Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #247
RE: Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz
Sundrajta napisał(a):Dobrze, że choć jeden człowiek jej broni, bowiem tę nagonkę na Edytę odbieram jako wręcz zorganizowaną akcję promocyjną, tylko nie wiem dla kogo lub czego
ja też nie wiem.
Może jest mniej obiektywny, bo uwielbiam twórczość Edyty, ale na taką krytykę po prostu nie zasługuje.

Sundrajta napisał(a):Gdyż w żaden sposób nie da się podważyć, że jest to najlepsza polska wokalistka rockowa przełomu wieków!
nie było lepszej w latach 90. (mowa oczywiście o głosach rockowych).

EVENo napisał(a):Napisać coś takiego zaraz pod postem odnoszącym się do Nosowskiej - odważne
kwestia gustu, moim zdaniem Edyta lepiej prezentowała się wokalnie od Nosowskiej w latach 90.

EVENo napisał(a):Akurat Zegar to idealny przykład pozytywnej piosenki, który przez wykonanie Edyty wydaje się być dołujący
serio odbierasz go jako dołujący? Chyba jesteś pierwszą osobą, która tak twierdzi.

Dyfeomorfizm napisał(a):Moja i twoja nadzieja to nudna forma połączona z tekstem idealnym dla koła gospodyń wiejskich
a miałeś nie być hejterem Icon_razz2
biorąc pod uwagę, że to pierwszy hymn WOŚP i hymn powodzi z 1997 r., to raczej słabe to, co napisałeś.
15.11.2020 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz - mr.vingoe - 15.09.2015, 02:59 PM
RE: Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz - Tomekk - 15.11.2020 09:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości