Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #341
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
1a
2a

.
18.12.2016 04:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #342
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
AA

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.12.2016 04:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #343
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
sewerynkicior napisał(a):Rozumiem, że mój ostatni album nie spotkał się z akceptacją i nie została wysłana żadna wiadomość o zabawie do potencjalnie zainteresowanych osób.
Nie rozumiem o co chodzi w tym zdaniu.
18.12.2016 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #344
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
AB
18.12.2016 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #345
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
a b
18.12.2016 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #346
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
ab

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.12.2016 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
MExpress Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 271
Dołączył: Apr 2012
Post: #347
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Mam nadzieję ze to ostatnie głosowanie w sprawie Classicowej. No wydaje mi się że zasady są dosyć zrozumiałe jak do tej pory, i nie widzę potrzeby zmieniania czego kolwiek. Jakoś to przecież działa już tyle tygodni i jest ok.

Bez zmian...
AB
18.12.2016 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 512
Dołączył: Dec 2014
Post: #348
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Anonimowi A...udiofile
18.12.2016 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #349
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
1b
2b, ale tutaj przedłużyłbym ten pobyt o chociaż jeden tydzień.
Ewentualnie można by się zastanowić, skoro liczba głosujących jest niezła, czy by nie zwiększyć zestawu głosującego do 20 utworów oraz 2 nowych propozycji od każdego i wtedy można by było wydłużyć główne zestawienie do 30 pozycji, a poczekalnię do pozycji 31-50. Jak szaleć, to szaleć Icon_wink
19.12.2016 07:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #350
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
To zły pomysł. Co za dużo to niezdrowo.
19.12.2016 08:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #351
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Wtedy mielibyśmy w zestawie około 70 utworów. To pierwsza rzecz, która mnie zniechęca. Druga to przy moim podejściu konieczność przesłuchania minimum 20 utworów tygodniowo (a średnio około 30). No i tak sobie myślę, jak to będzie z wrzucaniem dwóch propozycji jak teraz nie wszyscy wrzucają jedną.
19.12.2016 08:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #352
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
a i a

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
19.12.2016 09:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #353
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
a i a
19.12.2016 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #354
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
1 A
2 A

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
19.12.2016 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #355
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Pora się wypowiedzieć w tym temacie. Także jestem przeciw zwiększaniu zestawu do top 30 + poczekalnia 20! Bowiem faktycznie przy dwóch propozycjach od jednego uczestnika, trochę się wszystko zacznie rozmywać...
I jeszcze główne pytania:
1 A
2 A (tylko tu istnieje małe ryzyko, że jeden forumowicz dając wybranej piosence wysoką punktakcję, będzie na siłę utrzymywał w Poczekalni wybrany utwór tygodniami)!

Podobne podejrzenie istniało przy głównej liście (że wystarczy taka punktacja od dwóch osób) ale jak widać przy wzrastającej liczbie chętnych, to ryzyko spada niemal do zera. Icon_lol
19.12.2016 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #356
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta napisał(a):tylko tu istnieje małe ryzyko, że jeden forumowicz dając wybranej piosence wysoką punktakcję, będzie na siłę utrzymywał w Poczekalni wybrany utwór tygodniami
Moim zdaniem jest to całkiem spore ryzyko (a także że np 12-13 punktów od 2 osób na to wystarczy). Mam też wrażenie, że taka sytuacja może zablokować nowym utworom możliwość wejścia do poczekalni (przynajmniej w pierwszym tygodniu). W związku z tym proponuję ankietę uzupełniającą, która może trochę to wyprostować. Przy okazji zwrócę uwagę, że poczekalnia jest właściwie dodatkiem i przynajmniej w moim odczuciu ma służyć do tego, żeby utwory, które nie załapały się do top 20 miały tą szansę więcej niż raz. W związku z tym poddaję pod głosowanie:
1. Poczekalnia pozostaje w składzie 10-utworowym, a nowości dostają tydzień okresu ochronnego (pozostają w zestawie drugi tydzień nawet gdy do poczekalni się nie dostaną).
2. Poczekalnia zostaje zredukowana do 5 utworów, a nowości dostają tydzień okresu ochronnego.
3. Poczekalnia zostaje zredukowana do 5 utworów, ale nie ma okresu ochronnego dla nowości.
4. Poczekalnia pozostaje w składzie 10-utworowym, ale nie ma okresu ochronnego dla nowości.
Uwaga: W sprawie liczebności poczekalni liczymy wybory odpowiedzi 2 i 3 razem, w przypadku okresu ochronnego z kolei razem 1 i 2. W przypadku remisu w którymś z głosować pozostają obecne zasady.
Głosowanie trwa do soboty, 31 grudnia g. 20.00 (może być dłużej, ale nie sądę, żeby ktoś miał głowę i czas do głosowania w Sylwestra). Potem, jeżeli nie pojawi się potrzeba kolejnego głosowania zmiany wchodzą w życie (czyli obowiązują już w notowaniu 70, chyba że uznacie, że dopiero od 71).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.12.2016 06:27 PM przez kajman.)
25.12.2016 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #357
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Pierwsza opcja mi najbardziej pasuje. Icon_idea
Tydzień okresu ochronnego jest dobrym pomysłem, bo pewnie (rzadko, bo rzadko) za drugim razem byłaby szansa wejścia przynajmniej do Poczekalni. A ta powinna być przynajmniej z dziesięcioma miejscami, bowiem mniejsza według mnie niczemu nie będzie służyła.
25.12.2016 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #358
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
nie rozumiem potrzeby głosowania, które przedstawiłeś kajman - uważam że jedno które było wystarczy, więc wypada uznać wynik jego

10 utworów w poczekalni, bez znaczenia na staż - takiej opcji mi brakuje
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.12.2016 05:44 PM przez thestranglers.)
25.12.2016 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #359
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Dokładnie. Podliczmy pierwsze głosowanie i opublikujmy wyniki, zapisując je w regulaminie. To podstawa. Nie ma sensu zaczynać kolejnej ankiety zanim tego się nie zrobi.
25.12.2016 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #360
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Ale według mnie jest to przedłużenie tamtej ankiety bo jej wyniki (zapomniałem napisać, że przeszła opcja z nieograniczonym czasem pobytu w poczekalnii) bo jej wyniki spowodują zmianę sytuacji w zestawieniu. I jeżeli przeprowadziłem tamtą ankietę po głosach dążących do zmiany, to i ta ankieta ma sens jeżeli jest ktoś, kto uważa, że taka zmiana też powinna być.
25.12.2016 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 316 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości