Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #241
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kajman napisał(a):Mogę Ci je przesłać na PW.
chętnie po opublikowaniu listy je zobaczę Icon_wink
26.08.2015 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #242
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Mojej czy ogólnej?
26.08.2015 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #243
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
rzecz jasna Twojej Icon_wink
26.08.2015 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #244
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kajman napisał(a):Ja znalazłem jeden za Ciebie
chodziło mi o dodawanie linków do swoich kolejnych propozycji. ja nawet nie wiem co to jest za wersja, bo ... swoich nie słuchałem Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2015 12:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 512
Dołączył: Dec 2014
Post: #245
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Listoholik napisał(a):Widzę, ze porządek alfabetyczny szlag trafił, rok w nawiasach okrągłych, a niektórzy wykonawcy są wyraźnie faworyzowani, bo pisani wielkimi literami... Czyli ogólnie bylejakość
+1...
Przykro mi, ale jeśli nie będzie kolejności alfabetycznej lub CHRONOLOGII to zrezygnuję z głosowania. Albo coś robimy porządnie albo nie robimy tego wcale... sorry.
Skoro już zaczęliśmy podawać lata, to zestaw możnaby ustawić chronologicznie. To nie jest trudne po wpisaniu utworu do odpowiedniego programu, który potrafi sortować po danych.
27.08.2015 01:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #246
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Czy Ci wystarczy jeżeli ja to zrobię i czy wystarczy jeżeli ten porządek będzie tutaj?

1984 - Wstajemy na raz, śpiewamy na dwa (1988)
2+1 - Ballada łomżyńska (1978)
4 Non Blondes - Misty Mountain Hop (1995)
50 Cent - In Da Club (2003)
Apteka - Bo Snu Nova (2007)
Aragon - The Cradle (1990)
Barthezz - On The Move (2000)
Big Brovaz - Nu Flow (2002)
Big Head Todd and the Monsters - Tomorrow Never Comes (1993)
Black Box - Ride On Time (1989)
Black Kids - I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend How To Dance With You (2008)
Blondie - Heart Of Glass (1979)
Bonnie Tyler - Lost In The France (1976)
Brooklyn Bounce - Loud & Proud (2002)
Budka Suflera - Cały mój zgiełk (1984)
Budka Suflera - Nie wierz nigdy kobiecie (1982)
Cher - We All Sleep Alone (1987)
Chicane - Offshore (Citizens Radio Edit) (1996)
China Crisis - Wishful Thinking (1983)
Craig Armstrong feat. Elizabeth Fraser - This Love (1998)
Czerwone Gitary - Wschód słońca w stadninie koni (1979)
Dire Straits - On Every Street (1991)
Electric Light Orchestra - Hold On Tight (1981)
Era - Ameno (1996)
Feeder - Just The Way I'm Feeling (2002)
Fiona Apple - Criminal (1996)
Fromuz - Spare Wheel (2007)
Gerry Rafferty - Baker Street (1978)
Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours (1999)
Guesch Patti - Wake Up (1992)
Guns'N'Roses - Sweet Child O'Mine (1987)
Humble Pie - 30 Days In The Hole (1972)
Jam & Spoon - Right In The Night (1993)
Kara's Flowers - Dame Cabeza (1995)
Kourosh Yaghmaei - Paeez (1973)
Leila K - Open Sesame (1993)
Lisa Stansfield - All Around the World (1990)
Lombard - Mam dość (1985)
Madonna - Borderline (1983)
Moony - Dove (I'll Be Loving You) (2002)
Neo Cortex - Elements (2002)
Oasis - Whatever (1994)
Prince Ital Joe & Marky Mark - United (1994)
Queen - We Are The Champions (1977)
Real Life - Send Me An Angel (1983)
Red Hot Chili Peppers - Road Trippin' (1999)
Reel 2 Real - Can You Feel It (1995)
Rise Against - Paper Wings (2004)
Rocco - Everybody (2002)
Sarah Connor - From Sarah With Love (2001)
Serge Gainsbourg & Brigitte Bardot - Bonnie And Clyde (1968)
Sir Lord Baltimore - Kingdom Come [1970]
Sponge - Plowed (1994)
The Black Eyed Peas - Don't Phunk With My Heart (2005)
The Hooters - All You Zombies (1982)
The Rubettes - Sugar Baby Love (1974)
The Stranglers - Nuclear Device (The Wizard Of Aus) (1979)
Vanilla Ninja - Heartless (2004)
Virgin - Znak pokoju (2005)
Votum - Train Back Home (2008)

Przy okazji ujednoliciłem zapisy.
27.08.2015 07:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #247
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
dyskusja o liście może tu być, ale już samo głosowanie i wszystko co będzie dalej proponuję przeprowadzać w tym dziale:
http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=39
albo w ogóle cały niniejszy wątek tam przenieść, hmm?
27.08.2015 09:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #248
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
(27.08.2015 09:42 AM)ku3a napisał(a):  dyskusja o liście może tu być, ale już samo głosowanie i wszystko co będzie dalej proponuję przeprowadzać w tym dziale:
http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=39
albo w ogóle cały niniejszy wątek tam przenieść, hmm?
Tego wątku bym nie przenosił, bo nie jest to lista tylko dyskusja o tym jak ma ona wyglądać i w tym dziale chyba pasuje. A głosowanie i kolejne notowania będę postował w listach okazjonalnych Icon_wink
27.08.2015 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #249
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Widzę że zrobiła się mała dyskusja na temat tego jak wygląda ostatni post, który wrzuciłem i playlista Icon_neutral
Ja właśnie celowo dodałem już pełną listę zgłoszonych utworów i playliste ; mimo że głosowanie rozpocznie się w sobotę, by w sobote w nowym wątku wszystko wyglądało perfekcyjnie. Więc rozumiem, że :
- Utwory mają być posegregowane alfabetycznie,
- Czcionka ma być mniejsza,
- Daty wszystkich piosenek mają być w jednakowym nawiasie,
- Wykonawcy mają być zapisywani jednakowo tzn. z małych liter.
- Zamiana kilku utworów w playliście.
I jeśli chodzi o ten ostatni punkt to proszę mi zgłaszać wszelkie zauważone błędy i najlepiej o wklejenie tu prawidłowej wersji Icon_smile
I proszę się nie denerwować tylko pisać co jest nie tak Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2015 10:16 AM przez kondzio_92.)
27.08.2015 10:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #250
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Właśnie, panowie, spokój, nie denerwujtasja Icon_lol
27.08.2015 10:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #251
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Trochę mnie tutaj nie było gdyż miałem awarię komputera. I tak się zastanawiam jak to będzie dla nowo wchodzących do listy?
Przez tę nieobecność nie zdołałem zgłosić swojej czwórki propozycji i teraz co, gdy dołączę do drugiego notowania, to zgłaszam jedną nowość czy jednak więcej?
A same zasady powinny być myślę jak najprostsze czyli przy głosowaniu no każde notowanie, obligatoryjnie powinna być zasada, że zgłaszamy swoją nowość. I wtedy będzie od razu wiadomo ile jest nowości i ile najsłabszych piosenek z poprzedniego notowania powinno wylecieć! Tak żeby zachować zbliżoną liczbę propozycji co tydzień. Tylko czasami może tak być że kilka piosenek ma dokładnie tyle samo punktów i wtedy trudniej ustalić kolejność dlatego uważam, że dopuszczalna mogłaby być tolerancja plus, minus trzy propozycje. Icon_idea
I myślę że propozycja, która nie wchodzi do dwudziestki powinna mieć ograniczoną liczbę tygodni pobytu w zestawie, tak powiedzmy cztery no może pięć. I nawet jeśli w piątym tygodniu dojdzie do 21 miejsca, to wylatuje, no chyba że stworzymy grupę ochronną np. miejsca 21-23 mają gwarancję pozostania? Tylko pozostaje jeszcze jedna kwestia, kto zgłasza nowości w miejsce tych, które przekroczyły limit czasu, bo albo to będą osoby, które je zgłaszały, albo te których propozycje są najwyżej na liście?
28.08.2015 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #252
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta napisał(a):Przez tę nieobecność nie zdołałem zgłosić swojej czwórki propozycji i teraz co, gdy dołączę do drugiego notowania, to zgłaszam jedną nowość czy jednak więcej?
To jest coś, o czym nie pomyśleliśmy. Moim zdaniem może być więcej niż jedna, ale góra 4.
Sundrajta napisał(a):obligatoryjnie powinna być zasada, że zgłaszamy swoją nowość
A moim zdaniem decyzja należy do danej osoby. Może głosować i nie zgłaszać, nie głosować i zgłaszać, zrobić i to i to lub nie zrobić nic.
Sundrajta napisał(a):ile najsłabszych piosenek z poprzedniego notowania powinno wylecieć
To dosyć naciągane rozumowanie, szczególnie że będą wypadały utwory ze względu na staż lub wypadek z zestawienia (plu staż po wypadku lub nie, bo nie pamiętam jak w końcu ustaliliśmy).
Sundrajta napisał(a):I myślę że propozycja, która nie wchodzi do dwudziestki powinna mieć ograniczoną liczbę tygodni pobytu w zestawie, tak powiedzmy cztery no może pięć.
To już głosowaliśmy i też nie wiem jak to zostało rozstrzygnięte. Ja optowałem za 3 tygodniami, bo 5 to moim zdaniem za dużo.
Sundrajta napisał(a):miejsca 21-23 mają gwarancję pozostania
Ale coś takiego jak miejsce 21 oficjalnie funkcjonować nie będzie i nieoficjalnie myślę, że też będzie można sobie darować więc chyba i o strefach gadać nie warto.
28.08.2015 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #253
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
nie mieszajmy już kondziowi - ustaliliśmy już że to on jako pomysłodawca ustosunkuje się do naszych głosowań które już się zakończyły w zeszłą niedzielę z tego co pamiętam Icon_idea i to on zdecyduje ile utworów pozostawia w zestawie do głosowania (Top 20 + konkretna liczba utworów niżej wg punktacji, czyli po mojemu "poczekalnia")

Sundrajta napisał(a):Przez tę nieobecność nie zdołałem zgłosić swojej czwórki propozycji i teraz co, gdy dołączę do drugiego notowania, to zgłaszam jedną nowość czy jednak więcej?
Sundrajta napisał(a):A same zasady powinny być myślę jak najprostsze czyli przy głosowaniu na każde notowanie, obligatoryjnie powinna być zasada, że zgłaszamy swoją nowość.
w obu przypadkach do decyzji kondzia

Sundrajta napisał(a):Tylko czasami może tak być że kilka piosenek ma dokładnie tyle samo punktów i wtedy trudniej ustalić kolejność dlatego uważam, że dopuszczalna mogłaby być tolerancja plus, minus trzy propozycje
no właśnie, jakoś trzeba będzie jednak ułożyć piosenki od góry do samego dołu by wiedzieć co spada, szkoda że z tego co pamiętam upadł mój pomysł o kolejności głosowania (w przypadku równej ilości punktów, przykładowo po 1 wyżej jest ta piosenka która dostała wcześniej ten punkt), oczekuję że kondzio znajdzie jakiś pomysł na ułożenie tych utworów które dostały identyczną liczbę punktów, głosów i najwyższych not (odpowiednio 10tek, 9tek, 8mek, itd, jak to jest w MCHTopach)
ustaliliśmy już że każdy zgłasza po jednej nowości i nie ma sensu tego akurat teraz w przeddzień głosowania zmieniać Icon_idea
Sundrajta napisał(a):propozycja, która nie wchodzi do dwudziestki powinna mieć ograniczoną liczbę tygodni pobytu w zestawie, tak powiedzmy cztery no może pięć. I nawet jeśli w piątym tygodniu dojdzie do 21 miejsca, to wylatuje, no chyba że stworzymy grupę ochronną np. miejsca 21-23 mają gwarancję pozostania? Tylko pozostaje jeszcze jedna kwestia, kto zgłasza nowości w miejsce tych, które przekroczyły limit czasu, bo albo to będą osoby, które je zgłaszały, albo te których propozycje są najwyżej na liście?
to wszystko zawiera się już chyba w stworzeniu "poczekalni" o której wcześniej pisaliśmy i której pomysł już chyba został przegłosowany?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.08.2015 07:02 PM przez thestranglers.)
28.08.2015 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #254
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Proponuję utworzyć w ogóle nowy dział dla listy, bo w innych trochę się może zgubić

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.08.2015 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #255
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
ok. utworzę dział nie czekając na trzecie notowanie.
ale teraz już nie ma to tamto - Lista ma działać! Icon_smile2
proponuję w pierwszym wątku umieścić zasady dotyczące Listy.
a w osobnym dane dotyczące głosowania na not. 1.

za parę chwil powinien się pojawić nowy dział.


Sundrajta napisał(a):obligatoryjnie powinna być zasada, że zgłaszamy swoją nowość.
mam nadzieję, że nikty nikogo nie będzie przymuszał do zgłaszania nowości?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.08.2015 09:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #256
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
nazwa Listy to
Mycharts Classic Top czy Classic Mycharts Top?

jesli coś było ustalone jeszcze inaczej - bo nie chce mi się wertować wątku - to zmienię to.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.08.2015 09:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Online
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 553
Dołączył: Jun 2010
Post: #257
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Mycharts Classic Top 20

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
28.08.2015 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kondzio_92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Jul 2015
Post: #258
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Bardzo dziękuję za tak szybkie utworzenie działu Icon_razz Nazwa została ustalona następująca : Classic Mycharts Top 20, więc jest dobrze Icon_wink Lista na pewno będzie funkcjonować. Jutro wieczorem będzie można głosować w nowym wątku, a kilka godzin przed tym utworze regulamin, o który będę prosił o przypięcie Icon_smile
28.08.2015 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #259
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Mycharts Classic raczej niż Classic Mycharts ;P

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.08.2015 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #260
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
też mi się tak wydaje
29.08.2015 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 314 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: