Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #288
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
I właśnie o to chodzi Miszonie. To jest clue. Dostaje się mi, a nie osobom, które mnie realnie skrzywdziły. A za co mi się dostaje? Głównie za to, że: a) mam dobrą pamięć, b) nie wybaczam nieprzeproszonych krzywd, c) domagam się równości i sprawiedliwości społecznej.
A może byś tak Miszonie raczył łaskawie napisać do tych osób, które mnie skrzywdziły, żeby mnie ŁASKAWIE przeprosiły? I zapewniam, że wtedy nie wspomnę o tych rzeczach ani słowa!
I to prawda z tą siatkówką (i nie mało, tylko MNIEJ i bardziej na świecie niż w Polsce), ale o tym od dawna nie pisałem, więc nie wiem, po co to przywołujesz.
AKT! napisał(a):Decyduje większość.
Jeśli większość stoi okrakiem w celu chronienia swoich wyimaginowanych interesów, to w praktyce niczym się to nie różni od liberum veto.
kajman napisał(a):To nie ma nic wspólnego z odwagą. A tym bardziej nie ma mowy od żadnych intrygach. Jeżeli ktoś się źle czuje w jakimś towarzystwie to w nim nie przebywa, a nie przebywa i stara się obrażać innych.
Ale najpierw mówi wszystko wprost.
kajman napisał(a):A niektórzy nie widzą powodów do mówienia. Wolą się wycofać.
A ja nie cierpię tchórzy, którzy później obgadują na boku.
kajman napisał(a):Nikt nic nie zamiatał.
Nieprawda.
kajman napisał(a):Ale w zabawach też bywają pewne reguły. To że wsadziłeś marchewkę do bałwana, którego ulepili inni nie upoważnia Cię do twierdzenia, że lepiłeś bałwana, a marchewkę możesz wsadzić tylko, kiedy lepiący Ci pozwolą.
Dla mnie bezsensowny przykład.
kajman napisał(a):A jeżeli ktoś poczuje się dyskryminowany tym, że tyle razy brał udział w topie a spada za tego, który przychodzi na gotowe.
To znaczy, że: a) nie rozumie, że to tylko zabawa, b) nie rozumie, że każdy chciałby korzystać z korzyści na forum, a nie tylko on c) jest zwyczajnie chamski i niekoleżeński.
kajman napisał(a):To nie ambicje tylko sprawiedliwość społeczna.
Co najwyżej opacznie pojmowana sprawiedliwość społeczna. Sorry, może gdyby ktoś płacił za tę zabawę, to jeszcze bym to rozumiał. Ale my tu wszyscy jesteśmy CHARYTATYWNIE. No dobra, pardon, bo ktoś musi płacić za serwer. To w takim razie przejdźmy z powrotem na darmowy, nie będzie bajerków, ale trudno.
kajman napisał(a):Skoro w pewnym sensie na niego powołałeś pisząc o fochach.
No to chyba czujesz się teraz zadowolony faktem, że całkowicie wyprowadziłeś mnie z równowagi? Możesz sobie teraz bić brawo!

Nie wiem, może czulibyście się szczęśliwsi, gdybyście zabrali mi wszystkie punkty? Bo widzę, że bardzo was to boli, że Sundrajta dał mi punkty. Tylko on mi nie dał ze względu na kolesiostwo, tylko po to, żeby było choć odrobinę sprawiedliwiej. Choć uczciwa prawda jest taka, że kompletnie to problemu nie rozwiązało, a w sumie to niestety stanowiło niebezpieczny precedens. Ech, jak to mawiali starożytni czy tam średniowieczni - nigdy nie wiesz, czy coś, co wyglądało na dobrodziejstwo, nie stanie się przekleństwem...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2018 08:11 PM przez prz_rulez.)
19.09.2018 08:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Horngacher77 - 24.10.2017, 09:02 PM
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 19.09.2018 08:02 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) Dyfeomorfizm 355 8 001 06.04.2022 05:49 PM
Ostatni post: kajman
  Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021) thestranglers 148 4 828 27.04.2021 11:56 AM
Ostatni post: Dyfeomorfizm
  PLMT - trzecia ankieta do głosowania (marzec 2021) thestranglers 53 2 036 29.03.2021 09:50 AM
Ostatni post: thestranglers
  Spis podmiotów Mychartsowych Topów thestranglers 76 6 629 06.10.2020 11:46 AM
Ostatni post: AKT!
  Wykresy popularności Mychartsowych Topów AKT! 4 572 06.08.2020 03:54 PM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania thestranglers 201 10 502 26.08.2019 06:45 PM
Ostatni post: kajman
  Ranking do PLMT thestranglers 2 1 948 08.08.2019 08:19 AM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki thestranglers 0 680 01.10.2018 08:06 PM
Ostatni post: thestranglers
  PLMT - Ankieta do głosowania thestranglers 13 2 529 05.11.2017 03:47 PM
Ostatni post: Yacy
  Nowe zasady wyboru wybierającego w Mychartsowych Topach thestranglers 16 3 174 14.09.2015 05:20 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości