Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #321
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
hehe, ale żeś wymyślił Icon_biggrin no ja daję na maksa swoim a i tak ostatnio poczekalnia to wszystko na co mogę liczyć, więc jestem na nie, ale niech inni się wypowiedzą Icon_smile

poza tym Twój pomysł będzie promował tych którzy nie głosują co tydzień
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.11.2015 07:11 PM przez thestranglers.)
01.11.2015 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 552
Dołączył: Jun 2010
Post: #322
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
(01.11.2015 07:08 PM)thestranglers napisał(a):  hehe, ale żeś wymyślił Icon_biggrin no ja daję na maksa swoim a i tak ostatnio poczekalnia to wszystko na co mogę liczyć, więc jestem na nie, ale niech inni się wypowiedzą Icon_smile

poza tym Twój pomysł będzie promował tych którzy nie głosują

Każdy ma swoje zdanie ja mam pomysł,taki,żeby nie dawać 10-ciu punktów na obce nowości. Trochę rozumiem,ale dawanie 10 punktów na obce nowości zaczyna mnie wnerwiać. Chciałbym,żeby było tak jak w Vipo w Polo TV na liście Top 10,że nowość jest na 5-tym i basta. Może ktoś się zgodzi,a ktoś nie. Jestem po stronie Sundrajty. Jeśli nie będzie zmian,to już rezygnuje z zabawy

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.11.2015 07:16 PM przez TuneHunterz.)
01.11.2015 07:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #323
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Dlaczego mam nie dawać swoich utworów na pierwszych miejscach skoro mi się najbardziej podobają.
Co do 10 punktów to ostatnio padła propozycja zmniejszenia limitu i przepadła.
A ja z kolei zgłaszam pod uwagę propozycję, która by obowiązywała od 11 notowania:
Zmniejszyć poczekalnię do 5 utworów. Są w niej bowiem często utwory, które przez cztery tygodnie dostają głosy od jednej osoby (i poza dwoma pierwszymi notowaniami wystarczało czwarte miejsce).
01.11.2015 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 552
Dołączył: Jun 2010
Post: #324
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
(01.11.2015 08:49 PM)kajman napisał(a):  Dlaczego mam nie dawać swoich utworów na pierwszych miejscach skoro mi się najbardziej podobają.
Co do 10 punktów to ostatnio padła propozycja zmniejszenia limitu i przepadła.
A ja z kolei zgłaszam pod uwagę propozycję, która by obowiązywała od 11 notowania:
Zmniejszyć poczekalnię do 5 utworów. Są w niej bowiem często utwory, które przez cztery tygodnie dostają głosy od jednej osoby (i poza dwoma pierwszymi notowaniami wystarczało czwarte miejsce).

Kajman to ja przywracam ten pomysł,żeby zmniejszyć limit punktów na nowości. Najlepiej jakby ktoś z nas dawał w połowie stawki na piątym miejscu. Wtedy by było lepiej i to jest moja propozycja

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
01.11.2015 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #325
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
TuneHunterz napisał(a):Kajman to ja przywracam ten pomysł,żeby zmniejszyć limit punktów na nowości.
Ale ta propzycja była rozpatrywana już jakieś dwa tygodnie temu i nie zyskała uznania.
TuneHunterz napisał(a):Najlepiej jakby ktoś z nas dawał w połowie stawki na piątym miejscu.
To już jest skrajne ograniczanie.
01.11.2015 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 552
Dołączył: Jun 2010
Post: #326
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
(01.11.2015 09:18 PM)kajman napisał(a):  
TuneHunterz napisał(a):Kajman to ja przywracam ten pomysł,żeby zmniejszyć limit punktów na nowości.
Ale ta propzycja była rozpatrywana już jakieś dwa tygodnie temu i nie zyskała uznania.
TuneHunterz napisał(a):Najlepiej jakby ktoś z nas dawał w połowie stawki na piątym miejscu.
To już jest skrajne ograniczanie.


No to ja nie wiem. Albo inny pomysł,że każdy z nas by ułożył swą Top 20 to by nie byłoby problemu. Tylko musi użytkownik pamiętać,że musi dać minimum 10 punktów na nówki. Tak jak to robi Piotreklp3.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
01.11.2015 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #327
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
TuneHunterz napisał(a):Tylko musi użytkownik pamiętać,że musi dać minimum 10 punktów na nówki.
Tylko wtedy na nowki musiałoby być jakieś minimum 30 punktów.
01.11.2015 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #328
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Przykro mi to pisać ale rzeczywiście pomysły TuneHunterza są do Bani (u Cygana) Icon_twisted i nie da się ich poważnie traktować.
Ale fakycznie przydałoby się jakoś rozruszać listę, bo ożywiać to jej nie trzeba, co tydzień mamy tutaj furę nowości w dwudziestce! A zmniejszyć Poczekalnię? Bardzo proszę Icon_lol jestem za, może niech to będzie sześć miejsc (nie mylić z zerami). Icon_exclaim
01.11.2015 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #329
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta napisał(a):Przykro mi to pisać ale rzeczywiście pomysły TuneHunterza są do Bani (u Cygana) i nie da się ich poważnie traktować.
to z dawaniem 10 punktów na swoje również Icon_razz
szkoda, że nie przeszło zmniejszenie liczby punktów. za zmniejszeniem poczekalni może i bym był, ale boję się, że może mi zabraknąć utworów do "10". czy się mylę? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.11.2015 11:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #330
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Niekoniecznie. W tym tygodniu w poczekalni było 7 miejsc, kiedyś wcześniej 6 i jakoś chyba nie było problemów. I ten dół to najczęściej pojedyńcze głosy na poszczegolne utwory.
01.11.2015 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #331
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
nie widzę potrzeby cokolwiek zmieniać

Ps. Ile ustaliliśmy tygodni na maksymalny pobyt w poczekalni?
01.11.2015 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #332
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Na cztery. Potem wypad.
02.11.2015 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #333
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
a Buzu było trzy tygodnie w poczekalni - pytam odnośnie założeń na przyszłość jak rozumiesz te cztery tygodnie, rozumiałem te cztery jako 4-krotny udział w poczekalni
02.11.2015 12:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #334
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło o 4 tygodnie w zestawie (przynajmniej ja do tej pory tak liczyłem).
Swoją drogą chyba faktycznie nie dookreśliliśmy tego wcześniej. Ale teraz ciężko byłoby cofnąć poprzednie głosowania.
02.11.2015 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #335
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
ok, przyjmujemy czwarty tydzień za decydujący, i tyle Icon_wink
02.11.2015 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #336
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Skoro jest takie zapotrzebowanie to robimy głosowanie. Tematy są dwa:
1. Staż utworu w top 20:
a) jest nieograniczony (do momentu aż wypadnie z braku wystarczającej liczby punktów)
b) jest ograniczony
2. Staż utworu w poczekalni
a) jest nieograniczony (do momentu aż wypadnie z braku wystarczającej liczby punktów)
b) jest ograniczony
Termim zakończenia głosowania to 25.12 g. 15.00.
W przypadku równej liczby głosów pozostaje w mocy stare rozwiżanie czyli 1a i 2b, przy czym w tym drugim przypadku głosujemy raz jeszcze na długość czasu pobytu. To samo w przypadku przejścia rozwiązania 1b. Przy czym można od razu podać czas pobytu i ponownie nie głosować, a rozwiązanie to jest możliwością wypowiedzi osób, które głosowały na opcję a.
W razie potrzeby będziemy głosowali także inne kwestie (np. likwidację limitu 5 punktów na obce nowości, zmniejszenia liczby utworów w poczekalni (zgłoszę to, jeżeli w punkcie drugim przejdzie opcja a) czy sposobu traktowania podmiotu wykonawczego).
18.12.2016 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #337
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
1. b (proponuję 100 tygodni Icon_razz2, bo na razie to jest ok, nic mi nie przeszkadza, ale jeśli za kilka lat znów będą te same utwory to już zrobi się to nudne)
2. a
18.12.2016 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #338
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Czyli na liście utwór może być góra 100 tygodni, a w poczekalni nawet 200?
18.12.2016 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #339
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
NIE XD
18.12.2016 03:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #340
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Prawda jest taka, że im więcej osób bierze udział w zabawie, tym szansa na większą rotację rośnie. Nie trzeba wtedy stosować żadnych abstrakcyjnych progów. Rozumiem, że mój ostatni album nie spotkał się z akceptacją i nie została wysłana żadna wiadomość o zabawie do potencjalnie zainteresowanych osób. A jest przecież sporo tych, którzy się udzielają, a nie głosują. Cieszę się, że dołączył użytkownik Tomekk, który należał do tej pory do powyższej grupy osób.

1) a
2) a
18.12.2016 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 314 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości