał(a):Płyta oczywiscie na pierwszym miejscu, po raz 20. pod rząd Icon_exclaim Jest to wyrownanie rekordu,
To jeszcze tylko raz...
ku3a napisał(a):chyba wszyscy wiedzą co potrafi "Gospel", a co wiecej ponownie dostanie potężny zastrzyk w postaci koncertu!
Niech ten zastrzyk pomoże...
ku3a napisał(a):38. NN. 01. Nocny sufit - Maryla Rodowicz
Icon_smile2
A płyta przesłuchana? Icon_smile2
ku3a napisał(a):09. NN. 01. 01. Með suð í eyrum við spilum endalaust - Sigur Rós
Nie wiem dlaczego, ale ja widzę nieprawidłowo. Powinno być: MeĂ° suĂ° í eyrum viĂ° spilum endalaus.
15.09.2008 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):A płyta przesłuchana?
nie-e Icon_razz
ale chyba w koncu trzeba bedzie.
abd3mz napisał(a):Nie wiem dlaczego, ale ja widzę nieprawidłowo. Powinno być: Með suð í eyrum við spilum endalaus.
no wlasnie nie wiem o co chodzi.
napisane przez Ciebie jest dobrze, a u mnie niedobrze...
probowalem to naprawiac i edytowac, ale nie dalo rezultatu. sprobuje jeszcze z domu.
15.09.2008 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
 
The Verve i Lao , oby za tydzień wyżej Icon_mrgreen
M.I.A. już 58 tyg. czy kiedyś ci sie znudzi? Icon_smile2
15.09.2008 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
ku3a napisał(a):jest jeszcze jedna rzecz, ktora moglaby dać kopa tej piosence... W piątek się okaże...
Icon_mrgreen U mnie ostatni sobotni wieczór bardzo pomógł tej piosence Icon_cool2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.09.2008 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
ku3a napisał(a):47. 50. 33. Wracam do domu - Justyna Steczkowska
Wraca do góry wow!!! Icon_smile2
ku3a napisał(a):10. 11. 18. 01 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
Wraca do top10 wow!!! Icon_smile2
ku3a napisał(a):40. 44. 53. Długa droga w dół - Happysad
Wraca i wraca na drogę w górę Icon_smile2 świetnie!!!
ku3a napisał(a):14. 22. 02. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
szkoda, że nie wzięły Cię Pastelowe, tak po prostu Icon_wink2
A Metallica powolutku, powolutku... I za tydzien zmasowany atak? Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.09.2008 08:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #10
 
ku3a napisał(a):Jest ciężko, jest mocno, jest jak za dawnych lat, jest jak oczekiwalem! Jest cudnie.
Jeszcze nie mialam okazji przesłuchac, może tak jak Ty czekałam dotad na całą płyte Icon_wink2 ale drugi bardziej życiowy powód ... chroniczny niedobór czasu :-> w kazdym rzie bardzo jestem ciekawa tej płyty i po Twojej recenzji widze ze warto sie zabrac za słuchanie Icon_wink2 Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):14. 22. 02. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
świetny awans!!! Icon_biggrin3
super ze takiego kopa dostało pomimo ze to dopiero drugi tydzien na liście Icon_biggrin3
hm ... hm... moze powinnam sie przyznac :-> na moja liste tez by trafiło gdyby nie tekst :roll: Icon_redface2 ale moze kiedys zmienie zdanie i bedzie jeszcze szansa dla tej piosenki Icon_smile2
a w Twoim przypadku? jak to sie stało ze tak Cie złapało akurat to?
super ze Strachy dostana kolejne wsparcie w drużynówce Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):W sobotę idę, a właściwie jadę, by po raz kolejny zobaczyć ich na żywo.
to może tez się spotkamy? Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
15.09.2008 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Yacy napisał(a):A Metallica powolutku, powolutku... I za tydzien zmasowany atak? Icon_mrgreen
przygotowują grunt Icon_smile2
Lilian napisał(a):a w Twoim przypadku? jak to sie stało ze tak Cie złapało akurat to?
muzycznie ogromnie mnie kręci, pozytywnie pobudza i sprawia że dostaję energetycznego kopa. a tekst jakoś tak mi wcale nie przeszkadza Icon_razz. kiedys nie trawilem "Bombonierki"... ale to były calkowicie inne czasy...
Lilian napisał(a):to może tez się spotkamy? Icon_wink2
no nie wiem, bedzie ciezko, tam bedzie bardzo duzo ludzi Icon_mrgreen .
15.09.2008 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Z nowości w 20 nie znam jeszcze tej niższej. Znając Twoją opinię o utworze, który mi się nie podoba i widząc Half-truism na Twojej liście postanowiłem spróbować, chociaż to zespół, którego raczej nie lubię.
Widzę, że coraz więcej z nas wznosi się do góry i ląduje na suficie. Może kolejna Marylka zadebiutuje wkrótce na Forumowej. Ja zdecydowanie byłbym za.
15.09.2008 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #13
 
Ahoj!

* 5/30
* Tak dobrze jeszcze nie było?
* Skok Duffy - słuszny
* "Hiszpan" powoli...Czyzby i ja? Icon_wink2
15.09.2008 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
kajman napisał(a):Z nowości w 20 nie znam jeszcze tej niższej.
hmm, nie bardzo wiem o ktora piosenke Ci chodzi... :roll:
w dwudziestce są 2 nowosci i 1 powrot, ale nizszą z dwoch nowosci jest Sigur...
kajman napisał(a):Ja zdecydowanie byłbym za
ja rowniez nie mam nic naprzeciwko Icon_smile2.
zbyszu napisał(a):* 5/30
* Tak dobrze jeszcze nie było?
jest nieźle Icon_smile2.
ale wciąż nie rewelacyjnie. myslisz, że nigdy nie było lepiej? Icon_smile2
15.09.2008 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):04. 04. 06. 06. Love Is Noise - The Verve
05. 09. 02. 02. Sex On Fire - Kings Of Leon
Niestety tylko 2 wspólne utwory w naszych zestawieniach, ale i tak lubię tu zaglądać!
15.09.2008 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):myslisz, że nigdy nie było lepiej? Icon_smile2
Pewnie było, ale wiesz dobrze, ze ja tutaj gośc bardzo sporadyczny. I nieuwazny Icon_wink2

Wracam do odsłuchiwania List... Icon_wink2
15.09.2008 11:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Bardzo udane to twoje życie koncertowe. Chyba byłeś już na większej ilości koncertów Lao Che, niż ja w ogóle w życiu na jakichkolwiek występach Live, co? Icon_smile

Fajnie, że spodobała się Metallica, pisałem o tym tydzień temu, ale głupio by teraz odnieść się do tego prezentując się jako wizjonera, który przewidział reakcje ;] To było po prostu coś bankowego. Ja czekam na jakąś relacje z tej płyty, znaczy się recenzje ;]
Aha i piękny masz sposób celebrowania słuchania płyt. Winogrono....oczywiście CZARNE? jak na Metallice przystało? ;] Muszę pomyśleć jak ja zaaranżuję co ważniejsze premiery płyt, już głównie w 2009 roku ;]

A teraz sprawy stricte-listowe. Wcale ten koncert nie spowodował jakiegoś zamieszania ze wskazaniem na Lao w czołówce. Z jednej strony się dziwię, ale z drugiej wiem, że oni już trochę tu siedzą.....i pewnie kilka koncertów przed sobą mają jeszcze z twoim udziałem ;]
Gratulację dla Sexu za pobicie najlepszego wyniku Kungsów jak dotąd. Verve się ładnie utrzymało w czołówce. A przyznam że wątpiłem...i wiesz co? Jestem pewny, że na Forth są numery, które Ci się bardziej od tego podobają, więc może przyszłość należeć do Verve. 1 miejsce się marzy.....;]....MI! Icon_biggrin
Metallica jest już tylko o 6 oczek wyżej u ciebie niż u mnie ;] Niesamowicie trzyma się Alexander, tyle lat na karku, a cieszy ;] Zbliża się powolny koniec słynnego The Bleeding. Do 50 ich chyba NAWET SIŁĄ nie przytrzymasz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.09.2008 11:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #18
Re: notowanie 914 - 14.09.2008
ku3a napisał(a):40. 44. 53. Długa droga w dół - Happysad
To już drugi rok na liście Icon_smile2

.
16.09.2008 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #19
Re: notowanie 914 - 14.09.2008
ku3a napisał(a):Metallica! (...) Po pierwszych przesluchaniach opinia jest jednoznaczna - jest znakomicie! Jest ciężko, jest mocno, jest jak za dawnych lat, jest jak oczekiwalem! Jest cudnie.
jakby spojrzeć na to od drugiej strony to nie wróży płycie zbyt dobrze Icon_wink2 Icon_razz
ku3a napisał(a):01. 01. 11. 11. Carolina Drama - The Raconteurs
chociaż cała płyta nie podoba mi się, to to jest utwór, który jako jedyny został ze mną na trochę dłużej. wciąż go mam na odtwarzaczu, więc od czasu do czasu podsłuchuję, ale na razie bez efektów...
ku3a napisał(a):05. 09. 02. 02. Sex On Fire - Kings Of Leon
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 bardzo się cieszę i liczę na jeszcze więcej [będzie ciężko...].
ku3a napisał(a):19. 28. 02. Inní mér syngur vitleysingur - Sigur Rós
ech, przegoń tego drugiego!!! Icon_wink2 Icon_razz
ku3a napisał(a):26. 25. 38. Alexander - Myslovitz
że tak zapytam za jednym z przedpiśców Icon_mrgreen - a płyta cała przesłuchana? Icon_smile2 [piękny wynik, a ja wciąż jestem ciekawa, czy coś innego by mogło też tak chwycić...]
ku3a napisał(a):38. NN. 01. Nocny sufit - Maryla Rodowicz
i znów: Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 świetnie ułożone instrumenty tu są. bardzo bardzo bardzo lubię! [a to zakoczenie, co? Icon_wink2 ]
ku3a napisał(a):40. 44. 53. Długa droga w dół - Happysad
niesamowite! a jak doczeka do połowy października to dopiero się będzie mogło tu dziać!
ku3a napisał(a):Lista płyt. Notowanie 902:
09. NN. 01. 01. Me&eth; su&eth; í eyrum vi&eth; spilum endalaust - Sigur Rós
no nie powiem, żeby mnie to nie zaskoczyło! Icon_eek2 Icon_biggrin3 ale w takim razie chyba co innego mamy na myśli mówiąc o bólu w czasie słuchania muzyki Icon_smile2 trzymam kciuki!

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
16.09.2008 05:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
Lilian napisał(a):
ku3a napisał(a):W sobotę idę, a właściwie jadę, by po raz kolejny zobaczyć ich na żywo.
to może tez się spotkamy? Icon_wink2
ja też chcę!!! weźcie mnie ze sobą :->
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 08:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości