Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 077
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #178
RE: Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz
W moim przypadku, "Szok 'n Show" to jest w ogóle jedna z pierwszych płyt, jakie znałem w swoim życiu, więc powiedzieć, że sentyment, to mało. Icon_wink Obecnie jednak nie określiłbym się jako fan Edyty; Dziecko jest ogólnie przyjemna i ma kilka mocnych strzałów, ale trochę monotonna; Sen jest żywiołowy, ale dość nierówny, a późniejsza twórczość za wyjątkiem "Opowieści" na ogół wydaje mi się nijaka; ani klimatu, ani charakteru.
Swoją drogą jakimś cudem ominęło mnie to ogranie jej piosenek; jedyną, którą słyszałem w radiu naprawdę dużo razy, to "Jenny", która faktycznie nie budzi we mnie już żadnych emocji.

(09.11.2020 11:19 AM)Miszon napisał(a):  Zauważyłem też jeden poważny brak, czyli "Boogie, czyli zemsta słodka jest".
O, to dobrze, że nie jestem sam z tym uczuciem. Icon_wink Tak jak pisałem:
(27.10.2020 12:03 AM)Artur.O napisał(a):  Przypomniałem sobie całą twórczość Edyty i Boogie, czyli zemsta słodka jest wyrosło na jedną z moich ulubionych jej piosenek. Trochę jazzująca, bardzo kąśliwa i taka trochę z humorem, co u Edyty naprawdę rzadkie. Szkoda, że poza zestawem.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
10.11.2020 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz - mr.vingoe - 15.09.2015, 02:59 PM
RE: Mychartsowy Top Edyty Bartosiewicz - Dobromiera - 10.11.2020 04:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości