Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 203
Dołączył: Jul 2014
Post: #152
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Witam Was serdecznie Icon_smile
Tak od kilkunastu dni śledzę wątek i zastanawiam się czy dołączyć do Was czy jednak nie? Icon_twisted
Mam nadzieję, że od września będę miał więcej czasu to może i wartałoby.

Teraz przejdę do plebiscytu ustalającego reguły gry:
1) Przeciw
4:9
2) Przeciw
0:13
3) Przeciw (jestem za całkowitą wolnością przy wyborze swojej dziesiątki z zestawu do głosowania, a nie bym musiał jeszcze pilnować czy obce nowości dostały odpowiednią liczbę punktów)
8:5
4) Za (przy około 20 uczestnikach zabawy już mało prowdopodobne będą manipulacje z wynikami Icon_wink )
7:2
5) Za (ale tylko tydzień na powrót i to wielokrotnie, czyli jeżeli danej piosence przydarzy się wypadek z dwudziestki kolejny raz, to ta reguła wciąż by obowiązywała)
5:5
6) Za (najprostsza punktacja jest najlepsza)
4:3
7) Za (rzeczywiście dwie piosenki jednego wykonawcy to max, tutaj nie budujemy topu konkretnych twórców)
8:0
8) Za
3:0
9) Za (dobry pomysł, pierwsza na forum znajdzie się wyżej - bo wiadomo, że wygra opcja z publicznym głosowaniem Icon_razz )
3:0
10) Aha i nie widzę punktu mówiącego ile czasu jedna propozycja może przebywać w zestawie. Ja optowałbym za sześcioma tygodniami ale pięć też jest do przyjęcia.
1:0 [?]
20.08.2015 02:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Sundrajta - 20.08.2015 02:54 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 323 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości